Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Θα είναι η Τρίτη και τυχερή !!!! Τι ημέρας έμβρυα έβαλες ;;; Εγώ στο γεννεσις ήμουν και εκεί έκανα το πρώτο μου παιδάκι ..... τωρα

 ήρθα στο γέννημα μπας και αλλάξει η τύχη !! Στο γεννεσις σε ποιον είσαι ;;;

Και εγώ στο γενεσις ,αλλα σημερα δυστυχως 0 ,1 χοριακη μετα απο ταλαιπωρια 1 μηνα και τις τελευταιες 14 ημερες με 2 ενεσεις καθημερινα , cyclacur ,vasclor ,ασπιρινη , prezolon και ολες οι εξετασεις μας τελειες! Μου ειπανε να ξαναπροσπαθησω τελος απριλιου..αντε να μαζεψω ωαρια τωρα..αντε παλι κουραγιο σε ολες και με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakisεγώ συμφωνώ με σένα όμως έχω δει ότι προκαλούνται αντιδράσεις κ δε θέλω να βρεθώ κατηγορούμενη στο τέλος οπότε αν έχω κάτι αρνητικό το λέω μόνο σε πμ🤐 Τα θετικά όμως τα γράφω ανοιχτά, στο κάτω κάτω μπορεί κ καποια να βοηθηθεί!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Θα είναι η Τρίτη και τυχερή !!!! Τι ημέρας έμβρυα έβαλες ;;; Εγώ στο γεννεσις ήμουν και εκεί έκανα το πρώτο μου παιδάκι ..... τωρα

 ήρθα στο γέννημα μπας και αλλάξει η τύχη !! Στο γεννεσις σε ποιον είσαι ;;;

Ειχατε καποιο θεμα στο γενεσις ; Ή ετσι απλα αλλαξατε; Ειναι πιο ανθρωπινα στο γεννημα μηπως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Δεν έχω ξαναπάρει ποτέ cyclacur. Τις προηγούμενες φορές είχα βάλει φρέσκα έμβρυα και δεν χρειάστηκε. Στο πρωτόκολλο που μου έδωσαν λέει αρχίζω με 4 λευκά την ημέρα και μετά από λίγες μέρες το αυξανω σε 6. Μετα αναλογως τις αιματολογικες και τους υπερηχους. Σίγουρα μέχρι το τεστ κύησης και αν είναι θετικό δεν ξέρω για πόσο ακόμα. Να πω την αλήθεια μου φάνηκαν πάρα πολλά. Εσύ πόσα επαιρνες; 

Εγω παντως 3 πρωι μεσημερι βραδυ απο την ωοληψία κ μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Takira είπε:

Κορίτσι εσύ ποτέ έκανες ετ?με πόσα εβρυακια?

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ 28 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ Κ ΜΕ 2 ΕΜΒΡΥΑ 2 ΗΜΕΡΩΝ...😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Papadakisεγώ συμφωνώ με σένα όμως έχω δει ότι προκαλούνται αντιδράσεις κ δε θέλω να βρεθώ κατηγορούμενη στο τέλος οπότε αν έχω κάτι αρνητικό το λέω μόνο σε πμ🤐 Τα θετικά όμως τα γράφω ανοιχτά, στο κάτω κάτω μπορεί κ καποια να βοηθηθεί!

 

εγω το εχω πει νομίζω κι εδω οτι για κάτι που σε εσένα μπορεί να ειναι αρνητικό για καποια άλλη να ειναι θετικό όπως και κατι θετικό να είναι για εσένα μπορεί για άλλη να είναι αρνητικό δύστυχος ολες η απόψεις υπάρχουν το θέμα είναι να μην παίρνει διαστάσεις και να πρέπει να επιβάλει καποια την γνώμη τησ με το ετσι θέλω..! επίσης μην ξεχνάτε οτι το διαδίκτυο είναι μια παγίδα και θα υπάρξουν και αυτοι που θέλουν να κάνουν δυσφήμηση.! εγω πλεων δεν λεω για τον ιατρό μου πράγματα δημοσιά μιας και εχω τσακωθεί με ανθρώπους που τους αρέσει η δυσφήμηση και το ψέμα όποτε πλέων σταμάτησα να λεω εχω την γνώμη μου και δεν θα με επιβάλει κανείς τίποτα ξερω καλα ποιος ειναι ο ιατρός μου και αυτο που λεω ειναι οτι αυτός ο ιατρός με καλύπτει σε ολα πλήρες και μου αρκεί.! να ενημερώσω δεν εχω τον ίδιο ιατρό με εσάς αλλα είμαι κι εγώ στο μητερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

εγω το εχω πει νομίζω κι εδω οτι για κάτι που σε εσένα μπορεί να ειναι αρνητικό για καποια άλλη να ειναι θετικό όπως και κατι θετικό να είναι για εσένα μπορεί για άλλη να είναι αρνητικό δύστυχος ολες η απόψεις υπάρχουν το θέμα είναι να μην παίρνει διαστάσεις και να πρέπει να επιβάλει καποια την γνώμη τησ με το ετσι θέλω..! επίσης μην ξεχνάτε οτι το διαδίκτυο είναι μια παγίδα και θα υπάρξουν και αυτοι που θέλουν να κάνουν δυσφήμηση.! εγω πλεων δεν λεω για τον ιατρό μου πράγματα δημοσιά μιας και εχω τσακωθεί με ανθρώπους που τους αρέσει η δυσφήμηση και το ψέμα όποτε πλέων σταμάτησα να λεω εχω την γνώμη μου και δεν θα με επιβάλει κανείς τίποτα ξερω καλα ποιος ειναι ο ιατρός μου και αυτο που λεω ειναι οτι αυτός ο ιατρός με καλύπτει σε ολα πλήρες και μου αρκεί.!

Ακριβώς, άλλωστε λέμε μια γνώμη κ κυρίως επειδή μας ρωτάνε. Κάθε μία μπορεί να επισκεφτεί ένα γιατρό κ να κρίνει για τον εαυτό της κ τέλος... Όσο για αρνητικά επιλέγω να μην γράφω για κάποιον γιατί όπως λες άλλη μπορεί να τη βοήθησε ή κάποια κοπέλα να τον έχει επιλέξει κ να φοβηθεί. Από τη μια βέβαια λέω ότι γράφοντας την αρνητική εμπειρία προφυλασεις μια άλλη αλλά από την άλλη έχεις δίκιο, το ίντερνετ είναι απρόσωπο κ ποτε δεν ξέρεις ποιος είναι πίσω από το πληκτρολογιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ακριβώς, άλλωστε λέμε μια γνώμη κ κυρίως επειδή μας ρωτάνε. Κάθε μία μπορεί να επισκεφτεί ένα γιατρό κ να κρίνει για τον εαυτό της κ τέλος... Όσο για αρνητικά επιλέγω να μην γράφω για κάποιον γιατί όπως λες άλλη μπορεί να τη βοήθησε ή κάποια κοπέλα να τον έχει επιλέξει κ να φοβηθεί. Από τη μια βέβαια λέω ότι γράφοντας την αρνητική εμπειρία προφυλασεις μια άλλη αλλά από την άλλη έχεις δίκιο, το ίντερνετ είναι απρόσωπο κ ποτε δεν ξέρεις ποιος είναι πίσω από το πληκτρολογιο

ακριβός και το βλέπω πολύ τελευταία.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Δεν έχω ξαναπάρει ποτέ cyclacur. Τις προηγούμενες φορές είχα βάλει φρέσκα έμβρυα και δεν χρειάστηκε. Στο πρωτόκολλο που μου έδωσαν λέει αρχίζω με 4 λευκά την ημέρα και μετά από λίγες μέρες το αυξανω σε 6. Μετα αναλογως τις αιματολογικες και τους υπερηχους. Σίγουρα μέχρι το τεστ κύησης και αν είναι θετικό δεν ξέρω για πόσο ακόμα. Να πω την αλήθεια μου φάνηκαν πάρα πολλά. Εσύ πόσα επαιρνες; 

4 την ημερα επαιρνα παντα (τα λευκα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

@lactaki @ioannastr και αν μου επιτρέπει και @Bloublou85 σαν φαν κλαμπ είμαστε! 🤣🤣🤣

Τα ωραια πρεπει να λεγονται ανοιχτα! 

Λιγοι οι γιατροι που ειναι ανθρωποι με το Α κεφαλαιο σε αυτο το χωρο! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Τα ωραια πρεπει να λεγονται ανοιχτα! 

Λιγοι οι γιατροι που ειναι ανθρωποι με το Α κεφαλαιο σε αυτο το χωρο! 😊

Όλες τον πρατσιβελο δηλαδή κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eiffel είπε:

Όλες τον πρατσιβελο δηλαδή κορίτσια.

Εγω οχι, ειμαι στον κο Μακρακη στο Ακεσω - embryo art αλλα εχω εκτιμησει και τον γιατρο των κοριτσιων.  

Γενικα τα καλα θεωρω οτι πρεπει να ακουγονται χωρις φοβο κι ας βγαζει η καθεμια τα συμπερασματα της. 😉😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Όλες τον πρατσιβελο δηλαδή κορίτσια.

εγώ κάνω την διάφορα δεν είμαι σε εκείνων αλλα ειμαι στο κέντρο του μητερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@lactaki @ioannastr και αν μου επιτρέπει και @Bloublou85 σαν φαν κλαμπ είμαστε! 🤣🤣🤣

Πάντως αν έψαχνα γιατρό θα με είχατε ήδη πείσει για τον γιατρό σας... ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Εγω οχι, ειμαι στον κο Μακρακη στο Ακεσω - embryo art αλλα εχω εκτιμησει και τον γιατρο των κοριτσιων.  

Γενικα τα καλα θεωρω οτι πρεπει να ακουγονται χωρις φοβο κι ας βγαζει η καθεμια τα συμπερασματα της. 😉😊

Συμφωνώ απόλυτα .. με το να ακούγονται τα καλά βοηθά κ η μία την άλλη ώστε να γίνει σωστή επιλογή. Κ άλλοι αξιόλογοι γιατροί έχουν ακουστεί κ είναι καλό γιατί κάποια από εμάς  κ εγώ που είμαστε επαρχία κ δε γνωρίζουμε πολλά, έτσι  κατατοπιζομαστε πιο εύκολα.. Γιατί κακα τα ψεμματα το βλέπουμε κ εμείς  ότι όλοι μπορούν να κάνουν την διαδικασία της εξωσωματικής το θέμα είναι κατά πόσο θέλουν να ασχοληθούν για την επιτυχία η για το χρήμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Εγω οχι, ειμαι στον κο Μακρακη στο Ακεσω - embryo art αλλα εχω εκτιμησει και τον γιατρο των κοριτσιων.  

Γενικα τα καλα θεωρω οτι πρεπει να ακουγονται χωρις φοβο κι ας βγαζει η καθεμια τα συμπερασματα της. 😉😊

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ peacock.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ θα σου πω κάτι και βάλτο καλά σου μυαλό σου ... το πιο σημαντικό το έκανες ..... έκανες εμφύτευση. Βάλτο καλά σου μυαλό σου αυτό και προχωρά ...... το ξέρω ότι είναι ίσως και χειρότερο αυτό που έπαθες ψυχολογικά αλλα ιατρικά είναι καλύτερο ..... άκουσε έχω πάρει μάστερ 😂😂😂😂😂😂

Σε ποιον είσαι κορίτσι μπυ ;;;; Εκεί έκανε το παιδάκι μου !!!!!

Είμαι στον Σφακιανουδη.. ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Ιωάννα ο άντρας σου είχε τις αισθήσεις του ή πήρε νάρκωση; γιατί ειδικά αν ήταν ξύπνιος αυτή η συμπαράσταση ήταν ακόμα πιο σημαντική! Πολύ έχω χαρεί με τα νέα σας!!! 

Έκανε μέθη..θυμάται ότι ήταν δίπλα του κ του είπε «καλή επιτυχία,όλα θα πάνε καλά» κ μετά του είπα εγώ ότι έκατσε όλη την ώρα μαζί του κ τον χαροποίησε πολύ γιατί ήταν πολύ ανθρώπινο αυτό. Δεν έκατσε για να κάνει τη δουλειά του, έκατσε επειδή ήξερε ποσο σημαντικό ήταν για μας αυτό...😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@lactaki @ioannastr και αν μου επιτρέπει και @Bloublou85 σαν φαν κλαμπ είμαστε! 🤣🤣🤣

Χαχαχχα όντως!!! σε λίγο θα φτιάξουμε κ πανό!!!!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Πάντως αν έψαχνα γιατρό θα με είχατε ήδη πείσει για τον γιατρό σας... ❤️ 

Χαχαχαχαχ εδώ σε λίγο θα βγάλουμε μπλουζάκια με το όνομα του!!!! Χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Έκανε μέθη..θυμάται ότι ήταν δίπλα του κ του είπε «καλή επιτυχία,όλα θα πάνε καλά» κ μετά του είπα εγώ ότι έκατσε όλη την ώρα μαζί του κ τον χαροποίησε πολύ γιατί ήταν πολύ ανθρώπινο αυτό. Δεν έκατσε για να κάνει τη δουλειά του, έκατσε επειδή ήξερε ποσο σημαντικό ήταν για μας αυτό...😇

Πολύ ανθρώπινο πραγματικά... Κ γω στην ωοληψια θυμάμαι μέσα στη μέθη να μου μιλάει κ να λέει όλα καλά κλπ. Όπως λέω κ στον άντρα μου κοίτα μην τσακωθείς ποτέ με το γιατρό γιατί εσένα θα αφήσω 😂😂😂

@Eiffelόπως μου είχε πει κ μια άλλη κοπέλα που τον είχε, καλός γιατρός αλλά κακό όνομα... Παρτσινεβελος όχι Πρατσιβελος 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Είμαι στον Σφακιανουδη.. ❤️ 

Και εγώ στον σφακ έκανα το παιδάκι μου !!!!! Τον εκτιμώ αφάνταστα .... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...