Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ ΣΕ ΑΝΑΜΟΜΗ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΟΝΤΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΠΑΛΕΎΕΤΑΙ...

Εσυ κοριτσάκι μου ποτε πας; Σε ποια μέρα είσαι;Συγγνώμη που ρωτάω αλλά μπερδεύομαι είμαστε πολλές στη σειρά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό... Σε καταλαβαίνουμε όλες όμως μη ψάχνεις συμπτώματα, ειδικά από τώρα. Η κάθε μία το βίωσε διαφορετικά. Εσύ να σκέφτεσαι μόνο θετικά... Ξέρω αυτές οι μέρες αναμονής, ειδικά οι πρώτες που είσαι ολη μερα σπίτι, είναι ιδανικές για καθε είδους σκέψη, μακάρι να γινόταν με ένα μαγικό κουμπί να ερχόταν αμέσως η β χοριακη ούτως ώστε Καμία μας να μη βασανίζει το μυαλουδακι της. Σου εύχομαι δύναμη και υπομονή για τη συνέχεια... ❤️ 

Πόσες φορές το σκέφτομαι αυτό να μπορούσαμε να ξυπνήσουμε τη μέρα της χοριακης με ένα μαγικό τρόπο! Αναρωτιέμαι πως την πάλεψα τότε στη σπερματεγχυση που περίμενα 15 σχεδόν μέρες για τη χοριακη. Και τώρα με 10 μέρες και νιώθω ήδη να τρελαίνομαι. Εσυ εγκυουλα μας πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Γενικά κοιμάμαι ξυπνάω πονάει η μέση μου λίγο και με ενοχλεί αλλά γενικά η ζάλη μου έφυγε.4 η μέρα νομίζω θα σου φύγουν που είμαι κ εγώ μέχρι εχθές είχα έντονη ζάλη.

 

Εγώ μόνο χθες είχα και τέλος και εγώ σήμερα 4η μέρα είμαι! Από μέση καλά πάω και από νυστα ουυυυ χαμός ! Στο τσεπακι ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Πόσες φορές το σκέφτομαι αυτό να μπορούσαμε να ξυπνήσουμε τη μέρα της χοριακης με ένα μαγικό τρόπο! Αναρωτιέμαι πως την πάλεψα τότε στη σπερματεγχυση που περίμενα 15 σχεδόν μέρες για τη χοριακη. Και τώρα με 10 μέρες και νιώθω ήδη να τρελαίνομαι. Εσυ εγκυουλα μας πως είσαι; 

Εγώ περιμένω τη Δευτέρα να πάω για υπέρηχο και να αρχίσω να νιώθω εγκυουλα... Εχω ετοιμάσει μια λίστα με απορίες για τον γιατρό μου 😂 Κατά τα άλλα εχω φοβερή υπνηλία... Η οποία φυσικά συνεχίζεται από την εμβρυομεταφορα μέχρι και τωρα... 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Μακάρι για όλες μας! 

Εν τω μεταξύ τρελός συγχρονισμός το γκρουπ, όλες μαζί κάνουμε ετ η μία πίσω από την άλλη!

Ναι!!!!  Κ για όλες θα πάνε όλα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris μου ήθελα και σένα να ρωτήσω πως συνεχίζεις; Θα κανεις άλλη χοριακη ή πας για υπέρηχο; 
Άντε κοριτσια μου και στα δικα μας οι υπόλοιπες. Δεν το βάζουμε κάτω!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια με αισιοδοξίααααα!!!! Εγώ είμαι 24η μέρα κ παρακαλώ να κάνω όσο πιο μεγάλο κύκλο γίνεται για να έχω τα φάρμακα από την επιτροπή όταν πρέπει... 3 Απριλίου περνάω... Τα έχω σχεδόν όλα έτοιμα πιστευω θα τα ελέγξουμε κ Μ το γιατρό εντός του μήνα..

@Σταυρι μου ξανά έκανες χοριακη?? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Εσυ κοριτσάκι μου ποτε πας; Σε ποια μέρα είσαι;Συγγνώμη που ρωτάω αλλά μπερδεύομαι είμαστε πολλές στη σειρά. 

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 8 ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ....ΤΗΝ ΠΈΜΠΤΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κοριτσια με αισιοδοξίααααα!!!! Εγώ είμαι 24η μέρα κ παρακαλώ να κάνω όσο πιο μεγάλο κύκλο γίνεται για να έχω τα φάρμακα από την επιτροπή όταν πρέπει... 3 Απριλίου περνάω... Τα έχω σχεδόν όλα έτοιμα πιστευω θα τα ελέγξουμε κ Μ το γιατρό εντός του μήνα..

@Σταυρι μου ξανά έκανες χοριακη?? 

 

Καλη αρχηηηη!!!!!😍 περιττό να σου πω ότι όταν βλέπω το nickname σου θέλω να φάω μια λακτα. Με κατέστρεψες 😂 όπως και της @sokola4 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 8 ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ....ΤΗΝ ΠΈΜΠΤΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ... 

Με το καλό κοριτσάκι μου! 😘 

εν ολίγοις εσυ, η @Takira , η @bebe2 και εγώ πάμε πραγματικά στη σειρά; Δεν ξεχνάω καμία; Εάν ναι χίλια συγγνώμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Καλη αρχηηηη!!!!!😍 περιττό να σου πω ότι όταν βλέπω το nickname σου θέλω να φάω μια λακτα. Με κατέστρεψες 😂 όπως και της @sokola4 😂

Χαχαχαχαχαααα ναι δε ξέρω τι φλασια εφαγα κ έβαλα αυτό το όνομα... Χαχαχαχα καλουλι είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ μόνο χθες είχα και τέλος και εγώ σήμερα 4η μέρα είμαι! Από μέση καλά πάω και από νυστα ουυυυ χαμός ! Στο τσεπακι ! ;)

Την Τρίτη έκανες ετ?γιατί νόμιζα Τετάρτη!άρα μαζί είμαστε για χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Την Τρίτη έκανες ετ?γιατί νόμιζα Τετάρτη!άρα μαζί είμαστε για χοριακη!

Έχω χάσει τις μέρες ! Όχι Τετάρτη έκανα έχεις δίκιο ;) Δευτέρα πάω για χοριακη εσύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Με το καλό κοριτσάκι μου! 😘 

εν ολίγοις εσυ, η @Takira , η @bebe2 και εγώ πάμε πραγματικά στη σειρά; Δεν ξεχνάω καμία; Εάν ναι χίλια συγγνώμη!

Εσύ πότε πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Εσύ πότε πας?

Εγώ έκανα την Πέμπτη ετ και χοριακη έχω την άλλη Δευτέρα στις 16 του μήνα. Αν και πιστεύω το Σάββατο θα πάω σιγά μην κρατηθώ. Μου είπε για 10 μέρες αλλά πέφτει Κυριακή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εάν λάβω βέβαια απάντηση γιατί έτσι όπως γίνεται η ανάρτηση με τρομερή καθυστέρηση, δεν μπορώ να συμμετέχω εγκαίρως κ εγώ εδώ οπότε μοιραία δεν λαμβάνονται υπόψιν κ πολύ τα μηνύματά μου χαχα.

Είστε γενικά στην Αθήνα στις προσπάθειές σας ή σε κάποια άλλη πόλη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εάν λάβω βέβαια απάντηση γιατί έτσι όπως γίνεται η ανάρτηση με τρομερή καθυστέρηση, δεν μπορώ να συμμετέχω εγκαίρως κ εγώ εδώ οπότε μοιραία δεν λαμβάνονται υπόψιν κ πολύ τα μηνύματά μου χαχα.

Είστε γενικά στην Αθήνα στις προσπάθειές σας ή σε κάποια άλλη πόλη;

Εγώ είμαι από επαρχία αλλα ανεβαίνω Αθήνα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εάν λάβω βέβαια απάντηση γιατί έτσι όπως γίνεται η ανάρτηση με τρομερή καθυστέρηση, δεν μπορώ να συμμετέχω εγκαίρως κ εγώ εδώ οπότε μοιραία δεν λαμβάνονται υπόψιν κ πολύ τα μηνύματά μου χαχα.

Είστε γενικά στην Αθήνα στις προσπάθειές σας ή σε κάποια άλλη πόλη;

εγώ Αθήνα, στο μητέρα! Εσύ που είσαι κορίτσι;

Πάντως από τη μία καταλαβαίνω τους διαχειριστές αλλά από την άλλη είναι κουραστικό αυτό με την επιτήρηση, δεν μπορείς να συμμετέχεις στην ουσία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η koukou84 είπε:

@Taggeris μου ήθελα και σένα να ρωτήσω πως συνεχίζεις; Θα κανεις άλλη χοριακη ή πας για υπέρηχο; 
Άντε κοριτσια μου και στα δικα μας οι υπόλοιπες. Δεν το βάζουμε κάτω!!!!! 

Όπως άρχισα με το να κοιμάμαι συνέχεια... χαχαχαχα για να κάνω και λίγο πλάκα!!!

Επαναλαμβάνω χοριακή Δευτέρα και βλέπουμε τί θα μου πεί ο γιατρός....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εάν λάβω βέβαια απάντηση γιατί έτσι όπως γίνεται η ανάρτηση με τρομερή καθυστέρηση, δεν μπορώ να συμμετέχω εγκαίρως κ εγώ εδώ οπότε μοιραία δεν λαμβάνονται υπόψιν κ πολύ τα μηνύματά μου χαχα.

Είστε γενικά στην Αθήνα στις προσπάθειές σας ή σε κάποια άλλη πόλη;

Εγώ Αθήνα στο εμβρυογένεσις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εάν λάβω βέβαια απάντηση γιατί έτσι όπως γίνεται η ανάρτηση με τρομερή καθυστέρηση, δεν μπορώ να συμμετέχω εγκαίρως κ εγώ εδώ οπότε μοιραία δεν λαμβάνονται υπόψιν κ πολύ τα μηνύματά μου χαχα.

Είστε γενικά στην Αθήνα στις προσπάθειές σας ή σε κάποια άλλη πόλη;

Κ εγώ από νησί κ πάω Αθήνα.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

εγώ Αθήνα, στο μητέρα! Εσύ που είσαι κορίτσι;

Πάντως από τη μία καταλαβαίνω τους διαχειριστές αλλά από την άλλη είναι κουραστικό αυτό με την επιτήρηση, δεν μπορείς να συμμετέχεις στην ουσία! 

Γένεσις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η koukou84 είπε:

Με το καλό κοριτσάκι μου! 😘 

εν ολίγοις εσυ, η @Takira , η @bebe2 και εγώ πάμε πραγματικά στη σειρά; Δεν ξεχνάω καμία; Εάν ναι χίλια συγγνώμη!

ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...Κ ΠΟΛΛΕΣ ΧΑΡΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...