Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Έτσι ε; Να κάτι που δεν ήξερα!! Προσοχή στο καυτό νερό λοιπόν!

Δεν θα εχεις πρόβλημα βρε. Εξάλλου κανένας άνθρωπος δεν αντέχει τις θερμοκρασίες που θα μπορούσαν να είναι επικίνδυνες για το έμβρυο. Εκτός από μένα και δύο τρεις γνωστές μου χιχι. Φαντάσου ότι έχω λιποθυμήσει μετά από καυτό ντουζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Δεν θα εχεις πρόβλημα βρε. Εξάλλου κανένας άνθρωπος δεν αντέχει τις θερμοκρασίες που θα μπορούσαν να είναι επικίνδυνες για το έμβρυο. Εκτός από μένα και δύο τρεις γνωστές μου χιχι. Φαντάσου ότι έχω λιποθυμήσει μετά από καυτό ντουζ

Το ίδιο ισχύει και για θερμενομενες κουβέρτες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Τέλεια.!! Τώρα μόνο όλα να πάνε καλά σου εύχομαι 

Να σαι καλά Νίκη μου!! Άντε να μάθουμε τα καλά νέα κ από σένα σύντομα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Τέλεια Ιωάννα μου... πολύ ευχάριστα νέα!!  Άντε για την επιτροπή τώρα και καλή αρχή!!!

Ναι!!!!!!!!!!!! Τώρα ξεκινάνε τα όμορφα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τι τέλεια νέα είναι αυτά!😃 Δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι! Τώρα όλα θα βρουν το δρόμο τους και εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα!🥰

Κοριτσάρα μου πάντα με τον καλό λόγο στο στόμα!!!!! Σε ευχαριστώ!!!! Τώρα ελπίζω μόνο σε χαρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Μπράβο κοριτσάρα μου με το καλό όλα να γίνουν .. είδες??? Ένα θέλουμε εναααα!!!!ξεκινάμε δυναμικά μόνο ευχαριστα

Ναι!!! Δόξα το θεο!!! Πήγαν όλα καλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

@Taggeris @Katerina32 συγχαρητήρια κορίτσια μου !!! Χαρηκα παρα πολύ με τα νέα σας!!! 
 

@ioannastr κοριτσάκι μου αυτό είναι υπέροχο!! Μπράβο!!! Καλή αρχή λοιπόν!! 
 

Ετσι κορίτσια πάμε από εδώ και πέρα μόνο για ευχάριστα νέα!!!!

Ναι κοριτσάκια μου!!! Μόνο καλά νέα να έχουμε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Παναγία μου!!! Τι χοριακη είναι αυτή!!!!!!!!! Πάμε για δίδυμα/ τρίδυμα;;;;;; 
Συγχαρητηρια κορίτσι μου!!!!!

Ευχαριστώ τόσο πολύ ❤️ ❤️ ❤️ Εύχομαι και για σένα ότι καλύτερο μετά τα σημερινά ευχαριστα νέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Ας είναι γερό και υγιές μωράκι και θα τα ξεχάσω όλα..... Περιπτωσάρα είμαι άσε!!!

Εννοείται κορίτσι μου, όλα γίνονται για κάποιο λόγο και σε σένα δεν έκατσε με τα δανεικά γιατί γίνεται να γίνεις μανούλα με τα δικά σου!!! ☺ Το μωράκι σου θα είναι μια χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Το ίδιο ισχύει και για θερμενομενες κουβέρτες ?

Δεν νομίζω να ανεβάζουν τόσο υψηλή θερμοκρασία. Ενας γενικος κανονας ειναι μεχρι εκει που μας κανει να αισθανοναστε ευχαριστα. μην τρελαινόμαστε κι όλας. Αν ήταν έτσι σε περιοχές με μεγάλες περιόδους καύσωνα δεν θα προσωρουσε καμια εγκυμοσυνη. Για το μπάνιο το ανέφερα γιατί καμία φορά μερικές γυναίκες (συνηθως) το παρακάνουμε με το καυτό νερό. Με το καλο κορίτσι μου να έχεις μια μεγάλη χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@ioannastr μπράβο κορίτσι μου! Τέλεια νέα! Εύχομαι τώρα να πάνε όλα καλά κ να έρθει το πολυπόθητο! 

Κοριτσάρα μου!! Σε ευχαριστώ πολύ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Takira είπε:

Κούκλα μου είδες όλα πήγαν καλά μπράβο αγάπη με ανεβασμένη ψυχολογία πας για ωοληψια τώρα και μην σκέφτεσαι τίποτα!

Ναι είμαι πολύ ευτυχισμένη, χαρουμενη, αισιόδοξη.....

όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Να σαι καλά Νίκη μου!! Άντε να μάθουμε τα καλά νέα κ από σένα σύντομα....

Σε ευχαριστώ πολύ..!!! Αλλά πιστεύω ότι θα μείνω μόνη σαν το λεμονή σύντομα εδώ.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@ioannastr την παρακέντηση τι γιατρός την κάνει ουρολόγος; ή ο γυναικολόγος; 

Κοριτσάκι μου εμάς την έκανε ο ουρολόγος. Ο γυναικολόγος μας ξέρει αλλά δεν μπαίνει στα χωράφια των άλλων εδώ στην Ελλάδα λέει!! Χαχαχα

Ολα πήγαν καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerina32 είπε:

Ευχαριστώ τόσο πολύ ❤️ ❤️ ❤️ Εύχομαι και για σένα ότι καλύτερο μετά τα σημερινά ευχαριστα νέα. 

Να σαι καλά κοριτσάκι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ..!!! Αλλά πιστεύω ότι θα μείνω μόνη σαν το λεμονή σύντομα εδώ.! 

Καλεεεεεεεεεεε εδώ θα είμαστε όλες!!!!!! Πως θα τα λέμε;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.

Όλα καλά με την υστεροσκοπηση.

Βρήκαμε και ένα πολύ μικρό πολυποδακι και το αφαιρέσαμε. Ευτυχώς που αποφάσισα να κάνω υστεροσκοπηση τελικά. 

Ο γιατρός μου είπε ότι κάναμε μια ελαφριά απόξεση για αναζωογόνηση του ενδομητρίου. Κατά τα άλλα όλα καλά. Περιμένουμε τη βιοψία τραχήλου σε δέκα μέρες. Αλλά λογικα θα είναι όλα καλά.

Επίσης μου είπε σήμερα θα είναι σαν πρώτη μέρα περιόδου λόγω της ελαφριάς αποξεσης.

Μια αντιβίωση θα πάρω τώρα κ θα πάω την τρίτη να με ξανά δει και να οργανώσουμε την εξωσωματική. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Γεια σας κορίτσια.

Όλα καλά με την υστεροσκοπηση.

Βρήκαμε και ένα πολύ μικρό πολυποδακι και το αφαιρέσαμε. Ευτυχώς που αποφάσισα να κάνω υστεροσκοπηση τελικά. 

Ο γιατρός μου είπε ότι κάναμε μια ελαφριά απόξεση για αναζωογόνηση του ενδομητρίου. Κατά τα άλλα όλα καλά. Περιμένουμε τη βιοψία τραχήλου σε δέκα μέρες. Αλλά λογικα θα είναι όλα καλά.

Επίσης μου είπε σήμερα θα είναι σαν πρώτη μέρα περιόδου λόγω της ελαφριάς αποξεσης.

Μια αντιβίωση θα πάρω τώρα κ θα πάω την τρίτη να με ξανά δει και να οργανώσουμε την εξωσωματική. 

 

Άντε να πάνε όλα καλά γλυκιά μου!!! 
Κάνε ότι πρέπει για να φτιάξεις καλό έδαφος να γαντζωθεί το μωρό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Να σας πω τα δικά μας ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!! Βρήκαμε σπερματοζωάρια!!! Καλά κ κινητικά!!!! Όλα καλά Παναγία μου!!!!! Κλαίγαμε σα μικρά παιδάκια!!!!!!!! 
Όλα πήγαν καλά!!! 🙏🙏🙏

Τώρα μας είπαν ότι την ημέρα της ωοληψιας,θα κάνει άλλη μια παρακέντηση για να δούμε το φρέσκο σπερμα!!!!

Ειμαι παρά πολύ χαρουμενη!!!!!!
Ευχομαι σε όλες μας να πάνε όλα  καλά!!!!! 

Ναιιιιιι😊 Μπράβο Ιωάννα μου. Τι καλά νέα από όλες μας αυτές τις μέρες κορίτσια.

Άντε κορίτσι μου όλα θα πάνε σούπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Ναιιιιιι😊 Μπράβο Ιωάννα μου. Τι καλά νέα από όλες μας αυτές τις μέρες κορίτσια.

Άντε κορίτσι μου όλα θα πάνε σούπερ!!

Πολύ καλές μέρες για όλες μας!!!! Να πάνε όλα καλά!!!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Εννοείται κορίτσι μου, όλα γίνονται για κάποιο λόγο και σε σένα δεν έκατσε με τα δανεικά γιατί γίνεται να γίνεις μανούλα με τα δικά σου!!! ☺ Το μωράκι σου θα είναι μια χαρά!!!

Τί  όμορφα λόγια! Με συγκινείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Katerina32 είπε:

Κούκλες μου.... Πήρα κι εγώ τα αποτελέσματα μου..... 2230,49 😁😁😁😁😁😁❤️ 

Σούπερ!! Ανυπομονούμε να δούμε πόσα μωράκια είναι 🥳💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Καλεεεεεεεεεεε εδώ θα είμαστε όλες!!!!!! Πως θα τα λέμε;;;;;;

Θα είστε όλες κοντά να γεννατε καλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...