Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki88 είπε:

Ακόμα δεν γεννήθηκε και έχει δικό της φάκελο εξετάσεων η μικρούλα μας.... ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!! 

IMG_20200306_110304.jpg

Αχ ψυχή μου όμορφη!!!!!!! Και πάντα οι εξετάσεις της να είναι τέλειες... Να είναι υγιεστατη!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki88 είπε:

Λογικά αν αυξηθεί πάλι σωστά θα σου πει σε μερικές μέρες να πας για υπερηχο... Κ εγώ Δευτέρα είχα πάει για την πρώτη χοριακη Τετάρτη για τη δεύτερη Παρασκευή για την Τρίτη κ Δευτέρα μ είπε να πάω για υπερηχο κ είδαμε σάκο κ εμβρυικα στοιχεία ήμουν  4εβδ+6ημ

Ωωωωωω συγκινητικό!! Ανυπομονώ να δω το σποράκι μου! Εγώ σήμερα είμαι 4εβδ+2ημερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Κούκλες μου.... Πήρα κι εγώ τα αποτελέσματα μου..... 2230,49 😁😁😁😁😁😁❤️ 

Ο Χριστός και η Παναγία!!! Έρχονται τα τρίδυμα!!!! Ολεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Κούκλες μου.... Πήρα κι εγώ τα αποτελέσματα μου..... 2230,49 😁😁😁😁😁😁❤️ 

Ουαου!!!!!τελεια!!! Συγχαρητήρια κοριτσάρα μου 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Κούκλες μου.... Πήρα κι εγώ τα αποτελέσματα μου..... 2230,49 😁😁😁😁😁😁❤️ 

Μπράβο κούκλα μου για δυδιμακια πας τέλεια μπράβο πολύ έχω χάρηκα!!!!τελειος μήνας με υγιή μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Takira είπε:

Μπράβο κούκλα μου για δυδιμακια πας τέλεια μπράβο πολύ έχω χάρηκα!!!!τελειος μήνας με υγιή μωρακια!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια μου βγήκε η χοριακή μου.... ανέβηκε πήγε 175... Δόξα τω θεώ!!!

Τέλεια κορίτσι μου!!! Όλα βαδίζουν καλά!! Για τον πρώτο υπέρηχο χρειάζεται η χοριακή σου να φτάσει στο 1000 για να φανεί σάκο. Αρά λογικά τέλος της άλλης εβδομάδας πρώτα ο θεός θα δεις σάκο αν υπολόγισα σωστά. Αλλιώς σίγουρα όχι την Δευτέρα που μας έρχεται αλλά την επόμενη..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια μου βγήκε η χοριακή μου.... ανέβηκε πήγε 175... Δόξα τω θεώ!!!

Τέλεια!😃 Λογικά θα κάνεις άλλες δύο φορές χοριακη και μετά θα πας να το δεις!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Να σας πω τα δικά μας ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!! Βρήκαμε σπερματοζωάρια!!! Καλά κ κινητικά!!!! Όλα καλά Παναγία μου!!!!! Κλαίγαμε σα μικρά παιδάκια!!!!!!!! 
Όλα πήγαν καλά!!! 🙏🙏🙏

Τώρα μας είπαν ότι την ημέρα της ωοληψιας,θα κάνει άλλη μια παρακέντηση για να δούμε το φρέσκο σπερμα!!!!

Ειμαι παρά πολύ χαρουμενη!!!!!!
Ευχομαι σε όλες μας να πάνε όλα  καλά!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina32 είπε:

Κούκλες μου.... Πήρα κι εγώ τα αποτελέσματα μου..... 2230,49 😁😁😁😁😁😁❤️ 

Παναγία μου!!! Τι χοριακη είναι αυτή!!!!!!!!! Πάμε για δίδυμα/ τρίδυμα;;;;;; 
Συγχαρητηρια κορίτσι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Να σας πω τα δικά μας ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!! Βρήκαμε σπερματοζωάρια!!! Καλά κ κινητικά!!!! Όλα καλά Παναγία μου!!!!! Κλαίγαμε σα μικρά παιδάκια!!!!!!!! 
Όλα πήγαν καλά!!! 🙏🙏🙏

Τώρα μας είπαν ότι την ημέρα της ωοληψιας,θα κάνει άλλη μια παρακέντηση για να δούμε το φρέσκο σπερμα!!!!

Ειμαι παρά πολύ χαρουμενη!!!!!!
Ευχομαι σε όλες μας να πάνε όλα  καλά!!!!! 

Τέλεια.!! Τώρα μόνο όλα να πάνε καλά σου εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sokola4 είπε:

Τέλεια κορίτσι μου!!! Όλα βαδίζουν καλά!! Για τον πρώτο υπέρηχο χρειάζεται η χοριακή σου να φτάσει στο 1000 για να φανεί σάκο. Αρά λογικά τέλος της άλλης εβδομάδας πρώτα ο θεός θα δεις σάκο αν υπολόγισα σωστά. Αλλιώς σίγουρα όχι την Δευτέρα που μας έρχεται αλλά την επόμενη..  

Ωωωωωω αλήθεια; Τέλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Να σας πω τα δικά μας ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!! Βρήκαμε σπερματοζωάρια!!! Καλά κ κινητικά!!!! Όλα καλά Παναγία μου!!!!! Κλαίγαμε σα μικρά παιδάκια!!!!!!!! 
Όλα πήγαν καλά!!! 🙏🙏🙏

Τώρα μας είπαν ότι την ημέρα της ωοληψιας,θα κάνει άλλη μια παρακέντηση για να δούμε το φρέσκο σπερμα!!!!

Ειμαι παρά πολύ χαρουμενη!!!!!!
Ευχομαι σε όλες μας να πάνε όλα  καλά!!!!! 

Τέλεια Ιωάννα μου... πολύ ευχάριστα νέα!!  Άντε για την επιτροπή τώρα και καλή αρχή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Να σας πω τα δικά μας ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!! Βρήκαμε σπερματοζωάρια!!! Καλά κ κινητικά!!!! Όλα καλά Παναγία μου!!!!! Κλαίγαμε σα μικρά παιδάκια!!!!!!!! 
Όλα πήγαν καλά!!! 🙏🙏🙏

Τώρα μας είπαν ότι την ημέρα της ωοληψιας,θα κάνει άλλη μια παρακέντηση για να δούμε το φρέσκο σπερμα!!!!

Ειμαι παρά πολύ χαρουμενη!!!!!!
Ευχομαι σε όλες μας να πάνε όλα  καλά!!!!! 

Τι τέλεια νέα είναι αυτά!😃 Δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι! Τώρα όλα θα βρουν το δρόμο τους και εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannastr είπε:

Παναγία μου!!! Τι χοριακη είναι αυτή!!!!!!!!! Πάμε για δίδυμα/ τρίδυμα;;;;;; 
Συγχαρητηρια κορίτσι μου!!!!!

Μπράβο κοριτσάρα μου με το καλό όλα να γίνουν .. είδες??? Ένα θέλουμε εναααα!!!!ξεκινάμε δυναμικά μόνο ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Takira είπε:

Κοριτσάκια μου καλημερααααα!!!εγώ ζαλίζομαι αλλά καλά γενικά!να σας ρωτήσω να μου πείτε γνώμες.μπανιο κανονικό με τα όλα του πόσες μέρες μετά την ετ κάνατε?

Κάνε μπάνιο καλέ κανονικά! Μόνο πρόσεχε το πολύ ζεστό (καυτό) νερό στην περιοχή της κοιλιάς. Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris @Katerina32 συγχαρητήρια κορίτσια μου !!! Χαρηκα παρα πολύ με τα νέα σας!!! 
 

@ioannastr κοριτσάκι μου αυτό είναι υπέροχο!! Μπράβο!!! Καλή αρχή λοιπόν!! 
 

Ετσι κορίτσια πάμε από εδώ και πέρα μόνο για ευχάριστα νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Να σας πω τα δικά μας ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!! Βρήκαμε σπερματοζωάρια!!! Καλά κ κινητικά!!!! Όλα καλά Παναγία μου!!!!! Κλαίγαμε σα μικρά παιδάκια!!!!!!!! 
Όλα πήγαν καλά!!! 🙏🙏🙏

Τώρα μας είπαν ότι την ημέρα της ωοληψιας,θα κάνει άλλη μια παρακέντηση για να δούμε το φρέσκο σπερμα!!!!

Ειμαι παρά πολύ χαρουμενη!!!!!!
Ευχομαι σε όλες μας να πάνε όλα  καλά!!!!! 

Κούκλα μου είδες όλα πήγαν καλά μπράβο αγάπη με ανεβασμένη ψυχολογία πας για ωοληψια τώρα και μην σκέφτεσαι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Ήθελα να σας ρωτήσω σε ποια προσπάθεια βρίσκεται η καθεμία κοπέλα ή σε ποια προσπάθεια καταφέρατε να μείνετε έγκυες;

Με έχει πιάσει η μαυρίλα κ η απαισιοδοξία ότι δεν θα τα καταφέρω τελικά.

Σε καταλαβαίνω, την έχω περάσει κι εγώ αυτή τη μαυρίλα την πρώτη φορά. Έμεινα έγκυος 3 μηνες μετά, με καινούριο κύκλο διέγερσης από την αρχή. Θα μείνεις έγκυος. Αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Αν θες πες μας σε ποια προσπάθεια είσαι, τι ηλικία έχεις και για ποιο λόγο κανετε εξωσωματικη;

Όντως τα μηνύματα αργούν να εμφανιστούν και φαίνονται πιο πάνω από τα τελευταία που έστειλαν αλλα κορίτσια. Γι αυτό μπορεί να μην τα δούμε. Φτιάχνει μετά από 20 μηνύματα και 4 μέρες περίπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κάνε μπάνιο καλέ κανονικά! Μόνο πρόσεχε το πολύ ζεστό (καυτό) νερό στην περιοχή της κοιλιάς. Καλά αποτελέσματα!

Γιατί το λες αυτό για το ζεστό νερό;  Εμένα το ζεστό νερό με χαλαρώνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris @Katerina32 ποσο όμορφα νέα. Μου φτιάξατε τη διάθεση. Να έχετε μια τελειομηνη κύηση. 
@ioannastr πολύ χάρηκα. Σας εύχομαι εκείνη τη μέρα να έχετε πάλι καλά σπερματοζωάρια να τα χρησιμοποιήσετε κ να δεις τεράστια χοριακη σύντομα. 
@ntinaki88 πάντα γερη και καλότυχη να είναι η Μπέμπα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Γιατί το λες αυτό για το ζεστό νερό;  Εμένα το ζεστό νερό με χαλαρώνει...

Το ζεστό νερό μια χαρά είναι. Το καυτό μπορεί να δημιουργήσει θεματάκια τους πρώτους μήνες. Επειδή εγώ έκανα μπάνιο σε θερμοκρασίες σάουνας ανησυχούσε ο άντρας μου (Ο οποιος κάνει με παγωμενο σχεδόν). Γκουγκλάραμε, ειδαμε οτι καλο ειναι να αποφεύγεται και μετά μας το επιβαιωσε και ο γυναικολόγος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Το ζεστό νερό μια χαρά είναι. Το καυτό μπορεί να δημιουργήσει θεματάκια τους πρώτους μήνες. Επειδή εγώ έκανα μπάνιο σε θερμοκρασίες σάουνας ανησυχούσε ο άντρας μου (Ο οποιος κάνει με παγωμενο σχεδόν). Γκουγκλάραμε, ειδαμε οτι καλο ειναι να αποφεύγεται και μετά μας το επιβαιωσε και ο γυναικολόγος

Έτσι ε; Να κάτι που δεν ήξερα!! Προσοχή στο καυτό νερό λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...