Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου. Τι  κάνετε;

Αύριο έχω την υστεροσκόπηση και με έχει πιάσει σήμερα μια αγωνία ξαφνικά. 

Την άλλη Παρασκευή περνάω επιτροπή κι εγώ και ελπίζω να προχωρήσουμε με τη διέγερση όταν αδιαθετήσω. Περίπου στις 24/3 περιμένω.

Ξέρετε εάν η υστεροσκόπηση επηρεάζει τον κύκλο; Θα ρωτήσω και το γιατρό βέβαια να μου πει γιατί το ξέχασα.

@ioannastrεχω κανει !μην ανησυχεις δε θα καταλαβεις τιποτα.δεν επηρρεασε καθολου το κυκλο μου.παλι καλά που το κανεις εμενα μου το ειχανε πει εδω και 10 χρονια αλλα στο χαλαρό κ δεν ειχα δωσει σημασια δεν ηξερα οτι θα ακολουθησω εξωσωματική κ οτι θα χρειαζοταν,να πανε ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Δεν θα το χάσεις το μήνα τον επόμενο από ότι φαίνεται όλα δουλεύουν ρολόι

Μακάρι Παναγία μου!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου κ εγώ μίλησα με τον γιατρό μου σήμερα... αρχίζω κ εγώ με το καλό την προετοιμασία στον επόμενο κύκλο που υπολογίζω σε λίγες μέρες να ξεκινήσει... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε ολες μας!!!!

Με το καλό κορίτσι μου!! Δλδ τώρα θα ξεκινήσεις τα φάρμακα;; Εννοώ όταν σου έρθει περίοδος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Συμφωνώ με @Takira φέτος οοοολες θα έχουμε μόνο ευχαριστα!!!

Ναι κορίτσια!!! ΟΛΕΣ μας σύντομα θα ανακοινώνουμε μόνο θετικά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!! Δλδ τώρα θα ξεκινήσεις τα φάρμακα;; Εννοώ όταν σου έρθει περίοδος;;;

Όταν μου έρθει περιοδος θα ξεκινήσω την φάση της προετοιμασίας με τα duphaston. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η koukou84 είπε:

Και οι 3 είμαστε κοντά κοντά!!! Εγώ σήμερα έκανα ετ και μέχρι στιγμής Δεν έχω τίποτα. Εγώ χοριακη έχω στις 16! 

Εύχομαι να έχεις σύντομα θετικά αποτελέσματα. Μην ψάχνεις συμπτώματα. Άσε που είναι πολύ νωρις ακόμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου. Τι  κάνετε;

Αύριο έχω την υστεροσκόπηση και με έχει πιάσει σήμερα μια αγωνία ξαφνικά. 

Την άλλη Παρασκευή περνάω επιτροπή κι εγώ και ελπίζω να προχωρήσουμε με τη διέγερση όταν αδιαθετήσω. Περίπου στις 24/3 περιμένω.

Ξέρετε εάν η υστεροσκόπηση επηρεάζει τον κύκλο; Θα ρωτήσω και το γιατρό βέβαια να μου πει γιατί το ξέχασα.

Να μην αγχωνεσαι. Μακάρι κοριτσάκι να πάνε ολα καλά!!! Κ μετά θα είσαι σιγουρη ότι έχεις το Τελειο περιβάλλον να φωλιάσει το εμβρυακι η τα εμβρυακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όταν μου έρθει περιοδος θα ξεκινήσω την φάση της προετοιμασίας με τα duphaston. 

Άντε ωραία!!! Κ εμένα τώρα αυτό το μήνα θα κοιτάξει την ωορρηξία μου κ αφού περάσω την επιτροπή στις 27/3, λογικά με το που αδιαθετησω θα ξεκινήσω την προετοιμασία!!! Αρχές Απριλίου με το καλό...

μιας κ θα προηγεισαι,θα μου λες τι γίνεται για να πηγαίνω προετοιμασμένη!! Χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου , χθες τελικά έκανα εμβρύομεταφορα ένα έμβρυο το άλλο δεν προχώρησε ! Σήμερα έχω τσιμπήματα αραιά και που και πόνους περιόδου αραιά και που... Από τα φάρμακα ?

Καλά αποτελέσματα! Είναι από τα φάρμακα σίγουρα, είναι πολύ νωρίς ακόμη. Τα φάρμακα όμως κάνουν αυτά τα τσιμπήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.

Ήθελα να σας ρωτήσω σε ποια προσπάθεια βρίσκεται η καθεμία κοπέλα ή σε ποια προσπάθεια καταφέρατε να μείνετε έγκυες;

Με έχει πιάσει η μαυρίλα κ η απαισιοδοξία ότι δεν θα τα καταφέρω τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου. Τι  κάνετε;

Αύριο έχω την υστεροσκόπηση και με έχει πιάσει σήμερα μια αγωνία ξαφνικά. 

Την άλλη Παρασκευή περνάω επιτροπή κι εγώ και ελπίζω να προχωρήσουμε με τη διέγερση όταν αδιαθετήσω. Περίπου στις 24/3 περιμένω.

Ξέρετε εάν η υστεροσκόπηση επηρεάζει τον κύκλο; Θα ρωτήσω και το γιατρό βέβαια να μου πει γιατί το ξέχασα.

Καλή επιτυχία και μην αγχώνεσαι καθόλου... Δεν είναι τίποτα... Όπως μου είχε πει και ο γιατρός μου... "πάμε να οργωσουμε το χωράφι για να βάλουμε το σπορακι σου". Εμένα δεν είχε επηρεαστεί ο κύκλος μου. Καλή επιτυχία και πάλι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Takira @koukou84 @bebe2 Κορίτσια μου... Σας εύχομαι ολοψυχα καλή επιτυχία... ❤️ Θα μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα όλες μαζί. ❤️ 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Άντε ωραία!!! Κ εμένα τώρα αυτό το μήνα θα κοιτάξει την ωορρηξία μου κ αφού περάσω την επιτροπή στις 27/3, λογικά με το που αδιαθετησω θα ξεκινήσω την προετοιμασία!!! Αρχές Απριλίου με το καλό...

μιας κ θα προηγεισαι,θα μου λες τι γίνεται για να πηγαίνω προετοιμασμένη!! Χαχαχχα

Εάν πας για ετ κατευθείαν θα είμαστε μαζί!!!❤️❤️ Αν όλα πάνε καλά με την υστεροσκόπηση  περιμένω αρχές Απριλίου περίοδο και ξεκινάω προετοιμασία για ετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημερααααα!!!εγώ ζαλίζομαι αλλά καλά γενικά!να σας ρωτήσω να μου πείτε γνώμες.μπανιο κανονικό με τα όλα του πόσες μέρες μετά την ετ κάνατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην αγχώνεστε.. ούτε εγώ ένιωθα τίποτα πέρα από την υπνηλία.... κοιμόμουνα συνέχεια αλλά είναι από τα φάρμακα. Το μόνο που άρχισα να νιώθω 3 μέρες πρίν την χοριακή κι ακόμα το έχω εντονα είναι ότι θα μου έρθει περίοδος. Ίδιος πόνος ακριβώς!! Χαχαχαχα.   Δεν ήρθε όμως..... άλλο πράγμα ήρθε.... αυτό το μπεμπάκι είναι σιωπηλό και ήσυχο....δεν κάνει φασαρία... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια μην αγχώνεστε.. ούτε εγώ ένιωθα τίποτα πέρα από την υπνηλία.... κοιμόμουνα συνέχεια αλλά είναι από τα φάρμακα. Το μόνο που άρχισα να νιώθω 3 μέρες πρίν την χοριακή κι ακόμα το έχω εντονα είναι ότι θα μου έρθει περίοδος. Ίδιος πόνος ακριβώς!! Χαχαχαχα.   Δεν ήρθε όμως..... άλλο πράγμα ήρθε.... αυτό το μπεμπάκι είναι σιωπηλό και ήσυχο....δεν κάνει φασαρία... χαχαχαχα

Χαχαχα καλημέρα καλύτερα το μπεμπακι δεν έχει άγχος είναι τέλειο και ηρεμεί στην μανούλα του!!!!σήμερα πας για 2 χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Takira είπε:

Χαχαχα καλημέρα καλύτερα το μπεμπακι δεν έχει άγχος είναι τέλειο και ηρεμεί στην μανούλα του!!!!σήμερα πας για 2 χοριακη?

Καλημέρα! Πήγα ήδη κι έδωσα αίμα... τώρα περιμένουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Κοριτσάκια μου καλημερααααα!!!εγώ ζαλίζομαι αλλά καλά γενικά!να σας ρωτήσω να μου πείτε γνώμες.μπανιο κανονικό με τα όλα του πόσες μέρες μετά την ετ κάνατε?

Εγώ έκανα μπάνιο πριν πάω για εμβρυομεταφορά και πάλι μετά από 2 μέρες. Στις οδηγίες μου έγραψαν ότι το μπάνιο επιτρέπεται αρκεί να είναι εξωτερικό και να μην κάνω καμιά κολπική πλύση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ έκανα μπάνιο πριν πάω για εμβρυομεταφορά και πάλι μετά από 2 μέρες. Στις οδηγίες μου έγραψαν ότι το μπάνιο επιτρέπεται αρκεί να είναι εξωτερικό και να μην κάνω καμιά κολπική πλύση.

Ναι και εγώ έκανα πριν πάω και λέω σήμερα που είναι 3 η μέρα να κάνω το βραδάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα! Πήγα ήδη κι έδωσα αίμα... τώρα περιμένουμε

Άντε λίγο έμεινε μια χαρά θα είναι όλα μην αγχώνεσαι καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...