Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου σε όλες. Τα νέα μου είναι ευχάριστα πήρα θετική χοριακή. Είναι 94,2... Μίλησα και με τον γιατρό και μου είπε ότι είναι πολύ καλά και να ξαναπάω την Παρασκευή... Είχα τόσο πολύ άγχος σήμερα νόμιζα θα πεθάνω και τώρα κλαίω σαν μικρό παιδί.... Δόξα το Θεό και την Παναγία εύχομαι αυτό να είναι το θαύμα μου και να μείνει εκεί να είναι γερό τίποτα άλλο.....

Μπράβο σου κούκλα μου...... καλούς τρισπλασιασμους θα πω εγώ..... Και μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη.... Αχ ρε κορίτσια.... Τι χαρά σήμερα...❤️❤️❤️❤️ Εύχομαι να ναι πάνω από 300-400 την Παρασκευή!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας και τη στήριξή σας.... Την κάθε μία ξεχωριστά για όση δύναμη μου έχετε δώσει τόσους μήνες..... Η Χαρά μου σήμερα είναι απερίγραπτη κλαίω Και δεν το πιστεύω... Διαβάζω τόσες μήνες τις ιστορίες σας και παίρνω δύναμη... Εύχομαι αν αυτό είναι το θέλημα του Θεού για μένα να είναι δυνατό και γερό το μωρό μου να μείνει εκεί 9 μήνες... 

Είμαι σίγουρη ότι όλες θα τα καταφέρουμε στο τέλος όσες φορές κι αν πέσουμε.... Σας αγαπώ και σας στέλνω τα φιλιά μου... Περιμένω και εγώ τους διπλασιασμους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki88 είπε:

Κοριτσια μου ο μοριακός καρυοτυπος του μωρού είναι φυσιολογικος και το μωρό μας είναι ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...... ❤️❤️❤️❤️

Όλα βαίνουν καλώς..... Παναγία μου πάντα ευχάριστα να ακούμε 🙏❤️ Με το καλό η μικρή μπουμπού που μας έχει ήδη κερδίσει όλους... ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου σε όλες. Τα νέα μου είναι ευχάριστα πήρα θετική χοριακή. Είναι 94,2... Μίλησα και με τον γιατρό και μου είπε ότι είναι πολύ καλά και να ξαναπάω την Παρασκευή... Είχα τόσο πολύ άγχος σήμερα νόμιζα θα πεθάνω και τώρα κλαίω σαν μικρό παιδί.... Δόξα το Θεό και την Παναγία εύχομαι αυτό να είναι το θαύμα μου και να μείνει εκεί να είναι γερό τίποτα άλλο.....

Αγαπη μου γλυκιά.... Δόξα τω Θεό, εύχομαι τα καλύτερα για τη συνέχεια... ❤️ ❤️ ❤️ Να είναι γερά τα νινακια μας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Όλα βαίνουν καλώς..... Παναγία μου πάντα ευχάριστα να ακούμε 🙏❤️ Με το καλό η μικρή μπουμπού που μας έχει ήδη κερδίσει όλους... ❤️ 

Γλυκούλα μου ❤️❤️❤️❤️ έχει ήδη πολλές φίλες.... Χιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! Στο είπα ;;;;; δεν ξέρω είχα πολύ καλό προαίσθημα για σένα από πριν ακόμα... ίσως ήταν το γραφτό τα δανεικά να αποτύχουν για να γίνει τώρα αυτό! Σου εύχομαι να προχωρήσει καλά και να φτάσει η εγκυμοσύνη σου μέχρι το τέλος! Με ένα (ή περισσότερα) υγιές μωράκι!!! έψαξες τα πάντα οπότε γιατί να μην τα καταφέρεις...  κ έβαλες 4! Σίγουρα εκεί μέσα ήταν κάποιο καλό!!! Εύχομαι την παρασκευή να έχει εκτοξευθεί η τιμή!!! Πολλά πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Λυπάμαι πολύ, συμπάσχουμε σήμερα. Όμως σκέψου ότι έχεις απόθεμα εμβρύων κ αυτό είναι πολύ καλό. Δυστυχώς εμείς δεν έχουμε. Και δυστυχώς μας παίρνει μήνες για να μαζέψουμε έμβρυα.

 Σ ευχαριστώ αλλά είμαι απαισιόδοξη και πιστεύω ότι δεν θα πετύχω ούτε σ αυτά. Μακάρι  να ήταν όλα αλλιως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

 Σ ευχαριστώ αλλά είμαι απαισιόδοξη και πιστεύω ότι δεν θα πετύχω ούτε σ αυτά. Μακάρι  να ήταν όλα αλλιως

κορίτσι αυτό που λες δεν ισχύει... σκέψου ότι καλώς ή κακώς η στατιστική λέει ότι περίπου τα μισά έμβρυα θα έχουν χρωμοσωμική ανωμαλία. Μέσα στα 6 λοιπόν μπορεί τώρα να πήρες 2 μη υγιή έμβρυα και μετά να πάρεις 2 υγιή και να πιάσουν και τα 2. Δες την ιστορία της @Πιου-πιου που έγραψε παραπάνω ότι την πρώτη είχε μηδέν και μετά δίδυμα! Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις μια βαθιά ανάσα και να επικεντρωθείς στο να γίνουν οι σωστές κινήσεις ή να ψάξεις κάτι παραπάνω αν το θεωρεί σωστό ο γιατρός. Η εξωσωματική θέλει και τύχη σίγουρα, όμως είναι επιστήμη, σε μια κοπέλα νέα και υγιή όπως εσύ αν γίνουν οι σωστές κινήσεις δεν υπάρχει περίπτωση να μην πετύχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ.

Μου φαίνεται Γολγοθάς το μάζεμα των εμβρύων. Και μετά; Αυτά δεν προχωρούν. Δεν ξέρω τι να κάνω.

Καλημέρα κορίτσι μου. Είμαστε στην ίδια κατάσταση. Και γω δεύτερη προσπάθεια με άριστες βλαστοκυστες και πάλι αρνητική χοριακη... Μην απογοητεύεσαι. Ο γιατρός σου δώσε κάποια εξήγηση για την αποτυχία...? Στην πρώτη προσπάθεια σου τι είχε γίνει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας και τη στήριξή σας.... Την κάθε μία ξεχωριστά για όση δύναμη μου έχετε δώσει τόσους μήνες..... Η Χαρά μου σήμερα είναι απερίγραπτη κλαίω Και δεν το πιστεύω... Διαβάζω τόσες μήνες τις ιστορίες σας και παίρνω δύναμη... Εύχομαι αν αυτό είναι το θέλημα του Θεού για μένα να είναι δυνατό και γερό το μωρό μου να μείνει εκεί 9 μήνες... 

Είμαι σίγουρη ότι όλες θα τα καταφέρουμε στο τέλος όσες φορές κι αν πέσουμε.... Σας αγαπώ και σας στέλνω τα φιλιά μου... Περιμένω και εγώ τους διπλασιασμους...

Συγχαρητήρια κοριτσακι μου χαρηκα παρα παρα πολυ... 😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας και τη στήριξή σας.... Την κάθε μία ξεχωριστά για όση δύναμη μου έχετε δώσει τόσους μήνες..... Η Χαρά μου σήμερα είναι απερίγραπτη κλαίω Και δεν το πιστεύω... Διαβάζω τόσες μήνες τις ιστορίες σας και παίρνω δύναμη... Εύχομαι αν αυτό είναι το θέλημα του Θεού για μένα να είναι δυνατό και γερό το μωρό μου να μείνει εκεί 9 μήνες... 

Είμαι σίγουρη ότι όλες θα τα καταφέρουμε στο τέλος όσες φορές κι αν πέσουμε.... Σας αγαπώ και σας στέλνω τα φιλιά μου... Περιμένω και εγώ τους διπλασιασμους...

Συγχαρητήρια! !!Ευχομαι όλα να πάνε κατ'ευχήν! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας και τη στήριξή σας.... Την κάθε μία ξεχωριστά για όση δύναμη μου έχετε δώσει τόσους μήνες..... Η Χαρά μου σήμερα είναι απερίγραπτη κλαίω Και δεν το πιστεύω... Διαβάζω τόσες μήνες τις ιστορίες σας και παίρνω δύναμη... Εύχομαι αν αυτό είναι το θέλημα του Θεού για μένα να είναι δυνατό και γερό το μωρό μου να μείνει εκεί 9 μήνες... 

Είμαι σίγουρη ότι όλες θα τα καταφέρουμε στο τέλος όσες φορές κι αν πέσουμε.... Σας αγαπώ και σας στέλνω τα φιλιά μου... Περιμένω και εγώ τους διπλασιασμους...

Συγχαρητηρια!!!να εχεις ευκολη εγκυμοσυνη κ με το καλο να ερθει το μωρακι σας!!!να χαρεις το ταξιδι που ξεκιναει!!!χαιρομαστε κ εμεις με τη χαρα σας κ παιρνουμε δυναμη να συνεχισουμε την προσπαθεια!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ.

Μου φαίνεται Γολγοθάς το μάζεμα των εμβρύων. Και μετά; Αυτά δεν προχωρούν. Δεν ξέρω τι να κάνω.

Κάνεις διέγερση ή μαζεύεις με φυσικούς κοπελα μου??

Δυστυχώς η προσπάθεια μας θέλει πολύ υπομονή και να μην το βάζεις κάτω. Στη θεωρία είναι εύκολο φυσικό αλλά βρες δύναμη να γίνει και πράξη. 

Έχει προχωρήσει τόσο η επιστήμη που το 2020 μου φαίνεται αδύνατο κάποια να μη γίνει μάνα. 

Ο μόνος εχθρος είναι η ψυχολογία μας, μην τα παρατάς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας και τη στήριξή σας.... Την κάθε μία ξεχωριστά για όση δύναμη μου έχετε δώσει τόσους μήνες..... Η Χαρά μου σήμερα είναι απερίγραπτη κλαίω Και δεν το πιστεύω... Διαβάζω τόσες μήνες τις ιστορίες σας και παίρνω δύναμη... Εύχομαι αν αυτό είναι το θέλημα του Θεού για μένα να είναι δυνατό και γερό το μωρό μου να μείνει εκεί 9 μήνες... 

Είμαι σίγουρη ότι όλες θα τα καταφέρουμε στο τέλος όσες φορές κι αν πέσουμε.... Σας αγαπώ και σας στέλνω τα φιλιά μου... Περιμένω και εγώ τους διπλασιασμους...

Δε ξέρεις ειλικρινα ποση χαρά πήρα. Οσες φορες και να το πω εδω μεσα θα αρχίσει να ακούγεται ψεύτικο κάποια στιγμή. Ποτε πήγες επιτροπή ποτε πήρες φαρμακα ποτε περιμένεις μωρο.. Να εισαι καλα να το χαρείς και να το κρατήσεις στη αγκαλιά σου. Συγχαρητήρια!!

@ntinaki88 να σας ζήσει ο κοριτσαρος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου σε όλες. Τα νέα μου είναι ευχάριστα πήρα θετική χοριακή. Είναι 94,2... Μίλησα και με τον γιατρό και μου είπε ότι είναι πολύ καλά και να ξαναπάω την Παρασκευή... Είχα τόσο πολύ άγχος σήμερα νόμιζα θα πεθάνω και τώρα κλαίω σαν μικρό παιδί.... Δόξα το Θεό και την Παναγία εύχομαι αυτό να είναι το θαύμα μου και να μείνει εκεί να είναι γερό τίποτα άλλο.....

Taggeris κούκλα μου μπράβο πόσο χαίρομαι ειλικρινά με το καλό κοπέλα μου όλα να πάνε τέλεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

@Taggeris πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! Στο είπα ;;;;; δεν ξέρω είχα πολύ καλό προαίσθημα για σένα από πριν ακόμα... ίσως ήταν το γραφτό τα δανεικά να αποτύχουν για να γίνει τώρα αυτό! Σου εύχομαι να προχωρήσει καλά και να φτάσει η εγκυμοσύνη σου μέχρι το τέλος! Με ένα (ή περισσότερα) υγιές μωράκι!!! έψαξες τα πάντα οπότε γιατί να μην τα καταφέρεις...  κ έβαλες 4! Σίγουρα εκεί μέσα ήταν κάποιο καλό!!! Εύχομαι την παρασκευή να έχει εκτοξευθεί η τιμή!!! Πολλά πολλά φιλιά!

Το είπες και έχεις πέσει μέσα σε όλα!!! Και εγώ αυτό εύχομαι να είναι δυνατό και γερό.... Ποιος ξέρει τα σχέδιά του Θεού άραγε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Taggeris κούκλα μου μπράβο πόσο χαίρομαι ειλικρινά με το καλό κοπέλα μου όλα να πάνε τέλεια!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ περιμένουμε τη δική σου σειρά τώρα... Και κάτσε φρόνιμα Ε σε βλέπω... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Takira είπε:

4ης μέρας ήταν τα δικά μου!!! ευχαριστώ πολύ να σαι καλά♥️

Και εγώ με 4 ης έμεινα και έχω τον πρίγκηπα μου 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου σε όλες. Τα νέα μου είναι ευχάριστα πήρα θετική χοριακή. Είναι 94,2... Μίλησα και με τον γιατρό και μου είπε ότι είναι πολύ καλά και να ξαναπάω την Παρασκευή... Είχα τόσο πολύ άγχος σήμερα νόμιζα θα πεθάνω και τώρα κλαίω σαν μικρό παιδί.... Δόξα το Θεό και την Παναγία εύχομαι αυτό να είναι το θαύμα μου και να μείνει εκεί να είναι γερό τίποτα άλλο.....

Καλά μας τρέλανες !!!!!!! Είδες ;;;; Δεν έμεινες με δανεικά και τώρα τα κατάφερες με τα δικά σου ....ποσό χαρηκαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki88 είπε:

Γλυκούλα μου ❤️❤️❤️❤️ έχει ήδη πολλές φίλες.... Χιχιχιχ

Έχω τον γαμπρό έτοιμο ..... με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Έχω τον γαμπρό έτοιμο ..... με το καλό 

Χιχιχιιχ... Τέλεια!!!!! Πάντως πραγματικά με τις εξετάσεις ειχα αγχος.. Κ τώρα που ξεμπέρδεψα έχω παλι άγχος αν είναι καλά εκεί μέσα..... Δε θα ξεπεράσω ποτέ το άγχος?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Χιχιχιιχ... Τέλεια!!!!! Πάντως πραγματικά με τις εξετάσεις ειχα αγχος.. Κ τώρα που ξεμπέρδεψα έχω παλι άγχος αν είναι καλά εκεί μέσα..... Δε θα ξεπεράσω ποτέ το άγχος?????? 

φίλη μου, από φίλες (που έμειναν κ φυσιολογικά) μπορώ να απαντήσω... όχι ποτέ!!! Μετά θα γεννήσεις με το καλό και θα κοιτάς αν τρώει, αν αναπνέει καλά τη νύχτα, αν έβηξε, αν στηρίζει το κεφάλι του, αν μπουσουλάει / περπατάει / μιλάει and the list goes on and on που λένε και στο χωριό μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ περιμένουμε τη δική σου σειρά τώρα... Και κάτσε φρόνιμα Ε σε βλέπω... χαχαχαχα

Χαχαχα κάθομαι έχω και τον άντρα μου όπου πάω έρχεται από πίσω γελάω τόσο πολύ.φανταζομαι χαρά σπίτι εσύ σήμερα!ευχαριστησου την στιγμή με τον αντρουλη σου για τα ευχάριστα και να ηρεμήσετε τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω.στην ετ εκτός από τον καφέ τον 1 το πρωί υπάρχει κάτι που μπορούμε να πίνουμε άφοβα?εσείς τι κάνατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια όσες κάνατε τις ορμονικες δεύτερη μέρα για να ξεκινήσετε διέγερση που τις κάνατε? 

Έχω πάρει 5 εργαστήρια και το νωρίτερο που μπορώ να της έχω αυθημερόν είναι 7 με 9 το βράδυ (ο γιατρός τις θέλει ως τις 17.00 το αργότερο )

Στα μαιευτήρια της βγάζουν σε 2 ώρες αλλά είναι τσουχτερό το κόστος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...