Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Takira είπε:

Κοριτσάκια μου τώρα γυρίζω!!!5 τα αυγουλάκια τελικά και αναμονή μέχρι αύριο να δούμε πως θα πάνε!είμαι αισιόδοξη ότι θα τα καταφέρουν μωρέ☺️☺️

5 και καλα κορίτσι μου!!! Καλές γομιμοποιήσεις . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια 361 χοριακή σήμερα. Ο γιατρός λέει ότι πάμε καλά!! 🥰😊😁

@Takira με το καλό καλή γονιμοποίηση τώρα!!!

@sokola4 μου μπράβο όλα θα πανε!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Takira είπε:

Ευχαριστώ πολύ αγάπη μου να σαι καλά μακάρι για όλες μας!!!!θα μου πουν αύριο και θα αποφασίσουμε αν πάνε καλά σ αυτόν τον κύκλο!!πιστεύω στα αυγουλάκια μου να τα καταφέρουμε 😀♥️

Θα σκέφτεσαι θετικά και να ονειρεύεσαι οτι σε λίγο καιρό το/τα μωρό/ά σου θα είναι στην κοιλίτσα σου!!!

Να μας ενημερώσεις αύριο ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια 361 χοριακή σήμερα. Ο γιατρός λέει ότι πάμε καλά!! 🥰😊😁

@Takira με το καλό καλή γονιμοποίηση τώρα!!!

Έτσι βρε κορίτσι μου φτιάξε μας με τα καλά νέα!! Δόξα τω Θεώ όλα προχωράνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια πως είστε.;; 
 

εχω απορία όπου μου δημιουργήθηκε τελικά είναι καλό να έχεις μεγάλη χοριακη και να ανεβαίνει με τέλειους δυπλασιασμους ή να είναι χαμηλή και να ανεβαίνει σιγά σιγά..; 
τώρα για το αποτέλεσμα δεν λέω κάτι.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/2/2020 at 10:09 ΠΜ, ο/η sokola4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις υπέροχες ευχές σας!!!🥰🥰🥰 Ακόμα είμαστε συγκρατημένοι να δούμε και πως θα εξελιχθεί.. Μακάρι να πάνε όλα καλά.. Περιμένω γρήγορα να ακούσω και τα δικά σας ευχάριστα!!! Ας είναι το 2020 η χρονιά μας!!🙏🙏🙏

Συγχαρητήρια !!!

Μακάρι να έχουμε συνέχεια μόνο ευχάριστα νέα! !

 

Μια ερωτησουλα κι από μένα, την άλλη εβδομάδα θα πάρω τα φάρμακα,εκτός από έγκριση και ταυτότητα τι άλλο να έχω μαζί? ?

Βιβλιαριο έχω ήδη δηλώσει πως δεν εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ginaak είπε:

Συγχαρητήρια !!!

Μακάρι να έχουμε συνέχεια μόνο ευχάριστα νέα! !

 

Μια ερωτησουλα κι από μένα, την άλλη εβδομάδα θα πάρω τα φάρμακα,εκτός από έγκριση και ταυτότητα τι άλλο να έχω μαζί? ?

Βιβλιαριο έχω ήδη δηλώσει πως δεν εχω

Ανάλογος ποτέ βγήκε η έγκριση θα χρειαστείς και μια χοριακη μαζί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλησπερα κορίτσια πως είστε.;; 
 

εχω απορία όπου μου δημιουργήθηκε τελικά είναι καλό να έχεις μεγάλη χοριακη και να ανεβαίνει με τέλειους δυπλασιασμους ή να είναι χαμηλή και να ανεβαίνει σιγά σιγά..; 
τώρα για το αποτέλεσμα δεν λέω κάτι.! 

Νομίζω ότι δεν έχει καμία σημασία από πόσο ξεκίνησε η χοριακή όσο το να διπλασιάζεται κάθε 48 με 72 ώρες. Σου παραθέτω και ένα πινακάκι που βρήκα στο ίντερνετ. 

https://www.google.com/amp/s/pzarganis.com/%CE%A7%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AE%CE%93%CE%BF%CE%BD%CE%B1%CE%B4%CE%BF%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%AF%CE%BD%CE%B7hcg.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Νομίζω ότι δεν έχει καμία σημασία από πόσο ξεκίνησε η χοριακή όσο το να διπλασιάζεται κάθε 48 με 72 ώρες. Σου παραθέτω και ένα πινακάκι που βρήκα στο ίντερνετ. 

https://www.google.com/amp/s/pzarganis.com/%CE%A7%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AE%CE%93%CE%BF%CE%BD%CE%B1%CE%B4%CE%BF%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%AF%CE%BD%CE%B7hcg.html

Εγώ πάλι γιατί Νομίζω από πρωσοπικη εμπορεία ότι όταν ανεβαίνει σφερα δεν πει ότι καλά..;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sokola4 χαίρομαι πάρα πολύ με τα νέα σου!!! Σου εύχομαι πραγματικά να σου πάνε όλα τέλεια και να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη! Σε λίγο καιρό να κρατάς αγκαλιά το παιδάκι σου! 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannastr είπε:

Θα σκέφτεσαι θετικά και να ονειρεύεσαι οτι σε λίγο καιρό το/τα μωρό/ά σου θα είναι στην κοιλίτσα σου!!!

Να μας ενημερώσεις αύριο ε????

Ναι ναι εννοείτε!!!όλα καλά θα πάνε για όλες μας ο Θεός θα μας βοηθήσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@sokola4 χαίρομαι πάρα πολύ με τα νέα σου!!! Σου εύχομαι πραγματικά να σου πάνε όλα τέλεια και να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη! Σε λίγο καιρό να κρατάς αγκαλιά το παιδάκι σου! 😘😘😘

Χαίρομαι κούκλα μου με το καλό όλα να πάνε τέλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

5 και καλα κορίτσι μου!!! Καλές γομιμοποιήσεις . 

Γλυκούλα μου ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

για καλό και για κακό τοτε θα τον στείλω σημερα στα KEΠ να την βγάλει. Να εχω το κεφαλι μου ήσυχο! Καλημερα :)

Δεν τη θέλουν στη Θεσσαλονίκη αυτή τη δήλωση.. Πριν 1 μήνα πέρασα και δε μου ζητήθηκε. Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Δεν τη θέλουν στη Θεσσαλονίκη αυτή τη δήλωση.. Πριν 1 μήνα πέρασα και δε μου ζητήθηκε. Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!

Ευχαριστω παρά πολύ Annie μου. Εσυ είσαι καλά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Takira είπε:

Κοριτσάκια μου τώρα γυρίζω!!!5 τα αυγουλάκια τελικά και αναμονή μέχρι αύριο να δούμε πως θα πάνε!είμαι αισιόδοξη ότι θα τα καταφέρουν μωρέ☺️☺️

Συγχαρητήρια κοριτσάκι. Να γονιμοποιηθουν ολα σου εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ευχαριστω παρά πολύ Annie μου. Εσυ είσαι καλά;;;

Μια χαρά αγαπημένη, περιμένω  να μου έρθει επιτέλους περίοδος να μπαίνουμε σε μια σειρά. Αυτό που όταν θέλεις να σου έρθει δεν έρχεται και όταν δεν την θες σου χτυπάει την πόρτα, μπορεί να με τρελάνει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι. Να γονιμοποιηθουν ολα σου εύχομαι!!

Μακάρι κούκλα μου ευχαριστώ πολύ ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Takira Καλές γονιμοποιήσεις κοριτσάρα!!! Έτσι θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά!!!

Αχ γλυκιά μου εσύ είσαι η πρώτη που μιλήσαμε εδώ!!χίλια ευχαριστώ μακάρι να πάνε όλα  καλά για όλες μας!!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Καλησπερα κορίτσια πως είστε.;; 
 

εχω απορία όπου μου δημιουργήθηκε τελικά είναι καλό να έχεις μεγάλη χοριακη και να ανεβαίνει με τέλειους δυπλασιασμους ή να είναι χαμηλή και να ανεβαίνει σιγά σιγά..; 
τώρα για το αποτέλεσμα δεν λέω κάτι.! 

Σήμερα αυτό σκεφτόμουν και εγώ και μάλιστα είναι απο τις ερωτήσεις που θα ρωτήσω στο γιατρό την Τρίτη που θα πάω να με δει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Σήμερα αυτό σκεφτόμουν και εγώ και μάλιστα είναι απο τις ερωτήσεις που θα ρωτήσω στο γιατρό την Τρίτη που θα πάω να με δει.

κοριτσάκια νομίζω ότι όταν πρόκειται για κάτι τόσο περίπλοκο όπως η σύλληψη και γενικά ο ανθρώπινος οργανισμός δεν υπάρχουν κανόνες. Υπάρχουν στατιστικές αλλά κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός! Χτες ανέφερε κάποια κοπέλα (συγνώμη δεν θυμάμαι ποια) ότι άρχισε με 7 κ τώρα έχει μωρό, άλλη ξεκίναγε εξωσωματικη κ ξαφνικά έμεινε έγκυος, εγώ με τη σούπερ χαμηλή ΑΜΗ δίνω ένα σωρό ωάρια κ η λίστα μπορεί να συνεχίζεται και να συνεχίζεται... Δεν υπάρχουν απαντήσεις για όλα τα πράγματα 😉 

Σοκολα μου από τη στιγμή που το μωρό σου μεγαλώνει δεν υπάρχει λόγος να το υπεραναλύεις! Κ να σας πω τελοσπάντων την αποψάρα μου, θεωρώ ότι η τιμή έναρξης δεν λέει κάτι... ένα υγιές έμβρυο θα προχωρήσει ενώ ένα μη υγιές (ή αν υπάρχει κάτι σοβαρό στο ενδομήτριο) θα σταματήσει... τώρα η τιμή της χοριακής όσο είναι μέσα στα όρια είναι οκ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια 361 χοριακή σήμερα. Ο γιατρός λέει ότι πάμε καλά!! 🥰😊😁

@Takira με το καλό καλή γονιμοποίηση τώρα!!!

Κορίτσι μου δεν μπαίνω πια πολύ συχνά και δεν είχα διαβάσει τα νέα σου. 

Χαίρομαι πολύ για σένα! 

Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς άγχη και ανησυχίες. Να είναι όλα ήρεμα και καλά όπως ξεκίνησαν μεχρι τέλους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μια χαρά αγαπημένη, περιμένω  να μου έρθει επιτέλους περίοδος να μπαίνουμε σε μια σειρά. Αυτό που όταν θέλεις να σου έρθει δεν έρχεται και όταν δεν την θες σου χτυπάει την πόρτα, μπορεί να με τρελάνει!! 

Αυτό ξαναπες το. Άντε με το καλό να κανεις την υστεροσκοπηση. Έχουμε μια εμβρυομεταφορα μετά που περιμενει .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...