Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ναι αλλά είχα 5ΑΑ καλυτερα θα ηταν

Δες εδώ λεπτομέρειες ⬇️⬇️https://harroulabilali.gr/emvryometafora-vlastokystis/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

Αγαπημένες μου μελλοντικες μανουλες,

Βρισκόμαστε  σε ενα φόρουμ εντελως απρόσωπα κ μοιραζομαστε ολες μας τους φοβους μας τις γνώσεις μας τις ελπιδες μας για ενα μωρο....ισως ειχε δικιο το κορίτσι πού αποχώρησε κ μάλιστα αναρωτιέστε ακομα..νομίζωχρυσαφω την ελεγαν..

Ομως το βρισκω πολυ ανανδρο κ αδικο κ ισως κοροιδια , πονηριά στο κρισιμο σημειο της εξωσωματικής που βρισκόμαστε οπου καποιες κοπέλες ξεζουμιζουν εμας τις εμπειρες που δεν μιλαμε πολυ ουτε κανουμε τους παντογνωστες οπως αλλες, για να μάθουν Περισσότερα κ τα δικα τούς τα νεα τα αποκρύπτουν λες κ ξέρουμε ποιες είναι για να κουτσομπολεψουμε...οπως ετ, χοριακες κτλ...

Εγω σε αυτό το τσαντίρι δεν θα  συμμετάσχω....θα διαβαζω νεα σας αλλά δεν θα μοιραζομαι την τεράστια εμπειρία μου...καλη επιτυχια μεσα απο τη καρδιά μου. Η Παναγία μαζι σας

Σας ευχαριστώ 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί παρεξηγήθηκες.. Τι έγινε; Και εγώ είμαι εδώ και 2 χρόνια μέσα στο φόρουμ και όταν μπορώ να απαντήσω σε κάτι που ίσως να γνωρίζω απαντάω και ας μην σας γνωρίζω. Όπως είπες εδώ μέσα είναι απρόσωπα,αλλά υπαρχούν 5-6 άτομα εδώ μέσα που της νιώθω πραγματικά κοντά μου και τα λέμε και εκτός φόρουμ.. Όλες αγωνιζόμαστε για έναν κοινό σκοπό και κατανοώ και τις πρωτάρες και τις παλιές!! Έχουμε το ίδιο άγχος απλός ίσως κάποιες το διαχειρίζονται διαφορετικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

Αγαπημένες μου μελλοντικες μανουλες,

Βρισκόμαστε  σε ενα φόρουμ εντελως απρόσωπα κ μοιραζομαστε ολες μας τους φοβους μας τις γνώσεις μας τις ελπιδες μας για ενα μωρο....ισως ειχε δικιο το κορίτσι πού αποχώρησε κ μάλιστα αναρωτιέστε ακομα..νομίζωχρυσαφω την ελεγαν..

Ομως το βρισκω πολυ ανανδρο κ αδικο κ ισως κοροιδια , πονηριά στο κρισιμο σημειο της εξωσωματικής που βρισκόμαστε οπου καποιες κοπέλες ξεζουμιζουν εμας τις εμπειρες που δεν μιλαμε πολυ ουτε κανουμε τους παντογνωστες οπως αλλες, για να μάθουν Περισσότερα κ τα δικα τούς τα νεα τα αποκρύπτουν λες κ ξέρουμε ποιες είναι για να κουτσομπολεψουμε...οπως ετ, χοριακες κτλ...

Εγω σε αυτό το τσαντίρι δεν θα  συμμετάσχω....θα διαβαζω νεα σας αλλά δεν θα μοιραζομαι την τεράστια εμπειρία μου...καλη επιτυχια μεσα απο τη καρδιά μου. Η Παναγία μαζι σας

Σας ευχαριστώ 

Δεν θα πω κάτι για την κοπέλα όπου ανάφερες γιατί δεν έχει νόημα πιστεύω καν να ασχοληθώ.! 
τωρα αν θελουμε να πούμε κάτι το λέμε αλλά πιστεύω μετά από μια η περισσότερες αποτυχίες θελουμε να κρατάμε κάτι κι για εμάς μιας και την "πατήσαμε" να το πω την πρώτη φορά τώρα αν θέλουν να πούνε καλά κάνουν η κάθε μια μας κάνει αυτό που νωμιζει και ότι είναι καλό για αυτήν δεν είμαστε πιστεύω υποχρεωμένες να τα λέμε όλα.! Εδώ είμαστε να βοηθάει η μια την άλλη με όσΕ γνωρίζουμε.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


Ἀπολυτίκιον  (Κατέβασμα)
Ἦχος δ’.
Σήμερον τῆς ἀτεκνίας δεσμὰ διαλύονται· τοῦ Ἰωακεὶμ γὰρ καὶ τῆς Ἄννης εἰσακούων Θεός, παρ᾽ ἐλπίδα τεκεῖν αὐτοὺς σαφῶς, ὑπισχνεῖται θεόπαιδα· ἐξ ἧς αὐτὸς ἐτέχθη ὁ ἀπερίγραπτος, βροτὸς γεγονώς, δι᾽ Ἀγγέλου κελεύσας βοῆσαι αὐτῇ· Χαῖρε Κεχαριτωμένη, ὁ Κύριος μετὰ σοῦ. (Κοριτσια μου βγαινοντας έξω  ο γιατρος  μου ειπε οτι όλα θα παν καλα και σ ενα μηνα θ ακούσεις το η τα μωρά σου και στο τέλος μου λέει υπομονηωμεχρι τότε και προσευχη λεγε μου λέει το απολυτήριο της Αγίας Αννυς σας το ανέβασα και αναφέρομαι στα κορίτσια που πιστευουν και ελπιζουν στο θεο καλη τυχη κοριτσια μου) 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί παρεξηγήθηκες.. Τι έγινε; Και εγώ είμαι εδώ και 2 χρόνια μέσα στο φόρουμ και όταν μπορώ να απαντήσω σε κάτι που ίσως να γνωρίζω απαντάω και ας μην σας γνωρίζω. Όπως είπες εδώ μέσα είναι απρόσωπα,αλλά υπαρχούν 5-6 άτομα εδώ μέσα που της νιώθω πραγματικά κοντά μου και τα λέμε και εκτός φόρουμ.. Όλες αγωνιζόμαστε για έναν κοινό σκοπό και κατανοώ και τις πρωτάρες και τις παλιές!! Έχουμε το ίδιο άγχος απλός ίσως κάποιες το διαχειρίζονται like

Like

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Δεν θα πω κάτι για την κοπέλα όπου ανάφερες γιατί δεν έχει νόημα πιστεύω καν να ασχοληθώ.! 
τωρα αν θελουμε να πούμε κάτι το λέμε αλλά πιστεύω μετά από μια η περισσότερες αποτυχίες θελουμε να κρατάμε κάτι κι για εμάς μιας και την "πατήσαμε" να το πω την πρώτη φορά τώρα αν θέλουν να πούνε καλά κάνουν η κάθε μια μας κάνει αυτό που νωμιζει και ότι είναι καλό για αυτήν δεν είμαστε πιστεύω υποχρεωμένες να τα λέμε όλα.! Εδώ είμαστε να βοηθάει η μια την άλλη με όσΕ γνωρίζουμε.! 

Like

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση επειδή ήταν η πρώτη μου εξωσωματική και η πρώτη φορά που έμεινα έγκυος αν ο οργανισμός μου αποβάλει το έμβρυο απλά μου έρχεται περίοδος ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι κ μένα 4ΑΑ είναι! Νομίζω είναι μια χαρά 🙂

@sokola4  @Niki94 συμφωνώ... Δεν ξέρω σε ποια αναφέρεται η φίλη μας @antzy9 όμως κ γω στο παρελθόν έχω νιώσει την ανάγκη να μην τα πω όλα κ ο λόγος είναι απλός... Μιλώντας για τα ίδια όλη την ώρα αγχώνομαι κ πιέζομαι όταν περνάω ζόρι. Μετά μπαίνω κ τα λέω. Δεν είναι υποχρεωμένη η κάθε κοπέλα να μας δίνει αναφορά... Είμαστε εδώ για να υποστηριζουμε κ να βοηθάμε... Αν μια κοπέλα δεν την βοηθά η "εξομολόγηση" καλώς δε μιλάει. Αυτού βέβαια είναι απλά η άποψη μου... Εύχομαι καλά αποτελέσματα κ Μακάρι να δεις το πολυπόθητο θετικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Εμένα με βλαστοκύστες μου έβαλε σε 14 αλλά θα κάνω μαζί σου αγαπούλα @Taggeris

Έτσι πάμε μαζί φίλη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

Με μπέρδεψες...χθες που σου είπα 4 μαρτιου κ εγω μαζι εσυ μου ειπες 10 μαρτιου....

Άντε κορίτσια πάμε όλες μαζί στις 4 Μαρτίου να πάρουμε τα ευχάριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι δικαιωμα μου να διαφωνω και να κρινω σε οτι με αφορα......κ φυσικα αναφερομαι στην @Taggeris  @Σταυρι......για μενα ειναι ληξαν το θεμα.....σεβαστειτε οτι βρισκομαι σε ετ και μην ασχολειστε μαζι μου....ας κοιταξει η καθεμια της δουλεια της που ειναι κ σημαντικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

ειναι δικαιωμα μου να διαφωνω και να κρινω σε οτι με αφορα......κ φυσικα αναφερομαι στην @Taggeris  @Σταυρι......για μενα ειναι ληξαν το θεμα.....σεβαστειτε οτι βρισκομαι σε ετ και μην ασχολειστε μαζι μου....ας κοιταξει η καθεμια της δουλεια της που ειναι κ σημαντικη

Πιστεύω δεν σε αφορά τι θα κάνω εγώ η κάθε μια μας και αν θα το πούμε.!  δεν μπορώ να καταλάβω καθόλου αυτά τα νεύρα από το πουθενά χωρίς να έχει γίνει κάτι να μπενεις να λες αυτά και όπου δεν βγάζουν κανένα νόημα.! Όπως πιστεύω για την κοπέλα που έφυγε δεν ξέρεις κάποια πράγματα όπου αποκαλύφθηκαν και έκαναν και μπαμ από χιλιόμετρα αλλά δεν θα κάτσω να ασχοληθώ άλλο καθόλου όμως.!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε βρε παιδιά ?γιατί όλο αυτό?πιστεύω πάντως ότι επειδή όλες έχουμε έναν κοινό σκοπό ότι βοηθάει να το κοιραζομαστε.και εγώ γι'αυτό το κάνω γιατί δεν μπορείς να τα λες στον οποιοδήποτε και κάθε μέρα.υπαρχουν κοπέλες που είναι πιο κοντά και οκ είναι λογικό αλλά σε όποιον δεν αρέσει απλά φεύγει.μην χαλάτε τις καρδιές σας για τέτοια!!!εμείς θέλουμε όλες τα μωράκια μας και όταν τα καταφέρουμε δεν θα μπαίνουμε εδώ να τα λέμε όλα αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι να πάρω αποτελέσματα απο τη την εμβρυομεταφορα δεν ήθελα να πω σε κανέναν ποτε θα κανω χοριακη κλπ. Αυτο δε σημαίνει ότι κρύβουμε κάτι. Και αν κρύβουμε η καρδούλα μας το ξερει ποσο ποναμε που δε μιλάμε γι αυτο απο το φόβο η την απογοήτευσή μας. Κάποιες δε θέλουν και να τις συζητούν καθόλου. Οταν εχεις περάσει Γολγοθά και αυτος αφορα ένα μωρο, φοβάσαι και τη σκια σου.. 

Οσον αφορά στην εμπειρία, δε ζητήσαμε να βρούμε γιατρο εδώ μέσα, αλίμονο εαν παίρναμε ιατρικές συμβουλές απο οποιοδήποτε φόρουμ και τις εφαρμοζαμε. Έχουμε γιατρούς και εμβρυολογους δόξα τω θεώ. Παρηγοριά και παρεα ψάχνουμε, να ξέρουμε οτι δεν είμαστε μονες. Και στη χαρά και στην αποτυχία. Εμενα αυτο το φόρουμ ειναι μεγαλη παρεα σε εναν κοσμο που συλλαμβάνει φυσιολογικά οσα παιδάκια θελει. 

Εύχομαι τα καλύτερα για ολες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μη τσακώνεστε... Η καθεμία μπορεί να έχει οποία στάση θέλει... Άλλες θέλουν να πουν κάτι άλλες όχι..... Δλδ τι θα ήταν προτιμότερο να πούμε έκανα έμβρυομεταφορα κ μετά να είσαι στη αναμονή χοριακης κ να μην ξανά γράψεις αν δν έχεις το αναμενόμενο που θες αποτέλεσμα? Το φόρουμ είναι για να βοηθάμε η μία την άλλη μέχρι εκεί που μας επιτρέπεται... Εγώ πχ άπειρες φορές έχω νιώσει άβολα (που αναφέρω για την εγκυμοσύνη εδώ μέσα) αλλά πολλές φορές θέλω τη στήριξη σας (τότε στην αναμονή για την κυστική ινωση) γτ εσείς μονο ξέρετε τι περνάμε ολες.... Μην τσακώνεστε.... Σεβασμό στις αποφάσεις της καθεμιάς..... Επεμβαίνουμε όσο μας επιτρέπει ο άλλος να επέμβουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ntinaki88 το μόνο που θέλω να σχολιάσω στο μνμ σου είναι να μην νιώθεις καθόλου άβολα!! Κορίτσια σαν εσένα μας δίνουν ελπίδα ότι μπορούμε να τα καταφέρουμε κ εμείς!! Μόνο χαρά μας δίνεις με την εγκυμοσύνη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki88 είπε:

Κορίτσια μου μη τσακώνεστε... Η καθεμία μπορεί να έχει οποία στάση θέλει... Άλλες θέλουν να πουν κάτι άλλες όχι..... Δλδ τι θα ήταν προτιμότερο να πούμε έκανα έμβρυομεταφορα κ μετά να είσαι στη αναμονή χοριακης κ να μην ξανά γράψεις αν δν έχεις το αναμενόμενο που θες αποτέλεσμα? Το φόρουμ είναι για να βοηθάμε η μία την άλλη μέχρι εκεί που μας επιτρέπεται... Εγώ πχ άπειρες φορές έχω νιώσει άβολα (που αναφέρω για την εγκυμοσύνη εδώ μέσα) αλλά πολλές φορές θέλω τη στήριξη σας (τότε στην αναμονή για την κυστική ινωση) γτ εσείς μονο ξέρετε τι περνάμε ολες.... Μην τσακώνεστε.... Σεβασμό στις αποφάσεις της καθεμιάς..... Επεμβαίνουμε όσο μας επιτρέπει ο άλλος να επέμβουμε... 

Δεν τσακωνομαστε απλα είμαστε ολες στην τσιτα. Δε περνάμε και λιγα. Δεν ειναι μονο η εξωσωματική, ειναι οι αντρες μας, η δουλειά μας, τα λεφτα, τα χρονια προσπάθειας που κουβαλάμε, οι παράλειψεις και τα λάθη παλιών γιατρών και χιλια δυο. Φυσικά σέβομαι την άποψη όλων εδω μεσα. Άλλωστε η κοπελα δεν αναφέρθηκε σε μενα. Να μη νιώθεις αβολα που μας μιλάς για την εγκυμοσύνη σου. Ισα ισα μας δίνεις ελπίδες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@ntinaki88 το μόνο που θέλω να σχολιάσω στο μνμ σου είναι να μην νιώθεις καθόλου άβολα!! Κορίτσια σαν εσένα μας δίνουν ελπίδα ότι μπορούμε να τα καταφέρουμε κ εμείς!! Μόνο χαρά μας δίνεις με την εγκυμοσύνη σου!!!

Ουφ εντάξει...γτ είχα κι αυτό το άγχος!!!!! Χαίρομαι που χαίρεστε για μένα... Κ εγώ ανυπομονώ να ξέρετε άπειρα να δω χοριακες θετικές απο όλες σας!!, 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Δεν τσακωνομαστε απλα είμαστε ολες στην τσιτα. Δε περνάμε και λιγα. Δεν ειναι μονο η εξωσωματική, ειναι οι αντρες μας, η δουλειά μας, τα λεφτα, τα χρονια προσπάθειας που κουβαλάμε, οι παράλειψεις και τα λάθη παλιών γιατρών και χιλια δυο. Φυσικά σέβομαι την άποψη όλων εδω μεσα. Άλλωστε η κοπελα δεν αναφέρθηκε σε μενα. Να μη νιώθεις αβολα που μας μιλάς για την εγκυμοσύνη σου. Ισα ισα μας δίνεις ελπίδες 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα κατά βαθος αν κ στην περίπτωση μου στο θέμα της εξωσωματικης η μόνη δυσκολία που ειχα ήταν μόνο όσων αφορά την κυστική ινωση!!! Σας συγχαίρω όλες που έχετε προσπαθήσει κ ακόμα προσπαθειτε κ παλεύετε όλες με τους δικούς σας "δαίμονες"... Κ σας θαυμάζω!! Δεν ξέρω αν μετά από 20 μηνες ακαρπων προσπάθειων για  φυσιολογικη σύλληψη, αν αποτυγχάνε η εξωσωματικη, αν θα είχα αντοχή κυρίως ψυχική!!!!! Χαίρομαι που σας δίνω ελπίδες κ χαίρομαι πιο πολύ που μπήκα εδώ κ έχω πάρει από εσάς όλη αυτη την ψυχικη δύναμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

Απο την πρωτη μερα της περιοδου στον κύκλο της ετ...Σύμφωνα με επιστολή γνωστης αιματολογου...  αν είμαι έγκυος θα συνεχισω εως την 8η που θα με δει...

Και εγώ τις ίδιες οδηγιες άκου έδωσε .... εγώ πήγα στην λευκού 

στις πριν 22 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Εγω κανόνισα να πάρω αεροπλάνο τη Τετάρτη πίσω για το νησί. Βλακεία Έκανα?? Αυτό προϋποθέτει τουλάχιστον ένα  τέτραωρο μέσα στο δρομο

Κορίτσι μου γλυκό δεν θέλω να σε επηρεάσω ... ρώτησε τον γιατρό σου και μόνο....

δεν θεωρώ όπως έχω ξανά πει ότι μπορούμε να το επηρεάσουμε δυστυχώς το αποτέλεσμα 

στις πριν 22 ώρες, ο/η Steli είπε:

Για την αιμάτωση της μήτρας μου εδινε παιδική ασπιρίνη μια φορα την ημερα συν τις αντιπηκτικες. Ουτε σε καρεκλα καθόμουν. Ειχα πιαστεί τοσο που δεν ενιωθα τα ποδια μου. ΜΕΓΑ λάθος 

Ναι θα συμφωνήσω μέγα λάθος .....και είναι πολύ χειρότερη και η ψυχολογία 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Σε ευχαριστώ γλυκούλα μου εύχομαι τα καλύτερα για όλες... Δεν ήθελα να πω κάτι αυτές τις πρώτες μέρες γιατί δεν ήθελα να γεμίσω άγχος.... Το πέρασα λίγο φλου...

Εμβρυομεταφορά έκανα το Σάββατο αφού με ενημέρωσαν οι εμβρυολογοι του κέντρου ότι έχω τέσσερα έμβρυα από τα εφτά που προχωράνε πάρα πολύ καλά στις διαιρέσεις που θέλουν για τρίτη ημέρα. Με προέτρεψαν να πάω την ίδια μέρα να τα βάλω με σύμφωνη γνώμη του Ιατρού και δεν το σκέφτηκα πολύ αυτό έκανα. Ελπίζω μέσα σε όλα αυτά να υπάρχει ένα υγιές και δυνατό που θα γίνει το παιδάκι μου.

Με ενημέρωσαν επίσης ότι υπάρχουν άλλα τρία Τα οποία όμως δεν αναπτύσσονται όπως τα υπόλοιπα... Ωστόσο φτάσαμε Δευτέρα και χθες μου είπαν ότι έχω και μία βλαστοκύστη στην κατάψυξη 4ββ. Δεν είναι και πρώτης ποιότητας Αλλά καλή είναι.

Τώρα αναμένουμε τα αποτελέσματα χοριακή έχω 4 Μαρτίου. Σήμερα που ήταν έκτη μέρα είχα αυτά τα καφέ σαν προεόρτια περιόδου αλλά ήταν πολύ λίγο στο εσώρουχο και για αυτό ρώτησα γιατί ανησύχησα. Επίσης από σήμερα έχω αρκετά τραβήγματα ειδικά από δεξιά. Αυτά βέβαια τα είχα και τις προηγούμενες φορές τα τραβήγματα δηλαδή. καφέ όμως υγρά ή οτιδήποτε άλλο όπως αναφέρετε εσείς σαν αίμα εμφύτευσης δεν είχα ποτέ ωστόσο έπαιρνα θετική χοριακή.

Αυτά τα νέα από μένα!! Σας φιλώ όλες και σε ευχαριστώ για τη συμπαράσταση.

Με το καλό κορίτσι μου γλυκό..... κάποιο από τα τρία σπορακια θα γατζωθει είμαι σίγουρη 

στις πριν 3 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

Αγαπημένες μου μελλοντικες μανουλες,

Βρισκόμαστε  σε ενα φόρουμ εντελως απρόσωπα κ μοιραζομαστε ολες μας τους φοβους μας τις γνώσεις μας τις ελπιδες μας για ενα μωρο....ισως ειχε δικιο το κορίτσι πού αποχώρησε κ μάλιστα αναρωτιέστε ακομα..νομίζωχρυσαφω την ελεγαν..

Ομως το βρισκω πολυ ανανδρο κ αδικο κ ισως κοροιδια , πονηριά στο κρισιμο σημειο της εξωσωματικής που βρισκόμαστε οπου καποιες κοπέλες ξεζουμιζουν εμας τις εμπειρες που δεν μιλαμε πολυ ουτε κανουμε τους παντογνωστες οπως αλλες, για να μάθουν Περισσότερα κ τα δικα τούς τα νεα τα αποκρύπτουν λες κ ξέρουμε ποιες είναι για να κουτσομπολεψουμε...οπως ετ, χοριακες κτλ...

Εγω σε αυτό το τσαντίρι δεν θα  συμμετάσχω....θα διαβαζω νεα σας αλλά δεν θα μοιραζομαι την τεράστια εμπειρία μου...καλη επιτυχια μεσα απο τη καρδιά μου. Η Παναγία μαζι σας

Σας ευχαριστώ 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Δεν ξέρω αυτό που ποστάρες αν το ποστάρες για μένα πάντως θα σου πω ότι εγώ είμαι ξεκάθαρη και έκανα χτες ετ και το χαρτί έγραφε 14 μέρες μετά εγώ όμως μπαίνω εδώ μέσα ένα χρόνο και διαβάζω συνεχώς και εδώ διάβασα ότι αν βάλεις βλαστοκύστες σε εννιά μέρες έχει χοριακη.. κάτι άσχετο τωρα τα 4 ΑΑ  δίπλα στις βλαστοκύστες τι είναι??

Το 4αα είναι άριστα !!! Και τα δυο άριστα ήταν ;;;;; Άντε με το καλό ρε κορίτσι μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Ουφ εντάξει...γτ είχα κι αυτό το άγχος!!!!! Χαίρομαι που χαίρεστε για μένα... Κ εγώ ανυπομονώ να ξέρετε άπειρα να δω χοριακες θετικές απο όλες σας!!, 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Και εγώ το ίδιο άγχος έχω ..... αλλά πιστεύω ότι δίνουμε κουράγιο να μην τα παρατήσουν !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Και εγώ το ίδιο άγχος έχω ..... αλλά πιστεύω ότι δίνουμε κουράγιο να μην τα παρατήσουν !!! 

Ναιιιιι κ εγώ έτσι κατάλαβα απ ότι μ είπαν...... Ποσών εβδομάδων είσαι αγάπη μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Ναιιιιι κ εγώ έτσι κατάλαβα απ ότι μ είπαν...... Ποσών εβδομάδων είσαι αγάπη μου? 

Εγώ έχω ένα παιδάκι 3,5 χρόνων και παλεύω για το δεύτερο ..... έχω κάνει 9 ετ και δεν τα παρατάω ακόμα !!! Το πιστεύεις ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ έχω ένα παιδάκι 3,5 χρόνων και παλεύω για το δεύτερο ..... έχω κάνει 9 ετ και δεν τα παρατάω ακόμα !!! Το πιστεύεις ;;;;;

Εσυ κορίτσι μου είσαι η επιτομή του θαυμασμου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα ούτε αυτό δε βοηθούσε για να είμαι ειλικρινής! Μακάρι να σου περάσει γρήγορα κορίτσι μου.
    • Σ' ευχαριστώ για το γλυκό σου μήνυμα!!!😍
    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...