Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου και σας ευχαριστώ πολυ για τις θετικές σας σκέψεις. . Ειμαι εδώ και περιμενω να βάλω τα εμβρυακια μου. Νιώθω ευλογημένη που ζω αυτή τη στιγμή 1 χρόνο πριν ο άντρας μου ούτε ν ακουσει και τώρα είμαι εδω και περιμένω. . Μακαρι να μας πανε ολα καλα.

Είναι πραγματικά πολύ μαγική στιγμή!!!!εύχομαι μέσα από την ην καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!και να μην αγχωθεις τις μέρες της αναμονής!!!💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Είναι πραγματικά πολύ μαγική στιγμή!!!!εύχομαι μέσα από την ην καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!και να μην αγχωθεις τις μέρες της αναμονής!!!💖💖💖

Αυτό το να μην αγχωθω δεν το χω και πολύ.. Σ ευχαριστώ πολυ μακαρι μακαρι για όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Αγαπημένες μου.... Ξέρω έχετε τώρα τα άγχη σας κ εσείς... Αλλά σήμερα έπαθα έναν πανικό όλο δικό μου... Πήγα σε γνωστό βιοδοαγνωστικο κέντρο του Πειραιά για τις εξετάσεις του μήνα ! Λοιπόν μέσα στο αμάξι λέγαμε με τον άντρα μ ότι δεν πήραμε μάσκες.... Τεσπα φτάνοντας εκεί μπαίνουμε σε ένα φαρμακείο δεν είχε.... Κ λέω πάμε μωρέ σιγά, τελικά βλέπω άλλο ένα φαρμακείο λίγο πιο κάτω κ πάμε κ βρίσκουμε... Φοράμε κ οι δύο κ όσο περίμεναμε στο ταμείο περνάει μια μαμα με δυο παιδάκια τα οποία φορούσαν μασκα (αλλά η μύτη ήταν εκτός μάσκας) Κ εβηχαν... Κ λέει η μαμά λοιπόν εκεί στο ταμείο αν μπορεί να παραλάβει με mail τα αποτελέσματα του τεστ γρίπης... Έπαθα πανικό...... Δεν έβγαλα τη μάσκα όση ώρα ήμουν εκεί μέσα κ πάλι είχα τρελαθεί απ την αγωνία.... Όσες είστε σε αναμονή χοριακης ΒΆΛΤΕ ΜΆΣΚΑ κορίτσια γτ πάνε όλοι κ κάνουν τεστ γρίπης.... :(

κορίτσι ως έγκυος πρέπει να προσέχεις παραπάνω!!! Ειδικά αν δεν έχεις κάνει εμβόλιο που τουλάχιστον το περνάς πιο ελαφριά... Πολύ χαμός με τη γρίπη φέτος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου και σας ευχαριστώ πολυ για τις θετικές σας σκέψεις. . Ειμαι εδώ και περιμενω να βάλω τα εμβρυακια μου. Νιώθω ευλογημένη που ζω αυτή τη στιγμή 1 χρόνο πριν ο άντρας μου ούτε ν ακουσει και τώρα είμαι εδω και περιμένω. . Μακαρι να μας πανε ολα καλα.

Καλη επιτυχία κοπελα μου!! Θα τα δεις φαντάζομαι κιολας. Ποσο γλυκο ολο αυτο. Τους αντρες τους καταφέρνουμε με το καιρο, θέλουν και αυτοι μπεμπέ 😊😊😊. Στείλε να μας πεις πως εισαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Ποια άλλη πάει εκτός από τη Σταυρι; το έχασα λίγο... καλή επιτυχία πάντως!

Νομίζω το Κατερινάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου και σας ευχαριστώ πολυ για τις θετικές σας σκέψεις. . Ειμαι εδώ και περιμενω να βάλω τα εμβρυακια μου. Νιώθω ευλογημένη που ζω αυτή τη στιγμή 1 χρόνο πριν ο άντρας μου ούτε ν ακουσει και τώρα είμαι εδω και περιμένω. . Μακαρι να μας πανε ολα καλα.

Καλη επιτυχια κοριτσάκι!!!! περιμενουμε τα ευχαριστα! ολα βολικά να σου ρθουν απο δω και περα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Steli είπε:

Καλη επιτυχία κοπελα μου!! Θα τα δεις φαντάζομαι κιολας. Ποσο γλυκο ολο αυτο. Τους αντρες τους καταφέρνουμε με το καιρο, θέλουν και αυτοι μπεμπέ 😊😊😊. Στείλε να μας πεις πως εισαι! 

Κοριτσάκια μου γλυκά εγώ έκανα εμβρυομεταφορα και ειμαι καθοδον για το σπίτι..  Νιώθω πολυ ομορφα και ειμαι αισιοδοξη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά εγώ έκανα εμβρυομεταφορα και ειμαι καθοδον για το σπίτι..  Νιώθω πολυ ομορφα και ειμαι αισιοδοξη. 

Καλή επιτυχία να έχεις !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά εγώ έκανα εμβρυομεταφορα και ειμαι καθοδον για το σπίτι..  Νιώθω πολυ ομορφα και ειμαι αισιοδοξη. 

Καλή επιτυχία Όλα να έρθουν όπως τα επιθυμείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλή επιτυχία Όλα να έρθουν όπως τα επιθυμείς

Να σαι καλα κορίτσι μου σε 14 μέρες θα ξέρουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Σταυρι Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου. όλα να πάνε καλά και να μας πεις τα ευχάριστα σε λίγες μέρες!!

Να σαι καλα κορίτσι μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά εγώ έκανα εμβρυομεταφορα και ειμαι καθοδον για το σπίτι..  Νιώθω πολυ ομορφα και ειμαι αισιοδοξη. 

Όλα καλά να πάνε κορίτσι μου!!! Να φωλιάσουν εκεί μέσα τα μωρακια....τώρα αναμονή για την χοριακη!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Να σαι καλα κορίτσι μου σε 14 μέρες θα ξέρουμε.

Τόσο αργά σε έβαλε χοριακή Γιατί τέτοια αναμονή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Τόσο αργά σε έβαλε χοριακή Γιατί τέτοια αναμονή;

Κορίτσια καλησπέρα βγήκε η χοριακη και είναι 25 μονάδες μου φαίνεται πολύ χαμηλή .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα βγήκε η χοριακη και είναι 25 μονάδες μου φαίνεται πολύ χαμηλή .

Είναι θετική αλλά είναι λίγο επίφοβη..... Ο γιατρός τι λέει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Είναι θετική αλλά είναι λίγο επίφοβη..... Ο γιατρός τι λέει;

Τώρα θα τον πάρω τηλέφωνο πωπω στεναχωρήθηκα παρά πολύ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Τώρα θα τον πάρω τηλέφωνο πωπω στεναχωρήθηκα παρά πολύ .

πιστεύω θα σου πει ότι έλεγε και σε μένα ότι πρέπει να συνεχίσεις τα φάρμακα και να κάνεις επαναληπτική για να δεις αν ανεβαίνει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

πιστεύω θα σου πει ότι έλεγε και σε μένα ότι πρέπει να συνεχίσεις τα φάρμακα και να κάνεις επαναληπτική για να δεις αν ανεβαίνει......

Ακριβώς αυτό μου είπε και επανάληψη την Παρασκευή δεν του άρεσε η τιμή όμως .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Τόσο αργά σε έβαλε χοριακή Γιατί τέτοια αναμονή;

Κ έμενα παντως σε 14 μού είπε... κ το εχω διαβάσει.....σε σας δηλ ποσο νωριτερα σας λενε....Είναι αξιόπιστο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

Κ έμενα παντως σε 15 μού είπε... κ το εχω διαβάσει.....σε σας δηλ ποσο νωριτερα σας λενε....Είναι αξιόπιστο;;

Και μένα 14 μέρες μετά μου είπε από την ημερα της ωολληψιας!αλλά έβαλα έμβρυο τριών ημερών άμα έχεις βλαστοκυστες συνήθως λένε 9 10 μέρες μετά!!!!γιατί ήδη είναι 5 ημερών!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Και μένα 14 μέρες μετά μου είπε από την ημερα της ωολληψιας!αλλά έβαλα έμβρυο τριών ημερών άμα έχεις βλαστοκυστες συνήθως λένε 9 10 μέρες μετά!!!!γιατί ήδη είναι 5 ημερών!!

@Σταυρι καλη σου επιτυχία .... μακάρι να είναι η τυχερή σου..βλαστοκύστες εβαλες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Τώρα θα τον πάρω τηλέφωνο πωπω στεναχωρήθηκα παρά πολύ .

κοίτα είναι χαμηλή όμως έχουμε δει πολλές φορές ξαφνικά να παίρνει άνοδο! Από κάπου πρέπει να ξεκινήσει άλλωστε... περίμενε να δεις πως θα πάει γιατί ξέρεις ότι έχεις ήδη κάνει εμφύτευση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

@Σταυρι καλη σου επιτυχία .... μακάρι να είναι η τυχερή σου..βλαστοκύστες εβαλες;;

Ναι κοριτσι εβαλα 2 βλαστοκυστες. Σ ευχαριστω πολυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...