Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Χαχαχαχα αυτό σκέφτομαι και εγώ ότι σε 1-2 μέρες δεν θα μπορώ να περπατήσω καλά καλά... Ηδη κινούμαι με δυσκολία... Έχουν αρχίσει και με πονάνε οι ενέσεις γιατί κάνω τρεις ταυτόχρονα. Μήπως κάποια παλιότερη μπορεί να βοηθήσει με συμβουλές σχετικά με τα πρηξίματα και τη διατροφή;

Φυτικές ινες και άφθονο νερακι. Εμενα αυτα μου ειχαν πει. Πάντως και γω ένιωθα πολυ βαριά τη μήτρα και επίσης στην εμβρυομεταφορα πήγα με πόνους στο στηθος, ειχε ηδη πρηστεί. Ποιες ενεσεις κανεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κατι ακομα για όσες ετοιμάζονται για εμβρυομεταφορα. Βαλτε σε σωστη λειτουργία το έντερο σας από πριν. Δηλαδη λιγες μερες πριν, ξεκινήστε το nujol η ό,τι αλλο σας πιάνει γιατι μετα με τη ξαπλα αυτη που κρατάει μέρες δεν κινείται το έντερο και επίσης δε κανει να σφίγγεσαι.. Εγω την πάτησα και εβγαλα αιμορροΐδες. Συγνώμη που γίνομαι περιγραφική αλλα ηταν ενας πονος αβάσταχτος και απαγορευοταν να σφιχτω. Μου ειχαν πει πολλες φυτικές ινες κλπ και το λαδακι αυτο, αλλα δεν το ξεκινησα αμεσως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Όσον αφορά τις ενέσεις ενυδατική κρέμα βάζεις στην κοιλίτσα σου; Θα δεις τεράστια διαφορά!! Πονάνε πολύ λιγότερο. Μου το είπε η μανούλα που βαράει ενεσεις στην κοιλιά της κάθε μερα λόγω διαβήτη. Η μαία μου είπε να μειώσω το αλάτι στη διατροφή και πολύ νερό. Αυτά... κάποια άλλη που να ξέρει περισσότερα ;;; 

Έχω κρέμα άρνικας να βάλω λες να βοηθήσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Έχω κρέμα άρνικας να βάλω λες να βοηθήσει;

Θεωρώ πως θα βοηθήσει. Εγώ βάζω απλή ενυδατική και έχω δει διαφορά με τις πρώτες μέρες που δεν έβαλα. Φαντάσου ότι με τρόμαξαν οι μαίες με τον ανταγωνιστή ότι πονάει, προκαλεί τσούξιμο, φαγούρα κλπ και εγώ η αναίσθητη δεν έχω καταλάβει τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σου κοριτσι μου !!!!μην τα παρατας θα ερθει το μπεμπακι φετος θα ναι η τυχερη σου  χρονια !!πανω απο ολα καλη ψυ ολογια°°♡♡♡♡αλλαξες τον γιατρο??

Γεια σου όμορφη !!!! Να έκανα και δυο στον μαντουδη !!!!και πήρα αλλά δυο κουλούρια σύνολο 9 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

@Papadakis κορίτσι μου για να φτάσεις τις 9 εξωσωματικες και ν αντέξεις και τα 9 άκυρα πάει να πει πως έχεις και δύναμη και κότσια και μπραβο σου.. γιατι να μην καταφερεις την 10η φορα δλδ?? Ενα εχω να σου πω εχω δυο γνωστες η μια ξεκινησε απο τα 30 εξωσωματικες και έκανε 11 για να πετύχει και η άλλη έκανε 17 για να πετύχει..  οπότε έχε πίστη η τύχη βοηθάει τους τολμηρούς φέτος είναι η χρονιά μας!!!

Το ξέρω ρε κορίτσι απλά με μένα το περίεργο είναι Ότο εφόσον έπιασα με την πρώτη και γέννησα και μετά έγινε όλη αυτή η ζημιά θεωρώ ότι κάτι καταστράφηκε και δεν παίζει να γίνει !!!!!
 

ξερω ποσό μαγική στιγμή είναι όταν τελικά το κρατάς στην αγκαλιά σου ( τόσο που δεν φαντάζεστε ) και αυτό με κρατάει και νου δύναμη Γιατί  θέλω να το ξαναζήσω όχι μόνο για εμένα αλλά και για τον γιο μου να του χαρίσω ένα αδερφάκι !!!!

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Σε ευχαριστώ!

Δεν ξέρω ρε κορίτσι τι να σου πω... για να προχωράνε οι γιατροί θεωρούν ότι το περιβάλλον είναι οκ, η βλαστοκύστη είναι καλή, οπότε; τι σου λένε;

Τίποτα δεν μου λένε !!! Αυτό με τσαντίζει .... θα ξανά δει τον φάκελο μου και θα με πάρει την Δευτέρα ο μαντουδης 

στις πριν 5 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Καλησπέρα. Περιμενω περιοδο για να κανω μαστογραφια κ να παω σε ειδικο να την δει κ αναλογα τι θα μου προτεινει θα κανω στην ετ. 

Εχω να μπω 3 μερες γιατι μπηκα στο νοσοκομειο με ρηξη ωχρου σωματιου και υγρο στη κοιλια. Κατι εγινε με την ωορηξια κ με τα ωοθηλακια. Ξυπνησα ξημερωματα με οξυ πονο στη κοιλια αριστερα κ εχασα τις αισθησεις μου

Ωχ περαστικά ρε κορίτσι μου γλυκό 

στις πριν 4 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εχεις σκεφτει προεμφυτευτικο; Μετα απο πολλες αποτυχιες εμφυτευσης το προτεινουν. 

Φανταζομαι πως νιωθεις, ειναι το χειροτερο σεναριο να παιρνεις συνεχεια αρνητικα. 

Το έχω σκεφτεί ναι .... θα το συζητήσω μαζί του την Δευτέρα αν Και θεωρώ ότι είναι θέμα ενδομητρίου και όχι εμβρύων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Έχω κρέμα άρνικας να βάλω λες να βοηθήσει;

Η κρέμα αρνικας βοηθάει για μωλωπες όχι για πόνο.... Εγώ πχ κάνω αντιπηκτικες κ μελάνιαζω αμέσως κ την αγόρασα αλλά δεν βοήθησε κ πολύ!!!!!! Να σκεφτείς η μελάνια απ την λήψη τροφοβλαστης ακόμα υπάρχει (τώρα είναι πλέον κίτρινη) κ είμαι ήδη 11 μέρες απ την εξέταση!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Θεωρώ πως θα βοηθήσει. Εγώ βάζω απλή ενυδατική και έχω δει διαφορά με τις πρώτες μέρες που δεν έβαλα. Φαντάσου ότι με τρόμαξαν οι μαίες με τον ανταγωνιστή ότι πονάει, προκαλεί τσούξιμο, φαγούρα κλπ και εγώ η αναίσθητη δεν έχω καταλάβει τίποτα 

Κ μένα με πονούσε η orgalutran (ανταγωνιστης)!!!! Κ με έτρωγε κ έτσουζε κ κοκκινίζε!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια είδα οτι λέτε για τον ανταγωνιστή και θυμήθηκα οτι πριν 2 χρόνια ακριβώς, μόλις είχα γραφτεί στο φόρουμ ήταν από τις πρώτες ανησυχίες που μοιράστηκα εδω γιατί με έτσουζε πολύ η cetrotide. Και μου απάντησε η @peacock ότι το ίδιο είχε πάθει κι εκείνη! Δεν θα το θυμαται αλλα εγω την αγάπησα!

Άσχετο τελείως το ποστ, το ξέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... εγώ μαζεύω εξετάσεις κ μπαίνω σ ένα δρόμο για την επιτροπή... μ ήρθανε κ λίγο τούμπα κ σοκαρίστηκα.. με πήρανε αναπληρώτρια 1η φορά... στον τόπο μου βέβαια αλλά σε χωρίο. να σας ρωτήσω όταν θα ξεκινήσω κ εγώ ενέσεις κτλ θα έχω κάποιο σύμπτωμα?? θα οδηγώ αρκετά γι αυτό ρωτάω....ειναι 30λ απόσταση το ένα σχολείο κ το άλλο που θα πηγαίνω μια μερα μάλλον θα είναι τουλαχιστον 1 ωρα δρόμος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... εγώ μαζεύω εξετάσεις κ μπαίνω σ ένα δρόμο για την επιτροπή... μ ήρθανε κ λίγο τούμπα κ σοκαρίστηκα.. με πήρανε αναπληρώτρια 1η φορά... στον τόπο μου βέβαια αλλά σε χωρίο. να σας ρωτήσω όταν θα ξεκινήσω κ εγώ ενέσεις κτλ θα έχω κάποιο σύμπτωμα?? θα οδηγώ αρκετά γι αυτό ρωτάω....ειναι 30λ απόσταση το ένα σχολείο κ το άλλο που θα πηγαίνω μια μερα μάλλον θα είναι τουλαχιστον 1 ωρα δρόμος...

φίλη μου εγώ δεν είχα κανένα... μόνο μετά την ένεση του ανταγωνιστή είχα μια φαγουρίτσα για κανένα 10λεπτο και αυτό όχι πάντα. Ένα άλλο που είχα τώρα που το θυμάμαι είναι ελαφρύ πρήξιμο σαν να πήρα 1 κιλό (το οποίο μετά έφυγε αμέσως). Αυτά... τίποτα άλλο! Απλά βεβαιώσου ότι θα έχεις το χρόνο και το χώρο για να κάνεις την ένεση του ανταγωνιστή γιατί γίνεται συνήθως πρωινή ώρα , κατά τα άλλα θα είσαι μια χαρά!

Τσέκαρε μια τις ημερομηνίες του κύκλου σου μόνο γιατί μεσολαβεί και το Πάσχα... σίγουρα θα κλείσει το κέντρο κάποιες μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!!!!!!!λογικά και εγώ αύριο αρχίζω τις ενέσεις γιατί αδιαθετησα σήμερα περιμένω οδηγίες αυριο!!!μακάρι κορίτσια μου να πάνε όλα καλά για όλες!!έχει και τέλειες μέρες με ήλιο για βολτουλες😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... εγώ μαζεύω εξετάσεις κ μπαίνω σ ένα δρόμο για την επιτροπή... μ ήρθανε κ λίγο τούμπα κ σοκαρίστηκα.. με πήρανε αναπληρώτρια 1η φορά... στον τόπο μου βέβαια αλλά σε χωρίο. να σας ρωτήσω όταν θα ξεκινήσω κ εγώ ενέσεις κτλ θα έχω κάποιο σύμπτωμα?? θα οδηγώ αρκετά γι αυτό ρωτάω....ειναι 30λ απόσταση το ένα σχολείο κ το άλλο που θα πηγαίνω μια μερα μάλλον θα είναι τουλαχιστον 1 ωρα δρόμος...

Αν εξαιρέσεις την ενόχληση στις ωοθήκες και το φούσκωμα εγώ δεν έχω άλλο σύμπτωμα. Απλά όσο περνάνε οι μέρες είναι πιο έντονα και κουράζομαι πιο εύκολα από το ζόρι. Κατά τα αλλά και τις βόλτες μου παω κ οδηγάω κανονικότατα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... εγώ μαζεύω εξετάσεις κ μπαίνω σ ένα δρόμο για την επιτροπή... μ ήρθανε κ λίγο τούμπα κ σοκαρίστηκα.. με πήρανε αναπληρώτρια 1η φορά... στον τόπο μου βέβαια αλλά σε χωρίο. να σας ρωτήσω όταν θα ξεκινήσω κ εγώ ενέσεις κτλ θα έχω κάποιο σύμπτωμα?? θα οδηγώ αρκετά γι αυτό ρωτάω....ειναι 30λ απόσταση το ένα σχολείο κ το άλλο που θα πηγαίνω μια μερα μάλλον θα είναι τουλαχιστον 1 ωρα δρόμος...

Εγώ δε είχα κανένα συμπτώμα μόνο ελάχιστο φούσκωμα!!!! ούτε καν που λένε ότι παίρνεις κιλά... Εγώ ξεκίνησα 58 κιλά τη διαδικασία και τη μέρα του θετικού τεστ ήμουν πάλι 58!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!!!!!!λογικά και εγώ αύριο αρχίζω τις ενέσεις γιατί αδιαθετησα σήμερα περιμένω οδηγίες αυριο!!!μακάρι κορίτσια μου να πάνε όλα καλά για όλες!!έχει και τέλειες μέρες με ήλιο για βολτουλες😘😘

Καλη αρχη με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Steli είπε:

Φυτικές ινες και άφθονο νερακι. Εμενα αυτα μου ειχαν πει. Πάντως και γω ένιωθα πολυ βαριά τη μήτρα και επίσης στην εμβρυομεταφορα πήγα με πόνους στο στηθος, ειχε ηδη πρηστεί. Ποιες ενεσεις κανεις; 

Κάνω 3: gonal 225 menopur 75 και cetrodite

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Αχ κορίτσια είδα οτι λέτε για τον ανταγωνιστή και θυμήθηκα οτι πριν 2 χρόνια ακριβώς, μόλις είχα γραφτεί στο φόρουμ ήταν από τις πρώτες ανησυχίες που μοιράστηκα εδω γιατί με έτσουζε πολύ η cetrotide. Και μου απάντησε η @peacock ότι το ίδιο είχε πάθει κι εκείνη! Δεν θα το θυμαται αλλα εγω την αγάπησα!

Άσχετο τελείως το ποστ, το ξέρω!

Αγαπημενη περασαν κιολας δυο χρονια ε;;; Δε το θυμαμαι αυτο ππυ λες, θυμαμαι ομως που εκανες τη διεγερση και ειχες ανησυχιες. 😘💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Γεια σου όμορφη !!!! Να έκανα και δυο στον μαντουδη !!!!και πήρα αλλά δυο κουλούρια σύνολο 9 

Το ξέρω ρε κορίτσι απλά με μένα το περίεργο είναι Ότο εφόσον έπιασα με την πρώτη και γέννησα και μετά έγινε όλη αυτή η ζημιά θεωρώ ότι κάτι καταστράφηκε και δεν παίζει να γίνει !!!!!
 

ξερω ποσό μαγική στιγμή είναι όταν τελικά το κρατάς στην αγκαλιά σου ( τόσο που δεν φαντάζεστε ) και αυτό με κρατάει και νου δύναμη Γιατί  θέλω να το ξαναζήσω όχι μόνο για εμένα αλλά και για τον γιο μου να του χαρίσω ένα αδερφάκι !!!!

Τίποτα δεν μου λένε !!! Αυτό με τσαντίζει .... θα ξανά δει τον φάκελο μου και θα με πάρει την Δευτέρα ο μαντουδης 

Ωχ περαστικά ρε κορίτσι μου γλυκό 

Το έχω σκεφτεί ναι .... θα το συζητήσω μαζί του την Δευτέρα αν Και θεωρώ ότι είναι θέμα ενδομητρίου και όχι εμβρύων 

Μην έχεις δεδομένο τίποτα. Αν οι γιατροί λένε πως μπορεί να γίνει εμφυτευση παρα την κατάσταση του ενδομητριου τότε ψάξτε το παραπάνω 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock πότε θα κάνεις νέα διέγερση;

@Papadakis πόσα έμβρυα έχεις μεταφέρει όλο αυτόν τον καιρό στις 9 προσπαθειες; θέλω να πω μήπως είναι και θέμα στατιστικής; αν κάνεις κάθε φορά 1-2 ωάρια μπορεί να μην έχεις πετύχει ακόμα το καλό. Εγώ πχ στις 2 προσπάθειες είχα σύνολο 17 γονιμοποιησεις εκ των οποίων 1 εγκυμοσυνη. Συνεχιζεις τις προσπάθειες γιατί ποτέ δεν ξέρεις πότε θα είναι η τυχερή. Το οτι εχετε ηδη ενα παιδακι δειχνει οτι κανετε καλα εμβρυα. Για το ενδομητριο τι να πω; περασαν χρονια μετα την "εγκληματικη" ενέργεια του γιατρού. Δεν θα εχει αναγεννηθει μεχρι τωρα; Υστεροσκοπηση έχεις κάνει πρόσφατα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

@peacock πότε θα κάνεις νέα διέγερση;

@Papadakis πόσα έμβρυα έχεις μεταφέρει όλο αυτόν τον καιρό στις 9 προσπαθειες; θέλω να πω μήπως είναι και θέμα στατιστικής; αν κάνεις κάθε φορά 1-2 ωάρια μπορεί να μην έχεις πετύχει ακόμα το καλό. Εγώ πχ στις 2 προσπάθειες είχα σύνολο 17 γονιμοποιησεις εκ των οποίων 1 εγκυμοσυνη. Συνεχιζεις τις προσπάθειες γιατί ποτέ δεν ξέρεις πότε θα είναι η τυχερή. Το οτι εχετε ηδη ενα παιδακι δειχνει οτι κανετε καλα εμβρυα. Για το ενδομητριο τι να πω; περασαν χρονια μετα την "εγκληματικη" ενέργεια του γιατρού. Δεν θα εχει αναγεννηθει μεχρι τωρα; Υστεροσκοπηση έχεις κάνει πρόσφατα;

Πάω με φυσικό κύκλο !!! Λόγω χαμηλής αμη δυστυχώς δεν ανταποκρίνομαι ....στις 7 φορές με τον σφακ πάντα μετέφερα δυο λόγω ηλικίας .... μαζεύαμε 4-5 και μεταφέραμε τα δυο καλύτερα !!! Τις δύει τώρα με τον μαντουδη βάλαμε κάθε φορά από μια βλαστοκύστη !!! Η πρώτη ήταν καλή και η δεύτερη αριστη !!!! Δυστυχώς η ζημιά δεν φτιάχνει στο ενδομήτριο .... ποτέ ...... 

τι εννοείς 17 γονιμοποιήσεις;;;; Και δυο πρόσπαθειες ;;;; 
 

το παράδοξο είναι ότι πάντα η δεύτερη εγκυμοσύνη  έρχεται αμέσως .... σε εμένα συνέβη το αντίθετο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

τι εννοείς 17 γονιμοποιήσεις;;;; Και δυο πρόσπαθειες ;;;; 

Εννοω οτι είχα συνολικά 17 γονιμοποιημένα ωάρια. Αυτά σε 2 διεγερσεις. Και καταφερα μεχρι στιγμής 1 εγκυμοσύνη. ήμουν και εύκολη περίπτωση υποτίθεται. Δηλ αν εσύ είχες γύρω στα 20 γονιμοποιημένα συνολικά δεν ειναι πολύ παράδοξο. Θέλω να πω ότι απλά είναι ίσως θέμα χρόνου και θα έρθει. Τι άλλο μπορείς να κάνεις από εξετάσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Πήγα πάλι σήμερα για υπέρηχο... είδαμε 11 ωοθηλακια από 18-22,5 ένα ήταν μόνο 16. Οιστραδιόλη είχα μετρήσει την Παρασκευή και ήταν 3200 pmol/l. Πώς γίνεται τώρα από 9 που βλέπαμε να είναι 11;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πήγα πάλι σήμερα για υπέρηχο... είδαμε 11 ωοθηλακια από 18-22,5 ένα ήταν μόνο 16. Οιστραδιόλη είχα μετρήσει την Παρασκευή και ήταν 3200 pmol/l. Πώς γίνεται τώρα από 9 που βλέπαμε να είναι 11;

βασικά κάποια ήταν πιο μικρά και δεν περίμενε να ανταποκριθούν ενώ αυτά τελικά μεγάλωσαν! Λογικά θα πρέπει να σου είπε να σταματήσεις τη διέγερση και μάλλον τετάρτη να μπεις για ωοληψία! Είναι πολύ υψηλή η οιστραδιόλη σου (τόση είχα κ γω) σου είπε αν σου επιτρέπει για μεταφορά σε αυτό τον κύκλο; καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

βασικά κάποια ήταν πιο μικρά και δεν περίμενε να ανταποκριθούν ενώ αυτά τελικά μεγάλωσαν! Λογικά θα πρέπει να σου είπε να σταματήσεις τη διέγερση και μάλλον τετάρτη να μπεις για ωοληψία! Είναι πολύ υψηλή η οιστραδιόλη σου (τόση είχα κ γω) σου είπε αν σου επιτρέπει για μεταφορά σε αυτό τον κύκλο; καλή επιτυχία!

Έλα ρε αγάπη κι έλεγα αν θα το δεις να μου απαντήσεις..  ναι Τετάρτη μου είπε ωοληψία... Δεν ξέρω αν θα πάμε μεταφορά σε αυτό τον κύκλο εγώ αυτό θα επιθυμούσα.... Ενδομήτριο σήμερα 9,5.... Θα μετρήσουμε και προγεστερόνη μου είπε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Έλα ρε αγάπη κι έλεγα αν θα το δεις να μου απαντήσεις..  ναι Τετάρτη μου είπε ωοληψία... Δεν ξέρω αν θα πάμε μεταφορά σε αυτό τον κύκλο εγώ αυτό θα επιθυμούσα.... Ενδομήτριο σήμερα 9,5.... Θα μετρήσουμε και προγεστερόνη μου είπε...

σε καταλαβαίνω όμως είναι πολύ υψηλή η τιμή φίλη μου... είναι σχεδόν τοξικό αυτό το νούμερο. Καλύτερα να αφήσεις ένα κύκλο... κάτσε να δεις βέβαια τι θα πει και ο γιατρός αν κ από ότι βλέπω ως τώρα οι διαγνώσεις μας συμφωνούν χαχαχαχαχα

Προγεστερόνη οκ θα είναι θα είναι χαμηλή. Η οιστραδιόλη σε χαλάει. Από την άλλη η τιμή της δείχνει ακριβώς αυτό τα πολλά ωάρια και αυτό είναι καλό. Μακάρι να τα πάρετε και να γονιμοποιηθούν όλα! Για το ενδομήτριο τι σου είπε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...