Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας κορίτσια πως ειστε;;;

Καλός ήρθαν τα νέα μέλη 

Μια χαρα κοριτσι μου. Να εδω καναπε κινητο κ λιγο τηλεοραση. Εσυ πως τα πας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΈΦΗ88 είπε:

Καλα απο ξεκούραση άλλο τίποτα...δεν κάνω ΤΙΠΟΤΑ !!!!απο διατροφή καλα πάω....!!!απο σκέψεις προσπαθώ να κανω θετικές!!!ευχομαι να μας πάνε όλα καλά.....!!!και να ακούσουμε επιτελους την πιο ομορφη λεξη     ΜΑΜΑ!!

 

Αμήν!!???❤❤❤???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Μια χαρα κοριτσι μου. Να εδω καναπε κινητο κ λιγο τηλεοραση. Εσυ πως τα πας? 

Μία από τα ίδια και εγώ. Καναπέ, τηλεόραση, κινητό. @Niki94 πώς περνάτε στα Γιάννενα; Ή γυρισατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Μία από τα ίδια και εγώ. Καναπέ, τηλεόραση, κινητό. @Niki94 πώς περνάτε στα Γιάννενα; Ή γυρισατε;

Γυρίσαμε γυρίσαμε... 

 

στις πριν 32 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Μια χαρα κοριτσι μου. Να εδω καναπε κινητο κ λιγο τηλεοραση. Εσυ πως τα πας? 

Μια από τα ίδια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κανετε!  Να σας ρωτησω πηρα τις εξετάσεις τι; ορμονολογικές κ εχω αυξημένη προλακτινη? Γιατι? Σε τι επηρεάζει? Κ γιατι ειναι ανεβασμενη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κορίτσια τι κανετε!  Να σας ρωτησω πηρα τις εξετάσεις τι; ορμονολογικές κ εχω αυξημένη προλακτινη? Γιατι? Σε τι επηρεάζει? Κ γιατι ειναι ανεβασμενη? 

Συνήθως ανεβαίνει απο άγχος κ θέλει κ δεύτερη μέτρηση για να δούμε αν είναι παθολογική!!Πόσο είχες?Σημαντικό η εξέταση να γίνει 2 ώρες μετά τον ύπνο!!Είχα κάνει μόλις ξύπνησα είχα 23 κ μετά που ξαναέκανα 11!!Επίσης υπάρχει κ χαπάκι κ ρυθμίζεται αν όντως είναι αυξημένη!!Εμποδίζει στην φυσική σύλληψη κ να γίνει σωστή ωορρηξία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Συνήθως ανεβαίνει απο άγχος κ θέλει κ δεύτερη μέτρηση για να δούμε αν είναι παθολογική!!Πόσο είχες?Σημαντικό η εξέταση να γίνει 2 ώρες μετά τον ύπνο!!Είχα κάνει μόλις ξύπνησα είχα 23 κ μετά που ξαναέκανα 11!!Επίσης υπάρχει κ χαπάκι κ ρυθμίζεται αν όντως είναι αυξημένη!!Εμποδίζει στην φυσική σύλληψη κ να γίνει σωστή ωορρηξία!!

Αυτο δεν μ το ειχαν πει για να είμαι ξυονια 2 ωρες! Εγω την εκανα ενα 20λεπτο αφου ξύπνησα! Ειναι 41 με οριο 20! Σε εξωσωματική προχωραω αλλα ανχοθηκα πολυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Αυτο δεν μ το ειχαν πει για να είμαι ξυονια 2 ωρες! Εγω την εκανα ενα 20λεπτο αφου ξύπνησα! Ειναι 41 με οριο 20! Σε εξωσωματική προχωραω αλλα ανχοθηκα πολυ! 

Μην αγχώνεσαι γτ θα ανέβει κι άλλο!!Είναι ορμόνη που ανεβοκατεβαίνει για πλάκα!!Μπορούμε όποτε θέλουμε να την επαναλάβουμε!!Ο ντοκ σου θα σε κατατοπίσει μην στεναχωριέσαι!!Δν είναι κάτι σοβαρό!!Σκέψου συνήθως σε διέργεση δν την ζητάνε μαζί με ενέσεις!!Ζητουν lh,προγεστρεόνη,οιστραδιόλη!!Καμιά φορά μόνο οιστραδιόλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Αυτο δεν μ το ειχαν πει για να είμαι ξυονια 2 ωρες! Εγω την εκανα ενα 20λεπτο αφου ξύπνησα! Ειναι 41 με οριο 20! Σε εξωσωματική προχωραω αλλα ανχοθηκα πολυ! 

Ααααα κ το όριο  20 μην το κοιτάς!!Ο γιατρός ξέρει τι τιμές το θέλει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ααααα κ το όριο  20 μην το κοιτάς!!Ο γιατρός ξέρει τι τιμές το θέλει!!

Σε ευχαριστώ παρα πολυ με ηρεμισες! Ημουν ετοιμη να βαλω τα κλαματα μρ αυτα π διαβαζα! Του εστειλα mail δεν μ εχει απαντησει! Θα δειξει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολυ με ηρεμισες! Ημουν ετοιμη να βαλω τα κλαματα μρ αυτα π διαβαζα! Του εστειλα mail δεν μ εχει απαντησει! Θα δειξει! 

Στο λέω σίγουρα είναι περίεργη ορμόνη!!Πριν την σπερματέγχυση είχα 27!!Και μεις όλη την ώρα είμαστε αγχωμένες λογικό!!Μπορεί να κάνεις μια επανάληψη και θα σε ηρεμήσει!!Και χαπάκι στην τελική να χρειαστεί την ρίχνει αμέσως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

Μία από τα ίδια και εγώ. Καναπέ, τηλεόραση, κινητό. @Niki94 πώς περνάτε στα Γιάννενα; Ή γυρισατε;

@Kit1982 Ακόμη κρεβάτι καναπέ είσαι? Εγώ κυκλοφορώ κανονικά!!! Την Πέμπτη 4:30παω για υπέρηχο!!! Εσύ πότε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

@Kit1982 Ακόμη κρεβάτι καναπέ είσαι? Εγώ κυκλοφορώ κανονικά!!! Την Πέμπτη 4:30παω για υπέρηχο!!! Εσύ πότε? 

Αγάπη καλησπέρα !!! Ναι, ακόμη έτσι κινούμαι ???? Είμαι πάαρα πολύ φοβιτσιαρα. Λέω άσε να δούμε σάκο και βλέπουμε. Την Πέμπτη βράδυ  πάω και εγώ για υπέρηχο. Εμείς οι δυο παμε πακετο ??? Όταν λες κανονικά τι εννοεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Αγάπη καλησπέρα !!! Ναι, ακόμη έτσι κινούμαι ???? Είμαι πάαρα πολύ φοβιτσιαρα. Λέω άσε να δούμε σάκο και βλέπουμε. Την Πέμπτη βράδυ  πάω και εγώ για υπέρηχο. Εμείς οι δυο παμε πακετο ??? Όταν λες κανονικά τι εννοεις; 

Οδηγαω πήγα για καφέ με τον αντρουλη μου τώρα περπάτησα μέχρι την πλατεία μας!!! Μόνο για δουλειά δεν πάω γτ έχει ζέστη το πρωί κ δεν βγαίνω στον ήλιο!!! Αύριο έχω κ χοριακη πάλι αλλά μου είπε Πέμπτη να παμε να δούμε κ σακο!!! Είμαστε παρεουλα εμείς!!! Θα τα λέμε από εδώ όλο το καλοκαίρι!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Οδηγαω πήγα για καφέ με τον αντρουλη μου τώρα περπάτησα μέχρι την πλατεία μας!!! Μόνο για δουλειά δεν πάω γτ έχει ζέστη το πρωί κ δεν βγαίνω στον ήλιο!!! Αύριο έχω κ χοριακη πάλι αλλά μου είπε Πέμπτη να παμε να δούμε κ σακο!!! Είμαστε παρεουλα εμείς!!! Θα τα λέμε από εδώ όλο το καλοκαίρι!!! ???

Ναι ναι εδώ θα τα λέμε?? Μια χαρά σε βρίσκω! Και καλά κάνεις. Εγω από την αλλη, συνεχίζω σε πολύ χαλαρούς ρυθμούς. Λέω να το πάω έτσι προς το παρόν! Μέσα στο σπίτι κυρίως. Έχει και πολύ ζέστη έξω και να σου πω την αλήθεια δεν την αντέχω.  Ανυπομονώ μέχρι την Πέμπτη!!!Αύριο μόλις έχεις νέα στείλε!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marillia είπε:

Στο λέω σίγουρα είναι περίεργη ορμόνη!!Πριν την σπερματέγχυση είχα 27!!Και μεις όλη την ώρα είμαστε αγχωμένες λογικό!!Μπορεί να κάνεις μια επανάληψη και θα σε ηρεμήσει!!Και χαπάκι στην τελική να χρειαστεί την ρίχνει αμέσως!!

Καλημερα!Πως παει κοριτσι μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Πως παει κοριτσι μου;;

Πως είσαι γλυκιά μου?Τα νεάκια σου?Εγω σήμερα έχω λίγα ποναλάκια ήσυχα γενικώς!!!Στην ξεκούραση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πως είσαι γλυκιά μου?Τα νεάκια σου?Εγω σήμερα έχω λίγα ποναλάκια ήσυχα γενικώς!!!Στην ξεκούραση!!

Σε εχω στο μυαλο μου.Μπαινω ομως σπανια τελευταια ,γιατι ειχα πολλες δουλειες.Αδιαθετησα πρωτη φορα μετα το χειρουργειο και εχω παρα πολυ ροη.Ασυνηθιστη για εμενα.Οκ ..Κανω υπομονη.Κρυωσα κιολας και ο καλος μου με γαστρεντεριτιδα και ειμαστε μια χαρουμενη ατμοσφαιρα!Τι να σου πω..

Πως παει η εγκυμοσυνη;;Συνεχιζεις να μετρας χοριακες;;Ειναι ευκολη;;Ολα καλα να πανε!Χαρηκα πολυ για σενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε εχω στο μυαλο μου.Μπαινω ομως σπανια τελευταια ,γιατι ειχα πολλες δουλειες.Αδιαθετησα πρωτη φορα μετα το χειρουργειο και εχω παρα πολυ ροη.Ασυνηθιστη για εμενα.Οκ ..Κανω υπομονη.Κρυωσα κιολας και ο καλος μου με γαστρεντεριτιδα και ειμαστε μια χαρουμενη ατμοσφαιρα!Τι να σου πω..

Πως παει η εγκυμοσυνη;;Συνεχιζεις να μετρας χοριακες;;Ειναι ευκολη;;Ολα καλα να πανε!Χαρηκα πολυ για σενα!

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου κ σε σένα τώρα με το καλό!!Πωπωπωπ πολλά αμζί περαστικά σας!!Για την ροή λογικό είναι μετά απ την επεμβαση!!Ευτυχώς κορίτσι μου σου ήρθε να ξαλαφρώσεις!!Τώρα θα έχετε επαφές?

Είδαμε προχτες σποράκι!!Ξαναέχω σε 2 βδομάδες υπέρηχο!!Είχα απ την αρχή πολλά τραβηγματα στην μήτρα κ με δυσκολεύει αυτό στην μετακίνηση!!Δν μπορώ να κάνω πολλά πολλά!!Κ λίγο ζάλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Οδηγαω πήγα για καφέ με τον αντρουλη μου τώρα περπάτησα μέχρι την πλατεία μας!!! Μόνο για δουλειά δεν πάω γτ έχει ζέστη το πρωί κ δεν βγαίνω στον ήλιο!!! Αύριο έχω κ χοριακη πάλι αλλά μου είπε Πέμπτη να παμε να δούμε κ σακο!!! Είμαστε παρεουλα εμείς!!! Θα τα λέμε από εδώ όλο το καλοκαίρι!!! ???

Με το καλό κ σενα γλυκιά μου!!Και εσύ σήμερα υπέρηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου κ σε σένα τώρα με το καλό!!Πωπωπωπ πολλά αμζί περαστικά σας!!Για την ροή λογικό είναι μετά απ την επεμβαση!!Ευτυχώς κορίτσι μου σου ήρθε να ξαλαφρώσεις!!Τώρα θα έχετε επαφές?

Είδαμε προχτες σποράκι!!Ξαναέχω σε 2 βδομάδες υπέρηχο!!Είχα απ την αρχή πολλά τραβηγματα στην μήτρα κ με δυσκολεύει αυτό στην μετακίνηση!!Δν μπορώ να κάνω πολλά πολλά!!Κ λίγο ζάλη!!

Αχ τελεια!Με το καλο να ακουσετε και την καρδουλα!Ολα να πανε περιφημα μεχρι τον τοκετο!

Εγω νιωθω τοσο ταλαιπωρημενη που  πραγματικα δεν ξερω αν προχωρησω πλεον σε εξωσωματικη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αχ τελεια!Με το καλο να ακουσετε και την καρδουλα!Ολα να πανε περιφημα μεχρι τον τοκετο!

Εγω νιωθω τοσο ταλαιπωρημενη που  πραγματικα δεν ξερω αν προχωρησω πλεον σε εξωσωματικη..

Απο κούραση ψυχολογική σίγουρα άλλο τίποτα!!!Εχείς χρόνο να σκεφτείς αν επιθυμείς αυτό το βήμα!!Πάρε το καλοκαίρι τον χρόνο σου να συνέλθεις κ απο την επέμβαση κ μέχρι Σέπτεμβρη βλέπεις!!Ουτως ή άλλως τον Αύγουστο κλέινουν!!Αν θες κ απο φθινώπορο κ δν μείνεις εγκυούλα φυσικά σκέψου κ την σπερματέγχυση αφού όμως πεις δν κάνω με τίποτα εξωσωματική!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Απο κούραση ψυχολογική σίγουρα άλλο τίποτα!!!Εχείς χρόνο να σκεφτείς αν επιθυμείς αυτό το βήμα!!Πάρε το καλοκαίρι τον χρόνο σου να συνέλθεις κ απο την επέμβαση κ μέχρι Σέπτεμβρη βλέπεις!!Ουτως ή άλλως τον Αύγουστο κλέινουν!!Αν θες κ απο φθινώπορο κ δν μείνεις εγκυούλα φυσικά σκέψου κ την σπερματέγχυση αφού όμως πεις δν κάνω με τίποτα εξωσωματική!!

Δεν εχω θεμα με την εξωσωματικη ,ουτε προβλημα με τις ενεσεις.Η μετακινηση ειναι το θεμα...Πρεπει να ανεβουμε Αθήνα και ο καλος μου δεν μετακινείται με τιποτα...Λεγανε οτι θα ανοιξουν κεντρο στα μερη μας και τιποτα...Εδω και 1,5 χρονο το ακουμε αυτο...Οποτε...

Γνωριζεις αν μπορει να δωσει σπερμα σε γυναικολογο και να το στείλουν κατεψυγμενο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Δεν εχω θεμα με την εξωσωματικη ,ουτε προβλημα με τις ενεσεις.Η μετακινηση ειναι το θεμα...Πρεπει να ανεβουμε Αθήνα και ο καλος μου δεν μετακινείται με τιποτα...Λεγανε οτι θα ανοιξουν κεντρο στα μερη μας και τιποτα...Εδω και 1,5 χρονο το ακουμε αυτο...Οποτε...

Θα έπρεπε να μείνετε Αθήνα μόνιμα πχ για 1 μήνα?ή δν μετακινείτε για πιο λίγες μέρες?Να πω μια ιδέα?Αν μπορούσε να έρθει μόνο την ημέρα τησ ωοληψίας?Θα μου πεις θα είμαι μόνη κ πως θα το περάσω όλο αυτό?Δύσκολη η θέση σου σίγουρα!!Είσαι Κύπρο ή κάνω λάθος?Και αν ναι εκεί δν έχετε σε κοντινές περιοχές κέντρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...