Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ εχθές πήγα για ωοληψία,πήγαν όλα πολύ καλά μου πήραν 12 ωάρια και πριν που μίλησα μαζί τους μου είπαν ότι γονιμοποιήθηκαν όλα!!! Φυσικά το πόσα θα αντέξουν μέχρι Δευτέρα για να γίνουν και βλαστοκύστες θεωρώ και με τα μισά πάλι ικανοποιημένη θα είμαι. Ένα έχω να πώ περι φαρμάκων απο την εμπειρία μου εδώ και 6 χρόνια που προσπαθώ... Ο ορμονικός έλεγχος κάθε φορά που κάνουμε υπέρηχο παίζει πολύ σημαντικό ρόλο για τις δόσεις των φαρμάκων που παίρνει η κάθε μια μας. Μην δέχεστε να σαν δίνουν στα τυφλά τις μονάδες των φαρμάκων επειδή δίνουν σε όλες τα ίδια. Έτσι την πάτησα εγώ στις προηγούμενες προσπάθειες...με είχαν βγάλει ανίκανη στο να παράγω ωάρια, και μου έδιναν femara για να έχω τουλάχιστον το ενα του μήνα. Όσο για τις μάρκες όλα κάνουν την ίδια δουλειά απλά παίζει ρόλο και ο γιατρός με πια εταιρία συνεργάζεται.

Μπράβο κορίτσι μου!! Τα πήγες τέλεια!!! Θα πας σε αυτό τον κύκλο για ετ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ εχθές πήγα για ωοληψία,πήγαν όλα πολύ καλά μου πήραν 12 ωάρια και πριν που μίλησα μαζί τους μου είπαν ότι γονιμοποιήθηκαν όλα!!! Φυσικά το πόσα θα αντέξουν μέχρι Δευτέρα για να γίνουν και βλαστοκύστες θεωρώ και με τα μισά πάλι ικανοποιημένη θα είμαι. Ένα έχω να πώ περι φαρμάκων απο την εμπειρία μου εδώ και 6 χρόνια που προσπαθώ... Ο ορμονικός έλεγχος κάθε φορά που κάνουμε υπέρηχο παίζει πολύ σημαντικό ρόλο για τις δόσεις των φαρμάκων που παίρνει η κάθε μια μας. Μην δέχεστε να σαν δίνουν στα τυφλά τις μονάδες των φαρμάκων επειδή δίνουν σε όλες τα ίδια. Έτσι την πάτησα εγώ στις προηγούμενες προσπάθειες...με είχαν βγάλει ανίκανη στο να παράγω ωάρια, και μου έδιναν femara για να έχω τουλάχιστον το ενα του μήνα. Όσο για τις μάρκες όλα κάνουν την ίδια δουλειά απλά παίζει ρόλο και ο γιατρός με πια εταιρία συνεργάζεται.

Τέλεια νέα κοπέλα μου. Με το καλό να πάνε όλα και στο επόμενο στάδιο. Εμβρυομεταφορά πάτε σε αυτόν τον κύκλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η EllieV είπε:

Καλημερα

 

Ναι αυτο βλεπουν κ η οποια εξεταση γραφεται κιολας κ πληρωσαμε συμμετοχη 15 ευρω ο καθενας

Κ σε ενα μηνα βγαινουν τα αποτελεσματα

Εμένα μου είπαν εκεί που θα την κάνω ότι κοστίζει 90€ και αν κάνει και ο άντρας μου πάει στα 140€ αλλά δεν χροαζεται να κάνει ο άντρας μου όποτε.! Τόσο πόλη κάνουν να βγουν Ε.; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Τέλεια νέα κοπέλα μου. Το μωράκι σου θα είναι υγιές! Θα δεις.

Κορίτσια εξετάσεις για Κυστική Ίνωση πότε κάνατε. Πριν την εξωσωματική? Έκανε ένας από τους δύο και αναλόγως έκανε κ ο άλλος σύντροφος. Ακόμα δεν έχω μιλήσει για εξετάσεις κλπ αλλά θα θελα να ξέρω. Επίσης πιστεύετε ότι καλό θα ήταν να κάνω και τίποτα εξετάσεις για θρομβοφιλία να είμαι καλυμμένη και σε αυτό; Ή έτσι και αλλιώς κάνεις αντιπηκτικές; Συγγνώμη για τις χαζές ερωτήσεις αλλά τώρα τα σκέφτομαι και εγώ..

 

Εγώ θα έλεγα πριν την εξωσωματική να γίνει για κυστικη ίνωση και καρυοτυπο ζεύγους.! Τώρα αντιπηκτικές είναι ανάλογος ποιο πόλοι ιατροί κάνουν προληπτικά.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εμένα μου είπαν εκεί που θα την κάνω ότι κοστίζει 90€ και αν κάνει και ο άντρας μου πάει στα 140€ αλλά δεν χροαζεται να κάνει ο άντρας μου όποτε.! Τόσο πόλη κάνουν να βγουν Ε.; 

Εμας μας την εγραψε ο γυναικολογος κ πληρωσαμε 15 ευρω ο καθενας συνολο 30..ναι ειναι ακριβη το ξερω

 

Δεν σας την εγραψε εσας..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sokola4 πολύ καλά συγχαρητήρια! Δεν είναι μόνο πολλά αλλά και καλά! το ότι όλα γονιμοποιήθηκαν (πράγμα σπάνιο) δείχνει ότι είναι εξαιρετικής ποιότητας και δυναμικής! Δεν καταλαβαίνω πως σε έβγαζαν "άχρηστη" όπως λες... Να πω εδώ ότι ακόμα και αν ίσχυε ότι δεν δίνεις ωάρια προφανώς δεν θα ήσουν άχρηστη, δεν κρίνεται η αξία μας από τις ωοθήκες μας! Όμως απορώ πως με τέτοια αποτελέσματα είχες ακούσει τέτοια διάγνωση. Να ξέρεις ότι αφού είναι όλα τόσο καλά είναι πιθανό να προχωρήσουν ακόμα κ όλα ειδικά αν έχετε και καλό σπέρμα! Στη  χειρότερη θα ακολουθήσεις τη στατιστική που λέει 50-60% φτάνουν βλαστοκύστες άρα μιλάμε για 6-8 έμβρυα! Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

@sokola4 πολύ καλά συγχαρητήρια! Δεν είναι μόνο πολλά αλλά και καλά! το ότι όλα γονιμοποιήθηκαν (πράγμα σπάνιο) δείχνει ότι είναι εξαιρετικής ποιότητας και δυναμικής! Δεν καταλαβαίνω πως σε έβγαζαν "άχρηστη" όπως λες... Να πω εδώ ότι ακόμα και αν ίσχυε ότι δεν δίνεις ωάρια προφανώς δεν θα ήσουν άχρηστη, δεν κρίνεται η αξία μας από τις ωοθήκες μας! Όμως απορώ πως με τέτοια αποτελέσματα είχες ακούσει τέτοια διάγνωση. Να ξέρεις ότι αφού είναι όλα τόσο καλά είναι πιθανό να προχωρήσουν ακόμα κ όλα ειδικά αν έχετε και καλό σπέρμα! Στη  χειρότερη θα ακολουθήσεις τη στατιστική που λέει 50-60% φτάνουν βλαστοκύστες άρα μιλάμε για 6-8 έμβρυα! Καλά αποτελέσματα!

Δεν μου κάνει εντύπωση να έκαναν την κοπέλα να νιώθει χάλια και ότι φταίει αυτή!Δυστυχώς πολλοί γιατροί πιστεύουν ότι είναι θεοί!Εδώ εμένα με έβγαλαν τρελή ότι δεν έκανα την ένεση!!ότι αυτή έκανε κάτι λάθος ούτε της πέρασε από το μυαλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η EllieV είπε:

Εμας μας την εγραψε ο γυναικολογος κ πληρωσαμε 15 ευρω ο καθενας συνολο 30..ναι ειναι ακριβη το ξερω

 

Δεν σας την εγραψε εσας..?

Εκεί που θα την κάνω δεν δέχονται γραμμένη.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η EllieV είπε:

Αθηνα εισαι..?

Ναι Αθήνα θα την κάνω.! Μου έχουν πει και ότι μπορώ να την κάνω στο παίδων αλλά εγώ προτιμάω να την κάνω εκεί που είπε ο ιατρός μου και εκεί θα επέλεγα κι εγώ αν δεν μου το έλεγε ο ιατρός μου μιας και δύσκολα εμπιστεύομαι κέντρα για εξετάσεις  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσι τα πήγες πολύ πολύ καλα. Πες μας  όμως γιατί προσπαθείς 6 χρόνια αφου δινεις τόσα ωαρια αν θες μας λες βέβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ναι Αθήνα θα την κάνω.! Μου έχουν πει και ότι μπορώ να την κάνω στο παίδων αλλά εγώ προτιμάω να την κάνω εκεί που είπε ο ιατρός μου και εκεί θα επέλεγα κι εγώ αν δεν μου το έλεγε ο ιατρός μου μιας και δύσκολα εμπιστεύομαι κέντρα για εξετάσεις  

Συμφωνω..αν θελεις να σου πω κ ψαξε το ειναι πολυ καλο..δεν κανω διαφημιση λεγεται καρυο εχει αθηνα κ θεσσαλονικη

Κ δεχεται με το ΙΚΑ

Δεν εχω θεμα να πληρωσω κατι αλλα αν μπορω να το γλυτωσω το κανω

Ακουω κατι τιμες κ για θρομβοφιλια οτι ναναι

Κ εγω θελω καλα ιατρια κ εργαστηρια αλλα κ ο γιατρος οτι μπορει μου γραφει

Κ εγω παντα παω σε αυτα που μου προτεινει

Αλλα γραφονται αλλα οχι αλλα ο καρυοτυπος γραφεται κ αν θελεις ψαξε το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Δεν μου κάνει εντύπωση να έκαναν την κοπέλα να νιώθει χάλια και ότι φταίει αυτή!Δυστυχώς πολλοί γιατροί πιστεύουν ότι είναι θεοί!Εδώ εμένα με έβγαλαν τρελή ότι δεν έκανα την ένεση!!ότι αυτή έκανε κάτι λάθος ούτε της πέρασε από το μυαλό!!

nai σε αυτό έχεις δίκιο. Γιατί τόσα κυστικά κλπ είναι θέμα διέγερσης. Εμένα πχ πήρε 14 εκ των οποίων 11 ώριμα, μια χαρά δλδ. Το ότι δεν γονιμοποιούνταν κ κοιμόντουσαν δεν είναι θέμα γιατρού... για αυτές τις περιπτώσεις πάντως τη θες την ποσότητα ρε γαμώτο για να έχεις το περιθώριο να αντιμετωπίσεις και το απρόοπτο. 

Για σένα το πιστεύω ότι έχεις καλές πιθανότητες. Αν το έμβρυο είναι υγιές χρωμοσωματικά θα το δεις ότι θα πιάσει και είναι το πιο πιθανό αυτό!!! Όταν με το καλό θες άλλο παιδάκι κλπ πάντως άλλαξε γιατρό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η EllieV είπε:

Συμφωνω..αν θελεις να σου πω κ ψαξε το ειναι πολυ καλο..δεν κανω διαφημιση λεγεται καρυο εχει αθηνα κ θεσσαλονικη

Κ δεχεται με το ΙΚΑ

Δεν εχω θεμα να πληρωσω κατι αλλα αν μπορω να το γλυτωσω το κανω

Ακουω κατι τιμες κ για θρομβοφιλια οτι ναναι

Κ εγω θελω καλα ιατρια κ εργαστηρια αλλα κ ο γιατρος οτι μπορει μου γραφει

Κ εγω παντα παω σε αυτα που μου προτεινει

Αλλα γραφονται αλλα οχι αλλα ο καρυοτυπος γραφεται κ αν θελεις ψαξε το

Ναι το ξέρω κοπέλα μου.! Και σε ευχαριστώ για την πληροφορία.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

nai σε αυτό έχεις δίκιο. Γιατί τόσα κυστικά κλπ είναι θέμα διέγερσης. Εμένα πχ πήρε 14 εκ των οποίων 11 ώριμα, μια χαρά δλδ. Το ότι δεν γονιμοποιούνταν κ κοιμόντουσαν δεν είναι θέμα γιατρού... για αυτές τις περιπτώσεις πάντως τη θες την ποσότητα ρε γαμώτο για να έχεις το περιθώριο να αντιμετωπίσεις και το απρόοπτο. 

Για σένα το πιστεύω ότι έχεις καλές πιθανότητες. Αν το έμβρυο είναι υγιές χρωμοσωματικά θα το δεις ότι θα πιάσει και είναι το πιο πιθανό αυτό!!! Όταν με το καλό θες άλλο παιδάκι κλπ πάντως άλλαξε γιατρό... 

Κοίτα είναι θέμα τύχης!αλλά πάω με το ένα!!δηλαδή δεν μπορώ να το χωνέψω!χωρίς να έχω κάποιο πρόβλημα !πιστεύω ότι δεν με πρόσεξε!δεν πήρα σαφή απάντηση ούτε ξέρω αν ισχύει αυτό που μου είπε ότι δεν λειτούργησαν οι υποδοχείς ορμονών στις ωοθήκες!ξύπνησα και μου είπαν ότι τα τριπουσαν  και έτρεχε νερό δεν είχαν σχεδόν κανένα κυταρρο!τώρα πως επέζησε το ένα δεν ξέρω!!!Για ένα παιδάκι πάω δεν νομίζω να ξανά έμπαινα στη διαδικασία να πω την αλήθεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κοίτα είναι θέμα τύχης!αλλά πάω με το ένα!!δηλαδή δεν μπορώ να το χωνέψω!χωρίς να έχω κάποιο πρόβλημα !πιστεύω ότι δεν με πρόσεξε!δεν πήρα σαφή απάντηση ούτε ξέρω αν ισχύει αυτό που μου είπε ότι δεν λειτούργησαν οι υποδοχείς ορμονών στις ωοθήκες!ξύπνησα και μου είπαν ότι τα τριπουσαν  και έτρεχε νερό δεν είχαν σχεδόν κανένα κυταρρο!τώρα πως επέζησε το ένα δεν ξέρω!!!Για ένα παιδάκι πάω δεν νομίζω να ξανά έμπαινα στη διαδικασία να πω την αλήθεια!!

Σε νιώθω... κ γω αυτό λέω αν κάνω ένα παιδάκι κ δεν έχω κάτι στην κατάψυξη απλά θα σταματήσω εκεί... Σου εύχομαι να είναι το τυχερό κ όλα αυτά να μείνουν ως μια κακή στιγμή! Πάντως το πιστεύω κ γω πως δεν σε πρόσεξε να είμαι ειλικρινής! Σημασία έχει να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ntinaki88 δε ξέρεις ποσο χάρηκα!!! Μπράβο σας. Θέλω να πιστεύω οτι ολα θα ειναι καλα. Εχεις τις πιθανότητες με το μέρος σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Μια χαρά, όχι δε ζορίζομαι καθόλου, απλά καταλαβαίνω ότι κάτι πρέπει να γίνεται εκεί κάτω γιατί έχω τσιμπιματάκια σχεδόν όλη μέρα. Αύριο πρωί έχω ραντεβού να δούμε πως πάμε.Το μόνο που με χαλάει είναι ότι μου έκοψε τη γυμναστική η μαία, έχω άδεια και δεν περνάει η μέρα.. Δεν κάνει λέει.. Για να καταλάβετε την κατάσταση μου κατέβασα όλες τις κουρτίνες του σπιτιού.. 

χαχαχαα καταλαβαίνω.

Εύχομαι αυτά τα τσιμπηματάκια να είναι το χεράκι του μωρού που προσπαθεί να γαντζωθεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ntinaki88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Μέχρι τώρα απ την αρχή τα νέα είναι καλά για αυτή την εγκυμοσύνη! Ελπίζω ότι δε θα στραβώσουν...... Σήμερα πήραμε την papp-a (σύνδρομα κ τρισωμιες) &  ευτυχώς είναι αρνητική!!!!!! 

Αναμονή άλλη μια βδομάδα (ελπίζω μόνο τοσο) για το αποτέλεσμα της τροφοβλαστης για την Κυστικη Ινώση!!!! Ελπίζω τέτοια ώρα την άλλη βδομάδα να με πάρει να μ πει ότι το μωράκι μας είναι υγιές!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Ντινάκι μου.....μακάρι κορίτσι μου!!! Μόνο θετικές σκέψεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Steli είπε:

@ntinaki88 δε ξέρεις ποσο χάρηκα!!! Μπράβο σας. Θέλω να πιστεύω οτι ολα θα ειναι καλα. Εχεις τις πιθανότητες με το μέρος σου!

Μακάρι γλυκούλα μου ❤️❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Ντινάκι μου.....μακάρι κορίτσι μου!!! Μόνο θετικές σκέψεις....

Οσο μπορούμε κάνουμε θετικές σκέψεις.... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Οσο μπορούμε κάνουμε θετικές σκέψεις.... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Μπράβο! Με το καλό να πάρετε και τα επόμενα αποτελέσματα και να είναι όλα τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μπράβο! Με το καλό να πάρετε και τα επόμενα αποτελέσματα και να είναι όλα τέλεια!

Mακαρι για να χαρούμε επιτέλους...❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

χαχαχαα καταλαβαίνω.

Εύχομαι αυτά τα τσιμπηματάκια να είναι το χεράκι του μωρού που προσπαθεί να γαντζωθεί!!!

Σ ευχαριστώ γλυκιά μου αλλά δεν έκανα ετ.. Σε φάση διέγερσης είμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...