Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Καλημερα σας! Μηπως καποια κοπελα που θα κανει ετ η εχει κανει εχει προβλημα με τον μαστο? Ποια εξωσωματικη της προτειναν? Με φυσικο κυκλο?

Κοπελα μου τι πρόβλημα εννοείς; εγω πριν απο ολα εκανα μαστογραφία και υπέρηχο γιατι είχα μια κυστη. Αλλα ολα ηταν καλα και προχώρησα στη διεγερση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Απο ολή τη διαδικασία αυτό δεν θέλω καθολου να σου πω είμαι υπερκινητικο άτομο και δεν έχω ησυχία .

Μην αγχώνεσαι καθόλου θα σκέφτεσαι ότι είναι για καλό όποτε θα ηρεμισεις..!! 
 

μονο εμένα με είχε ο ιατρός μου μια εβδομάδα καναπέ κρεβάτι μόνο.;; Και μετά μια εβδομάδα ίσα ίσα ίσα να κινούμε και αυτό μέσα στο απιτι..;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλή αρχή! !!

Προβληματική επιτροπή. Τώρα μεταφέρθηκε στο Αιγάλεω αλλά τηλέφωνα για εκεί δεν έχω. 

Κάποια κοπέλα θυμάμαι είχε πάει πρόσφατα, ίσως βοηθήσει αν το δει 

Απάντησε αμέσως όλα καλά. Κλείσαμε 3 Απρίλη ήθελα πιο νωρίς η αλήθεια είναι κ Μ πε αν ακυρωθεί κάτι θα Μ πάρει να το βάλουμε μέσα στο Μάρτιο. . απογοητεύτηκα λίγο ήθελα πιο νωρίς αλλά τι να κάνουμε .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Καλα αποτέλεσματα σου εύχομαι. Εμενα μου ειχαν πει μεχρι να κανω χοριακη να κατσω στο κρεβάτι. Και έκατσα 12 μέρες. Δε θα τη ξεχασω εκεινη τη περίοδο ειλικρινα. Ειμαι και νευροσπαστο και αντε να κάτσω ακίνητη. Επίσης μου ειχε πει η μαια οτι στις 3 μερες ό,τι ηταν να γίνει εγινε. Απλα για σιγουριά μου είπε ο γιατρός να μη σηκωθώ 

Σ'ευχαριστω πολύ!!!!και εγώ πιστεύω ότι ότι είναι να γίνει θα γίνει!!!!δεν χρειάζονται υπερβολές!!!!εγώ μέχρι Δευτέρα εντάξει θα είναι πιο προσεκτική μετά όμως θα μπω στους ρυθμούς μου!!!Γενικά πιστεύω ότι και να κάνεις αν είναι να πετύχει θα πετύχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ!!!!και εγώ πιστεύω ότι ότι είναι να γίνει θα γίνει!!!!δεν χρειάζονται υπερβολές!!!!εγώ μέχρι Δευτέρα εντάξει θα είναι πιο προσεκτική μετά όμως θα μπω στους ρυθμούς μου!!!Γενικά πιστεύω ότι και να κάνεις αν είναι να πετύχει θα πετύχει!!!

Συμφωνώ απόλυτα. Απλα σε εμάς λενε υπερβολές γιατι εχουμε μπει σε μια διαδικασία επίπονη ολο αυτο το καιρο και θέλουν να μας προφυλάξουν. Ό,τι ειναι να γινει θα γίνει και αυτο με ήρεμου σε και τοτε. Γιατι το κρεβατωμα ηταν σε μενα ανυπόφορο. Με ειχαν τρομαξει και λιγο παραπάνω γιατι ειμαι αγχωδης. Εκει ηταν που δεν ηρεμουσα. Σε τι ρυθμούς θα μπεις εννοείς; οχι τιποτα βαρύ φαντάζομαι. Πχ θα επιστρέψεις στη δουλειά σου ή απλά στο σπίτι μεσα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Συμφωνώ απόλυτα. Απλα σε εμάς λενε υπερβολές γιατι εχουμε μπει σε μια διαδικασία επίπονη ολο αυτο το καιρο και θέλουν να μας προφυλάξουν. Ό,τι ειναι να γινει θα γίνει και αυτο με ήρεμου σε και τοτε. Γιατι το κρεβατωμα ηταν σε μενα ανυπόφορο. Με ειχαν τρομαξει και λιγο παραπάνω γιατι ειμαι αγχωδης. Εκει ηταν που δεν ηρεμουσα. Σε τι ρυθμούς θα μπεις εννοείς; οχι τιποτα βαρύ φαντάζομαι. Πχ θα επιστρέψεις στη δουλειά σου ή απλά στο σπίτι μεσα; 

Ναι η τρομοκρατία δεν κάνει!!!Δεν δουλεύω τώρα τα σταμάτησα όλα για να επικεντρωθώ σε αυτό!!!Λέω σιγά σιγά και έξω να βγαίνω και μαγείρεμα να κάνω!η γιατρός μόνο βαριές δουλειές μου είπε να μην κάνω!! Νομίζω η ψυχολογία είναι το παν το κάτσω 2 εβδομάδες στο κρεβάτι δεν θα μου κάνει καλό!!!Αλλά εντάξει θα προσέχω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

Σχεδόν μαζί πάμε.. 3η, ποιο πρωτόκολλο κάνεις;

Το χαρτί μου γράφει πρωτόκολλο με ανταγωνιστή.... Τώρα δεν ξέρω περισσότερα να σου πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Steli είπε:

Κοπελα μου τι πρόβλημα εννοείς; εγω πριν απο ολα εκανα μαστογραφία και υπέρηχο γιατι είχα μια κυστη. Αλλα ολα ηταν καλα και προχώρησα στη διεγερση. 

Τα τελευταια χρονια εχω κανει 3 χειρουργια για ινοαδενωματα. Πριν ξεκινησω ετ εκανα εναν υπερηχο απο μονη μου αλλα δεν πηγα στον μαστολογο γιατι ημουν Αθηνα ενω αυτος ειναι σε δημοσιο στην Θεσσαλονικη κ εγω ημουν ετοιμη για τη θεραπεια. Τωρα μετα απο 3 μηνες ενιωσα κατι κ περιμενω να αδιαθετησω για να κανω μαστογραφια κ η υπερηχο. Ο γυναικολογος ειπε οτι πρεπει να παω στον χειρουργο γιατι τον Απριλιο ετοιμαζομαι για την 2η προσπαθεια. Αναρωτιεμαι μηπως δεν πρεπει να ξαναπαρω ορμονες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Το χαρτί μου γράφει πρωτόκολλο με ανταγωνιστή.... Τώρα δεν ξέρω περισσότερα να σου πω..

Πλέον νομίζω οι περισσότερες αυτό κάνουμε, βραχύ με ανταγωνιστή... 

κορίτσι δεν σου έδωσαν τον ανταγωνιστή από τον εοπυυ; εμενα το ταμείο είχε εγκρίνει τη λίστα φαρμάκων κ τα πήρα από συνεργαζόμενο φαρμακείο. Δεν σου είχαν τον ανταγωνιστή; (το cetrotide δλδ είναι ο ανταγωνιστής)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Πλέον νομίζω οι περισσότερες αυτό κάνουμε, βραχύ με ανταγωνιστή... 

κορίτσι δεν σου έδωσαν τον ανταγωνιστή από τον εοπυυ; εμενα το ταμείο είχε εγκρίνει τη λίστα φαρμάκων κ τα πήρα από συνεργαζόμενο φαρμακείο. Δεν σου είχαν τον ανταγωνιστή; (το cetrotide δλδ είναι ο ανταγωνιστής)

Κοριτσάκι μου δεν έχω περάσει ακόμα επιτροπή.... Βρήκα φάρμακα από κοπέλες που τα χάριζαν εδώ άλλα έληγαν αυτό το μήνα για αυτό ξεκίνησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κοριτσάκι μου δεν έχω περάσει ακόμα επιτροπή.... Βρήκα φάρμακα από κοπέλες που τα χάριζαν εδώ άλλα έληγαν αυτό το μήνα για αυτό ξεκίνησα...

Κατάλαβα... το μόνο που.μπορώ να σου πω είναι οτι σίγουρα θα βρεις στο φαρμακείο του golden hall, μου είχε πει ο γιατρός μου ότι έχουν πάντα... είναι 180 ευρω οι 7 ενέσεις... δες αν ξέρεις οτι θες λιγότερες μήπως μπορείς να τις πάρεις μια μια. (Εγω τις είχα παρει με συμμετοχή του ταμείου, άλλο σύστημα, γι'αυτό ξέρω την τιμή...)

Α ρωτα κ στο κέντρο! Είδα πολλές κοπέλες να δίνουν φάρμακα που περίσσεψαν οπότε ίσως μπορούν να σε βοηθήσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Κατάλαβα... το μόνο που.μπορώ να σου πω είναι οτι σίγουρα θα βρεις στο φαρμακείο του golden hall, μου είχε πει ο γιατρός μου ότι έχουν πάντα... είναι 180 ευρω οι 7 ενέσεις... δες αν ξέρεις οτι θες λιγότερες μήπως μπορείς να τις πάρεις μια μια. (Εγω τις είχα παρει με συμμετοχή του ταμείου, άλλο σύστημα, γι'αυτό ξέρω την τιμή...)

Προς το παρόν έχω μόνο μία για να ξεκινήσω αύριο..... Αν δεν βρω από καμία κοπέλα θα πάω να τις πάρω... Σε ευχαριστώ για την πληροφορία.... Μήπως ξέρεις πώς λειτουργεί αυτό το πρωτόκολλο που κάνω Δεν έχω ιδέα.... Προς το παρόν παίρνω 225 μονάδες gonal 75 menopur και από αύριο μου είπαν να ξεκινήσω και μία cetrodite. Τόσο γρήγορα βάζουν ανταγωνιστή; Μάλλον έχω τινάξει τα πέταλα μου φαίνεται στην οιστραδιόλη... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Προς το παρόν έχω μόνο μία για να ξεκινήσω αύριο..... Αν δεν βρω από καμία κοπέλα θα πάω να τις πάρω... Σε ευχαριστώ για την πληροφορία.... Μήπως ξέρεις πώς λειτουργεί αυτό το πρωτόκολλο που κάνω Δεν έχω ιδέα.... Προς το παρόν παίρνω 225 μονάδες gonal 75 menopur και από αύριο μου είπαν να ξεκινήσω και μία cetrodite. Τόσο γρήγορα βάζουν ανταγωνιστή; Μάλλον έχω τινάξει τα πέταλα μου φαίνεται στην οιστραδιόλη... χαχαχαχα

Εγω έπαιρνα ενα φάρμακο διέγερσης, φαντάζομαι αυτά που παίρνεις ειναι συμπληρωματικά μεταξύ τους. Παίρνεις διέγερση κάπου 8-9 μέρες ανάλογα το σώμα της καθε γυναίκας κ την 5-6η μέρα του κύκλου μπαίνει π ανταγωνιστής ώστε να μην γίνει ωορρηξία κ τα χάσεις. Σταματάς τη διέγερση κ παίρνεις οβιτρελ κ πας για ωοληψια. Εγω έπαιρνα 300μονάδες ομως έπαιρνα μόνο ενα φάρμακο. Όντως η οιστραδιολη αανεβαίνει πολύ ψηλά, ειναι φυσιολογικό! Στο τέλος είχα πάνω απο 3000 καπου εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Εγω έπαιρνα ενα φάρμακο διέγερσης, φαντάζομαι αυτά που παίρνεις ειναι συμπληρωματικά μεταξύ τους. Παίρνεις διέγερση κάπου 8-9 μέρες ανάλογα το σώμα της καθε γυναίκας κ την 5-6η μέρα του κύκλου μπαίνει π ανταγωνιστής ώστε να μην γίνει ωορρηξία κ τα χάσεις. Σταματάς τη διέγερση κ παίρνεις οβιτρελ κ πας για ωοληψια. Εγω έπαιρνα 300μονάδες ομως έπαιρνα μόνο ενα φάρμακο. Όντως η οιστραδιολη αανεβαίνει πολύ ψηλά, ειναι φυσιολογικό! Στο τέλος είχα πάνω απο 3000 καπου εκει...

Για δώσε κι άλλο τα φώτα σου..... Εμένα σήμερα 4η μέρα διέγερσης μου μέτρησαν οιστραδιόλη 1540 ενδομητριο 7,5 και είδαμε και 9 ωαρια από 9 έως 13.... Μου είπαν από αύριο να βάλω ανταγωνιστή... Cetrodite. Πότε θα γίνει ωοληψία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η agapi82 είπε:

Τα τελευταια χρονια εχω κανει 3 χειρουργια για ινοαδενωματα. Πριν ξεκινησω ετ εκανα εναν υπερηχο απο μονη μου αλλα δεν πηγα στον μαστολογο γιατι ημουν Αθηνα ενω αυτος ειναι σε δημοσιο στην Θεσσαλονικη κ εγω ημουν ετοιμη για τη θεραπεια. Τωρα μετα απο 3 μηνες ενιωσα κατι κ περιμενω να αδιαθετησω για να κανω μαστογραφια κ η υπερηχο. Ο γυναικολογος ειπε οτι πρεπει να παω στον χειρουργο γιατι τον Απριλιο ετοιμαζομαι για την 2η προσπαθεια. Αναρωτιεμαι μηπως δεν πρεπει να ξαναπαρω ορμονες 

Μη ξεκινήσεις αν δεν εχεις πράσινο φως απο αυτο το θεμα γιατι οι ορμονες επηρεάζουν. Μα και το ιδιο το κέντρο εξωσωματικής φαντάζομαι περιμένει απο μαστολογο το οκ. Οπότε το επόμενο βημα σου ειναι τσεκ απ στο μαστο και μετα ολα τα αλλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Steli είπε:

Μη ξεκινήσεις αν δεν εχεις πράσινο φως απο αυτο το θεμα γιατι οι ορμονες επηρεάζουν. Μα και το ιδιο το κέντρο εξωσωματικής φαντάζομαι περιμένει απο μαστολογο το οκ. Οπότε το επόμενο βημα σου ειναι τσεκ απ στο μαστο και μετα ολα τα αλλα. 

δυστυχως πριν ξεκινησω τις ενεσεις ρωτησα τον εξωσωματικο αν χρειαζετε να κανω υπερηχο κ ειπε δεν χρειαζεται αλλα εγω εκανα. Αυτη τη φορα θα παω στο χειρουργο γιατι παλι για χειρουργειο με βλεπω. Ευχαριστω για την απαντηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Για δώσε κι άλλο τα φώτα σου..... Εμένα σήμερα 4η μέρα διέγερσης μου μέτρησαν οιστραδιόλη 1540 ενδομητριο 7,5 και είδαμε και 9 ωαρια από 9 έως 13.... Μου είπαν από αύριο να βάλω ανταγωνιστή... Cetrodite. Πότε θα γίνει ωοληψία;

Πολύ καλές οι τιμές και οι μετρήσεις!!!! Keep going!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Για δώσε κι άλλο τα φώτα σου..... Εμένα σήμερα 4η μέρα διέγερσης μου μέτρησαν οιστραδιόλη 1540 ενδομητριο 7,5 και είδαμε και 9 ωαρια από 9 έως 13.... Μου είπαν από αύριο να βάλω ανταγωνιστή... Cetrodite. Πότε θα γίνει ωοληψία;

Το να μπει την 5η μερα ανταγωνιστής ειναι το στάνταρ! Γενικά θα σε πανε οταν φτάσουν 18-20 τα μεγαλύτερα! Αν μεγαλώνουν ολα ταυτόχρονα είναι το καλύτερο. Κλασσικα θα παρεις αλλες 4 ίσως 5 μέρες διέγερση κ μετα είναι 2 παύση κ πας για ωοληψια. Αρα περίπου τη12η με 13η μερα... ετσι πάει στις περισσότερες! 

Πάντως τα πας πολύ καλά κ ακόμα δεν εχω καταλάβει πως πηγες με δανεικά χωρίς πρωτα να σου κάνουν μια προσπάθεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Το να μπει την 5η μερα ανταγωνιστής ειναι το στάνταρ! Γενικά θα σε πανε οταν φτάσουν 18-20 τα μεγαλύτερα! Αν μεγαλώνουν ολα ταυτόχρονα είναι το καλύτερο. Κλασσικα θα παρεις αλλες 4 ίσως 5 μέρες διέγερση κ μετα είναι 2 παύση κ πας για ωοληψια. Αρα περίπου τη12η με 13η μερα... ετσι πάει στις περισσότερες! 

Πάντως τα πας πολύ καλά κ ακόμα δεν εχω καταλάβει πως πηγες με δανεικά χωρίς πρωτα να σου κάνουν μια προσπάθεια! 

Δεν βαριέσαι.... Ας πάνε όλα καλά Τώρα μέχρι το τέλος και τα ξεχνάω όλα μετά... Αυτό που είπες εσύ τώρα το είπαν άλλες τόσες κοπέλες που μου έστειλαν μήνυμα μετά τις βιοχημικές.... Ξύπνησα λίγο αργά αλλά τουλάχιστον ξύπνησα θα δούμε πως θα πάει... Αξίζει πάντως να προσπαθήσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η agapi82 είπε:

δυστυχως πριν ξεκινησω τις ενεσεις ρωτησα τον εξωσωματικο αν χρειαζετε να κανω υπερηχο κ ειπε δεν χρειαζεται αλλα εγω εκανα. Αυτη τη φορα θα παω στο χειρουργο γιατι παλι για χειρουργειο με βλεπω. Ευχαριστω για την απαντηση

Τίποτα κοπελα μου. Εχεις ηδη ξεκινησει διεγερση δηλαδη. Μου κάνει εντύπωση πως με ιστορικό που έχεις δεν εδωσε εντολή για υπέρηχο απο πριν. Θα πας στο χειρουργο με τις ορμονες που εχεις ηδη παρει; λιγο ρισκο ειναι με τη διεγερση. Εκτος αν εχει γίνει βιοψία πολύ πρόσφατα και δεν εχει βρεθεί τίποτα, ισως γι αυτο να σου ειπε να προχωρήσετε στις ορμονες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ntona είπε:

Πολύ καλές οι τιμές και οι μετρήσεις!!!! Keep going!!! ❤️❤️❤️

Σευχαριστω πολύ για την εμψύχωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Σευχαριστω πολύ για την εμψύχωση

Aντικειμενικά σου μιλάω πας πολύ πολύ καλά για 4η μέρα διέγερσης και με σχετικά μέτρια δόση φαρμάκων !!!!! 

Εγώ σήμερα 1η μέρα διέγερσης με οιστραδιόλη 29 και ο γιατρός κάθετος με την δόση των 450 menopur!!! Τι να κάνω θα το υποστώ! Αλλά για υπέρηχο δεν θα πάω την 8η μέρα που μου είπε! Με τίποτα! Τη Δευτέρα θα πάω και μου φαίνεται και πολύ! Αν πάθω υπερδιέγερση θα ανέβω με καλάσνικοφ στην Αθήνα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για όποια γνωρίζει.. 

Μιας και menopur δεν βρίσκω και με τις 3600 μονάδες που πήρα από την επιτροπή βγάζω 5 - 6 μέρες διέγερσηςαφου η δόση μου είναι 450... Ξέρετε από που το αγοράζω? Δηλαδή μπαίνω σε ένα φαρμακείο και λέω δώστε μου menopur? 

Σας ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπράβο κορίτσι μου με το καλοοο το μωρακι σας όλα τέλεια πηγαίνουν μπράβο  🥰
    • Εμείς την κάναμε 22+4 την β επιπέδο για αυτό εμένα γραφει 507γρ αλλά το μετρησε 2 φορές και κρατησε την πιο μεγάλη πιστεύω πως είναι λιγότερο αλλά τέλος πάντων 😅 επισης στην βδομαδα που είσαι είχα κάνει στην κόρη μου και ήταν 380 όπως και σε εσενα ☺️ μια χαρά είναι 
    • @Diwni σε ευχαριστώ για την σκέψη σου...εδώ περίμενα να φτάσει επιτέλους η ωορρηξία... άργησε... @Παρασκευαιδου σε ευχαριστώ πολύ για τα φιλιά .. ανταποδίδω... Με δυο παιδιά μάνα μου που να βρω χρόνο και κουράγιο για δύο επαφές;;🤣 Μία και πολύ είναι....ψοφια είμαι καθημερινές...αλλά τι να κάνω αφού δεν έπεσε ΣΚ θα κάνω την θυσία 😋🤣
    • ημουν 21+1...την προηγούμενη Τετάρτη. Απλά μου φαίνεται περίεργο..ή ο δικός μου θα βγει πολύ μικρός 🤷
    • Δεν σε παρακολουθεί με υπερήχους;;;; Εγώ όταν επερνα χάπια διέγερσης με εβλεπε τρεις φορές με υπερήχους από την 10η μέρα μέχρι 14η και μου έλεγε να ερθω σε επαφές συγκεκριμένες μέρες όπως εσυ! Έπρεπε να σε δει για να δείτε αν έκανες ωοθυλάκια και ποσά! Με τις εξετάσεις εννοειται πως θα δεις αν έγινε η ωορρηξια και συγκεκριμένα με την προγεστερονη απλά γτ να μη ξερεις ποσά ωοθυλάκιο έκανες και ποτέ περίπου θα γίνει η ωορρηξια; Τα ινοφερτ βοηθανε αλλά θέλουν από 3 μήνες και μετά για να δράσουν! Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου🙏υπομονή και επιμονή να έρθει το θαυματακι μας❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...