Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου το ίδιο ελπιζω κι εγώ!! Εσύ είσαι κοντά για τη χοριακη εγώ έχω δρόμο ακόμα. Εγώ έχω και συχνοουρία αλλά νομίζω ότι είναι πολυ νωρίς ακόμα!! Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει απλά είναι η πρώτη μου φορά και δεν ξέρω καθόλου τι παίζει 

Κ εγω εχω συχνουρια η οποια οφειλεται κ στα φαρμακα. Ναι κοντευω την Παρασκευη ειναι να κανω!!! Ελπιζω ολα να μας πανε τελεια ❤️κ εμενα ειναι η πρωτη προσπαθεια οποτε σε καταλαβαινω απολυτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα!!! Εγώ είχα πονάκια περιόδου κ έχω ακόμη να ξέρετε!!!Θέλει ηρεμία χαλάρωση κ όχι φωνές κ άγχος!!! Εκείνο που είχα εγώ περισσότερο ήταν το πρησμενο στηθος, συχνοουρια κ δυσκοιλιοτητα ????Ευχομαι κ στις δύο σας θετικά αποτελέσματα μέσα από την καρδιά μου!!!! 

Μακαρι κοριτσι μουσε ευχαριστουμε κ σε σενα μια υπεροχη εγκυμοσυνη ευχομαι. Ανυπομονω τοσο πολυ για την χοριακη!!! Εσυ πως εισαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna5190 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!! Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!! Ολα καλα θα πάνε ❤️❤️❤️

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ!!Εύχομαι κ σενα με θετική χοριακούλα!!

Κορίτσια μου κάποια συμπτώμτα είναι κ απο φάρμακα κάποια απο σπόρι!!Πχ εγώ απ την πρώτη μέρα ετης μεταφοράς είχα δίψα κ συσκοιλιότητα!!Ηταν απ τα φάρμακα!!Αναλόγως κ τι πίνετε απο φάρμακα!!Και εμένα δν πρήστηκε ποτέ το στήθςο ούτε απ τα φάρμακα!!Μην χάνεται τις ελπίδες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ!!Εύχομαι κ σενα με θετική χοριακούλα!!

Κορίτσια μου κάποια συμπτώμτα είναι κ απο φάρμακα κάποια απο σπόρι!!Πχ εγώ απ την πρώτη μέρα ετης μεταφοράς είχα δίψα κ συσκοιλιότητα!!Ηταν απ τα φάρμακα!!Αναλόγως κ τι πίνετε απο φάρμακα!!Και εμένα δν πρήστηκε ποτέ το στήθςο ούτε απ τα φάρμακα!!Μην χάνεται τις ελπίδες σας!!!

Ετσι ακριβως αγαπη μου ειναι. Κ εγω μεχρι να δω χοριακη ξεχειλιζω απο ελπιδα κ θετικη ενεργεια. Ετσι κ αλλιως κτ αλλο δεν μπορουμε να κάνουμε παρα να ελπιζουμε❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Ετσι ακριβως αγαπη μου ειναι. Κ εγω μεχρι να δω χοριακη ξεχειλιζω απο ελπιδα κ θετικη ενεργεια. Ετσι κ αλλιως κτ αλλο δεν μπορουμε να κάνουμε παρα να ελπιζουμε❤️

Συμφώνω γλυκιά μου!!Εγω συγκεκριμένα είχα βάλει τόσο αρνητική ενέργεια στον εαυτό μου!!Είπε τώρα θα το πιστέψω!!Μήπως θα στεναχωρεθώ λιγότερο αν σκεφτόμαι αρνητικό?Μα το έκανα κι όλας πριν κ τι κατάλαβα?να προστάτεψω ήθελα τον εαυτό μου!!Καλά υπήρξαν στιγμές στην μεταφορά που είπα καλά τζάμπα πίνω τόσα φάρμακα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Συμφώνω γλυκιά μου!!Εγω συγκεκριμένα είχα βάλει τόσο αρνητική ενέργεια στον εαυτό μου!!Είπε τώρα θα το πιστέψω!!Μήπως θα στεναχωρεθώ λιγότερο αν σκεφτόμαι αρνητικό?Μα το έκανα κι όλας πριν κ τι κατάλαβα?να προστάτεψω ήθελα τον εαυτό μου!!Καλά υπήρξαν στιγμές στην μεταφορά που είπα καλά τζάμπα πίνω τόσα φάρμακα!!

Κ με τοσα φαρμακα κ ορμονες λογικο ειναι καθε μερα να μην εχουμε την ιδια διαθεση κ να βαζουμε κ το κακο στο μυαλο μας. Μακαρι να γινοταν κ αλλιως. Φυσικα κ θελουμε να ειμαστε προετοιμασμενες οσο μπορουμε φυσικα για ολα τα ενδεχομενα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Κ με τοσα φαρμακα κ ορμονες λογικο ειναι καθε μερα να μην εχουμε την ιδια διαθεση κ να βαζουμε κ το κακο στο μυαλο μας. Μακαρι να γινοταν κ αλλιως. Φυσικα κ θελουμε να ειμαστε προετοιμασμενες οσο μπορουμε φυσικα για ολα τα ενδεχομενα. 

Πιστεύ ναι όλα τα κορίτσια στο πίσω μέρος του μυαλού λες μπορεί να μην πετύχει!!Αλλά να είμαστε κ αισιόδοξες!!Εγω είχα τέτοια χαρά που μου βάλανε έμβρυα!!ελεγα επιτέλους έστω μπήκε κάτι γονιμοποιημένο μέσα κ όχι σκέτο σπέρμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Πιστεύ ναι όλα τα κορίτσια στο πίσω μέρος του μυαλού λες μπορεί να μην πετύχει!!Αλλά να είμαστε κ αισιόδοξες!!Εγω είχα τέτοια χαρά που μου βάλανε έμβρυα!!ελεγα επιτέλους έστω μπήκε κάτι γονιμοποιημένο μέσα κ όχι σκέτο σπέρμα!!

Κ εγω επισης. Μονο απο αυτο ενιωθες απιστευτα συναισθηματα. Αφου λεω στον αντρα μου " τωρα πρεπει να με προσεχεις περισσοτερο ειμαστε 3. Αντε λεω κ εσυ 4". Μεχρι να βγει η χοριακη στη θεωρια ειμαστε εγκυες. Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Συμφώνω γλυκιά μου!!Εγω συγκεκριμένα είχα βάλει τόσο αρνητική ενέργεια στον εαυτό μου!!Είπε τώρα θα το πιστέψω!!Μήπως θα στεναχωρεθώ λιγότερο αν σκεφτόμαι αρνητικό?Μα το έκανα κι όλας πριν κ τι κατάλαβα?να προστάτεψω ήθελα τον εαυτό μου!!Καλά υπήρξαν στιγμές στην μεταφορά που είπα καλά τζάμπα πίνω τόσα φάρμακα!!

Κορίτσια καλημέρα!??? Πονακια περιόδου μέχρι και τώρα έχω  κάποιες ημέρες. Καθώς και συχνοουρια. @marillia και @sofiefin1982 έχουν ξεκινησει αλλα συμπτωματα όπως ναυτια; Εγω οχι ακομη. Έχω καποια απογευματα ελαφριά αδιαθεσία στο στομαχι. Τίποτα περισσοτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Κ εγω επισης. Μονο απο αυτο ενιωθες απιστευτα συναισθηματα. Αφου λεω στον αντρα μου " τωρα πρεπει να με προσεχεις περισσοτερο ειμαστε 3. Αντε λεω κ εσυ 4". Μεχρι να βγει η χοριακη στη θεωρια ειμαστε εγκυες. Χαχαχα

χαχαχχαχαχ καλά είπες στον αντρούλη!!Βέβαια εγκυούλες γτ θέλει προσοχή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

χαχαχχαχαχ καλά είπες στον αντρούλη!!Βέβαια εγκυούλες γτ θέλει προσοχή!!

3 μερουλες κ θα μαθουμε τι εγινε τλκ. Υπομονη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!??? Πονακια περιόδου μέχρι και τώρα έχω  κάποιες ημέρες. Καθώς και συχνοουρια. @marillia και @sofiefin1982 έχουν ξεκινησει αλλα συμπτωματα όπως ναυτια; Εγω οχι ακομη. Έχω καποια απογευματα ελαφριά αδιαθεσία στο στομαχι. Τίποτα περισσοτερο 

Εγώ είχα πολλά τραβήγματα!!Τώρα 2 μέρες ναι πονάκια!!Μου είπε ο ντοκ μεγλώνει η μήτρα!!Δν έχω ναυτία όχι και συχνοουρία ναι!!Οι ναυτίες συνήθως ξεκινουν κ πιο μετά είναι λογικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Ναι ναι υπομονούλα φτάνεις!!Με το καλό!!

Μια ερωτηση. Τα μικροβιολογικα κανονικα δεν δουλευουν? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Μια ερωτηση. Τα μικροβιολογικα κανονικα δεν δουλευουν? 

Στην πόλη μου μου είπαν ότι απεργουν μέχρι Πέμπτη ΄'ολα!!Τώρα άκουσα θα μιλησουν σήμερα στις 11 με τον υπουργό!!μακάρι να τελειώσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός!!! Είναι και παρά πολλά τα φάρμακα βρε κορίτσια. Κι εγώ είμαι ευχαριστημένη που γονιμοποιήθηκαν δεν το περίμενα και είναι και αρίστης ποιότητας όπως μου είπε η έμβρυο λόγος!! Ο γιατρός μου βέβαια μου είπε ότι δεν παίζει και ιδιαίτερο ρόλο αυτό έχει δει πολλά κουλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Στην πόλη μου μου είπαν ότι απεργουν μέχρι Πέμπτη ΄'ολα!!Τώρα άκουσα θα μιλησουν σήμερα στις 11 με τον υπουργό!!μακάρι να τελειώσει!!

Να πω την αληθεια εγω δεν ρωτησα ακομα θα δω την παρασκευη. Ολα τα ειχαμε αυτό μας ελειπε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου το ίδιο ελπιζω κι εγώ!! Εσύ είσαι κοντά για τη χοριακη εγώ έχω δρόμο ακόμα. Εγώ έχω και συχνοουρία αλλά νομίζω ότι είναι πολυ νωρίς ακόμα!! Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει απλά είναι η πρώτη μου φορά και δεν ξέρω καθόλου τι παίζει 

Καλημέρα κορίτσια! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν χοριακή να πάρουν τη χαρά που όλες περιμένουμε και πασχίζουμε...!!! Μην ψάχνεται όμως καν για συμπτώματα, πρώτον γιατί είναι πολύ νωρίς για να ξεκινήσουν και δεύτερον γιατί όλα αυτά τα συμπτώματα τα έχουμε πάντα μετά στην εξωσωματική και αυτό οφείλεται στις πολλές ορμόνες που έχουμε πάρει και στον "τραυματισμό" των ωοθηκών μας μετά την ωοληψία ...Σας μιλάω εκ πείρας καθώς έχω κάνει 3 εξωσωματικές μέχρι τώρα και πάω για την 4η... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Να πω την αληθεια εγω δεν ρωτησα ακομα θα δω την παρασκευη. Ολα τα ειχαμε αυτό μας ελειπε. 

Πιστευώ σε κέντρα εξωσωματικής θα  κάνουν κ τώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν χοριακή να πάρουν τη χαρά που όλες περιμένουμε και πασχίζουμε...!!! Μην ψάχνεται όμως καν για συμπτώματα, πρώτον γιατί είναι πολύ νωρίς για να ξεκινήσουν και δεύτερον γιατί όλα αυτά τα συμπτώματα τα έχουμε πάντα μετά στην εξωσωματική και αυτό οφείλεται στις πολλές ορμόνες που έχουμε πάρει και στον "τραυματισμό" των ωοθηκών μας μετά την ωοληψία ...Σας μιλάω εκ πείρας καθώς έχω κάνει 3 εξωσωματικές μέχρι τώρα και πάω για την 4η... 

Ευχαριστουμε πολυ. Ευχομαι να ειναι αυτη η τυχερή σου προσπαθεια κ ολα να πανε καλα!!! Εχεις απολυτο δικιο οσο να πεις το σωμα κ ο οργανισμος μας ειναι πολυ ταλαιπωρημενος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Πιστευώ σε κέντρα εξωσωματικής θα  κάνουν κ τώρα!!

Καλα ναι αν δεν ανοιξουν μεχρι την παρασκευη στο κεντρο θα παω να την κανω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Καλα ναι αν δεν ανοιξουν μεχρι την παρασκευη στο κεντρο θα παω να την κανω! 

Ελπίζουμε να λήξει!!!Κ γω θέλω να πάω στην μικροβιολόγο μου1!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστουμε πολυ. Ευχομαι να ειναι αυτη η τυχερή σου προσπαθεια κ ολα να πανε καλα!!! Εχεις απολυτο δικιο οσο να πεις το σωμα κ ο οργανισμος μας ειναι πολυ ταλαιπωρημενος. 

Σ' ευχαριστώ πολύ...περιμένουμε νέα σου!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ελπίζουμε να λήξει!!!Κ γω θέλω να πάω στην μικροβιολόγο μου1!

Εμας δεν μας σκεφτονται λιγακι!!!! Ας ελπισουμε να ληξει συντομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...