Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.. καταρχήν να σας πω ότι και εγω στο Ιασώ πλήρωσα 750 νοσοκομείο για οωληψια 1000 έδωσα στον γιατρο και υπολείπονται αλλά 400 στην ετ ετσί μου είπαν δλδ.. οικονομικά μου φαίνονται να σας πω . Τώρα μια ερωτησουλα την προηγούμενη Τετάρτη έκανα οωληψια τωρα ποτέ πρέπει κανονικά ν αδιαθετησω??

 

Εγώ αδιαθέτησα στις 5 μέρες ακριβώς. 6/1 έκανα ωοληψια και 11/1 ήρθε η περίοδος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Επιτέλους αύριο ξεκινάω την διέγερση με μακρύ πρωτόκολλο που σας έλεγα.Λοιπόν επειδή δεν έχω ξανά πάρει τα Prezolon και μου είπε ο γιατρό να αρχίσω να τα παίρνω απο αύριο το πρωί,ήθελα να ρωτήσω πρέπει να προσέχω κάτι στην διατροφή μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Επιτέλους αύριο ξεκινάω την διέγερση με μακρύ πρωτόκολλο που σας έλεγα.Λοιπόν επειδή δεν έχω ξανά πάρει τα Prezolon και μου είπε ο γιατρό να αρχίσω να τα παίρνω απο αύριο το πρωί,ήθελα να ρωτήσω πρέπει να προσέχω κάτι στην διατροφή μου;

Καλή αρχή κοριτσάκι και καλή επιτυχία! Εμένα το prezolon μου το ξεκινούσε πάντα μετά την ωοληψία, εσένα πως και το ξεκινάει τόσο νωρίς; Από την ημέρα που το ξεκινούσα έκοβα τελείως το αλάτι και τη ζάχαρη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Επιτέλους αύριο ξεκινάω την διέγερση με μακρύ πρωτόκολλο που σας έλεγα.Λοιπόν επειδή δεν έχω ξανά πάρει τα Prezolon και μου είπε ο γιατρό να αρχίσω να τα παίρνω απο αύριο το πρωί,ήθελα να ρωτήσω πρέπει να προσέχω κάτι στην διατροφή μου;

Καλή αρχή εύχομαι!!και εγώ χθες έκανα την πρώτη ένεση!Εγώ κάνω βράδυ προτοκολο εύχομαι τα καλύτερα!!!💖💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλή αρχή κοριτσάκι και καλή επιτυχία! Εμένα το prezolon μου το ξεκινούσε πάντα μετά την ωοληψία, εσένα πως και το ξεκινάει τόσο νωρίς; Από την ημέρα που το ξεκινούσα έκοβα τελείως το αλάτι και τη ζάχαρη! 

Κοριτσια εμένα δεν μου είπε κατι για prezolon μόνο cyclapur μου δώσε  και ακομα δεν τα ξεκινησα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Επιτέλους αύριο ξεκινάω την διέγερση με μακρύ πρωτόκολλο που σας έλεγα.Λοιπόν επειδή δεν έχω ξανά πάρει τα Prezolon και μου είπε ο γιατρό να αρχίσω να τα παίρνω απο αύριο το πρωί,ήθελα να ρωτήσω πρέπει να προσέχω κάτι στην διατροφή μου;

Καλή αρχή εύχομαι..! Καλό είναι μα αποφύγεις το αλάτι και την ζάχαρη 

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια εμένα δεν μου είπε κατι για prezolon μόνο cyclapur μου δώσε  και ακομα δεν τα ξεκινησα. 

Μην σκας καθόλου μπορεί να σου δώσει μπορεί και όχι εμένα μου το έδωσε 3 μέρες πριν την ευριομεταφορα και μόνο για 5 μέρες περίπου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βοήθεια γιατί νομίζω ότι έχω αρχίσει να παθαίνω παράκρουση.... Βλέπει κάποια μία άχνη γραμμή εκεί που έχω βάλει το τοξάκι ή είναι η ιδέα μου; Εγώ βέβαια εδώ στο σπίτι τη βλέπω τη γραμμή αλλά αγχώθηκα... Τη βλέπει καμία άλλη η το μυαλό μου έχει αρχίσει και μου παίζει παιχνίδια;

IMG_20200131_193022.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Επιτέλους αύριο ξεκινάω την διέγερση με μακρύ πρωτόκολλο που σας έλεγα.Λοιπόν επειδή δεν έχω ξανά πάρει τα Prezolon και μου είπε ο γιατρό να αρχίσω να τα παίρνω απο αύριο το πρωί,ήθελα να ρωτήσω πρέπει να προσέχω κάτι στην διατροφή μου;

Αλάτι κομμένο κ ζάχαρη επίσης... Εγώ ξεκίνησα 2η μέρα περιοδου στον κύκλο που έκανα την έμβρυομεταφορα...κ τώρα είμαι 11+3 κ το κόβω 9/2!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια βοήθεια γιατί νομίζω ότι έχω αρχίσει να παθαίνω παράκρουση.... Βλέπει κάποια μία άχνη γραμμή εκεί που έχω βάλει το τοξάκι ή είναι η ιδέα μου; Εγώ βέβαια εδώ στο σπίτι τη βλέπω τη γραμμή αλλά αγχώθηκα... Τη βλέπει καμία άλλη η το μυαλό μου έχει αρχίσει και μου παίζει παιχνίδια;

IMG_20200131_193022.jpg

Πότε εχεις χοριακη? Τι έμβρυα είχες!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια βοήθεια γιατί νομίζω ότι έχω αρχίσει να παθαίνω παράκρουση.... Βλέπει κάποια μία άχνη γραμμή εκεί που έχω βάλει το τοξάκι ή είναι η ιδέα μου; Εγώ βέβαια εδώ στο σπίτι τη βλέπω τη γραμμή αλλά αγχώθηκα... Τη βλέπει καμία άλλη η το μυαλό μου έχει αρχίσει και μου παίζει παιχνίδια;

IMG_20200131_193022.jpg

Ρε συ! Και εγώ κάτι βλέπω να αχνοφαίνεται! Σαν σκιά ένα πράγμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια βοήθεια γιατί νομίζω ότι έχω αρχίσει να παθαίνω παράκρουση.... Βλέπει κάποια μία άχνη γραμμή εκεί που έχω βάλει το τοξάκι ή είναι η ιδέα μου; Εγώ βέβαια εδώ στο σπίτι τη βλέπω τη γραμμή αλλά αγχώθηκα... Τη βλέπει καμία άλλη η το μυαλό μου έχει αρχίσει και μου παίζει παιχνίδια;

IMG_20200131_193022.jpg

Κι εγώ την βλέπω αλλά να ξέρεις πιο έντονη μην περιμένεις να γίνει με αυτά τα τεστ.! Ποτέ είναι να κανείς χωριακη.; Επίσης έχεις κάνει τώρα κοντά ένεση ovitrelle..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια βοήθεια γιατί νομίζω ότι έχω αρχίσει να παθαίνω παράκρουση.... Βλέπει κάποια μία άχνη γραμμή εκεί που έχω βάλει το τοξάκι ή είναι η ιδέα μου; Εγώ βέβαια εδώ στο σπίτι τη βλέπω τη γραμμή αλλά αγχώθηκα... Τη βλέπει καμία άλλη η το μυαλό μου έχει αρχίσει και μου παίζει παιχνίδια;

IMG_20200131_193022.jpg

Κ εγώ βλέπω μια αχνη γραμμή ίσως είναι πολύ αρχηηηηηη... Κ μένα κάπως έτσι ήταν 7 μέρες μετά την έμβρυομεταφορα! 

IMG_20200131_193535.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ και σου εύχομαι κι εσένα το ίδιο χωρίς πολλή ταλαιπωρία! Μακάρι να μας κάτσει εύκολα γιατί κι εγώ δεν έχω πολλά περιθώρια λόγω ηλικίας. Αν με ρωτούσαν παλιότερα δεν θα είχα πρόβλημα να ειμαι με ένα μόνο παιδί. Όμως όσο μεγαλώνει (και μεγαλώνουμε κι εμεις) θέλω πάρα πολύ να έχει αδερφάκι!

Σε ευχαριστώ πολύ .... εγώ πάω για την 9 φορά !!!!!!! Και εγώ θέλω πολύ για αυτό δεν τα παρατάω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις γρήγορες απαντήσεις γιατί νόμιζα ότι αρχίζω και τρελαίνομαι.... Το ίδιο ακριβώς συνέβη και τον προηγούμενο μήνα έκανα 6 τεστ και όλα είχαν άχνη γραμμή και τώρα νόμιζα ότι παθαίνω παράκρουση πάλι. 

Επειδή με ρωτήσατε σε ποια μέρα της εμβρυομεταφοράς είμαι να απαντήσω ότι δεν έχω κάνει καμία εμβρυομεταφορά ούτε έχω πάρει φάρμακα αν συμβαίνει κάτι θα είναι από φυσική σύλληψη.... Ίσα-ίσα ετοιμαζόμουν την άλλη εβδομάδα να ξεκινήσω διέγερση...

επειδή τον προηγούμενο μήνα συνέβη ακριβώς το ίδιο αλλά έπεσα πάνω σε αργίες και δεν μπόρεσα να διαπιστώσω με τη χοριακή αν όντως συμβαίνει κάτι και μετά αδιαθέτησα λέτε αν πάω αύριο να κάνω χοριακή να δείξει κάτι η τιμή; Τουλάχιστον να διαπιστώσω Αν πρόκειται πάλι για βιοχημική κύηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ .... εγώ πάω για την 9 φορά !!!!!!! Και εγώ θέλω πολύ για αυτό δεν τα παρατάω ....

Δύναμη ψυχής υποκλίνομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Σας ευχαριστώ όλους για τις γρήγορες απαντήσεις γιατί νόμιζα ότι αρχίζω και τρελαίνομαι.... Το ίδιο ακριβώς συνέβη και τον προηγούμενο μήνα έκανα 6 τεστ και όλα είχαν άχνη γραμμή και τώρα νόμιζα ότι παθαίνω παράκρουση πάλι. 

Επειδή με ρωτήσατε σε ποια μέρα της εμβρυομεταφοράς είμαι να απαντήσω ότι δεν έχω κάνει καμία εμβρυομεταφορά ούτε έχω πάρει φάρμακα αν συμβαίνει κάτι θα είναι από φυσική σύλληψη.... Ίσα-ίσα ετοιμαζόμουν την άλλη εβδομάδα να ξεκινήσω διέγερση...

επειδή τον προηγούμενο μήνα συνέβη ακριβώς το ίδιο αλλά έπεσα πάνω σε αργίες και δεν μπόρεσα να διαπιστώσω με τη χοριακή αν όντως συμβαίνει κάτι και μετά αδιαθέτησα λέτε αν πάω αύριο να κάνω χοριακή να δείξει κάτι η τιμή; Τουλάχιστον να διαπιστώσω Αν πρόκειται πάλι για βιοχημική κύηση....

Αχ κορίτσι μου γλυκό σου εύχομαι ολόψυχα να είναι θετικό !!! Ενημέρωσε μας .... μην πετάς τα λεφτά σου κάνε μια χοριακη καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Δύναμη ψυχής υποκλίνομαι....

Με συγκίνησες ..... ελπίζω να μην σας αποθαρρύνω με τις φορές αλλά να σας δίνω κουράγιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Αχ κορίτσι μου γλυκό σου εύχομαι ολόψυχα να είναι θετικό !!! Ενημέρωσε μας .... μην πετάς τα λεφτά σου κάνε μια χοριακη καλύτερα 

Δεν το γλιτώνω το εγκεφαλικό πίστεψέ με έχω βαρεθεί τις βιοχημικές κυήσεις.... Αν συμβαίνει πάλι κάτι τέτοιο αυτή θα είναι αισίως η 5η...... Και όχι τίποτα άλλο μου σπάνε τα νεύρα γιατί δεν βρίσκουν και τίποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλή αρχή εύχομαι!!και εγώ χθες έκανα την πρώτη ένεση!Εγώ κάνω βράδυ προτοκολο εύχομαι τα καλύτερα!!!💖💪

Κακή αρχή με το καλό 

στις πριν 1 ώρα, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Επιτέλους αύριο ξεκινάω την διέγερση με μακρύ πρωτόκολλο που σας έλεγα.Λοιπόν επειδή δεν έχω ξανά πάρει τα Prezolon και μου είπε ο γιατρό να αρχίσω να τα παίρνω απο αύριο το πρωί,ήθελα να ρωτήσω πρέπει να προσέχω κάτι στην διατροφή μου;

Γλυκιά μου ξεκίνησες ;;; Ποσό χαίρομαι ..... με το καλό το 2020 θα δείτε θα είναι η χρόνια για όλες μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Δεν το γλιτώνω το εγκεφαλικό πίστεψέ με έχω βαρεθεί τις βιοχημικές κυήσεις.... Αν συμβαίνει πάλι κάτι τέτοιο αυτή θα είναι αισίως η 5η...... Και όχι τίποτα άλλο μου σπάνε τα νεύρα γιατί δεν βρίσκουν και τίποτα....

Σε αιματολόγο έχεις πάει ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Σας ευχαριστώ όλους για τις γρήγορες απαντήσεις γιατί νόμιζα ότι αρχίζω και τρελαίνομαι.... Το ίδιο ακριβώς συνέβη και τον προηγούμενο μήνα έκανα 6 τεστ και όλα είχαν άχνη γραμμή και τώρα νόμιζα ότι παθαίνω παράκρουση πάλι. 

Επειδή με ρωτήσατε σε ποια μέρα της εμβρυομεταφοράς είμαι να απαντήσω ότι δεν έχω κάνει καμία εμβρυομεταφορά ούτε έχω πάρει φάρμακα αν συμβαίνει κάτι θα είναι από φυσική σύλληψη.... Ίσα-ίσα ετοιμαζόμουν την άλλη εβδομάδα να ξεκινήσω διέγερση...

επειδή τον προηγούμενο μήνα συνέβη ακριβώς το ίδιο αλλά έπεσα πάνω σε αργίες και δεν μπόρεσα να διαπιστώσω με τη χοριακή αν όντως συμβαίνει κάτι και μετά αδιαθέτησα λέτε αν πάω αύριο να κάνω χοριακή να δείξει κάτι η τιμή; Τουλάχιστον να διαπιστώσω Αν πρόκειται πάλι για βιοχημική κύηση....

Είσαι πριν την περίοδο ή με καθυστέρηση; Πιστεύω ότι σε οποία μέρα και να είσαι θα δείξει. Αχ μακάρι!μεσα από την καρδιά μου σου ευχομαι μια θετικότατη χοριακη με μια ακόμα πιο θετική εξέλιξη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Σε αιματολόγο έχεις πάει ;;;;

Εννοείται..... με έχουν ελέγξει δύο νοσοκομεία για τις καθέξιν αποβολές και έχω κάνει ότι η εξέταση υπάρχει δεν μπορείς να φανταστείς...η Τσεκούρα μου είπε ότι δεν υπάρχει κάτι είναι τυχαίο ότι συμβαίνει.... Φυσικά επιβαρύνει και η ηλικία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η koukou84 είπε:

Είσαι πριν την περίοδο ή με καθυστέρηση; Πιστεύω ότι σε οποία μέρα και να είσαι θα δείξει. Αχ μακάρι!μεσα από την καρδιά μου σου ευχομαι μια θετικότατη χοριακη με μια ακόμα πιο θετική εξέλιξη!!!!!

Είμαι κάποιες μέρες πριν την περίοδο... Αλλά κάτι μου είπε ο άντρας μου και με έπιασε η τρέλα να κάνω τεστ... Τουλάχιστον μου επιβεβαιώσατε ότι δεν είμαι τρελή κάτι βλέπετε και εσείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Είμαι κάποιες μέρες πριν την περίοδο... Αλλά κάτι μου είπε ο άντρας μου και με έπιασε η τρέλα να κάνω τεστ... Τουλάχιστον μου επιβεβαιώσατε ότι δεν είμαι τρελή κάτι βλέπετε και εσείς...

Εύχομαι τα καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ε δεν νομίζω να μην είναι αξιόπιστο. Βέβαια αν νιώθεις καλύτερα να πας κάπου αλλού, να το κάνεις. Κ συνδύασε το κ λίγο σαν εκδρομή, αν βέβαια έχεις το κουραγιο😁
    • @Elk @Katiana1987 τέλεια τα νέα σας με την β επιπέδου.  Να πάνε όλα καλά τώρα για όλες μας μέχρι το τέλος εύχομαι. Εγώ κοριτσια θα έλεγα να μην αγχωνομαστε για τίποτα άλλο παρά μόνο να είμαστε καλά κ εμείς κ τα παιδάκια μας την ώρα της γέννας κ μετά φυσικά! Όλα τα υπόλοιπα όπως κ να γίνουν χαλάλι! 
    • Καλά αποτελέσματα να έχεις με την εξέταση 😊 εγω σκέφτομαι λίγο σε πιο μικροβιολογικό να πάω φοβαμαι αυτό εδώ που έχουμε στο χωριό δεν βγάζει και πολύ καλά αποτελέσματα και λέω μήπως πάω αλλου αλλά θα είναι ταλαιπωρία να κάνω ταξίδι για να πάω στο μικροβιολογικό να κάτσω δυο ώρες εκεί και άντε ξανά πίσω 
    • Κορίτσι μου ότι θέλεις να πας πεις εμεις είμαστε εδώ για να τα συζητάμε όλα να τα βγάζουμε από μέσα μας.. 😊
    • Καλημέρα κορίτσια! Εχθές είχα ραντεβού με την νεα γυναικολόγο..είναι ολα οκ μετα τη βιοχημική και προχωράμε.. Όμως θέλω να σταθώ σε κάτι άλλο ρε κορίτσια..η προηγούμενη γυναικολόγος που πήγαινα τα τελευταία 4 χρόνια μου έλεγε ότι η μια μου ωοθήκη έχει πολυκυστική μορφή..να σημειώσω ότι δεν έβλεπα ποτέ τι έβλεπε στον υπέρηχο και φυσικά δεν τον πήρα εκτυπωμένο καμία φορά αυτά τα 4 χρόνια. Εχθές λοιπόν η νεα γυναικολόγος μου είπε ότι δεν υπάρχει καμία εικόνα πολυκυστικών υπερηχογραφικά..μου έδειξε αναλυτικά στον υπέρηχο τον οποίο πήρα και για το αρχείο μου.. ούτε από τις ορμονολογικές μου προκύπτει ότι έχω σύνδρομο πολυκυστικών και ας είναι λίγο πιο ανεβασμένα τα ανδρογόνα μου.. το άλλο θέμα που με βασάνιζε ήταν η προλακτίνη..ο ενδοκρινολόγος μου έλεγε ότι μετά απ όλες τις εξετάσεις που έχω κάνει φαίνεται ότι ειναι ιδιοπαθής..δηλ ειναι ανεβασμένη χωρίς κάποιον λόγο και δεν με επηρεάζει πουθενα και φυσικά ουτε στην σύλληψη και δεν χρειάζομαι αγωγή..η προηγούμενη γυναικολόγος μου είχε πει οτι εμποδίζει για σύλληψη και να ξεκινήσω αγωγή..χθες η αλλη γυναικολόγος μου είπε ακριβώς ότι και ο ενδοκρινολόγος μου..να τονίσω σε αυτο το σημείο ότι πέτυχα εγκυμοσύνη σε κύκλο που δεν είχα ξεκινήσει την αγωγή για την προλακτίνη... Συγγνώμη για το σεντόνι..θέλω να σας πω να ψάχνεστε όσο μπορείτε και να ακούτε το ένστικτο σας! Αν κάτι δεν σας πηγαίνει καλά με τον γιατρό σας να παίρνετε κι άλλη γνώμη! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...