Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Κορίτσια θέλω λίγο τα φώτα σας μιας και θα τρελαθώ..!! 
το 2016 είχα αιμορραγία άνω 28 ημερών όπου πήγα τότε στον παλιό γυναικολόγο μου και μου είπε άμεσος υστεροσκοπιση όπως λογικά και έγινε (εγώ αυτό ξέρω ως σήμερα) τώρα το βράδυ με έπιασε να κάτσω να δω τους παλιούς υπερήχους και χαρτιά που μου έγραφε με οδηγίες.! Έπεσε λοιπών το χαρτί που είχα κάνει υπέροχο πριν την υστεροσκοπιση να πω και βλέπω το χαρτί απόψε και γράφει κάτω κάτω με μικρά γράμματα ότι συνιστάτε διαγνωστική και επεμβατική αποξηση όπως και το χαρτί που μου έδωσε να δώσω τότε στο μιευτιριο έγραφε ακριβός το ίδιο.! Όποτε έρχομαι στο σήμερα και σκέφτομαι όλα αυτά που τότε έγιναν και αναρωτιέμαι τότε έγινε όντος υστεροσκοπιση.; Αυτό που έγραφε το χαρτί ήταν όντος υστεροσκοπιση ή ήταν αποξηση μόνο..; Επίσης τότε βρέθηκε πολύποδας όπου με τα λόγια του ιατρού μου είπε ότι τον αφετεσε όπως και καθάρισε το ενδομήτριο  Να πω επίσης τότε δεν δόθηκε ποτέ dvd και όταν ρώτησα μου είπε ότι δεν υπάρχει όπως δεν μου δωθικε να το πω χαρτί με τι είδους επέμβαση έκανα αλλά μετά από 15 μέρες μου δωθικε η ιστολογική εξετάσει από αυτά που τότε έστειλε ο τότε  ιατρός μου.! Και ερχόμαστε το 2019 όπου 3 χρόνια ακριβός έρχεται η υστεροσκοπιση όπου έγινε όντος υστεροσκοπιση μιας και έγινε με άλλον ιατρό και σε άλλο μεαιυτηριο όπου έχω χαρτιά που όντος έγινε διαγνωστική και επεμβατική υστεροσκοπιση όπου έχω και το dvd..!! Για πείτε μου λίγο βρε κορίτσια Πος είναι ο τρόπος της διαγνωστικής και επεμβατικής αποξηση

 

επισης θα μου πείτε καλά δεν ήξερες τι έκανες τότε πως πηγές έτσι και έκανες μια επέμβαση τότε με είχε τρομοκρατήσει ο τότε ιατρός μου όποτε τότε είχα και την τυφλή εμπιστοσύνη όπως δεν είχα μπει τότε ποτέ σε σκέψη τι διαφορά έχει το ένα με το άλλο εκτός αν είναι ο ίδιος τρόπος 

φυσικς αυτό θα το συζητήσω και με τον γυναικολόγο.! 

απο ότι καταλάβατε με έπιασε βραδιάτικα τη ανασφάλειες μου και η απορίες μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

κοιτα αν εισαι κατω των 35 κ δεν υπαρχει λογος αστο... εγω ειμαι 38 γι'αυτο φοβαμαι κ παλι θα δουμε! 

Μόλις έκλεισα τα 35. Εκανα μαστογραφία λόγω της κύστης συν το ότι στα 35 γίνεται η αναμνηστική. Δεν έχουμε μεγάλη διαφορά, τι φοβάσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια θέλω λίγο τα φώτα σας μιας και θα τρελαθώ..!! 
το 2016 είχα αιμορραγία άνω 28 ημερών όπου πήγα τότε στον παλιό γυναικολόγο μου και μου είπε άμεσος υστεροσκοπιση όπως λογικά και έγινε (εγώ αυτό ξέρω ως σήμερα) τώρα το βράδυ με έπιασε να κάτσω να δω τους παλιούς υπερήχους και χαρτιά που μου έγραφε με οδηγίες.! Έπεσε λοιπών το χαρτί που είχα κάνει υπέροχο πριν την υστεροσκοπιση να πω και βλέπω το χαρτί απόψε και γράφει κάτω κάτω με μικρά γράμματα ότι συνιστάτε διαγνωστική και επεμβατική αποξηση όπως και το χαρτί που μου έδωσε να δώσω τότε στο μιευτιριο έγραφε ακριβός το ίδιο.! Όποτε έρχομαι στο σήμερα και σκέφτομαι όλα αυτά που τότε έγιναν και αναρωτιέμαι τότε έγινε όντος υστεροσκοπιση.; Αυτό που έγραφε το χαρτί ήταν όντος υστεροσκοπιση ή ήταν αποξηση μόνο..; Επίσης τότε βρέθηκε πολύποδας όπου με τα λόγια του ιατρού μου είπε ότι τον αφετεσε όπως και καθάρισε το ενδομήτριο  Να πω επίσης τότε δεν δόθηκε ποτέ dvd και όταν ρώτησα μου είπε ότι δεν υπάρχει όπως δεν μου δωθικε να το πω χαρτί με τι είδους επέμβαση έκανα αλλά μετά από 15 μέρες μου δωθικε η ιστολογική εξετάσει από αυτά που τότε έστειλε ο τότε  ιατρός μου.! Και ερχόμαστε το 2019 όπου 3 χρόνια ακριβός έρχεται η υστεροσκοπιση όπου έγινε όντος υστεροσκοπιση μιας και έγινε με άλλον ιατρό και σε άλλο μεαιυτηριο όπου έχω χαρτιά που όντος έγινε διαγνωστική και επεμβατική υστεροσκοπιση όπου έχω και το dvd..!! Για πείτε μου λίγο βρε κορίτσια Πος είναι ο τρόπος της διαγνωστικής και επεμβατικής αποξηση

 

επισης θα μου πείτε καλά δεν ήξερες τι έκανες τότε πως πηγές έτσι και έκανες μια επέμβαση τότε με είχε τρομοκρατήσει ο τότε ιατρός μου όποτε τότε είχα και την τυφλή εμπιστοσύνη όπως δεν είχα μπει τότε ποτέ σε σκέψη τι διαφορά έχει το ένα με το άλλο εκτός αν είναι ο ίδιος τρόπος 

φυσικς αυτό θα το συζητήσω και με τον γυναικολόγο.! 

απο ότι καταλάβατε με έπιασε βραδιάτικα τη ανασφάλειες μου και η 

Τι εννοείς αν έγινε όντως; Το οτι συνιστάται αποξεση το ειδε το μαιευτήριο που πηγαίνεις τωρα. Σου ειπαν κατι σχετικό; Για παράδειγμα εμένα στη μαστογραφία γράφει το χαρτί οτι πρεπει να επαναληφθεί σε ενα χρονο. Η ακτινολογος και οι 2 μαστολογοι που πήγαν μου είπαν να επαναλαβω στα 40 πάλι. Εκανες και τη δεύτερη υστεροσκοπηση είπες. Τι σου είπαν; δε θα σου έλεγαν οτι χρειάζεσαι και κατι αλλο; Μη τρελαίνεσαι βραδιάτικα. Να μας απαντήσει μια κοπελα που το εχει κανει γιατί εγω δε ξέρω αλλά μιλαω απο κοινή λογικη. Μη πανικοβαλεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Τι εννοείς αν έγινε όντως; Το οτι συνιστάται αποξεση το ειδε το μαιευτήριο που πηγαίνεις τωρα. Σου ειπαν κατι σχετικό; Για παράδειγμα εμένα στη μαστογραφία γράφει το χαρτί οτι πρεπει να επαναληφθεί σε ενα χρονο. Η ακτινολογος και οι 2 μαστολογοι που πήγαν μου είπαν να επαναλαβω στα 40 πάλι. Εκανες και τη δεύτερη υστεροσκοπηση είπες. Τι σου είπαν; δε θα σου έλεγαν οτι χρειάζεσαι και κατι αλλο; Μη τρελαίνεσαι βραδιάτικα. Να μας απαντήσει μια κοπελα που το εχει κανει γιατί εγω δε ξέρω αλλά μιλαω απο κοινή λογικη. Μη πανικοβαλεσαι

Μόνη μου το ειδα απόψε ότι το χαρτί τότε που που είχε δώσει ο τότε ιατρός μου έγραφε απάνω ότι θα γίνει διαγνωστική και επεμβατική αποξηση.! Ενώ μου είπε ο τότε ότι θα κάνουμε υστεροσκοπιση.!  Δεν έχω συζήτηση αυτό με τον ιατρό μου ως σήμερα ήξερα ότι έκανα υστεροσκοπιση τότε αλλά συνδέω κάποια γεγονότα και αναρωτιέμαι τελικά το έγινε τότε έγινε υστεροσκοπιση ή αποξηση φυσικά θα το συζητήσω με τον ιατρό μου τώρα που θα ξανά πάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!! @Taggeris μου απ' ότι κατάλαβα οι εξετάσεις σου βγήκαν πεντακάθαρες!!!! μπράβο κοπέλα μου και να δεις ολα θα πάνε καλά από δω και πέρα!!!!

@Tokyo πως είσαι;;;αν δεν κάνω λάθος τώρα δεν είναι να ξεκινήσεις;

@Σταυρι καλή επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!! @Taggeris μου απ' ότι κατάλαβα οι εξετάσεις σου βγήκαν πεντακάθαρες!!!! μπράβο κοπέλα μου και να δεις ολα θα πάνε καλά από δω και πέρα!!!!

@Tokyo πως είσαι;;;αν δεν κάνω λάθος τώρα δεν είναι να ξεκινήσεις;

@Σταυρι καλή επιτυχία!!!!

Καλημερούδια κορίτσια σ ευχαριστω πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!! @Taggeris μου απ' ότι κατάλαβα οι εξετάσεις σου βγήκαν πεντακάθαρες!!!! μπράβο κοπέλα μου και να δεις ολα θα πάνε καλά από δω και πέρα!!!!

@Tokyo πως είσαι;;;αν δεν κάνω λάθος τώρα δεν είναι να ξεκινήσεις;

@Σταυρι καλή επιτυχία!!!!

Ναι Σοφάκι μου δόξα τω θεώ δεν βρέθηκε τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου! Πρωινές πρωινές όλες βλέπω! 
@Niki94 δεν θα σου πω ψέματα μου φαίνεται λίγο περίεργο που δεν έχεις dvd της υστεροσκοπησης. Εγώ έχω κανει 2 λαπαροσκοπησεις και 2 υστεροσκοπησεις και έχω όλα τα dvd μάλιστα στην τελευταία ξέχασα να το παρω και με πήραν να γυρίσω πίσω εκείνη τη στιγμή να το παραλάβω. Δεν ξέρω και εγώ εάν υπάρχει διαφορά στην υστεροσκοπηση και στην απόξεση αλά στην τελευταία που έκανα μου είπε ο γιατρός μου ότι αφαίρεσε ένα πολυποδακι και μου έξυσε και τα τοιχώματα της μήτρας; Κάπως έτσι μου το είπε. Στις αποδείξεις που πήρες από το μαιευτήριο τι γράφει; Αυτό το είδες; Επίσης ποσό σε χρέωσε; 
@Taggeris μου πάμε δυνατά! @Σταυρι μου καλη επιτυχία με τον υπέρηχο σήμερα πολλά και καλά ωάρια ευχομαι! @Tokyo @Sofia35 Εσείς σε τι φάση βρίσκεστε; Πφφφ είμαστε τόσες που όλο και κάποιες ξεχνάω! 
Εγώ 9:30 πάω γιατρό να δούμε πως είμαι μετά την ωοληψια.Καθάρισα από περίοδο. Ένα άγχος το έχω. Είχα στη μήτρα ένα μικρό ινομυωμα(σε αυτή τη μήτρα μόνο ινομυωματα και πολυποδακια φωλιάζουν) το οποίο ήταν στο από κάτω μέρος που δεν ενοχλούσε σε τυχόν σύλληψη,στον υπέρηχο πριν την ωοληψια είχε ανεβεί πανάθεμά το οποτε θελουμε να δούμε τι κανει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Πρωινές πρωινές όλες βλέπω! 
@Niki94 δεν θα σου πω ψέματα μου φαίνεται λίγο περίεργο που δεν έχεις dvd της υστεροσκοπησης. Εγώ έχω κανει 2 λαπαροσκοπησεις και 2 υστεροσκοπησεις και έχω όλα τα dvd μάλιστα στην τελευταία ξέχασα να το παρω και με πήραν να γυρίσω πίσω εκείνη τη στιγμή να το παραλάβω. Δεν ξέρω και εγώ εάν υπάρχει διαφορά στην υστεροσκοπηση και στην απόξεση αλά στην τελευταία που έκανα μου είπε ο γιατρός μου ότι αφαίρεσε ένα πολυποδακι και μου έξυσε και τα τοιχώματα της μήτρας; Κάπως έτσι μου το είπε. Στις αποδείξεις που πήρες από το μαιευτήριο τι γράφει; Αυτό το είδες; Επίσης ποσό σε χρέωσε; 
@Taggeris μου πάμε δυνατά! @Σταυρι μου καλη επιτυχία με τον υπέρηχο σήμερα πολλά και καλά ωάρια ευχομαι! @Tokyo @Sofia35 Εσείς σε τι φάση βρίσκεστε; Πφφφ είμαστε τόσες που όλο και κάποιες ξεχνάω! 
Εγώ 9:30 πάω γιατρό να δούμε πως είμαι μετά την ωοληψια.Καθάρισα από περίοδο. Ένα άγχος το έχω. Είχα στη μήτρα ένα μικρό ινομυωμα(σε αυτή τη μήτρα μόνο ινομυωματα και πολυποδακια φωλιάζουν) το οποίο ήταν στο από κάτω μέρος που δεν ενοχλούσε σε τυχόν σύλληψη,στον υπέρηχο πριν την ωοληψια είχε ανεβεί πανάθεμά το οποτε θελουμε να δούμε τι κανει. 

Καλή επιτυχία και σε σενα κορίτσι μου.. καλημερα🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλή επιτυχία και σε σενα κορίτσι μου.. καλημερα🌹🌹🌹

Κοριτσάκια καλημερα.. πάμε πολύ καλά προς το παρον 20  ωαριακια στο ίδιο μεγεθος.. περιμένουμε και οιστραδιολη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια καλημερα.. πάμε πολύ καλά προς το παρον 20  ωαριακια στο ίδιο μεγεθος.. περιμένουμε και οιστραδιολη .

Κοριτσια και κάτι αλλο που δεν ρώτησα τη γιατρό ξεχασα.  Αγκαλιτσες με τον αντρουλη κανουμε οταν ημαστε σε διεγερση??  Ρωτάω εγώ τώρα γιατι θα φύγω δύο βδομάδες μην αφήσω αποτιστω το βασιλικό μου😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια και κάτι αλλο που δεν ρώτησα τη γιατρό ξεχασα.  Αγκαλιτσες με τον αντρουλη κανουμε οταν ημαστε σε διεγερση??  Ρωτάω εγώ τώρα γιατι θα φύγω δύο βδομάδες μην αφήσω αποτιστω το βασιλικό μου😁😁😁

Με προφυλάξεις μ είχαν πει εμένα!!!!!!! Ποτισε τον τωρα όσο προλαβαίνεις γτ μετά πριν την ωολυψια στο κόβουν κ μετά πριν την έμβρυομεταφορα που αρχίζεις προγεστερονη κ μετά την έμβρυομεταφορα στο κόβουν γενικά κι αν μείνεις έγκυος αμέσως το ξεχνάς!!!!!!! Εμείς με. Τούτα κ με εκείνα πάνε κοντά 3 μηνες που δεν.. Κι ακόμα δεν κλείσαμε τον τρίτο της εγκυμοσυνης!!!! Κ ο άντρας μ Θα φύγει για το καράβι σε λίγες μέρες κ θα ξαναγυρίσει πριν τη γέννα (ελπίζουμε) οπότε καταλαβαίνεις.... Χαχαχαχάχα αλλά χαλάλι του μικρού μας "σπόρου" αντέχουμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η koukou84 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Πρωινές πρωινές όλες βλέπω! 
@Niki94 δεν θα σου πω ψέματα μου φαίνεται λίγο περίεργο που δεν έχεις dvd της υστεροσκοπησης. Εγώ έχω κανει 2 λαπαροσκοπησεις και 2 υστεροσκοπησεις και έχω όλα τα dvd μάλιστα στην τελευταία ξέχασα να το παρω και με πήραν να γυρίσω πίσω εκείνη τη στιγμή να το παραλάβω. Δεν ξέρω και εγώ εάν υπάρχει διαφορά στην υστεροσκοπηση και στην απόξεση αλά στην τελευταία που έκανα μου είπε ο γιατρός μου ότι αφαίρεσε ένα πολυποδακι και μου έξυσε και τα τοιχώματα της μήτρας; Κάπως έτσι μου το είπε. Στις αποδείξεις που πήρες από το μαιευτήριο τι γράφει; Αυτό το είδες; Επίσης ποσό σε χρέωσε; 
@Taggeris μου πάμε δυνατά! @Σταυρι μου καλη επιτυχία με τον υπέρηχο σήμερα πολλά και καλά ωάρια ευχομαι! @Tokyo @Sofia35 Εσείς σε τι φάση βρίσκεστε; Πφφφ είμαστε τόσες που όλο και κάποιες ξεχνάω! 
Εγώ 9:30 πάω γιατρό να δούμε πως είμαι μετά την ωοληψια.Καθάρισα από περίοδο. Ένα άγχος το έχω. Είχα στη μήτρα ένα μικρό ινομυωμα(σε αυτή τη μήτρα μόνο ινομυωματα και πολυποδακια φωλιάζουν) το οποίο ήταν στο από κάτω μέρος που δεν ενοχλούσε σε τυχόν σύλληψη,στον υπέρηχο πριν την ωοληψια είχε ανεβεί πανάθεμά το οποτε θελουμε να δούμε τι κανει. 

Στην πρώτη δύστυχος ειμουν φοβισμένη όποτε δεν ήξερα τότε Ότο λογικά θα υπήρχε dvd όποτε θυμάμαι το κατάλαβα λίγο καιρό μετά όπου Μου είπε ότι δεν υπάρχει dvd στην πρώτη κι εμένα υπήρχε πολύποδας (έκανε μπαμ και στον υπέροχο ότι κάτι δεν πάει εκεί κάτω καλά ) όποτε θυμάμαι μετά από δυο μέρες από τον υπέροχο Μπήκα και έκανα την επέμβαση να το πω όπως θυμάμαι μου είχε πει θα κάνω με μέθη και έφαγα ολική ναρκοση μιας και με την μέθη είχα κλασικά αντίσταση.! 

αποδηξη ποτέ δεν υπήρξε στην πρώτη επέμβαση.! Όπως θυμάμαι ότι ήταν τέλειος διαφορετική με την δεύτερη από την δεύτερη έχω αποδηξη από τα πάντα όπως και dvd και το χάρτη εξόδου και το χαρτί που έγραφε αναλυτικά τι ακριβός έγινε και ποσό διαρκούσε η επέμβαση και με την ανεσθισια..! Από ότι κατάλαβες δυο τέλειος διαφορετικές καταστάσεις 
 

Το κόστος η μια με την άλλη τέλειος διαφορετικό στην πρώτη κάπου στα 600€ όπου πήρε μόνο ο ιατρός και η ανεσθησιολογος το μεαιυτηριο δεν πήρε κάτι τότε η δεύτερη ανεβήκαμε λίγο πανό από το χιλιάρικο όπου ήταν μέσα το νοσοκομείο και ο ιατρός μου και με απόδειξη 

 

εγω ως τώρα μόνο θέμα με τους πολύποδες έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια καλημερα.. πάμε πολύ καλά προς το παρον 20  ωαριακια στο ίδιο μεγεθος.. περιμένουμε και οιστραδιολη .

Αυτά είναι βρε κορίτσι όλα να πάνε καλά..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια και κάτι αλλο που δεν ρώτησα τη γιατρό ξεχασα.  Αγκαλιτσες με τον αντρουλη κανουμε οταν ημαστε σε διεγερση??  Ρωτάω εγώ τώρα γιατι θα φύγω δύο βδομάδες μην αφήσω αποτιστω το βασιλικό μου😁😁😁

Εμένα μου είχε δώσει απογοητευτικό κατά την διάρκεια της διεργεση όπως και μετά από αυτήν μέχρι την πρώτη περίοδο μετά από την διεργεση όπως και όταν πήγαμε για την ευριομεταφορα δεν μου έπρεπε.! Είναι στον ιατρό ρωτάς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια καλημερα.. πάμε πολύ καλά προς το παρον 20  ωαριακια στο ίδιο μεγεθος.. περιμένουμε και οιστραδιολη .

Πωωωω μπράβο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πωωωω μπράβο σου

Αλήθεια σας φαίνονται Καλά?? Εγώ δεν δεν ξέρω αυτά καθόλου παντως πάω καλα μου είπε η γιατρός εδώ τωρα περιμενω και απο αθηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Αλήθεια σας φαίνονται Καλά?? Εγώ δεν δεν ξέρω αυτά καθόλου παντως πάω καλα μου είπε η γιατρός εδώ τωρα περιμενω και απο αθηνα.

Μια χαρά είσαι κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Babymom είπε:

Κορίτσια γνωρίζεται εάν στο Έλενας κάνουν προεμφυτευτικό έλεγχο?

Απ΄ότι ξέρω δυστυχώς όχι. Μόνο το πανεπιστημιακό νοσοκομείο Ιωαννίνων προσφέρει τη προεμφυτευτική διάγνωση...αυτά τα ξερω από έρευνα που έκανα για να δω αν θα συνεχίσω ιδιωτικά ή σε δημόσιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Αλήθεια σας φαίνονται Καλά?? Εγώ δεν δεν ξέρω αυτά καθόλου παντως πάω καλα μου είπε η γιατρός εδώ τωρα περιμενω και απο αθηνα.

Είναι κ πολλά κ συντονισμενα που σημαίνει δε θα έχεις ουσιαστικές απώλειες! Περίπου σε τι μέγεθος είναι, αυτό θα κρίνει την αντίδραση τους κ πότε θα μπει ανταγωνιστής! Καλή επιτυχία κορίτσι! Σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Είναι κ πολλά κ συντονισμενα που σημαίνει δε θα έχεις ουσιαστικές απώλειες! Περίπου σε τι μέγεθος είναι, αυτό θα κρίνει την αντίδραση τους κ πότε θα μπει ανταγωνιστής! Καλή επιτυχία κορίτσι! Σε όλες...

Από 7.5 έως 8.2  ουφ ποιος ξέρει πια θα σκασω.. σ ευχαριστω και σενα και όλες σας για τις ευχες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Από 7.5 έως 8.2  ουφ ποιος ξέρει πια θα σκασω.. σ ευχαριστω και σενα και όλες σας για τις ευχες.

Καλέ πας πολύ καλά χαλάρωσε.... Πραγματικά έχεις ανταποκριθεί εξαιρετικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Από 7.5 έως 8.2  ουφ ποιος ξέρει πια θα σκασω.. σ ευχαριστω και σενα και όλες σας για τις ευχες.

κορίτσι έχεις ακόμα αρκετό δρόμο... για ωοληψία θες να φτάσουν τα μεγαλύτερα στο 20... επίσης θα δεις ότι δεν θα μεγαλώνουν όλα το ίδιο δλδ ένα θα φτάσει 20 κ άλλο θα κολλήσει στο 12, όμως αυτό είναι φυσιολογικό! εμένα ο γιατρός παίρνει ό,τι είναι πάνω από 10-11, άλλοι γιατροί μόνο τα μεγάλα. Κοίτα για να κάνουμε κ τη διάγνωση μας εδώ πέρα θεωρώ ότι επειδή είσαι στην απόσταση σε έχει πάει πολύ συντηρητικά γι'αυτό σου είναι ακόμα τόσο μικρά. Όταν σε έχει κοντά θα αυξήσει τη δόση και μετά θα βάλει ανταγωνιστή... να έχεις στο μυαλό σου ότι για να πάει το 8 στο 20 θέλει 5+ μέρες κανονικά (γιατί θα το καταστέλλει και ο ανταγωνιστής). Σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι; εμένα μεγάλωναν κάπου 2μμ τη μέρα αλλά η δόση που έπαιρνα ήταν 300 τη μέρα, εσύ παίρνεις τη μισή οπότε είναι λογικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...