Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anni94 είπε:

ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΤΕΝΩΣΗ ΣΤΟ ΕΣΩ ΤΟΥ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΟΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΔΙΑΝΟΙΞΗ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ?ΔΛΔ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΠΙΠΕΤΑ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ?Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΤΗΛ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

 

Εμπιστεύσου τον.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Για διέγερση κανονική με εξωσωματικη;

ναι..τα φαρμακα βεβαια τα πηρα απο επιτροπη....διοτι αλλου την ωοληψια σε φυσικο κυκλο την πληρωνα1800 συν καταψυξη κ κατι αλλα 100 ευρω τη φορα....πολυ ακριβα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anni94 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΛΟΓΙΚΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 2 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΞΕΚΙΝΩ 2 ΧΑΠΙΑ CYCLACUR ΤΟ ΠΡΩΙ Κ 2 TO ΒΡΑΔΥ Κ ΤΗΝ 8-9 ΜΕΡΑ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΕΞΕΤΑΣΗ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ.ΕΔΩ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΟΤΙ 2 ΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΝΕΤΕ Ε2 ΚΑΙ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΓΩ?

ουτε εγω εκανα καποια εξεταση....μου ειπε οτι κανεις κ εσυ ο γιατρος...τιποτα επιπλεον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anni94 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΛΟΓΙΚΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 2 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΞΕΚΙΝΩ 2 ΧΑΠΙΑ CYCLACUR ΤΟ ΠΡΩΙ Κ 2 TO ΒΡΑΔΥ Κ ΤΗΝ 8-9 ΜΕΡΑ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΕΞΕΤΑΣΗ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ.ΕΔΩ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΟΤΙ 2 ΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΝΕΤΕ Ε2 ΚΑΙ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΓΩ?

Εμένα χωρίς εξετάσεις δεν με άφηνε να πρωχωρισω 2 μέρα έκανα ε2 και Προγεστερονη και με βάσει αυτές με ξεκίνησε αν εβγεναν ανεβασμένες δεν θα με προχωρούσε όπως και επανέλαβα ξανά ναι και εμένα με είδε 9η μέρα με υπέροχο και εξετάσεις επίσης δεν σου είπε από πριν Τι φάρμακα θα χρειαστείς να έχεις..; Εμένα μου τα έδωσε όλα την ημέρα την ωοληψιας να τα έχω σπίτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

Το πιο φθηνο κέντρο κ μάλιστα κόβουν αποδείξεις...εκει κοστιζει 700 η ωοληψια κ 700 η ετ...συν βέβαια αν έχεις καταψυξη η οτιδήποτε άλλο 

Εγω παντως με μια εκπτωση 20%λογω συναδελφικοτητας....πληρωσα 2200 για ολα  ωοληψια+εμβρυομτφ  και αλλα 500 καταψυξη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Εγω παντως με μια εκπτωση 20%λογω συναδελφικοτητας....πληρωσα 2200 για ολα  ωοληψια+εμβρυομτφ  και αλλα 500 καταψυξη....

σωστα...τοσα πληρωσα κ εγω τελικα......διοτι ο γιατρος πηρε 400 στην καθε φαση....αλλα η τιμη του γιατρου παιζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Εμένα πάλι το κόστος της εξωσωματική Με μιευτιριο καταψηξη και ιατρό μου έφτασε στα 5χιλ 

Σε ποιο κέντρο την εκανες; μαζι με ολες τις εξετασεις εννοείς; Εμενα η ολη διαδικασία μου στοίχησε 2500 με απόδειξη εννοείται. Συν 1500 περίπου εξετάσεις σπερμοδιαγραμματα, την επιπλέον pemopur, σαλπιγγογραφια κλπ

Επεξεργάστηκε από Steli
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Σε ποιο κέντρο την εκανες; μαζι με ολες τις εξετασεις εννοείς; Εμενα η ολη διαδικασία μου στοίχησε 2500 με απόδειξη εννοείται. Συν 1500 περίπου εξετάσεις σπερμοδιαγραμματα, την επιπλέον pemopur, σαλπιγγογραφια κλπ

Χωρίς εξετάσεις..!! Πάντα με απόδειξη..! Αν βάλω και εξετάσεις και επεμβάσεις μαζί Αστα ξεφεύγουμε πολύ εγώ είμαι στο κέντρο εξωσωματικής του μητέρα.! 
εμεις για την επιτροπή χρειάστηκε να κάνω κι εγώ και ο άντρας μου επέμβαση όποτε ξεφύγαμε στα πολλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς γύρω στα 4,5-5 Χιλ δώσαμε στο ιασω... Από εξετασεις εκεί έκανα μόνο Αμη (μόνο αυτή πλήρωσα έξτρα), ανοσολογικες εγώ κ ο σύζυγος και εξέταση καρδιολογικη για έλεγχο πριν την μέθη! όλα τα άλλα ήταν υπερηχοι, η ωολυψια, η έμβρυομεταφορα ή κατάψυξη..... Μέσα στο ποσό κ οι gonal (4) που τις πληρώσαμε κανονικά Κ τα φάρμακα τα υπόλοιπα μόνο συμμετοχή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ntinaki88 τις gonal δε στις κάλυψε η επιτροπή;

@Niki94 καταλαβα κοπελα μου. Έκλεισες ραντεβου με το γιατρό να σε δει; μου είχες πει οτι θα έπαιρνες να κανονισετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Steli είπε:

@ntinaki88 τις gonal δε στις κάλυψε η επιτροπή;

@Niki94 καταλαβα κοπελα μου. Έκλεισες ραντεβου με το γιατρό να σε δει; μου είχες πει οτι θα έπαιρνες να κανονισετε

Ναι κοπέλα μου θα με δει τέλος του μηνός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εγώ ως τώρα έιμαι στα 2000 κ θα έχω το κόστος της ετ ακόμα. Μου είχαν πει εξ αρχής 2.500. Όμως μου έτυχε να πρέπει να κάνω αναλύσεις κυριακή ή 28η οκτωβρίου με αποτέλεσμα να σκάσω άλλα 200 στο λητώ γι'αυτά. Αυτό όμως ήταν τυχαίο αν ήταν καθημερινή δεν θα είχα πληρώσει θα είχα πάει μέσω ταμείου. Τα 5.000 τι είναι βρε εσείς; @Niki94

Tα φάρμακα δεν τα μετράω καθώς καλύπτονται από το ταμείο, ξέρω όμως ότι στοίχιζαν 2000 αν τα έπαιρνα ιδιωτικά... Εξετάσεις επίσης πέρα από το σπερμοδιάγραμμα καλύφθηκαν από την ασφάλεια ΕΥΤΥΧΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, 

και μένα 2800€ μου είπανε στο κέντρο συνολικά. Πληρώνατε ξεχωριστά το γιατρό ; 

εμένα αυτά μου τα είχε πει ο γιατρός και η αμοιβή του ήταν μέσα. Για την ακρίβεια 2600 όχι 2500 που έγραψα παραπάνω τώρα το είδα με ακρίβεια. Με αποδείξεις κανονικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, 

και μένα 2800€ μου είπανε στο κέντρο συνολικά. Πληρώνατε ξεχωριστά το γιατρό ; 

Και μένα 2800 μου είπε για όλη τη διαδικασια +μετά ότι μπει στην κατάψυξη. Αλλά ο δικός μας γιατρός είναι κ ένας απ τους 2 που έχουν το κεντρο απ όσο καταλαβα. Όποτε την αμοιβή δεν την έχουν ξεχωριστά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Steli είπε:

@ntinaki88 τις gonal δε στις κάλυψε η επιτροπή;

@Niki94 καταλαβα κοπελα μου. Έκλεισες ραντεβου με το γιατρό να σε δει; μου είχες πει οτι θα έπαιρνες να κανονισετε

Δεν πέρασα επιτροπή καθόλου γτ δεν με έβγαζε ο χρόνος..... Θα έχανα τον κύκλο εκείνου του μήνα κ επειδή έχω σύζυγο ναυτικό δν θα προλάβαιναμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσια εγώ ως τώρα έιμαι στα 2000 κ θα έχω το κόστος της ετ ακόμα. Μου είχαν πει εξ αρχής 2.500. Όμως μου έτυχε να πρέπει να κάνω αναλύσεις κυριακή ή 28η οκτωβρίου με αποτέλεσμα να σκάσω άλλα 200 στο λητώ γι'αυτά. Αυτό όμως ήταν τυχαίο αν ήταν καθημερινή δεν θα είχα πληρώσει θα είχα πάει μέσω ταμείου. Τα 5.000 τι είναι βρε εσείς; @Niki94

Tα φάρμακα δεν τα μετράω καθώς καλύπτονται από το ταμείο, ξέρω όμως ότι στοίχιζαν 2000 αν τα έπαιρνα ιδιωτικά... Εξετάσεις επίσης πέρα από το σπερμοδιάγραμμα καλύφθηκαν από την ασφάλεια ΕΥΤΥΧΩΣ!

Εμείς δώσαμε 2500 τη μέρα της ωολυψιας (αμοιβή κέντρο κ γιατρός), 900 τη μέρα της έμβρυομεταφορας απ τα οποία ήταν κ ένα ποσό για την κατάψυξη του εμβρύου που έμεινε... Οι gonal πηγαν κάπου 1100€ χοντρικά...50€ ήταν η εξέταση η ΑΜΗ γτ δεν θέλαμε να χάσουμε χρόνο να την γράψουμε (ειμασταν ήδη στο ιασω)! Βάλε κ τα γύρω γύρω σε φάρμακα τις συμμετοχές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης ένας λόγος που δεν ήθελα να περάσω επιτροπή ήταν γτ μάθαμε από κοντινό περιβαλλον ότι ζευγάρι με πρόβλημα κ τους προσέβαλαν κ φοβόμασταν για μας μην δεν μας περάσουν γτ όλοι οι γιατροί έλεγαν "ανεξήγητη υπογονιμοτητα"... Κ φοβόμασταν να μην μας πουν δεν σας περνάμε με τις εξετάσεις που βλέπουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Εμένα πάλι το κόστος της εξωσωματική Με μιευτιριο καταψηξη και ιατρό μου έφτασε στα 5χιλ 

Γιατι τοσα πολλα ρε συ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμας μεχρι τωρα εχουν πληρωθει 2000, με τα 640 να ειναι η ωοληψία και τα 370 η καταψυξη εμβρυων. Επίσης δώσαμε στο γιατρό την αμοιβή ολόκληρη γιατί αυτό θεωρήσαμε εκείνη τη στιγμή σωστό. Οπότε ως τα 2600 που μας είχαν πει μένει η μεταφορά. Αυτά δεν έχουμε κάτι άλλο... να είναι πιο οικονομικό το μητέρα από άλλα κέντρα; πάντως γενικά αυτά είναι λίγο πολύ ταρίφες νομίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki88 είπε:

Επίσης ένας λόγος που δεν ήθελα να περάσω επιτροπή ήταν γτ μάθαμε από κοντινό περιβαλλον ότι ζευγάρι με πρόβλημα κ τους προσέβαλαν κ φοβόμασταν για μας μην δεν μας περάσουν γτ όλοι οι γιατροί έλεγαν "ανεξήγητη υπογονιμοτητα"... Κ φοβόμασταν να μην μας πουν δεν σας περνάμε με τις εξετάσεις που βλέπουμε! 

Και σε ανεξήγητη υπογονιμοτητα σε παίρνανε αλλα αφου εσυ ειχες θεμα χρόνου σωστά έπραξες. Εμενα μου ειχε πει ο ακτινολόγος που μου εκανε τους υπερηχους ανα 2 μερες οτι αν δω κατι σε σενα δεν το γράφω πουθενά γιατι με τη γυναίκα ειναι πιο δυσκολο να σου εγκρίνουν τα φαρμακα. Ό,τι να ναι γενικότερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κοριτσια εμας μεχρι τωρα εχουν πληρωθει 2000, με τα 640 να ειναι η ωοληψία και τα 370 η καταψυξη εμβρυων. Επίσης δώσαμε στο γιατρό την αμοιβή ολόκληρη γιατί αυτό θεωρήσαμε εκείνη τη στιγμή σωστό. Οπότε ως τα 2600 που μας είχαν πει μένει η μεταφορά. Αυτά δεν έχουμε κάτι άλλο... να είναι πιο οικονομικό το μητέρα από άλλα κέντρα; πάντως γενικά αυτά είναι λίγο πολύ ταρίφες νομίζω...

Εγω έδωσα 1500 με την ωοληψια και 1000 με την εμβρυομεταφορα. Τα προηγούμενα δεν τα μετράω γιατι ήμουν και σε άλλο γιατρο και μπερδεύτηκε το πράγμα. Ο γιατρός που έκανε την εξωσωματική δε μου έπαιρνε επίσκεψη ούτε χρεωνε τους υπερηχους. Δηλαδή 2500 και τελος. Λογικα διαφέρει απο κέντρο σε κέντρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Και σε ανεξήγητη υπογονιμοτητα σε παίρνανε αλλα αφου εσυ ειχες θεμα χρόνου σωστά έπραξες. Εμενα μου ειχε πει ο ακτινολόγος που μου εκανε τους υπερηχους ανα 2 μερες οτι αν δω κατι σε σενα δεν το γράφω πουθενά γιατι με τη γυναίκα ειναι πιο δυσκολο να σου εγκρίνουν τα φαρμακα. Ό,τι να ναι γενικότερα.. 

Σκέψου ότι το ραντεβου της επιτροπής μας το είχαν κλείσει σε ημερομηνία που εγώ είχα κάνει την διαδικασία κ ειμασταν στη φάση της ωολυψιας.... Κ ο γιατρός μ είπε κ πριν την ωολυψια οτι θα κάνουμε έμβρυομεταφορα στον επόμενο κύκλο! Ευτυχώς αδιάθετησα γρήγορα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Σκέψου ότι το ραντεβου της επιτροπής μας το είχαν κλείσει σε ημερομηνία που εγώ είχα κάνει την διαδικασία κ ειμασταν στη φάση της ωολυψιας.... Κ ο γιατρός μ είπε κ πριν την ωολυψια οτι θα κάνουμε έμβρυομεταφορα στον επόμενο κύκλο! Ευτυχώς αδιάθετησα γρήγορα! 

Τουλάχιστον γλίτωσες την ταλαιπωρία της επιτροπής. Εγω εκει το έχασα λιγο. Το αγχος για να μαζεψω τα χαρτια ήταν περισσότερο απο οταν ημουν σε φαση διεγερσης και εκανα ενεσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...