Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Πηρα σημερα αλλά δεν το σηκωναν. Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές. Δεν έχω καμία φιλη που να έχει περάσει επιτροπή ή παρόμοια κατάσταση. Είναι σημαντικό να έχεις κάποιον να ρωτήσεις αν χρειαστείς κάτι.

Εκθεση λαπαροσκποπισης που εγινε η αφαιρεση των σαλπιγγων θελουν για τετοια περιπτωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Εκθεση λαπαροσκποπισης που εγινε η αφαιρεση των σαλπιγγων θελουν για τετοια περιπτωση.

Αυτήν υποθέτω την ετοιμάζει ο γυναικολόγος που την έκανε. Σωστα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Αυτήν υποθέτω την ετοιμάζει ο γυναικολόγος που την έκανε. Σωστα;

Ναι σωστα! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Οχι δε μας έδωσαν κάτι προς το παρόν. το βρήκα όμως online. θα ξαναεπικοινωνήσω μαζί τους να τους πω οτι αποφασίσαμε να περάσουμε από επιτροπή, ώστε να ετοιμάσουν ότι χρειάζεται. διάβασα σε προηγούμενη δημοσίευσή σου και για την επιτυχία σου. πολλά πολλά συγχαρητήρια και τις θερμότερες ευχές μου.

Ευχαριστώ πολύ!!!!Σου εύχομαι καλή αρχή!!!Κ σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα κ από εσένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε..;;;; 
 

Καλημέρα, εγώ είμαι σε αναμμένα κάρβουνα.. Περιμένω να έρθει η Τρίτη να περάσω επιτροπή, να μου έρθει και η περίοδος και να μπαίνουμε σε σειρά σιγά σιγά. Εσύ κορίτσι πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα, εγώ είμαι σε αναμμένα κάρβουνα.. Περιμένω να έρθει η Τρίτη να περάσω επιτροπή, να μου έρθει και η περίοδος και να μπαίνουμε σε σειρά σιγά σιγά. Εσύ κορίτσι πως είσαι;

Ωωω άντε κοπέλα μου έρχεται η σειρά σου..!!! Εγώ καλά είμαι προσπαθώ να προσαρμοστώ στην καθημερινότητα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!!Σου εύχομαι καλή αρχή!!!Κ σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα κ από εσένα!!!!

Τι κανείς κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/1/2020 at 11:21 ΜΜ, ο/η ntinaki88 είπε:

Θα ήθελα κι εγώ να πάω...... Αν η γιατρός μ πει οκ κ βρω τρόπο να λύσω το θέμα με τις υποχρεώσεις εννοείται θα φύγω... 

Super!! Το καλυτερο που θα κανεις 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kppm είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!!Σου εύχομαι καλή αρχή!!!Κ σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα κ από εσένα!!!!

Από το στόμα σου και στου θεού τ'αυτί!!!!! 😁😁

στις πριν 59 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα, εγώ είμαι σε αναμμένα κάρβουνα.. Περιμένω να έρθει η Τρίτη να περάσω επιτροπή, να μου έρθει και η περίοδος και να μπαίνουμε σε σειρά σιγά σιγά.

Αντε καλά αποτελέσματα!!! η πρώτη σου προσπάθεια είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/1/2020 at 12:00 ΠΜ, ο/η Poimisa είπε:

Καλησπέρα ναι έκανα αίτηση μάζεψα αρκετά δικαιολογητικά τα λέει ολα μέσα για το τι χρειάζεται και τα έστειλα online ...περνεις αριθμό πρωτοκόλλου. Και περιμενεις

Περιμένεις φανταζομαι να επικοινωνήσουν εκεινοι μαζι σου? Έχεις καθολου εικονα σε ποσο καιρο να σε καλεσουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Από το στόμα σου και στου θεού τ'αυτί!!!!! 😁😁

Αντε καλά αποτελέσματα!!! η πρώτη σου προσπάθεια είναι;

Ναι η πρώτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Τι κανείς κοπέλα μου 

Γεια σου @Niki94 μου!!!Καλα είμαι, προχωράω χθες έκανα τον υπέρηχο είδαμε ξανά το σπορακι ακούσαμε κ καρδούλα!!!!Εσύ πως είσαι??Πώς θα συνεχίσεις τελικά??Να ξέρεις ότι σε εχω στο νου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Γεια σου @Niki94 μου!!!Καλα είμαι, προχωράω χθες έκανα τον υπέρηχο είδαμε ξανά το σπορακι ακούσαμε κ καρδούλα!!!!Εσύ πως είσαι??Πώς θα συνεχίσεις τελικά??Να ξέρεις ότι σε εχω στο νου...

Τέλεια κοπέλα μου..!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να κρατήσεις το μωράκι σας στην αγκαλιά σας...!!!! Τώρα σύντομα δεν θα κάνω κάτι..!!! Δεν υπάρχουν ψυχικά αποθέματα για προσπάθεια.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τέλεια κοπέλα μου..!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να κρατήσεις το μωράκι σας στην αγκαλιά σας...!!!! Τώρα σύντομα δεν θα κάνω κάτι..!!! Δεν υπάρχουν ψυχικά αποθέματα για προσπάθεια.! 

Ευχαριστώ κορίτσι μου!!!εύχομαι ότι και αν κάνεις να είναι για καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Χαίρομαι που αρχίζουμε να... "φορτσαρουμε" με το νέο χρόνο. Εγώ μόλις γύρισα από τον γυναικολόγο μου. Δευτέρα θα κάνουμε την αποξεση, θα περιμένω περίοδο και στον κύκλο του Φεβρουαρίου πάμε πάλι διέγερση κλπ με τον εξωσωματικο μου. Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία σε όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Χαίρομαι που αρχίζουμε να... "φορτσαρουμε" με το νέο χρόνο. Εγώ μόλις γύρισα από τον γυναικολόγο μου. Δευτέρα θα κάνουμε την αποξεση, θα περιμένω περίοδο και στον κύκλο του Φεβρουαρίου πάμε πάλι διέγερση κλπ με τον εξωσωματικο μου. Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία σε όλες μας! 

Μπορείς να με διαφωτίσεις για πιο λόγο πας να κανείς αποξηση.; Τι είδε και το έκρινε.; Επίσης γιατί όχι υστεροσκοπιση αλλά αποξηση ..; Επίσης που θα την κανείς και πως γίνεται..; Μπορείς να ξανά προσπαθήσεις τόσο σύντομα μετά από την αποξηση ..;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μπορείς να με διαφωτίσεις για πιο λόγο πας να κανείς αποξηση.; Τι είδε και το έκρινε.; Επίσης γιατί όχι υστεροσκοπιση αλλά αποξηση ..; Επίσης που θα την κανείς και πως γίνεται..; Μπορείς να ξανά προσπαθήσεις τόσο σύντομα μετά από την αποξηση ..;

Για ανανέωση ενδομητριου. Μου το είπε πριν κάνα δίμηνο μόλις έμαθε ότι απέτυχα. Το έψαξα κι εγώ και βοηθάει στην εμφύτευση (όχι ότι είναι σηγουρη η επιτυχία). Στο Μητέρα θα την κάνω. Βέβαια μπορείς όσο πιο γρήγορα η ΕΤ τόσο καλύτερα. Άσε που διέγερση εγώ είχα κάνει Ιούνιο οπότε το 4αμηνο έχει περάσει προ πολλού! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Για ανανέωση ενδομητριου. Μου το είπε πριν κάνα δίμηνο μόλις έμαθε ότι απέτυχα. Το έψαξα κι εγώ και βοηθάει στην εμφύτευση (όχι ότι είναι σηγουρη η επιτυχία). Στο Μητέρα θα την κάνω. Βέβαια μπορείς όσο πιο γρήγορα η ΕΤ τόσο καλύτερα. Άσε που διέγερση εγώ είχα κάνει Ιούνιο οπότε το 4αμηνο έχει περάσει προ πολλού! 

Α πολύ ωραία όποτε το κανείς για πιο πετύχεια στην επόμενη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Α πολύ ωραία όποτε το κανείς για πιο πετύχεια στην επόμενη 

Ακριβώς.... κάποια κοπέλα εδώ μου είχε πει ότι πριν από κάθε ΕΤ το έκανε. Θα δοκιμάσω λοιπόν αφού μου το λέει και ο γιατρός που 10χρ με βλέπει και μακάρι η δεύτερη φορά να είναι και η τυχερή. Κάτι μου είπε στον υπέρηχο ότι το ενδομητριο πρέπει να είναι 3 γραμμές κι εμένα είναι λίγο παραπάνω.... δεν το πολυκατάλαβα κιόλας παρόλο που μου το έδειχνε. Τέλος πάντων Δευτέρα προυνο προυνο θα πάω να το κάνω κι αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Ακριβώς.... κάποια κοπέλα εδώ μου είχε πει ότι πριν από κάθε ΕΤ το έκανε. Θα δοκιμάσω λοιπόν αφού μου το λέει και ο γιατρός που 10χρ με βλέπει και μακάρι η δεύτερη φορά να είναι και η τυχερή. Κάτι μου είπε στον υπέρηχο ότι το ενδομητριο πρέπει να είναι 3 γραμμές κι εμένα είναι λίγο παραπάνω.... δεν το πολυκατάλαβα κιόλας παρόλο που μου το έδειχνε. Τέλος πάντων Δευτέρα προυνο προυνο θα πάω να το κάνω κι αυτό! 

Όλα καλά να πάνε κοπέλα μου σου εύχομαι..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...