Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Η κολλητή μου έκανε τεστ βγήκε αρνητικό και την επόμενη έκανε χοριακη και ήταν θετική .....οοοτε φυσικά και να πως να κανείς χοριακη 

Μια χαρά είναι οι εξετάσεις σου !!! Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μένεις ....  να υποθέσω ύστεροσκοπηση έχεις κάνει ;;;;

τι ημέρας έμβρυα έβαλες ;;;;

Εχω κανει υστεροσκοπηση κ αφαίρεση ινομυώματων....με τα εμβρυα εχω απορίες.πειτε μου κ εσεις...εκανα Μ.τριτη ωοληψια κ την Μ.Πέμπτη μου είπαν τα κατεψυξαν...ρωταω τωρα στν ετ για κυτταρα κ ποιότητα κ μου λέει η εμβρυολογος είναι 2 των 8 κυττάρων κ 1 των 7 κυττάρων...κ ποιότητα 1.5  δηλ λέει αριστα ...κ σας ρωταω: τι ημερας ήταν;;; 2η   η    3η;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Πραγματικα οι τιμές σου είναι πολύ καλές! !Αν επιτρέπεται στο locus medicus έχεις πάει? Για εξετάσεις αμφοτεροι φυσικά. 

Τη Δευτέρα εννοείται πως θα κάνεις τη χοριακη κακώς έκανες το τεστ τόσο νωρίς, πχ αν περίμενες περίοδο θα ήταν το Σάββατο μέρα καθυστέρησης? Με βάση τις ημερομηνίες που γράφεις όχι, θα ήταν 1-2 μέρες πριν την περίοδο, που σε αυτές τις περιπτώσεις λένε πως ούτως ή άλλως το τεστ δεν είμαι 100%αξιόπιστο. Μπορεί να σου φαίνεται χαζό σαν παράδειγμα αλλά υπάρχει λόγος που ο γιατρός σου έδωσε συγκεκριμένη ημερομηνία για χοριακη (κι όχι τεστ ).

Στο ΜΗΤΕΡΑ είμαι...τις εξετάσεις τις κανω στην επαρχια.....εχω κυκλο πιο μικρο τελευταία...υπο αλλες συνθήκες περιμένα να αδιαθετησω απο Παρασκευή εως σήμερα.....ίδωμεν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

Στο ΜΗΤΕΡΑ είμαι...τις εξετάσεις τις κανω στην επαρχια.....εχω κυκλο πιο μικρο τελευταία...υπο αλλες συνθήκες περιμένα να αδιαθετησω απο Παρασκευή εως σήμερα.....ίδωμεν 

Αν περνεις φάρμακα πως θα αδιαθετισεις..;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Αν περνεις φάρμακα πως θα αδιαθετισεις..;; 

Εγώ ποτέ δεν έχω αδιαθετησει αλλά πολλές κοπέλες αδιάθετουν παρόλο που παίρνουν φάρμακα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

Εχω κανει υστεροσκοπηση κ αφαίρεση ινομυώματων....με τα εμβρυα εχω απορίες.πειτε μου κ εσεις...εκανα Μ.τριτη ωοληψια κ την Μ.Πέμπτη μου είπαν τα κατεψυξαν...ρωταω τωρα στν ετ για κυτταρα κ ποιότητα κ μου λέει η εμβρυολογος είναι 2 των 8 κυττάρων κ 1 των 7 κυττάρων...κ ποιότητα 1.5  δηλ λέει αριστα ...κ σας ρωταω: τι ημερας ήταν;;; 2η   η    3η;;;; 

Εάν έκανες ωομηψια Τρίτη και τα κατέψυψαν Πέμπτη είναι δεύτερης μέρας ... τώρα που στα έβαλαν όμως τι ημέρας ήταν ;;; Τα άφησαν να γίνουν τρίτης λογικά ;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ ποτέ δεν έχω αδιαθετησει αλλά πολλές κοπέλες αδιάθετουν παρόλο που παίρνουν φάρμακα ....

Α οκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Εάν έκανες ωομηψια Τρίτη και τα κατέψυψαν Πέμπτη είναι δεύτερης μέρας ... τώρα που στα έβαλαν όμως τι ημέρας ήταν ;;; Τα άφησαν να γίνουν τρίτης λογικά ;;;

 

Κορίτσια μου να σας ρωτησω κάτι...Την Παρασκευή έδωσα αίμα για έλεγχο ορμονολογικών εξετάσεων για να δούμε που βρισκόμαστε, είχα κάνει διέγερση τον Οκτώβρη δηλ. περάσαν 2 μήνες από τότε...λέτε να υπάρχει ακόμη επήρεια από τις ενέσεις και να μην βγούνε σωστά τα αποτελέσματα;; Αύριο μου είπαν θα είναι έτοιμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτησω κάτι...Την Παρασκευή έδωσα αίμα για έλεγχο ορμονολογικών εξετάσεων για να δούμε που βρισκόμαστε, είχα κάνει διέγερση τον Οκτώβρη δηλ. περάσαν 2 μήνες από τότε...λέτε να υπάρχει ακόμη επήρεια από τις ενέσεις και να μην βγούνε σωστά τα αποτελέσματα;; Αύριο μου είπαν θα είναι έτοιμες!

Η επιρροή κρατάει ως 7 μέρες μετά από την τελευταία ένεση όταν ρωτισα αυτό μου είπαν..! Καλά αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Η επιρροή κρατάει ως 7 μέρες μετά από την τελευταία ένεση όταν ρωτισα αυτό μου είπαν..! Καλά αποτελέσματα 

Σ' ευχαριστώ πολύ γλυκό μου κορίτσι για την απάντηση! Σου εύχομαι δύναμη και αισιοδοξία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριρίκα είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτησω κάτι...Την Παρασκευή έδωσα αίμα για έλεγχο ορμονολογικών εξετάσεων για να δούμε που βρισκόμαστε, είχα κάνει διέγερση τον Οκτώβρη δηλ. περάσαν 2 μήνες από τότε...λέτε να υπάρχει ακόμη επήρεια από τις ενέσεις και να μην βγούνε σωστά τα αποτελέσματα;; Αύριο μου είπαν θα είναι έτοιμες!

Όχι να μην έχεις κανένα άγχος .... καλά αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Όχι να μην έχεις κανένα άγχος .... καλά αποτελέσματα 

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Εσύ πως εισαι; Πώς θα προχωρήσεις, μίλησες με το γιατρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Εσύ πως εισαι; Πώς θα προχωρήσεις, μίλησες με το γιατρό σου;

Μίλησα ναι ... θέλει να συνεχίσουμε ... όταν θα βρούμε το καλό μα το βάλουμε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Μίλησα ναι ... θέλει να συνεχίσουμε ... όταν θα βρούμε το καλό μα το βάλουμε ...

Θα το Βρείτε ειμαι σίγουρη, Θα τα καταφερεις!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Θα το Βρείτε ειμαι σίγουρη, Θα τα καταφερεις!!! ❤

Σε ευχαριστώ πολύ κόριτσι μου ... εύχομαι σε όλες τις γυναίκες ο δρόμος αυτός να είναι όσο γίνεται πιο εύκολος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/12/2019 at 1:28 ΜΜ, ο/η Niki94 είπε:

Δεν μπορεί κάποιος να σβήσει μόνος το προφίλ του όποτε μάλλον τις το έσβησαν.! Από οδό ξέρω λέω 

Καλημερα και χρονια πολλα!!!! Δεν γνωριζω τι γινεται με τις διαγραφες προφιλ, αλλα σιγουρα η Χρυσαφω δεν θα εκανε κατι που να παραβιαζε τους ορους και να επρεπε να της διαγραψουν το προφιλ...Ελπιζω να αλλαξει γνωμη και να γυρισει γρηγορα κοντα μας! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μακάρι να πιάσουν οι προσευχές όλων μας αυτές τις μέρες κ να πανε όλα καλά! @Papadakis εύχομαι να δικαιωθεί ο αγώνας σου, @Niki94 εύχομαι να είδες φέτος την τελευταία στενοχώρια! Όλες έχουμε παλέψει περισσότερο ή λιγότερο κ εύχομαι σε όλες μας το 2020 να φέρει αυτό που επιθυμούμε! Δεν αναφέρω μια μια τα κορίτσια αλλά οι ευχές μου είναι για όλες! Θέλω να πω κ ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες που πάντα έχετε ενα καλό λόγο τις δύσκολες στιγμές! Τα καλύτερα σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

Τελικά 0

Το αναμενόμενο...καλη πρωτοχρονιά σε όλες σας

Κρίμα πραγματικά...  νομίζω όμως οτι πια πρέπει να σου δώσουν μια εξήγηση, κάποιο λάθος κάνουν κ γίνεται αυτό... εφόσον σου λένε οτι τα έμβρυα είναι καλά! Μήπως να δοκιμάζες προεμφυτευτικο; μπορεί να λέω κ βλακεία αλλά πραγματικά το δικό σου μου φαίνεται ανεξήγητο!

Εύχομαι η νέα χρονιά να σου φέρει το θαύμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επίσημα πλεων 4,1 η χοριακη..!!! Και το αίμα πουθενά..!! 

στις πριν 39 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

Τελικά 0

Το αναμενόμενο...καλη πρωτοχρονιά σε όλες σας

Δεν θυμάμαι την ιστορία σου αλλά ελπίζω η επόμενη να είναι η τυχερή σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

Τελικά 0

Το αναμενόμενο...καλη πρωτοχρονιά σε όλες σας

Ας βρε κορίτσι μου γλυκό .... σφίξε τα δόντια και προχωρά .... σιγά μην μας πάρει από κάτω !!!!!

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια όμορφα ερώτηση..

αποξηση ποτέ κάνουμε και με τι κριτήρια..? 

Ο γιατρός θα το κρίνει αγάπη μου γλυκιά .... ποτέ θα πας ;;;

θα σου δώσω μια συμβουλή που μακάρι να μου την είχαν δώσει και εμένα ... μην κανείς απόλυση .. να απαιτήσεις υστεροσκοπηση ... εγώ είδες τι τραβάω .... στο λέω με όλη μου την καρδιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ας βρε κορίτσι μου γλυκό .... σφίξε τα δόντια και προχωρά .... σιγά μην μας πάρει από κάτω !!!!!

Ο γιατρός θα το κρίνει αγάπη μου γλυκιά .... ποτέ θα πας ;;;

θα σου δώσω μια συμβουλή που μακάρι να μου την είχαν δώσει και εμένα ... μην κανείς απόλυση .. να απαιτήσεις υστεροσκοπηση ... εγώ είδες τι τραβάω .... στο λέω με όλη μου την καρδιά 

Έχω κάμει υστεροσκοπιση..! Θα με ξανά δει τον άλλο μήνα μου είπε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...