Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 2η χοριακη 1284 πάμε σφερα..!! 

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 2η χοριακη 1284 πάμε σφερα..!! 

Μπράβο κοριτσάκι μου μπράβο.. συγχαρητηρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

 

Μπράβο κοριτσάκι μου μπράβο.. συγχαρητηρια

@Niki94Μπράβο Νίκη μου!!!να δούμε τώρα πόσους σάκους θα δει ο γιατρός!!όλα να πάνε κατ'ευχην!!!???????

Επεξεργάστηκε από Guest
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 2η χοριακη 1284 πάμε σφερα..!! 

Καλήμερα! Μπράβο βρε κορίτσι, όλα καλά! Σου είπε να κάνεις και τρίτη χοριακη ή σου έκλεισε ραντεβού γι υπερηχο ο γιατρός σου? Πάνω από 2000 φαίνεται ο σακος :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μου είπε άλλη μια να κάνω 

Μια χαρά.. Λογικά θα σου κλείσει ραντεβού πριν τα Χριστούγεννα.. Τι σου είπε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μου είπε άλλη μια να κάνω 

μπράβο κοριτσάκι! τώρα είδα το μνμ σου! αφού θέλετε και πολλά παιδάκια μακάρι να είναι διπλό :-) 

Είδες επιτέλους όλα πάνε καλά! χαμογέλα φίλη μου, το αξίζεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Demi** είπε:

Μια χαρά.. Λογικά θα σου κλείσει ραντεβού πριν τα Χριστούγεννα.. Τι σου είπε? 

Ναι θα πω μάλλον Δευτέρα 

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

μπράβο κοριτσάκι! τώρα είδα το μνμ σου! αφού θέλετε και πολλά παιδάκια μακάρι να είναι διπλό :-) 

Είδες επιτέλους όλα πάνε καλά! χαμογέλα φίλη μου, το αξίζεις!

σε ευχαριστώ πολύ..!!! Όλες μας το αξίζουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 2η χοριακη 1284 πάμε σφερα..!! 

Μπράβο κορίτσι μου!!!!!Εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν και να δεις γρήγορα τα ζουζουνάκια/ι σου!!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!!!Εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν και να δεις γρήγορα τα ζουζουνάκια/ι σου!!!!❤❤

Σε ευχαριστώ εσυ τι έγινε..;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ εσυ τι έγινε..;;;; 

Εμένα κορίτσι είναι ακόμα ρευστά τα πράγματα....Την τελευταία φορά που έκανα χοριακη δεν διπλασιάστηκε και μου είπε ότι μάλλον πάμε για παλινδρόμηση....Από 369 πήγε 575 οπότε αύριο ξανά πάω για χοριακή και ο Θεός βοηθός....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kppm είπε:

Εμένα κορίτσι είναι ακόμα ρευστά τα πράγματα....Την τελευταία φορά που έκανα χοριακη δεν διπλασιάστηκε και μου είπε ότι μάλλον πάμε για παλινδρόμηση....Από 369 πήγε 575 οπότε αύριο ξανά πάω για χοριακή και ο Θεός βοηθός....

Δεν χροαζεται να διπλασιάζεται ένα 60 με 80 θελουμε εγώ πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kppm είπε:

Εμένα κορίτσι είναι ακόμα ρευστά τα πράγματα....Την τελευταία φορά που έκανα χοριακη δεν διπλασιάστηκε και μου είπε ότι μάλλον πάμε για παλινδρόμηση....Από 369 πήγε 575 οπότε αύριο ξανά πάω για χοριακή και ο Θεός βοηθός....

Έλα ρε κορίτσι !!!! Μπορεί να ήταν δυο και να έμεινε το ένα ...... ποτέ θα ξαναπάς ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Έλα ρε κορίτσι !!!! Μπορεί να ήταν δυο και να έμεινε το ένα ...... ποτέ θα ξαναπάς ;;;;

Μια βλαστοκυστη είχα βάλει 5 ημερών....Αύριο ξανά πάω....απλά είχα και ροζ καφέ για 5-6 μέρες σήμερα δεν έχω τπτ...θα δείξει αύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Δεν χροαζεται να διπλασιάζεται ένα 60 με 80 θελουμε εγώ πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά 

Τώρα σου λέω τι μου είπε η γιατρός...μακάρι αύριο να είναι όλα καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Μια βλαστοκυστη είχα βάλει 5 ημερών....Αύριο ξανά πάω....απλά είχα και ροζ καφέ για 5-6 μέρες σήμερα δεν έχω τπτ...θα δείξει αύριο 

Σου εύχομαι ολόψυχα όλα να είναι καλά !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Τώρα σου λέω τι μου είπε η γιατρός...μακάρι αύριο να είναι όλα καλά....

Μακάρι κορίτσι μου... σκέψου ότι αν ήμασταν τώρα σε καμιά Αγγλία ή Γερμανία ούτε που θα έκανες χοριακές κ όλοι θα έλεγαν ότι όλα πάνε μια χαρά... δεν ξέρω δλδ αν είναι πια τόσο σημαντικό εφόσον ανεβαίνει! Κάτσε να δεις βέβαια... κάτσε να ξεκουράζεσαι και μακάρι να έχεις ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μακάρι κορίτσι μου... σκέψου ότι αν ήμασταν τώρα σε καμιά Αγγλία ή Γερμανία ούτε που θα έκανες χοριακές κ όλοι θα έλεγαν ότι όλα πάνε μια χαρά... δεν ξέρω δλδ αν είναι πια τόσο σημαντικό εφόσον ανεβαίνει! Κάτσε να δεις βέβαια... κάτσε να ξεκουράζεσαι και μακάρι να έχεις ευχάριστα!

Τι να πω ρε κορίτσια....Μια γελάω...Μια κλαίω.....απλά λέω ότι καλύτερα θα ήταν να μην είχα δει το θετικό παρά αυτό που γίνεται τώρα....Αυτή η αναμονή σε σκοτώνει....Αλλά ο Τι έγινε έγινε τώρα....Αύριο θα ξέρω...Σας ευχαριστώ όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Τι να πω ρε κορίτσια....Μια γελάω...Μια κλαίω.....απλά λέω ότι καλύτερα θα ήταν να μην είχα δει το θετικό παρά αυτό που γίνεται τώρα....Αυτή η αναμονή σε σκοτώνει....Αλλά ο Τι έγινε έγινε τώρα....Αύριο θα ξέρω...Σας ευχαριστώ όλες!!!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Τι να πω ρε κορίτσια....Μια γελάω...Μια κλαίω.....απλά λέω ότι καλύτερα θα ήταν να μην είχα δει το θετικό παρά αυτό που γίνεται τώρα....Αυτή η αναμονή σε σκοτώνει....Αλλά ο Τι έγινε έγινε τώρα....Αύριο θα ξέρω...Σας ευχαριστώ όλες!!!!

Μέγα λάθος !!!! Ακόμα και να μην πάει καλά που στο απεύχομαι .... έχει σκάβει εμφύτευση ξέρεις ποσό σημαντικό είναι αυτό;;;

η αναμονή για εμένα σε όλη αυτή την διαδικασία είναι το χειρότερο και τίποτε άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kppm εύχομαι να πάνε όλα καλά.. Πάντως είναι πολύ σημαντικό ότι έγινε εμφυτευση! Περίμενε μέχρι αύριο και μπορεί όλα συνεχιζουν κανονικά.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Demi** είπε:

@kppm εύχομαι να πάνε όλα καλά.. Πάντως είναι πολύ σημαντικό ότι έγινε εμφυτευση! Περίμενε μέχρι αύριο και μπορεί όλα συνεχιζουν κανονικά.  

 

Ευχαριστώ!Μακάρι τι να πώ...Αύριο θα ξέρω υπομονή μια μέρα ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Ευχαριστώ!Μακάρι τι να πώ...Αύριο θα ξέρω υπομονή μια μέρα ακόμα...

Εύχομαι ολα να πανε καλα και το σπορακι σου να ειναι γερο και δυνατό...να έχεις πολυ πολυ αισιόδοξα νεα αύριο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...