Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

@Niki94 κοριτσι μου ομορφο Συνχαρητηρια! Σ ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη! Πολυ χαρηκα γλυκια μου να πανε ολα τελεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

 

ειμαι καινούργια στην ομάδα αυτή.. εχθές πήγαμε στο κέντρο και μας είπαν μονόδρομος η εξωσωματική οπότε ξεκινάμε σιγά σιγά.. Είναι κάποια απο Θεσσαλονίκη; Έχετε να μου πείτε γνώμη για τη New Life και τον Παντελή; Εκεί μας έστειλαν ουρολόγος και γυναικολόγος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

@Niki94 κοριτσι μου ομορφο Συνχαρητηρια! Σ ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη! Πολυ χαρηκα γλυκια μου να πανε ολα τελεια. 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

599,1..!!!!

Συγχαρητήρια!!! Πολύ χάρηκα, γιατί έχεις τραβήξει πολλά. Και γενικά διαβάζω το θέμα της εξωσωματικής και χαίρομαι διπλά με τις θετικές χοριακές σας!!! Με το καλό λοιπόν μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

 

ειμαι καινούργια στην ομάδα αυτή.. εχθές πήγαμε στο κέντρο και μας είπαν μονόδρομος η εξωσωματική οπότε ξεκινάμε σιγά σιγά.. Είναι κάποια απο Θεσσαλονίκη; Έχετε να μου πείτε γνώμη για τη New Life και τον Παντελή; Εκεί μας έστειλαν ουρολόγος και γυναικολόγος.

Καλώς ήρθες κορίτσι μου κ καλή αρχή σου εύχομαι!!!!Εγώ έκανα Θεσσαλονίκη αλλά διπλα στο embryolab.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ είμαι στο μητέρα..! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Ολα τα καλά! Μια γερή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!!!!! Μόνο χαρές! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

 

ειμαι καινούργια στην ομάδα αυτή.. εχθές πήγαμε στο κέντρο και μας είπαν μονόδρομος η εξωσωματική οπότε ξεκινάμε σιγά σιγά.. Είναι κάποια απο Θεσσαλονίκη; Έχετε να μου πείτε γνώμη για τη New Life και τον Παντελή; Εκεί μας έστειλαν ουρολόγος και γυναικολόγος.

Καλημέρα εγώ θα κάνω εξωσωματική στο new life!Από τον Φεβρουάριο!Συνεργάζεται η γιατρός μου με αυτό το κέντρο!!τον γιατρό δεν το γνωρίζω τόνο που ξέρω είναι ότι έχουν παρά πολύ καλή εμβρυολογο οπότε για μένα ήταν έξτρα αυτό όχι ότι τα άλλα κέντρα δεν έχουν !Απλά επειδή εμείς έχουμε θέμα με το σπέρμα!Ήθελα να μου συστήσουν έναν καλό!Εσυ για πιο θέμα προχωράς σε εξωσωματικη; Εύχομαι.ολα να πάνε καλά!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Συγχαρητήρια!!! Πολύ χάρηκα, γιατί έχεις τραβήξει πολλά. Και γενικά διαβάζω το θέμα της εξωσωματικής και χαίρομαι διπλά με τις θετικές χοριακές σας!!! Με το καλό λοιπόν μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ 

 

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Ολα τα καλά! Μια γερή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!!!!! Μόνο χαρές! ??????????

σε ευχαριστώ πολύ 

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

@Niki94 μου συγχαρητήρια!!! Πολύ χάρηκα για σένα γιατί έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ!!!!❤️

σε ευχαριστώ πολύ 

 

κοριτσια μου όμορφα ανταποδίδω όλες της όμορφες ευχές σας...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα εγώ θα κάνω εξωσωματική στο new life!Από τον Φεβρουάριο!Συνεργάζεται η γιατρός μου με αυτό το κέντρο!!τον γιατρό δεν το γνωρίζω τόνο που ξέρω είναι ότι έχουν παρά πολύ καλή εμβρυολογο οπότε για μένα ήταν έξτρα αυτό όχι ότι τα άλλα κέντρα δεν έχουν !Απλά επειδή εμείς έχουμε θέμα με το σπέρμα!Ήθελα να μου συστήσουν έναν καλό!Εσυ για πιο θέμα προχωράς σε εξωσωματικη; Εύχομαι.ολα να πάνε καλά!!??

Εμείς είχαμε ένα μικροβιάκι στο σπέρμα που διορθώθηκε και πάλι δεν πιάσαμε.. Και εχθές στο κέτνρο μου είπε ο γιατρος ότι οι σάλπιγγες είναι μεν ανοιχτές αλλά πιθανότατα έχουν συμφήσεις και γι αυτό δεν μένω έγκυος. Για να επιβεβαιωθεί αυτό θέλει λαπαροσκόπηση η οποία έχει 20% πιθανότητες να πετύχει, σε περίπτωση που υπάρχουν όντως συμφήσεις, οπότε εξωσωματική... Μέσα Γενάρη περνάω επιτροπή. Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πολύ χαίρομαι που το γιορτινά κλίμα συνεχίζεται :-)

@Niki94  μια διόρθωση σε αυτό που είπες. Ιασω και Μητέρα είναι διαφορετικά κέντρα. Η συντομογραφια IVF είναι τα αρχικά της εξωσωματικής διαδικασίας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Demi** είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πολύ χαίρομαι που το γιορτινά κλίμα συνεχίζεται :-)

@Niki94  μια διόρθωση σε αυτό που είπες. Ιασω και Μητέρα είναι διαφορετικά κέντρα. Η συντομογραφια IVF είναι τα αρχικά της εξωσωματικής διαδικασίας. 

Να πω την αληθεια έχω την εντύπωση κ γω οτι λέγονται κ τα δυο institute of life, δεν ξέρω αν είναι το ίδιο όμως... κ πολλοί γιατροι είναι κ στα δυο. Λογικά όμως εφόσον δεν είναι στον ίδιο όμιλο δεν θα ειναι το ιδιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Να πω την αληθεια έχω την εντύπωση κ γω οτι λέγονται κ τα δυο institute of life, δεν ξέρω αν είναι το ίδιο όμως... κ πολλοί γιατροι είναι κ στα δυο. Λογικά όμως εφόσον δεν είναι στον ίδιο όμιλο δεν θα ειναι το ιδιο...

Εγώ απλά είπα τι μου έχουν πει και το έχω διαβάσει φυσικά δεν είμαι ο οδικός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

 

ειμαι καινούργια στην ομάδα αυτή.. εχθές πήγαμε στο κέντρο και μας είπαν μονόδρομος η εξωσωματική οπότε ξεκινάμε σιγά σιγά.. Είναι κάποια απο Θεσσαλονίκη; Έχετε να μου πείτε γνώμη για τη New Life και τον Παντελή; Εκεί μας έστειλαν ουρολόγος και γυναικολόγος.

Μια φίλη μου έκανε εκεί εξωσωματική! Έμεινε πολύ ευχαριστημένη και με τον  γιατρό και με το κέντρο!  έχει τώρα ένα κοριτσάκι 7 μηνών! Με το καλό Να σου πάνε όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι Ιασω και πριν ξεκινήσω την διαδικασία έτυχε να πάω για μια εξέταση στο Μητέρα όπου και ρώτησα..  Πρόκειται για δύο διαφορετικά κέντρα.  Οι γιατροί που είναι αποκλειστικά και μόνο για τις εξωσωματικες είναι σε ένα κέντρο.  Οι γυναικολογοι υπάρχει περίπτωση να είναι σε περισσότερα μαιευτήρια.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Να πω την αληθεια έχω την εντύπωση κ γω οτι λέγονται κ τα δυο institute of life, δεν ξέρω αν είναι το ίδιο όμως... κ πολλοί γιατροι είναι κ στα δυο. Λογικά όμως εφόσον δεν είναι στον ίδιο όμιλο δεν θα ειναι το ιδιο...

Έτσι ακριβώς Institute of life ΙΑΣΩ και Institute of life ΜΗΤΈΡΑ και όντως πολλοί γιατροί, τουλάχιστον στο κομμάτι της εξωσωματικής, είναι και στα 2 όπως και ο δικός μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Έτσι ακριβώς Institute of life ΙΑΣΩ και Institute of life ΜΗΤΈΡΑ και όντως πολλοί γιατροί, τουλάχιστον στο κομμάτι της εξωσωματικής, είναι και στα 2 όπως και ο δικός μου! 

Ναι κ ο δικός μου! Αν κ κυρίως είναι στο μητέρα ξέρω ότι κάνει κ στο Ιασώ και εξωσωματική κ γέννες... Τελοσπαντων θεωρώ πολύ παρόμοια όλα αυτά τα κέντρα κ ότι έχουν πολύ καλό επίπεδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι κ ο δικός μου! Αν κ κυρίως είναι στο μητέρα ξέρω ότι κάνει κ στο Ιασώ και εξωσωματική κ γέννες... Τελοσπαντων θεωρώ πολύ παρόμοια όλα αυτά τα κέντρα κ ότι έχουν πολύ καλό επίπεδο!

Έτσι ακριβώς! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Demi** είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πολύ χαίρομαι που το γιορτινά κλίμα συνεχίζεται :-)

@Niki94  μια διόρθωση σε αυτό που είπες. Ιασω και Μητέρα είναι διαφορετικά κέντρα. Η συντομογραφια IVF είναι τα αρχικά της εξωσωματικής διαδικασίας. 

Το institute of life στο ιασω και στο Μητέρα είναι ακριβώς το ίδιο κέντρο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Εμείς είχαμε ένα μικροβιάκι στο σπέρμα που διορθώθηκε και πάλι δεν πιάσαμε.. Και εχθές στο κέτνρο μου είπε ο γιατρος ότι οι σάλπιγγες είναι μεν ανοιχτές αλλά πιθανότατα έχουν συμφήσεις και γι αυτό δεν μένω έγκυος. Για να επιβεβαιωθεί αυτό θέλει λαπαροσκόπηση η οποία έχει 20% πιθανότητες να πετύχει, σε περίπτωση που υπάρχουν όντως συμφήσεις, οπότε εξωσωματική... Μέσα Γενάρη περνάω επιτροπή. Εσύ;

Κατάλαβα κορίτσι μου !!εΑν το μόνο θέμα είναι μόνο οι σάλπιγγες τότε έχεις πολλές πιθανότητες!!Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!Εγώ πέρασα στις 28 Νοεμβριου επιτροπή  και μετά τις γιορτές θα ξεκινήσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

Το institute of life στο ιασω και στο Μητέρα είναι ακριβώς το ίδιο κέντρο! 

Κι εγώ αυτό ξέρω 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Κατάλαβα κορίτσι μου !!εΑν το μόνο θέμα είναι μόνο οι σάλπιγγες τότε έχεις πολλές πιθανότητες!!Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!Εγώ πέρασα στις 28 Νοεμβριου επιτροπή  και μετά τις γιορτές θα ξεκινήσω!!!!

καλή αρχή κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Κατάλαβα κορίτσι μου !!εΑν το μόνο θέμα είναι μόνο οι σάλπιγγες τότε έχεις πολλές πιθανότητες!!Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!Εγώ πέρασα στις 28 Νοεμβριου επιτροπή  και μετά τις γιορτές θα ξεκινήσω!!!!

Με το καλό κορίτσι μου !!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...