Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια όμορφα μην παίρνεται εμένα παράδειγμα που δεν χαίρομαι ακόμη..!! Απλά έχω κρατήσει τον ευατο μου τόσο χαμηλά για να μην πέσει από τα σύννεφα..!! Εγώ θα χαρώ όταν το επιβεβαιώσω με υπέρηχο και περάσει το πρώτο τρίμηνο.! Μετά από εκεί πάρτι θα κάνω.!! Είναι καθαρά ο χαρακτήρας μου να το πω.!! Ποτέ δεν έχω αφυσει να χαρεί με κάτι είμαι πολύ αυστηρή με εμένα..!! Όποτε κορίτσια ζήστετο:.!!!!!! Και Αφήσετε ελεύθερο τον εαυτό σας..!!

Λιγο πολύ ολες ετσι σκεφτόμαστε. Και γω τέτοιο χαρακτήρα εχω. Σου ευχομαι καλα αποτελέσματα μεσα απο τη καρδια μου κοπελα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια όμορφα μην παίρνεται εμένα παράδειγμα που δεν χαίρομαι ακόμη..!! Απλά έχω κρατήσει τον ευατο μου τόσο χαμηλά για να μην πέσει από τα σύννεφα..!! Εγώ θα χαρώ όταν το επιβεβαιώσω με υπέρηχο και περάσει το πρώτο τρίμηνο.! Μετά από εκεί πάρτι θα κάνω.!! Είναι καθαρά ο χαρακτήρας μου να το πω.!! Ποτέ δεν έχω αφυσει να χαρεί με κάτι είμαι πολύ αυστηρή με εμένα..!! Όποτε κορίτσια ζήστετο:.!!!!!! Και Αφήσετε ελεύθερο τον εαυτό σας..!!

Καλο ειναι να εισαι συγκρατημενη.Αλλα να ελπιζεις δεν είναι ασχημο.Πολυ φοβαμαι οτι και χοριακη να δεις παλι αγχωμενη θα εισαι.Δεν κανει καλο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

Καλο ειναι να εισαι συγκρατημενη.Αλλα να ελπιζεις δεν είναι ασχημο.Πολυ φοβαμαι οτι και χοριακη να δεις παλι αγχωμενη θα εισαι.Δεν κανει καλο .

Νίκη και άγχος πάνε παρέα...!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@Niki94 το έχουμε αυτή τη φορά είμαι σίγουρη για εσένα !!!!!

@kppm με το καλό αύριο ........ μια τεράστια χοριακη 

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ!!!!!Μακάρι αύριο να είναι μια τέλεια μέρα!!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@Niki94 το έχουμε αυτή τη φορά είμαι σίγουρη για εσένα !!!!!

@kppm με το καλό αύριο ........ μια τεράστια χοριακη 

Μακάρι κοπέλα μου..!!!!
 

Αχ κορίτσια ελπίζω όλα αυτά τα συμπτώματα  που έχω απόψε να είναι από τα φάρμακα..!!! Η αλιος αρρωσταίνω.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κορίτσια! Σας διαβάζω όμως νιώθω τόσο κουρασμένη που κοιμάμαι από τις 10.30μμ. Ελπίζω το Σ/Κ να ηρεμισω. 

@kppm καλή επιτυχία! Εύχομαι μια μεγάλη χωριακη! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλημερουδια κορίτσια! Σας διαβάζω όμως νιώθω τόσο κουρασμένη που κοιμάμαι από τις 10.30μμ. Ελπίζω το Σ/Κ να ηρεμισω. 

@kppm καλή επιτυχία! Εύχομαι μια μεγάλη χωριακη! 

 

 

Καλημέρα!!!!Σε ευχαριστώ πολύ πολυ!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 Νίκη μου καλημέρα!!! όλα δείχνουν θετικά κορίτσι μου!!! 

να πας να κάνεις τη χοριακούλα σου και θα δεις οτι όλα θα πάνε καλά..

Μεγάλη χαρά αυτά τα Χριστούγεννα...εύχομαι και στις υπόλοιπες κοπέλες που περιμένουν αυτές τις μέρες αποτελέσματα, να είναι μόνο θετικά τα αποτελέσματα και να γεμίσουν τα πρόσωπά σου χαρά και ευτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@kppm αναμένουμε .....εγω κορίτσια έχω φουλ πόνο περιόδου σήμερα και έχω σκάσει .....

Δεν απαραίτητα κακό αυτό...  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@kppm αναμένουμε ......

εγω κορίτσια έχω φουλ πόνο περιόδου σήμερα και έχω σκάσει .....

Δεν είναι καθόλου κακό κοπέλα μου μια από τα ίδια κι εγώ..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@kppm αναμένουμε ......

εγω κορίτσια έχω φουλ πόνο περιόδου σήμερα και έχω σκάσει .....

Καλά μη σκας σου λέω για αυτό και εγώ full πόναγα και μία χαρά έγκυος ήμουνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. @Niki94  συγχαρητήρια  είσαι έγκυος όσο κι αν δε το πιστεύεις!! @kppm καλα αποτελέσματα!! @Papadakis Όλα καλά, συμφωνώ ότι δεν είναι απαραίτητα κακό.. Ίσως είναι και συμπτωμα :-) Εγώ  κορίτσια καλά αν κι έχω υπνηλια, πονοκέφαλο, φουντομαρες, ατονια.. Όλα καλά δηλαδή Χαχαχαχα..  Την Δευτέρα πάω για τον πρώτο υπερηχο στο γιατρό μου κι έχω αγωνία.  (άλλαξα το nickname μου, μην αναρωτιέστε η Dimi80 είμαι) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Demi** είπε:

Καλημέρα κορίτσια. @Niki94  συγχαρητήρια  είσαι έγκυος όσο κι αν δε το πιστεύεις!! @kppm καλα αποτελέσματα!! @Papadakis Όλα καλά, συμφωνώ ότι δεν είναι απαραίτητα κακό.. Ίσως είναι και συμπτωμα :-) Εγώ  κορίτσια καλά αν κι έχω υπνηλια, πονοκέφαλο, φουντομαρες, ατονια.. Όλα καλά δηλαδή Χαχαχαχα..  Την Δευτέρα πάω για τον πρώτο υπερηχο στο γιατρό μου κι έχω αγωνία.  (άλλαξα το nickname μου, μην αναρωτιέστε η Dimi80 είμαι) 

Ωωω τέλεια κοπέλα μου..!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και από μένα!! Βρε κορίτσια μάλλον Δευτέρα παω για ωοληψια. Τι εμπειρίες έχετε απο αυτή; Για τη μέθη φοβαμαι κυρίως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Καλημερα και από μένα!! Βρε κορίτσια μάλλον Δευτέρα παω για ωοληψια. Τι εμπειρίες έχετε απο αυτή; Για τη μέθη φοβαμαι κυρίως. 

μη φοβάσαι κορίτσι, ο αναισθησιολόγος βάζει όση χρειάζεται με βάση τα κιλά σου ώστε να κοιμηθείς για περίπου μισή ώρα... όταν ξυπνάς δεν έχεις καταλάβει τίποτα και νιώθεις τόσο ξεκούραστη! Ήταν αστείο αλλά έκανα τον καλύτερο ύπνο της ζωής μου!!! Μετά έχεις μια μικρή ενόχληση σαν ελαφρύ πόνο περιόδου για 1-2 μέρες και όλα καλά! Έχεις αίσθηση περίπου για πόσα ωάρια πάτε; γιατί παίζει και αυτό ρόλο στο πόση ώρα θα σε ναρκώσουν κ πόση ενόχληση θα εχεις μετά. Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου κλαίω από χαρά η χοριακη μου είναι 131.31.....Δευτέρα πάω για την επαναληπτική χοριακή!!!!!Δεν το πιστεύω!!!!!!!Σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη....εύχομαι γρήγορα σε όλες σας τα καλύτερα ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kppm είπε:

Κορίτσια μου κλαίω από χαρά η χοριακη μου είναι 131.31.....Δευτέρα πάω για την επαναληπτική χοριακή!!!!!Δεν το πιστεύω!!!!!!!Σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη....εύχομαι γρήγορα σε όλες σας τα καλύτερα ❤❤❤

Συγχαρητήρια!!! εύχομαι πραγματικά να την δεις να εκτοξεύεται!!! Μπράβο κοριτσάκι και με το καλό το μωράκι σου!

@Niki94 k @Papadakis εύχομαι και στα δικά σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kppm είπε:

Κορίτσια μου κλαίω από χαρά η χοριακη μου είναι 131.31.....Δευτέρα πάω για την επαναληπτική χοριακή!!!!!Δεν το πιστεύω!!!!!!!Σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη....εύχομαι γρήγορα σε όλες σας τα καλύτερα ❤❤❤

Συγχαρητήρια!!!!!! Με το καλό!!!

Μακάρι να ακούμε τέτοια όμορφα νέα από δω και πέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Κορίτσια μου κλαίω από χαρά η χοριακη μου είναι 131.31.....Δευτέρα πάω για την επαναληπτική χοριακή!!!!!Δεν το πιστεύω!!!!!!!Σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη....εύχομαι γρήγορα σε όλες σας τα καλύτερα ❤❤❤

Πολλα πολλα συγχαρητήρια και ευχές για μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Κορίτσια μου κλαίω από χαρά η χοριακη μου είναι 131.31.....Δευτέρα πάω για την επαναληπτική χοριακή!!!!!Δεν το πιστεύω!!!!!!!Σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη....εύχομαι γρήγορα σε όλες σας τα καλύτερα ❤❤❤

Συγχαρητήριαααααααααααα αχ τι τέλεια νέα κοπέλα μου μπράβο σου όλα να όλα να πάνε τέλεια..!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

μη φοβάσαι κορίτσι, ο αναισθησιολόγος βάζει όση χρειάζεται με βάση τα κιλά σου ώστε να κοιμηθείς για περίπου μισή ώρα... όταν ξυπνάς δεν έχεις καταλάβει τίποτα και νιώθεις τόσο ξεκούραστη! Ήταν αστείο αλλά έκανα τον καλύτερο ύπνο της ζωής μου!!! Μετά έχεις μια μικρή ενόχληση σαν ελαφρύ πόνο περιόδου για 1-2 μέρες και όλα καλά! Έχεις αίσθηση περίπου για πόσα ωάρια πάτε; γιατί παίζει και αυτό ρόλο στο πόση ώρα θα σε ναρκώσουν κ πόση ενόχληση θα εχεις μετά. Καλή επιτυχία!

Σε ευχαριστώ πολυ!

Δεν εχω ιδεα για ποσα πάμε. Εχθες ειχα 6 ωοθηλακια κοντά στα 15 με 17 χιλιοστα και ενδομητριο 12.Αυξησα κι αλλο τη δοση και θα με δει αυριο πάλι. Μου είπε απλα ότι παμε πολυ καλα, έδειχνε πολύ ικανοποιημένος. 

Η menopur στο μεταξυ τελειώνει και αγχωνομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Συγχαρητήριαααααααααααα αχ τι τέλεια νέα κοπέλα μου μπράβο σου όλα να όλα να πάνε τέλεια..!!!!! 

❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...