Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Κορίτσια θέλω γνώμη είμαι 10 ημέρα από την ετ το ένα τεστ είναι από εχθές τα αλλά σήμερα.; Περιμένω τηλ από ιατρό με το γυμνό μάτι φαίνονται πιο καθαρά από ότι στην φωτό 

A77E70EB-88BD-4D4A-BCF5-0E6E496EA150.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια θέλω γνώμη είμαι 10 ημέρα από την ετ το ένα τεστ είναι από εχθές τα αλλά σήμερα.; Περιμένω τηλ από ιατρό με το γυμνό μάτι φαίνονται πιο καθαρά από ότι στην φωτό 

A77E70EB-88BD-4D4A-BCF5-0E6E496EA150.jpeg

Εγώ τα 2 πρώτα τα βλέπω θετικα!!! Πρωί τα εκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια θέλω γνώμη είμαι 10 ημέρα από την ετ το ένα τεστ είναι από εχθές τα αλλά σήμερα.; Περιμένω τηλ από ιατρό με το γυμνό μάτι φαίνονται πιο καθαρά από ότι στην φωτό 

A77E70EB-88BD-4D4A-BCF5-0E6E496EA150.jpeg

Τα 2 πάνω φαίνονται θετικά....το τελευταίο ιδίως είναι πιο έντονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 τα πρώτα 2 πάνω φαίνονται θετικά!!! Τα φωτογραφισες την ώρα που τα έκανες;πότε πας για χοριακη;

@Taggeris θα την κάνω στο Παίδων Αγίας Σοφίας..να ναι καλά η @Σελίνα που με καθοδήγησε...Τα ραντεβού αργούν τώρα λόγω γιορτών...αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες πες μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Και τα τρεια θετικά είναι κορίτσια μου 

Μίλησες με το γιατρό σου...τι θα κάνεις τώρα??Θα πας για χοριακή ή θα περιμένεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Μίλησες με το γιατρό σου...τι θα κάνεις τώρα??Θα πας για χοριακή ή θα περιμένεις??

Έλα κοριτσάκι μου μπράβο χαίρομαι πολύ για σενα .. μίλησες με το γιατρο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Niki94 τα πρώτα 2 πάνω φαίνονται θετικά!!! Τα φωτογραφισες την ώρα που τα έκανες;πότε πας για χοριακη;

@Taggeris θα την κάνω στο Παίδων Αγίας Σοφίας..να ναι καλά η @Σελίνα που με καθοδήγησε...Τα ραντεβού αργούν τώρα λόγω γιορτών...αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες πες μου...

Έχω μέρες ακόμη..!! 

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Μίλησες με το γιατρό σου...τι θα κάνεις τώρα??Θα πας για χοριακή ή θα περιμένεις??

Θα περιμένω δεν μπορώ μα κάνω αλιος αυτό μου είπε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Έχω μέρες ακόμη..!! 

 

Θα περιμένω δεν μπορώ μα κάνω αλιος αυτό μου είπε 

Άντε κορίτσι αφού βγήκε θετικό το τεστ τόσες μέρες νωρίτερα κ η χοριακή σου θετική θα είναι....Μπράβο!!!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Άντε κορίτσι αφού βγήκε θετικό το τεστ τόσες μέρες νωρίτερα κ η χοριακή σου θετική θα είναι....Μπράβο!!!!!!!??

Μακάρι..!! Αλλά δεν έχω ελπίδες πιστεύω..! Αλλά θα δούμε..!! Περιμένω ευχάριστα νέα από εσένα κοπέλα μου..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μακάρι..!! Αλλά δεν έχω ελπίδες πιστεύω..! Αλλά θα δούμε..!! Περιμένω ευχάριστα νέα από εσένα κοπέλα μου..!!

Γιατί κορίτσι μου δεν έχεις ελπιδες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια ενώ όλο αυτό το διάστημα είχα θετικές σκέψεις....Σήμερα δεν ξέρω τι με έπιασε....Δεν αισθάνομαι και τπτ και άρχισα να αγχώνομαι.....Μακάρι να έχω θετικά νέα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια θέλω γνώμη είμαι 10 ημέρα από την ετ το ένα τεστ είναι από εχθές τα αλλά σήμερα.; Περιμένω τηλ από ιατρό με το γυμνό μάτι φαίνονται πιο καθαρά από ότι στην φωτό 

A77E70EB-88BD-4D4A-BCF5-0E6E496EA150.jpeg

Νίκη το πάνω πάνω κάνει μπαμ!!Είναι το τελευταίο που έκανες? 

Επίσης αυτά είναι της hometest? Αν ναι ανιχνεύουν πάνω από 25 οπότε για να δείχνουν από τώρα είμαστε σε πολύ καλό δρόμο! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Γιατί κορίτσι μου δεν έχεις ελπιδες ?

Δεν ξέρω δεν είμαι πολύ θετική αλλά θα διξει..! 

 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@Niki94 δεν το πιστεύω ωωωωωωω μπράβο !!!! 

Τι ημέρας έμβρυα  έβαλες μαι ποτέ ;;;;

3η μέρας έβαλα 

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kppm είπε:

@Niki94 αφού φαίνεται θετικό ρε κορίτσι μου γιατί πάλι δεν περιμένεις τπτ???

δεν ξέρω είμαι προσγιομενη μέχρι να κάνω χοριακη..! Για αυτό 

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Αχ κορίτσια ενώ όλο αυτό το διάστημα είχα θετικές σκέψεις....Σήμερα δεν ξέρω τι με έπιασε....Δεν αισθάνομαι και τπτ και άρχισα να αγχώνομαι.....Μακάρι να έχω θετικά νέα!!!!!!

όλα καλά κοπέλα μου θα είναι θα δεις θα είναι θετικότατη..!! Εγώ πάλι υποφέρω από πόνους δεν τολμάω να κάνω κάτι και πονάω αλλά πόνος όχι ψέματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ginaak είπε:

Νίκη το πάνω πάνω κάνει μπαμ!!Είναι το τελευταίο που έκανες? 

Επίσης αυτά είναι της hometest? Αν ναι ανιχνεύουν πάνω από 25 οπότε για να δείχνουν από τώρα είμαστε σε πολύ καλό δρόμο! !!

Το απανο εχθές το απόγευμα τα αλλά δυο σήμερα δεν έχω τώρα καλύτερη φωτογραφία αλλά είναι όλα σαν τα απάνω δλδ με το κάτι το βλέπεις κανονικά.! Δεν θυμάμαι από που τα πήρα να σου πω.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Και τα τρεια θετικά είναι κορίτσια μου 

Μία χαρά θετικά είναι Νίκη μου θα πας και θα κάνεις και τη χοριακή σου και θα το επιβεβαιώσεις.... Προβλέπω τριψήφια και βαρβάτη τιμή... Μπράβο κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Μία χαρά θετικά είναι Νίκη μου θα πας και θα κάνεις και τη χοριακή σου και θα το επιβεβαιώσεις.... Προβλέπω τριψήφια και βαρβάτη τιμή... Μπράβο κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε!!

Μακάρι από το στόμα σου και στου θεού το αυτή.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Μακάρι από το στόμα σου και στου θεού το αυτή.! 

Εγώ Νίκη πάντως που είχα κάνει τα ίδια τεστ την προηγούμενη φορά είχε βγει μία πολύ αχνη θετική γραμμή να φανταστείς πιο αχνή και από τη δική σου δεν φαινόταν και πολύ καλά αλλά υπήρχε και πήγα και έκανα χοριακή και ήταν 37... Τα δικά σου φαίνονται και πιο έντονα... Ειδικά το πάνω... Για να μην αγχώνεσαι κάνε άλλο ένα αύριο το πρωί με τα πρωινά ουρά και δες αν σκουραίνει η γραμμή.... Ανέβασε το κιόλας αν θέλεις να το δούμε... Αυτή τη στιγμή πάντως είναι θετικό και είσαι έγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ Νίκη πάντως που είχα κάνει τα ίδια τεστ την προηγούμενη φορά είχε βγει μία πολύ αχνη θετική γραμμή να φανταστείς πιο αχνή και από τη δική σου δεν φαινόταν και πολύ καλά αλλά υπήρχε και πήγα και έκανα χοριακή και ήταν 37... Τα δικά σου φαίνονται και πιο έντονα... Ειδικά το πάνω... Για να μην αγχώνεσαι κάνε άλλο ένα αύριο το πρωί με τα πρωινά ουρά και δες αν σκουραίνει η γραμμή.... Ανέβασε το κιόλας αν θέλεις να το δούμε... Αυτή τη στιγμή πάντως είναι θετικό και είσαι έγκυος!

Δεν έχω άλλο..!!! Θα το αφυσω μέχρι την χοριακη 

 

σας ευχαριστώ όλες κοπέλες μου εύχομαι από καρδιά τα καλύτερα για όλες..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Δεν έχω άλλο..!!! Θα το αφυσω μέχρι την χοριακη 

 

σας ευχαριστώ όλες κοπέλες μου εύχομαι από καρδιά τα καλύτερα για όλες..!!! 

Χάιδευε κοιλίτσα και μιλα στα σποράκια.... Έρχονται χριστουγεννιάτικο δωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η kppm είπε:

@Niki94 αφού φαίνεται θετικό ρε κορίτσι μου γιατί πάλι δεν περιμένεις τπτ???

Άντε αύριο εσύ είσαι η επόμενη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όμορφα μην παίρνεται εμένα παράδειγμα που δεν χαίρομαι ακόμη..!! Απλά έχω κρατήσει τον ευατο μου τόσο χαμηλά για να μην πέσει από τα σύννεφα..!! Εγώ θα χαρώ όταν το επιβεβαιώσω με υπέρηχο και περάσει το πρώτο τρίμηνο.! Μετά από εκεί πάρτι θα κάνω.!! Είναι καθαρά ο χαρακτήρας μου να το πω.!! Ποτέ δεν έχω αφυσει να χαρεί με κάτι είμαι πολύ αυστηρή με εμένα..!! Όποτε κορίτσια ζήστετο:.!!!!!! Και Αφήσετε ελεύθερο τον εαυτό σας..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...