Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 39 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Λυπάμαι κοριτσάκι μου! Το 5,26 είναι ακριβώς στα όρια ότι κάτι πήγε να γίνει και δεν προχώρησε απο ότι ξέρω. Πάρε τον χρόνο σου ηρέμησε και την επόμενη φορά θα τα καταφέρεις!

Έχεις δίκιο αλλά αυτή είναι η τρίτη φορά που συμβαίνει αυτό... βιοχημικη κύηση λέγεται...και με δότρια είναι κάπως και πρέπει να υπάρχει λόγος.... δεν γίνεται να είναι τόσο τυχαίο πια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Έχεις δίκιο αλλά αυτή είναι η τρίτη φορά που συμβαίνει αυτό... βιοχημικη κύηση λέγεται...και με δότρια είναι κάπως και πρέπει να υπάρχει λόγος.... δεν γίνεται να είναι τόσο τυχαίο πια!!

Τίποτα δεν είναι τυχαίο κάτι λάθος κάνει ο γιατρός σου ή ίσως δεν έχεις κάνει κάποια εξέταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θέλω τη βοήθεια σας σχετικά με ουρολόγο..πείτε μου ποιους έχετε επισκεφτεί εσείς κ τις απόψεις σας,θετικές ή αρνητικές. Κορίτσια εδώ μου έχουν πει για τον Λυμπεροπουλο,όπου έψαξα κ μου φάνηκε καλός. Έχετε άλλες γνώμες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πηγαίνεις για μηδενική χοριακη( θυμίζω 10 μονάδες 9 μέρα κ να βλέπεις αντί για μηδέν 65.Ξερω πως είναι υπερβολικά χαμηλή για 13 μέρα .Ωστόσο πραγματικά νιώθω ψυχολογικά τόσο κουρασμένη...το ίδιο έργο 5 φορά ρε κορίτσια...τι να πιστέψω στο θαύμα; Της Αγίας Άννας σήμερα κ ντρέπομαι που το λέω αλλά δεν πιστεύω στα θαύματα...νιώθω πιο καταρακωμενη από ποτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Να πηγαίνεις για μηδενική χοριακη( θυμίζω 10 μονάδες 9 μέρα κ να βλέπεις αντί για μηδέν 65.Ξερω πως είναι υπερβολικά χαμηλή για 13 μέρα .Ωστόσο πραγματικά νιώθω ψυχολογικά τόσο κουρασμένη...το ίδιο έργο 5 φορά ρε κορίτσια...τι να πιστέψω στο θαύμα; Της Αγίας Άννας σήμερα κ ντρέπομαι που το λέω αλλά δεν πιστεύω στα θαύματα...νιώθω πιο καταρακωμενη από ποτε

Εγώ στη θέση σου θα πίστευα!!! Η τιμή είναι εκεί που τη θέλουν οι εξωσωματικοι πήρε μπρος και ανεβαίνει.... Κάνε κι εσύ λίγο κουράγιο και δώσε ελπίδα και δύναμη σε αυτό που αναπτύσσεται μέσα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Να πηγαίνεις για μηδενική χοριακη( θυμίζω 10 μονάδες 9 μέρα κ να βλέπεις αντί για μηδέν 65.Ξερω πως είναι υπερβολικά χαμηλή για 13 μέρα .Ωστόσο πραγματικά νιώθω ψυχολογικά τόσο κουρασμένη...το ίδιο έργο 5 φορά ρε κορίτσια...τι να πιστέψω στο θαύμα; Της Αγίας Άννας σήμερα κ ντρέπομαι που το λέω αλλά δεν πιστεύω στα θαύματα...νιώθω πιο καταρακωμενη από ποτε

10*2=20*2=40 και είσαι 65! Α ρε κορίτσι μακάρι ειλικρινά  μακάρι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Να πηγαίνεις για μηδενική χοριακη( θυμίζω 10 μονάδες 9 μέρα κ να βλέπεις αντί για μηδέν 65.Ξερω πως είναι υπερβολικά χαμηλή για 13 μέρα .Ωστόσο πραγματικά νιώθω ψυχολογικά τόσο κουρασμένη...το ίδιο έργο 5 φορά ρε κορίτσια...τι να πιστέψω στο θαύμα; Της Αγίας Άννας σήμερα κ ντρέπομαι που το λέω αλλά δεν πιστεύω στα θαύματα...νιώθω πιο καταρακωμενη από ποτε

Να πιστέψεις κορίτσι μου!! Φαίνεται να πηγαίνει καλά!! Μακάρι...εύχομαι να γίνει το θαύμα μέρα που είναι κ να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Να πηγαίνεις για μηδενική χοριακη( θυμίζω 10 μονάδες 9 μέρα κ να βλέπεις αντί για μηδέν 65.Ξερω πως είναι υπερβολικά χαμηλή για 13 μέρα .Ωστόσο πραγματικά νιώθω ψυχολογικά τόσο κουρασμένη...το ίδιο έργο 5 φορά ρε κορίτσια...τι να πιστέψω στο θαύμα; Της Αγίας Άννας σήμερα κ ντρέπομαι που το λέω αλλά δεν πιστεύω στα θαύματα...νιώθω πιο καταρακωμενη από 

Εύχομαι  να γίνει το δικό σου θαύμα κ να πιστέψεις!!!Πάμε με θετική σκέψη!!!Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θαύμα! είπε:

Να πηγαίνεις για μηδενική χοριακη( θυμίζω 10 μονάδες 9 μέρα κ να βλέπεις αντί για μηδέν 65.Ξερω πως είναι υπερβολικά χαμηλή για 13 μέρα .Ωστόσο πραγματικά νιώθω ψυχολογικά τόσο κουρασμένη...το ίδιο έργο 5 φορά ρε κορίτσια...τι να πιστέψω στο θαύμα; Της Αγίας Άννας σήμερα κ ντρέπομαι που το λέω αλλά δεν πιστεύω στα θαύματα...νιώθω πιο καταρακωμενη από ποτε

Καλησπέρα κορίτσι μου! Θα συμφωνήσω κι εγώ με τις υπόλοιπες κοπέλες.... να πιστέψεις! Το ότι ανέβηκε κάτι δείχνει.... μίλησες με τον γιατρό για επανάληψη κλπ? 

@Taggeris σίγουρα δεν υπάρχουν λόγια! Έχεις δώσει αγώνα όμως προσπάθησε να περάσεις καλά στις γιορτές με την οικογένεια σου και από το νέο χρόνο πλέον σκέφτεσαι τα επόμενα βήματα. Για μένα καλύτερα να κάνεις μια έρευνα, να δεις κι άλλους γιατρούς και μετά με ηρεμία αποφασίζεις!

@Fwtaki περιμένουμε νέα σου!

@Niki94 όπως νιώθεις εσύ καλύτερα κορίτσι μου! Πάρε το χρόνο σου κι εδώ είμαστε! Με το καλό τα αποτελέσματα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris λυπάμαι πολύ κοπέλα μου...προσπαθησε να ηρεμήσεις και να δεις πως θα την βρεις την άκρη.παντως 3 βιοχημικές είναι ύποπτες... ανοσολογικό έλεγχο έχεις κάνει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dimsea τα νέα μου μέχρι στιγμής είναι ότι έχω ξαπλώσει γιατί πονάω..νιώθω ότι μου έρχεται περίοδος και ότι δεν θέλω καν να πάω να πάρω τη χοριακη μου... πραγματικά μόνο ένα θαύμα θα αλλάξει την κατάσταση... εύχομαι το καλύτερο για όλα τα κορίτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

@dimsea τα νέα μου μέχρι στιγμής είναι ότι έχω ξαπλώσει γιατί πονάω..νιώθω ότι μου έρχεται περίοδος και ότι δεν θέλω καν να πάω να πάρω τη χοριακη μου... πραγματικά μόνο ένα θαύμα θα αλλάξει την κατάσταση... εύχομαι το καλύτερο για όλα τα κορίτσια...

Αχ σαν να με ακούω.... έτσι ένιωθα κι εγώ αλλά αρκετά πριν τη μέρα της χωριακης! Μην λες τέτοια.... θα πας και θα δούμε! Ανεξαρτήτως αποτελέσματος δεν το βάζουμε κάτω.... όλα θα γίνουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Taggeris λυπάμαι πολύ κοπέλα μου...προσπαθησε να ηρεμήσεις και να δεις πως θα την βρεις την άκρη.παντως 3 βιοχημικές είναι ύποπτες... ανοσολογικό έλεγχο έχεις κάνει;;;

Την Τετάρτη θα κάνω το έχω προγραμματίσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris μου καλά αποτελέσματα!!! εύχομαι να βρεις τι φταίει και την επόμενη φορά να καμαρώνεις για την τεράστια χοριακη σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θαύμα! Να πιστέψεις στο nickname σου! Ποτέ δε ξέρεις! Θεωρητικά πάνω από 50 είναι θετική με καλές πιθανότητες.. Οπότε πίστη μέχρι την επόμενη χοριακη! 

@Fwtaki μην προδικαζεις τίποτα ακόμα.. Πάρε με το καλό την χοριακη σου.. Μπορεί και να έχεις μία ευχάριστη έκπληξη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Taggeris μου καλά αποτελέσματα!!! εύχομαι να βρεις τι φταίει και την επόμενη φορά να καμαρώνεις για την τεράστια χοριακη σου!!!!!

Η χοριακή είναι ένα ξεκίνημα.. μετά αρχίζουν άλλα άσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

@dimsea τα νέα μου μέχρι στιγμής είναι ότι έχω ξαπλώσει γιατί πονάω..νιώθω ότι μου έρχεται περίοδος και ότι δεν θέλω καν να πάω να πάρω τη χοριακη μου... πραγματικά μόνο ένα θαύμα θα αλλάξει την κατάσταση... εύχομαι το καλύτερο για όλα τα κορίτσια...

Άντε καλό μου κορίτσι να πάρεις τη χοριακή σου.... Ποτέ δεν ξέρεις... Περίοδος είπαμε δεν πρόκειται να σου έρθει με τόσα φάρμακα που παίρνουμε... Εμένα έπρεπε να μου είχε έρθει από την Παρασκευή αλλά είναι άφαντη.... Όλα καλά θα πάνε στο τέλος θα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θαύμα! είπε:

Να πηγαίνεις για μηδενική χοριακη( θυμίζω 10 μονάδες 9 μέρα κ να βλέπεις αντί για μηδέν 65.Ξερω πως είναι υπερβολικά χαμηλή για 13 μέρα .Ωστόσο πραγματικά νιώθω ψυχολογικά τόσο κουρασμένη...το ίδιο έργο 5 φορά ρε κορίτσια...τι να πιστέψω στο θαύμα; Της Αγίας Άννας σήμερα κ ντρέπομαι που το λέω αλλά δεν πιστεύω στα θαύματα...νιώθω πιο καταρακωμενη από ποτε

Μια χαρά τιμή είναι!!! Μπορεί να μην το πιστεύεις λόγο κούρασεις,αλλά γίνονται και θαύματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Να σου πω την αληθεια κοριτσι μου κι εγω εχω αρχισει και εχω αμφιβολιες για το γοατρο! Υποτιθεται την περασμενη παρασκευη μου ειπε οτι ολα ειναι ιδανικα, με πολυ καλο ενδομητριο και μετα απο 3 μερες ροζ υγρα. ΜΟυ λεει οωρρηξια. Μετα απο 4 ακομα μερες περιοδος. Δεν ειναι λογικο. Σκεφτομαι μηπως επειδη επαθα υπερδιεγερση. ΜΟυ ειχε δωσει dostinex για να ηρεμησει η οωθηκη. Ηρεμησε και οταν σταματησε να πονα η οωθηκη αδιαθετησα. Θα τον καλεσω σημερα στο ιατρειο. Εντωμεταξυ πρωτη φορα δεν ποναω καθολου σαν να μην εχω περιοδο. Απλα εχω 3η μερα ροη αιματος.

Θα τον καλεσω και θα σας ενημερώσω.

 

Κοριτσια να σας κανω μια αλλη ερωτηση; Σκεφτομαι και την εξωσωματικη πια να σας πω την αληθεια. Νομιζω οτι τοσο καιρο απλα χανω χρονο και χρήματα χωρις αποτελεσμα. Αλλα τα οικονομικα ειναι τραγικα.. Εχω ακουσει για το Ελενα καλα λογια το τμημα εξωσωματικης τους. Μηπως εχετε καμμια πληροφορια? Οποιαδήποτε? 

Καλησπέρα κορίτσι μου , καταλαβαινω το άγχος σου και παντα ειναι καλο να παίρνουνε 2 γνώμη . Δοκίμασε να πας στον Αναστάσιο Παχυδακη να παρεις και την δικη του γνώμη . Ειναι ενας καλος γιατρός , ειναι ανθρωπος πάνω απ ολα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Συγχαρητήρια!!! Όλα καλά λοιπόν..τώρα ξεκούραση και ηρεμία!!! ??

Ευχαριστω πολύ! Κι εσύ με το καλό εύχομαι να ξεκινήσεις και να πάνε όλα τέλεια :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες... τέτοια συμπαράσταση πουθενά... ούτε από τη μάνα μου...να στε καλά όλες κορίτσια μου κι ο θεός να φέρει στην καθεμία τα καλύτερα!!!

Κορίτσι μου λυπάμαι. Κοίτα να είσαι ήρεμη αυτές τις γιορτές και να σκέφτεσαι ότι έχεις την υγεία σου. Είναι μεγάλος αγώνας αυτός που δίνουμε. Κανείς δε καταλαβαίνει, ούτε φίλοι ούτε συγγενείς. Για τους περισσότερους ήταν αυτονόητο το θέμα της εγκυμοσύνης. Τα ίδια λέω και γω στον εαυτό μου σε περίπτωση αποτυχίας, έχω την υγεία μου.. Να είσαι αισιόδοξη και να προσέχεις τον εαυτό σου πάνω απ' όλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimi80 είπε:

Ευχαριστω πολύ! Κι εσύ με το καλό εύχομαι να ξεκινήσεις και να πάνε όλα τέλεια :-)

Να σαι καλά κορίτσι μου!!! Ας πιάσουν οι ευχές όλων μας..κ αυτές τις άγιες μέρες να φτάσουν οι ευχές μας ακόμα πιο πάνω κ να γίνουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Steli είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι. Κοίτα να είσαι ήρεμη αυτές τις γιορτές και να σκέφτεσαι ότι έχεις την υγεία σου. Είναι μεγάλος αγώνας αυτός που δίνουμε. Κανείς δε καταλαβαίνει, ούτε φίλοι ούτε συγγενείς. Για τους περισσότερους ήταν αυτονόητο το θέμα της εγκυμοσύνης. Τα ίδια λέω και γω στον εαυτό μου σε περίπτωση αποτυχίας, έχω την υγεία μου.. Να είσαι αισιόδοξη και να προσέχεις τον εαυτό σου πάνω απ' όλα. 

Καλά τα λες!! Κανεις δε σε καταλαβαίνει απόλυτα,όσο κ αν είναι δίπλα σου!! Μόνο ο σύντροφος σου που ζει το ίδιο άγχος,την ίδια αγωνία κ τον ίδιο πόνο μπορεί να καταλάβει!! Για αυτό πάνω από όλα να φροντίζουμε κ τις σχέσεις μας γιατί ο ένας στηρίζει τον άλλον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris μου έχεις απόλυτο δίκιο..μετά τη χοριακη είναι το δυσκολότερο κομμάτι...το θετικό της υπόθεσης είναι ότι κανείς εμφύτευση και πίστεψέ με είναι σημαντικό...!!!ψάξε να δεις τι γίνεται γιατί 3 βιοχημικές δεν μπορεί να είναι τυχαίες και να δεις που η επόμενη θα είναι και η τυχερή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dimi80 συγχαρητήρια πάει τέλεια !!!!!με το καλό .....

@Niki94 να κανείς αυτό που νιώθεις !!! Με το καλό να πάρουμε μαζί τ Α θετικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...