Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Καλημέρα...καλά εγώ έτσι νιώθω μια βδομάδα και βάλε και ακόμα έτσι νιώθω και δεν έχω αδιαθετησει ακόμα...σήμερα περίμενα κανονικά..τέλος πάντων... χαλάρωσε...

Αλήθεια απογοητευτικά πρα πολύ πάω συνέχεια τουαλέτα για να δω αν ήρθε..!! Αλλά λογικά με τα χάπια δεν μπορεί να έρθει υποτίθεται.! 

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! κορίτσια φαγωθήκατε με αυτή τη ρημάδα την περίοδο! Δε λέω μπορεί κ να μην έχει γίνει κάτι κ να έρθει, αλλά αφήστε ρε σεις να κάνετε αυτή την έρημη ανάλυση πρώτα!!!! Με έχετε αγανακτήσει ?  ?  ? Μόνο η @kppm δείχνει πειθαρχία! 

Πέρα από την πλάκα, ειλικρινά ξέρω πόσο δύσκολο είναι να πηγαινοέρχεσαι στην τουαλέτα μην δεις αίμα, να ονειρεύεσαι κ ταυτόχρονα να φοβάσαι μην γκρεμιστείς... όμως δώστε βρε κορίτσια λίγο χρόνο... κ αν όντως έρθει το "κακό" εδώ είμαστε  για να βρείτε τη δύναμη για το παρακάτω... καλή επιτυχία κ βαθιές ανάσες!

Με έκανες και έκλαψα κοπέλα μου αλήθεια..!! Υπομονή κάνω πρα πολύ..!!! Ξέρεις όταν φτάνεις στην ετ και μετά τρέμει γ ψυχή σου μην δις ακόμη και σταγόνα αίμα..!! Εγώ τρέμω κάθε φορά που πάω στην τουαλέτα..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! κορίτσια φαγωθήκατε με αυτή τη ρημάδα την περίοδο! Δε λέω μπορεί κ να μην έχει γίνει κάτι κ να έρθει, αλλά αφήστε ρε σεις να κάνετε αυτή την έρημη ανάλυση πρώτα!!!! Με έχετε αγανακτήσει ?  ?  ? Μόνο η @kppm δείχνει πειθαρχία! 

Πέρα από την πλάκα, ειλικρινά ξέρω πόσο δύσκολο είναι να πηγαινοέρχεσαι στην τουαλέτα μην δεις αίμα, να ονειρεύεσαι κ ταυτόχρονα να φοβάσαι μην γκρεμιστείς... όμως δώστε βρε κορίτσια λίγο χρόνο... κ αν όντως έρθει το "κακό" εδώ είμαστε  για να βρείτε τη δύναμη για το παρακάτω... καλή επιτυχία κ βαθιές ανάσες!

Χαχαχαχαχα προσπαθώ να σκεφτομαι συγκρατημένα θετικά ... @Niki94 κορίτσι μου μην σκέφτεσαι έτσι αυτό που λέει και η @Tokyo άσε το χρόνο στον εαυτό σου...ηρέμησε και κάνε θετικές σκέψεις....Και αν μετά είναι αρνητικό,πράγμα που απευχομαι,Τότε βλέπεις πως το αντιμετωπίζεις.....Τώρα αφέσου σε αυτο το ταξίδι...απόλαυσε το μέχρι τη μέρα που πρέπει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kppm είπε:

Χαχαχαχαχα προσπαθώ να σκεφτομαι συγκρατημένα θετικά ... @Niki94 κορίτσι μου μην σκέφτεσαι έτσι αυτό που λέει και η @Tokyo άσε το χρόνο στον εαυτό σου...ηρέμησε και κάνε θετικές σκέψεις....Και αν μετά είναι αρνητικό,πράγμα που απευχομαι,Τότε βλέπεις πως το αντιμετωπίζεις.....Τώρα αφέσου σε αυτο το ταξίδι...απόλαυσε το μέχρι τη μέρα που πρέπει.....

Θα προσπαθήσω αλήθεια..!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω και τον άντρα μου...Που είναι σίγουρος για το θετικό....Και του λέω κρατα μικρό καλάθι.....να χαίρεσαι αλλά με μέτρο....Γιατί δεν ξέρεις τι γίνεται....Και εγώ σκέφτομαι θετικά...Αλλά έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου κ την αποτυχία.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπημένη μου @Niki94 σε καταλαβαίνω αλήθεια...  κ σε λίγο καιρό που λογικά θα είμαι στη θέση σου να δω κ γω τι τραγούδια θα λέω κ πόσο θα τηρώ τις συμβουλές μου! Όμως κοριτσάκι προσπάθησε να ηρεμίσεις... στο κάτω κάτω τα συμπτώματα της περιόδου δεν είναι παρά η προγεστερόνη που τα προκαλεί σωστά; ε κ εσύ αυτή τη στιγμή παίρνεις κάθε μέρα! λογικό δεν είναι να νιώθεις έτσι; εύχομαι όλα καλά!!! ΒΑΘΙΕΣ ΑΝΑΣΕΣ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! κορίτσια φαγωθήκατε με αυτή τη ρημάδα την περίοδο! Δε λέω μπορεί κ να μην έχει γίνει κάτι κ να έρθει, αλλά αφήστε ρε σεις να κάνετε αυτή την έρημη ανάλυση πρώτα!!!! Με έχετε αγανακτήσει ?  ?  ? Μόνο η @kppm δείχνει πειθαρχία! 

Πέρα από την πλάκα, ειλικρινά ξέρω πόσο δύσκολο είναι να πηγαινοέρχεσαι στην τουαλέτα μην δεις αίμα, να ονειρεύεσαι κ ταυτόχρονα να φοβάσαι μην γκρεμιστείς... όμως δώστε βρε κορίτσια λίγο χρόνο... κ αν όντως έρθει το "κακό" εδώ είμαστε  για να βρείτε τη δύναμη για το παρακάτω... καλή επιτυχία κ βαθιές ανάσες!

Yes sir!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Θα προσπαθήσω αλήθεια..!!!! 

Έτσι πρέπει....το χρωστάς στον εαυτό σου!!!!!!Να σκέφτεσαι ότι το αξίζεις κ ο τι θα έρθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kppm είπε:

Εγώ έχω και τον άντρα μου...Που είναι σίγουρος για το θετικό....Και του λέω κρατα μικρό καλάθι.....να χαίρεσαι αλλά με μέτρο....Γιατί δεν ξέρεις τι γίνεται....Και εγώ σκέφτομαι θετικά...Αλλά έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου κ την αποτυχία.....

Καλά άντρες... εγώ βάσει του δικού μου έχω τουλάχιστον 10 παιδιά τώρα... χαχαχαχα

Ο δικός σου όμως τώρα έχει βάσιμες ελπίδες! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kppm είπε:

Εγώ έχω και τον άντρα μου...Που είναι σίγουρος για το θετικό....Και του λέω κρατα μικρό καλάθι.....να χαίρεσαι αλλά με μέτρο....Γιατί δεν ξέρεις τι γίνεται....Και εγώ σκέφτομαι θετικά...Αλλά έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου κ την αποτυχία.....

Αχ κι εγώ όλους έτσι τους έχω..!! Μόνο εγώ είμαι πολύ κρατημένη και με το αρνητικό σίγουρο η μάνα μου πολύ τόσο αισιοδοξία που την έχει δεν ξέρω..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

αγαπημένη μου @Niki94 σε καταλαβαίνω αλήθεια...  κ σε λίγο καιρό που λογικά θα είμαι στη θέση σου να δω κ γω τι τραγούδια θα λέω κ πόσο θα τηρώ τις συμβουλές μου! Όμως κοριτσάκι προσπάθησε να ηρεμίσεις... στο κάτω κάτω τα συμπτώματα της περιόδου δεν είναι παρά η προγεστερόνη που τα προκαλεί σωστά; ε κ εσύ αυτή τη στιγμή παίρνεις κάθε μέρα! λογικό δεν είναι να νιώθεις έτσι; εύχομαι όλα καλά!!! ΒΑΘΙΕΣ ΑΝΑΣΕΣ ?

Αχ κοπέλα μου σε ευχαριστώ αλήθεια..!!!!! Περιμένω τώρα την βαπτιστήρα μου μπα και ξεχαστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Καλά άντρες... εγώ βάσει του δικού μου έχω τουλάχιστον 10 παιδιά τώρα... χαχαχαχα

Ο δικός σου όμως τώρα έχει βάσιμες ελπίδες! Με το καλό!

Ναι ρε παιδάκι μου ζουν σε άλλο κόσμο....του εξηγούσα ότι δεν είναι μόνο η 1η χοριακη,Πάμε κ για 2η να δούμε πως συνεχίζει.....Και δεν ξέρω αν κάνουμε κ 3η.....αααα έτσι μου λέει είναι???χαχαχα......Ευχαριστώ!!!!!Και εσύ με το καλό να αρχίσεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Καλημέρα...καλά εγώ έτσι νιώθω μια βδομάδα και βάλε και ακόμα έτσι νιώθω και δεν έχω αδιαθετησει ακόμα...σήμερα περίμενα κανονικά..τέλος πάντων... χαλάρωσε...

Εμένα ήταν να μου έρθει Παρασκευή αλλά κορίτσια δεν λέει κάτι αυτό...με τόσα φάρμακα που έχουμε φορτωθεί το σώμα ξεγελιέται και περίοδο δεν πρόκειται να δείτε.. . Αυτό είναι το τελευταίο πράγμα που πρέπει να σας ανησυχεί..... @Fwtaki αύριο θα πάμε για χοριακη..... αυτό να σκέφτεσαι μόνο.... εγώ το έχω ψύχραιμα στο μυαλό μου αυτή τη φορά.... εντάξει θα στεναχωρηθω αν είναι αρνητικό γιατί θα είναι η τρίτη μου προσπάθεια και τελευταία γιατί κατάψυξη τέρμα.... αλλά δεν θα είναι και το τέλος του κόσμου... δεν ξέρω όμως είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη κάτι μου λέει ότι εκεί είναι τα σποράκια μου και το παλεύουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Εγώ έχω και τον άντρα μου...Που είναι σίγουρος για το θετικό....Και του λέω κρατα μικρό καλάθι.....να χαίρεσαι αλλά με μέτρο....Γιατί δεν ξέρεις τι γίνεται....Και εγώ σκέφτομαι θετικά...Αλλά έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου κ την αποτυχία.....

Καλά εμένα διπλωμένη με βλέπει να πονάω και μου λέει μέχρι να δω χοριακη έχω ελπίδες...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ κι εγώ όλους έτσι τους έχω..!! Μόνο εγώ είμαι πολύ κρατημένη και με το αρνητικό σίγουρο η μάνα μου πολύ τόσο αισιοδοξία που την έχει δεν ξέρω..!!! 

Ας είναι και κάποιος θετικός σε εσένα!!!!Αν ηταν ολοι αρνητικοι εσυ θα ειχες τρελαθει!!!!Όλα καλά θα πάνε!!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Εμένα ήταν να μου έρθει Παρασκευή αλλά κορίτσια δεν λέει κάτι αυτό...με τόσα φάρμακα που έχουμε φορτωθεί το σώμα ξεγελιέται και περίοδο δεν πρόκειται να δείτε.. . Αυτό είναι το τελευταίο πράγμα που πρέπει να σας ανησυχεί..... @Fwtaki αύριο θα πάμε για χοριακη..... αυτό να σκέφτεσαι μόνο.... εγώ το έχω ψύχραιμα στο μυαλό μου αυτή τη φορά.... εντάξει θα στεναχωρηθω αν είναι αρνητικό γιατί θα είναι η τρίτη μου προσπάθεια και τελευταία γιατί κατάψυξη τέρμα.... αλλά δεν θα είναι και το τέλος του κόσμου... δεν ξέρω όμως είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη κάτι μου λέει ότι εκεί είναι τα σποράκια μου και το παλεύουν..

Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου..όσο για μένα θα δείξει γιατί... να μη λέω συνέχεια τα ίδια και προκαλώ χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fwtaki είπε:

Καλά εμένα διπλωμένη με βλέπει να πονάω και μου λέει μέχρι να δω χοριακη έχω ελπίδες...!

Και εσυ να εχεις ελπίδες....Από τη στιγμή που ο γιατρός δεν σου είπε κάτι αρνητικό πάμε αύριο για την χοριακή και τα θετικά αποτελέσματα....Πίστεψε το!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fwtaki είπε:

Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου..όσο για μένα θα δείξει γιατί... να μη λέω συνέχεια τα ίδια και προκαλώ χαχαχα

Θα σε πλακωσω ε; Ετοιμάσου.... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kppm είπε:

Ναι ρε παιδάκι μου ζουν σε άλλο κόσμο....του εξηγούσα ότι δεν είναι μόνο η 1η χοριακη,Πάμε κ για 2η να δούμε πως συνεχίζει.....Και δεν ξέρω αν κάνουμε κ 3η.....αααα έτσι μου λέει είναι???χαχαχα......Ευχαριστώ!!!!!Και εσύ με το καλό να αρχίσεις!!!!!!

Τα ίδια και μένα εμένα λέει στο ιατρό ποτέ θα σε ξανά δούμε..; Και λέει ο ιατρός όταν μάθουμε ότι είναι έγκυος τότε και λέει το δεν θα ξανά έρθουμε τώρα..; Αχαχα

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εμένα ήταν να μου έρθει Παρασκευή αλλά κορίτσια δεν λέει κάτι αυτό...με τόσα φάρμακα που έχουμε φορτωθεί το σώμα ξεγελιέται και περίοδο δεν πρόκειται να δείτε.. . Αυτό είναι το τελευταίο πράγμα που πρέπει να σας ανησυχεί..... @Fwtaki αύριο θα πάμε για χοριακη..... αυτό να σκέφτεσαι μόνο.... εγώ το έχω ψύχραιμα στο μυαλό μου αυτή τη φορά.... εντάξει θα στεναχωρηθω αν είναι αρνητικό γιατί θα είναι η τρίτη μου προσπάθεια και τελευταία γιατί κατάψυξη τέρμα.... αλλά δεν θα είναι και το τέλος του κόσμου... δεν ξέρω όμως είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη κάτι μου λέει ότι εκεί είναι τα σποράκια μου και το παλεύουν..

καλα αποτελέσματα κοπέλα μου..!!!!!! 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Ας είναι και κάποιος θετικός σε εσένα!!!!Αν ηταν ολοι αρνητικοι εσυ θα ειχες τρελαθει!!!!Όλα καλά θα πάνε!!!!❤❤

Παντος όλοι θετική εγώ το αντίθετο έχω χάσει την θετικότητα μου κάπου θα έχει παραπέσει τελευταία..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτάξτε πέρα από το σώμα όλα αυτά τα φάρμακα επηρεάζουν κ την ψυχολογία... κορίτσια έχουμε πάρει ορμόνες κ χάπια αρκετά για τη ζωή μας όλη, είναι δυνατό να μην μας  κάνουν άνω κάτω λέτε; γι'αυτό κουράγιο κ μακάρι αύριο να έχουμε μόνο θετικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κοιτάξτε πέρα από το σώμα όλα αυτά τα φάρμακα επηρεάζουν κ την ψυχολογία... κορίτσια έχουμε πάρει ορμόνες κ χάπια αρκετά για τη ζωή μας όλη, είναι δυνατό να μην μας  κάνουν άνω κάτω λέτε; γι'αυτό κουράγιο κ μακάρι αύριο να έχουμε μόνο θετικά!

Αχ ποσό σωστά..!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kokotsalo είπε:

Καλα ειμαι!!!καλα κανεις....ο επιμενων Νικά!!!!!!!

Αγάπη μου γλυκιά σε ευχαριστώ πολύ .....

στις πριν 12 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Σε ποιο κέντρο γίνονται όλα αυτά καλέ;

Τώρα πήγα στο γέννημα και μου είπαν ότι έχουν μηχανήματα που δεν ταράσσουν καθόλου τα έμβρυα απλά τα παρακολουθούν μέσω υπολογιστή μας έδωσαν και στικάκι με την πορεία εξέλιξης τους 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θαύμα! είπε:

Και οι δύο γιατροί με έβαζαν να συνεχισώ την ζωή μου κ μια χαρά θετικό αποτέλεσμα είχα..η έκβαση είχε να κάνει με το εμβριο κ άλλα θέματα όχι με την εμφύτευση...εγώ δεν καθόμουν καθόλου ξαπλα

❤❤❤❤❤

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia35 είπε:

Καλά @Papadakis είσαι φοβερή!!!!! Προχωράς με συνοπτικές διαδικασίες!!!! Κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου μια τεράστια χοριακη!!!!

Και σε όλα τα κορίτσια που πάνε αύριο για χοριακη καλά αποτελέσματα!!!Ο Δεκέμβρης μπήκε πολύ δυναμικά!!!!

Αγάπη μου γλυκιά δεν το περίμενα ότι θα εκανα αμέσως ..... άλλαξα κέντρο και γιατρό για μα δώσω μια ευκαιρία και κάπου άλλου ...

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θαύμα! είπε:

 

Κορίτσια καλημέρα 

Μια φίλη μου έχασε το ένα από τα δύο δίδυμα της πριν κάποιους μήνες σε ηλικία των 4 ετών( δε θα αναφέρω λογους για ευνόητο λίγο).Ειχε εξαντλήσει Ες τις προσπάθειες της για να έρθουν αυτά τα παιδιά.Οι ψυχολόγοι τους πρότειναν να προχωρήσουν σε μια προσπάθεια ακομη .Εάν σε κάποια περισσεύουν φάρμακα κ θέλει να τα χαρίσει θα είναι μεγάλη χαρά.Ο γιατρός της( Μαστρομηνας ) δε ζήτησε συγκεκριμένα φάρμακα.Ο,τι βρει.

Η καρδιά μου απλά σπαράζει ..... έχω δτο cetrodite με χαρά να τα χαρίσω 

στις πριν 1 ώρα, ο/η kppm είπε:

Καλημέρα!!!!εμένα μου είπε ότι μπορώ να κάνω κανονικά τις δραστηριότητες μου....Και βόλτα αν θέλω κ τις δουλειές μου κανονικά...Όχι με υπερβολή....Μόνο βάρος να μην σηκώσω...

Εσυ σε ποιο κέντρο είσαι κορίτσι γλυκό ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Αχ κοπέλα μου σε ευχαριστώ αλήθεια..!!!!! Περιμένω τώρα την βαπτιστήρα μου μπα και ξεχαστώ 

Καλά κανείς να ξεχαστείς για ν Α περάσει όμορφα η μέρα ..... 

όλα από τα φάρμακα είναι ρε κορίτσια .... εάν υπήρχαν συμπτώματα πραγματικά και θα μας τα έλεγαν και Επισης θα τα καταλάβαιναν και αυτές που μένουν με φυσιολογικό τρόπο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Αγάπη μου γλυκιά σε ευχαριστώ πολύ .....

Τώρα πήγα στο γέννημα και μου είπαν ότι έχουν μηχανήματα που δεν ταράσσουν καθόλου τα έμβρυα απλά τα παρακολουθούν μέσω υπολογιστή μας έδωσαν και στικάκι με την πορεία εξέλιξης τους 

❤❤❤❤❤

Αγάπη μου γλυκιά δεν το περίμενα ότι θα εκανα αμέσως ..... άλλαξα κέντρο και γιατρό για μα δώσω μια ευκαιρία και κάπου άλλου ...

Η καρδιά μου απλά σπαράζει ..... έχω δτο cetrodite με χαρά να τα χαρίσω 

Εσυ σε ποιο κέντρο είσαι κορίτσι γλυκό ;;;

Εγώ είμαι Θεσσαλονίκη στο embrylab...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα τώρα τουαλέτα και σκούπισα κ βγήκαν κάτι καφέ....Όχι σαν αιμα...Ούτε σαν πήγμα...κατι λίγα....Και καταλαβαίνω από χθες κάτι έντονα τσιμπήματα.....Υπάρχει περίπτωση τα καφέ να είναι εμφύτευση η μπα???sorry για την περιγραφη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...