Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Μου είπε όχι βάρη.... ναι έχω ένα παιδάκι !!! Και εμένα μου κάνει εντύπωση για αυτό περίμενα να δω σχόλια σας .... μια βλαστοκύστη η οποία μάλιστα Τρίτη μέρα Δνε έδειχνε και τόσο καλή και χθες έκανε πολύ καλό μοριδιο και σήμερα μια καλή βλαστοκύστη ....

Αυτό είναι πολύ θετικό! Όλα καλά θα πάνε.. Πρόσεχε όμως λίγο παραπάνω και μην κουραζεσαι πολύ.. Θεωρώ ότι κάποια πράγματα μπορούμε να τα καταλάβουμε και μόνες μας και να κρίνουμε πιο είναι το καλύτερο για μας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Αυτό είναι πολύ θετικό! Όλα καλά θα πάνε.. Πρόσεχε όμως λίγο παραπάνω και μην κουραζεσαι πολύ.. Θεωρώ ότι κάποια πράγματα μπορούμε να τα καταλάβουμε και μόνες μας και να κρίνουμε πιο είναι το καλύτερο για μας.. 

Έχεις απόλυτο δίκιο .... όχι δεν κουράζομαι καθόλου και δεν έχω κάνει καθόλου δουλειές ....... αλλά κανονικά την ζωή μου χωρίς καμία υπερβολή ! Θα το δοκιμάσω και αυτό και θα δούμε έτσι και αλλιώς τα έχω κάνει όλα ......χ7

συγχαρητητια και πάλι με το καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Γλυκό μου @Kokotsalo τι κανείς ;;;;;;; σε ευχαριστώ πολύ .... δεν τα παρατάω .....το θέλω πολύ !!!

Καλα ειμαι!!!καλα κανεις....ο επιμενων Νικά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Από ότι μου είπαν τα παρακολουθούν από τον υπολογιστή και δεν τα ταράζουν !! Όποτε μάθε μέρα μου έλεγαν την εξέλιξη τους και σήμερα μας έδωσαν και ένα στικάκι με την εξέλιξη του ..... 

Σε ποιο κέντρο γίνονται όλα αυτά καλέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Με την έμβρυο μεταφορά τι οδηγίες σας έχουν δώσει ;;;; όσο αφορά ξάπλα η όχι ;;;;

Και οι δύο γιατροί με έβαζαν να συνεχισώ την ζωή μου κ μια χαρά θετικό αποτέλεσμα είχα..η έκβαση είχε να κάνει με το εμβριο κ άλλα θέματα όχι με την εμφύτευση...εγώ δεν καθόμουν καθόλου ξαπλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε..;;;

Καλημέρα Νίκη.... εγώ μια χαρά... άντε μία μέρα έμεινε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά @Papadakis είσαι φοβερή!!!!! Προχωράς με συνοπτικές διαδικασίες!!!! Κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου μια τεράστια χοριακη!!!!

Και σε όλα τα κορίτσια που πάνε αύριο για χοριακη καλά αποτελέσματα!!!Ο Δεκέμβρης μπήκε πολύ δυναμικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα Νίκη.... εγώ μια χαρά... άντε μία μέρα έμεινε....

Άντε άντε περιμένουμε θετικά αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

 

 

Κορίτσια καλημέρα 

Μια φίλη μου έχασε το ένα από τα δύο δίδυμα της πριν κάποιους μήνες σε ηλικία των 4 ετών( δε θα αναφέρω λογους για ευνόητο λίγο).Ειχε εξαντλήσει Ες τις προσπάθειες της για να έρθουν αυτά τα παιδιά.Οι ψυχολόγοι τους πρότειναν να προχωρήσουν σε μια προσπάθεια ακομη .Εάν σε κάποια περισσεύουν φάρμακα κ θέλει να τα χαρίσει θα είναι μεγάλη χαρά.Ο γιατρός της( Μαστρομηνας ) δε ζήτησε συγκεκριμένα φάρμακα.Ο,τι βρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Με την έμβρυο μεταφορά τι οδηγίες σας έχουν δώσει ;;;; όσο αφορά ξάπλα η όχι ;;;;

Καλημέρα!!!!εμένα μου είπε ότι μπορώ να κάνω κανονικά τις δραστηριότητες μου....Και βόλτα αν θέλω κ τις δουλειές μου κανονικά...Όχι με υπερβολή....Μόνο βάρος να μην σηκώσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kppm είπε:

Καλημέρα!!!!εμένα μου είπε ότι μπορώ να κάνω κανονικά τις δραστηριότητες μου....Και βόλτα αν θέλω κ τις δουλειές μου κανονικά...Όχι με υπερβολή....Μόνο βάρος να μην σηκώσω...

εμένα μου είπε τρεις πρώτες μέρες να μην κουράζομαι και να μη σηκώνω Βάρη και μετά να επιστρέψω στις δραστηριότητες μου κανονικά χωρίς υπερβολές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια...εγώ απλά πονάω πολύ...

Καλημερα!!!!Μίλησες με τον γιατρό σου κορίτσι μου??και εσυ αυριο δεν πας για χοριακη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλημερα!!!!Μίλησες με τον γιατρό σου κορίτσι μου??και εσυ αυριο δεν πας για χοριακη??

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλημερα!!!!Μίλησες με τον γιατρό σου κορίτσι μου??και εσυ αυριο δεν πας για χοριακη??

Καλημέρα! Αυτά τα καφέ όπως και κάτι ροζ που είχα θεωρεί πως είναι από τις προγεστερόνες που βάζω...όσο για τους πόνους δεν τους θεωρεί αξιολογησιμους...τι να πω μου έρχονται κάτι πόνοι που διπλώνω όπως όταν μου κατεβαίνει η περίοδος...ναι αύριο..

Επεξεργάστηκε από Fwtaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

 

Καλημέρα! Αυτά τα καφέ όπως και κάτι ροζ που είχα θεωρεί πως είναι από τις προγεστερόνες που βάζω...όσο για τους πόνους δεν τους θεωρεί αξιολογησιμους...τι να πω μου έρχονται κάτι πόνοι που διπλώνω όπως όταν μου κατεβαίνει η περίοδος...ναι αύριο..

Άντε υπομονή κοριτσάκι μου,Μια μέρα έμεινε!!!!Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακή!!!!!!θα περιμένουμε νέα σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Άντε υπομονή κοριτσάκι μου,Μια μέρα έμεινε!!!!Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακή!!!!!!θα περιμένουμε νέα σας.....

Σ' ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι και σε σένα το καλύτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ρε κορίτσια να σας πω κάτι..; Δεν νωκιζω να τα κατάφερα έχω την αίσθηση ότι θα αδιαθετήσω σήμερα 

Καλημέρα...καλά εγώ έτσι νιώθω μια βδομάδα και βάλε και ακόμα έτσι νιώθω και δεν έχω αδιαθετησει ακόμα...σήμερα περίμενα κανονικά..τέλος πάντων... χαλάρωσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! κορίτσια φαγωθήκατε με αυτή τη ρημάδα την περίοδο! Δε λέω μπορεί κ να μην έχει γίνει κάτι κ να έρθει, αλλά αφήστε ρε σεις να κάνετε αυτή την έρημη ανάλυση πρώτα!!!! Με έχετε αγανακτήσει ?  ?  ? Μόνο η @kppm δείχνει πειθαρχία! 

Πέρα από την πλάκα, ειλικρινά ξέρω πόσο δύσκολο είναι να πηγαινοέρχεσαι στην τουαλέτα μην δεις αίμα, να ονειρεύεσαι κ ταυτόχρονα να φοβάσαι μην γκρεμιστείς... όμως δώστε βρε κορίτσια λίγο χρόνο... κ αν όντως έρθει το "κακό" εδώ είμαστε  για να βρείτε τη δύναμη για το παρακάτω... καλή επιτυχία κ βαθιές ανάσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...