Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια μου συγχαρητήρια σε όσα κορίτσια πέτυχαν είστε πολλές και δεν προλαβαίνω να παρακολουθήσω. Σήμερα πήρα το παραπεμπτικό για τα φαρμακα Ρίξτε μια ματια μπας και ξερετεψποσα θα στοιχίσουν?? Πρώτη φορά θα ξεκινήσω και δεν ξέρω τι να δω όποια μπορεί να βοηθήσει θα με εξυπηρετούσε θα το εκτιμούσα.

20191207_141804.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου συγχαρητήρια σε όσα κορίτσια πέτυχαν είστε πολλές και δεν προλαβαίνω να παρακολουθήσω. Σήμερα πήρα το παραπεμπτικό για τα φαρμακα Ρίξτε μια ματια μπας και ξερετεψποσα θα στοιχίσουν?? Πρώτη φορά θα ξεκινήσω και δεν ξέρω τι να δω όποια μπορεί να βοηθήσει θα με εξυπηρετούσε θα το εκτιμούσα.

20191207_141804.jpg

κοριτσι αν καταλαβα καλά οι τιμές είναι οι αναγραφόμενες  κ αν στα γραψουν εχεις 25% συμμετοχη. Η δευτερη που γραφει ειναι μαλλον η γνωστή οβιτρελ που κανει καπου 30ευρω κ βλέπω ότι γράφει ακριβώς αυτό 32,98. Το πρωτο αν δεις γράφει από κάτω 150,03. Οπότε όλα μαζί είναι χοντρικά 190 ευρω; (το τελευταιο οκ ειναι 5 ευρω από ότι βλεπω). Αυτά είναι όλα βρε Σταυρι; το φαρμακο της διεγερσης ποιο ειναι ; το πρωτο; κ θα ειναι μονο 5 μερες; προφανως ακολουθεις κατι εντελως αλλο απο αυτό που εκανα εγω οπότε δεν ξέρω παραπάνω... καλή αρχή κ καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου συγχαρητήρια σε όσα κορίτσια πέτυχαν είστε πολλές και δεν προλαβαίνω να παρακολουθήσω. Σήμερα πήρα το παραπεμπτικό για τα φαρμακα Ρίξτε μια ματια μπας και ξερετεψποσα θα στοιχίσουν?? Πρώτη φορά θα ξεκινήσω και δεν ξέρω τι να δω όποια μπορεί να βοηθήσει θα με εξυπηρετούσε θα το εκτιμούσα.

20191207_141804.jpg

Καλη αρχή εύχομαι! Στο χαρτί σου γράφει τις τιμές.. Εσύ από αυτές πληρώνεις 25% συμμετοχή.. Χοντρικά όπως το βλέπω γύρω στα 40-50€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι καθότι αγαπώ το  google το έψαξα. Με κάθε επιφύλαξη γιατί ούτε γιατρός είμαι ούτε τίποτα, νομίζω ότι το πρώτο είναι ο ανταγωνιστής γι'αυτό είναι μόνο 5 ενέσεις https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/orgalutran-epar-product-information_el.pdf

Κ το δεύτερο η οβιτρελ για ωορρηξία. Σου λείπει το φάρμακο διέγερσης ή μου φαίνεται; αυτό είναι τα πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Καλη αρχή εύχομαι! Στο χαρτί σου γράφει τις τιμές.. Εσύ από αυτές πληρώνεις 25% συμμετοχή.. Χοντρικά όπως το βλέπω γύρω στα 40-50€

σωστά! αν της τα γράψουν τόσα είναι! Τα 190 που είπα είναι η αρχική τιμή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Με την έμβρυο μεταφορά τι οδηγίες σας έχουν δώσει ;;;; όσο αφορά ξάπλα η όχι ;;;;

Εγώ καθησα δύο βδομάδες ξάπλα,δεν έκανα τίποτα! Τις 5 πρώτες μέρες καναπέ κρεββατι και μπάνιο έκανα την Τρίτη μέρα.. Μετά καθόμουν και λίγο αλλά κατά βάση ήμουν ξάπλα και μετά μέρα πάρα μέρα μπάνιο.. Μου είχαν πει δεύτερη βδομάδα ότι μπορώ να πάω μια κοντινή βόλτα ή για έναν καφέ για λίγη ώρα αλλά προσωπικά δε μου έλειπε τίποτα από αυτά οπότε έμεινα σπίτι.  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

σωστά! αν της τα γράψουν τόσα είναι! Τα 190 που είπα είναι η αρχική τιμή...

Στο χαρτί που έχει είναι ήδη γραμμένα τα φάρμακα.. Με το βιβλιαριο της και σε ένα φαρμακείο τα πήρε  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Με την έμβρυο μεταφορά τι οδηγίες σας έχουν δώσει ;;;; όσο αφορά ξάπλα η όχι ;;;;

Πάει με τον ιατρό εμένα μου είπε μέσα μόνο ο κάναμε και το κρεβάτι θα με βλέπει ενώ σε μια φίλη μου την αφυσε μετά από 3 μέρες κανονικά να βγει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Στο χαρτί που έχει είναι ήδη γραμμένα τα φάρμακα.. Με το βιβλιαριο της και σε ένα φαρμακείο τα πήρε  

α οκ! δεν είμαι εοπυ κ δεν το αναγνώρισα ότι είναι γραμμένα... όντως ένα 50ευρω ειναι! Οπότε @Σταυρι υπολόγισε 50! Τελικά για τα φάρμακα διέγερσης θα περάσεις επιτροπή; 

καλή αρχήηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Σταυρι καθότι αγαπώ το  google το έψαξα. Με κάθε επιφύλαξη γιατί ούτε γιατρός είμαι ούτε τίποτα, νομίζω ότι το πρώτο είναι ο ανταγωνιστής γι'αυτό είναι μόνο 5 ενέσεις https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/orgalutran-epar-product-information_el.pdf

Κ το δεύτερο η οβιτρελ για ωορρηξία. Σου λείπει το φάρμακο διέγερσης ή μου φαίνεται; αυτό είναι τα πολλά...

Α ωραια τόσα Είναι??? Λοιπόν άκουσε αυτά μου τα εγραψε Κάιντα υπόλοιπα θα μου τα φέρει η φιλη της μαμας κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ παντως ανταποκριθηκατε αμεσα και πάλι σας ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου συγχαρητήρια σε όσα κορίτσια πέτυχαν είστε πολλές και δεν προλαβαίνω να παρακολουθήσω. Σήμερα πήρα το παραπεμπτικό για τα φαρμακα Ρίξτε μια ματια μπας και ξερετεψποσα θα στοιχίσουν?? Πρώτη φορά θα ξεκινήσω και δεν ξέρω τι να δω όποια μπορεί να βοηθήσει θα με εξυπηρετούσε θα το εκτιμούσα.

20191207_141804.jpg

Βλέπεις κάτι τις τιμές που λέει για τιμές φαρμακείο..;; Ε περίπου 60€ Η πρώτη είναι ανταγωνιστής να ξέρεις θα σου πει αν το κρίνει εκείνος να την κανείς δεν χροαζεται πάντα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Α ωραια τόσα Είναι??? Λοιπόν άκουσε αυτά μου τα εγραψε Κάιντα υπόλοιπα θα μου τα φέρει η φιλη της μαμας κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ παντως ανταποκριθηκατε αμεσα και πάλι σας ευχαριστώ 

οπότε μια χαρά με 50-60 ευρω θα εισαι σουπερ! ποιο φάρμακο θα πάρεις για διέγερση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Εγώ καθησα δύο βδομάδες ξάπλα,δεν έκανα τίποτα! Τις 5 πρώτες μέρες καναπέ κρεββατι και μπάνιο έκανα την Τρίτη μέρα.. Μετά καθόμουν και λίγο αλλά κατά βάση ήμουν ξάπλα και μετά μέρα πάρα μέρα μπάνιο.. Μου είχαν πει δεύτερη βδομάδα ότι μπορώ να πάω μια κοντινή βόλτα ή για έναν καφέ για λίγη ώρα αλλά προσωπικά δε μου έλειπε τίποτα από αυτά οπότε έμεινα σπίτι.  :-)

Τον ίδιο ιατρό έχουμε..;;;   Ακριβός τα ίδια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

α οκ! δεν είμαι εοπυ κ δεν το αναγνώρισα ότι είναι γραμμένα... όντως ένα 50ευρω ειναι! Οπότε @Σταυρι υπολόγισε 50! Τελικά για τα φάρμακα διέγερσης θα περάσεις επιτροπή; 

καλή αρχήηηη

Όχι δεν θα περάσω κορίτσι μου  .. τα φαρμακα διέγερσης είναι ακριβά πολύ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Fwtaki είπε:

@ioannastr καλημέρα κορίτσι μου! Έχω περάσει πριν 1,5 χρόνο μια παρόμοια κατάσταση που το πρώτο σπερματογραφημα του άντρα μου ήταν κακό και μου είπε το ίδιο πράγμα...και αυτή τη στιγμή έχουμε φτάσει στο ακριβώς αντίθετο...ανελπιστη βελτίωση με βιταμίνες και πρόβλημα στα ωάρια μου...πάμε εναλλάξ όπως καταλαβαίνεις... υπομονή τίποτα άλλο δεν έχω να πω! Κορίτσια χτες το βράδυ πολλά ροζ και σήμερα πουρνο πουρνο πόνοι και σκούρο καφέ...να ρθει να τελειώνουμε...καλή σας μέρα!

Κ τώρα παιρνεις κ εσυ φάρμακα για να φτιάξεις τα ωάρια;; Τι να πω βρε κορίτσια...άλλοι άνθρωποι ταλαιπωρούνται πολύ κ άλλοι τα κάνουν κ τα έχουν στο δρόμο ή τα παρατάνε... πφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Όχι δεν θα περάσω κορίτσι μου  .. τα φαρμακα διέγερσης είναι ακριβά πολύ???

Φτάνουν το χιλιάρικο και παραπάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Όχι δεν θα περάσω κορίτσι μου  .. τα φαρμακα διέγερσης είναι ακριβά πολύ???

κοίτα αν στα δώσει η φίλη σας θα είσαι μια χαρά αλλιώς ναι είναι πάρα πολυ! πάνε από 1000 ως 1500 ευρω αναλογα τη δοση που θες... εγω πηρα bemfola 9 κουτια με 91€ το κουτι αλλά δεν το πληρωσα εγω, σου λεω τη λιανικη. Από τα κοριτσια εδω εχω ακουσει το gonal που απο οτι καταλαβαινω ειναι κ πιο ακριβο. Τελοσπαντων ειναι πολλα τα λεφτα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

οπότε μια χαρά με 50-60 ευρω θα εισαι σουπερ! ποιο φάρμακο θα πάρεις για διέγερση; 

Δεν ξέρω τίποτα ακόμα φαντάσου θα τα ξεκινήσω από Ιανουάριο αλλά μαζί με τις εξετάσεις που μου στηλε μου έστειλε και αυτά ε εγώ θα τα μαζεύω τα φαρμακακια  σιγά σιγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Δεν ξέρω τίποτα ακόμα φαντάσου θα τα ξεκινήσω από Ιανουάριο αλλά μαζί με τις εξετάσεις που μου στηλε μου έστειλε και αυτά ε εγώ θα τα μαζεύω τα φαρμακακια  σιγά σιγα

Προσοχή λήγουν σύντομα μερικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα φυσικά δεν αντιμετωπίζουμε το ίδιο πρόβλημα με σένα όμως για τους άντρες δεν είναι πάρα πολύ εύκολο να το δεχτούν όλο αυτό όπως σου είπε και μία άλλη κοπέλα. εμείς οι γυναίκες μπορούμε να δεχτούμε ότι πρόβλημα έχουμε οι άντρες όμως όχι τόσο εύκολα πληγώνεται ο εγωισμός τους και κλείνονται στον εαυτό τους. Ωστόσο λύσεις υπάρχουν και πρέπει να κάνετε μία ανοιχτή κουβέντα σχεδιάζοντας τα επόμενα σας βήματα. Στην ίδια θέση με σας βρίσκονται πάρα πολλά ζευγάρια πίστεψέ με. αν κάνετε μία βόλτα από τα κέντρα εξωσωματικής θα το διαπιστώσετε και οι ίδιοι. Το θετικό είναι ότι η ιατρική επιστήμη έχει προχωρήσει τόσο πολύ που μπορεί να αντιμετωπίσει τα προβλήματα Το θέμα είναι εσείς να είστε δεκτικοί στις όποιες λύσεις. Να κάνετε πολύ όμορφες γιορτές με αγάπη και πίστη όχι μόνο στο Θεό αλλά και ο ένας στον άλλον.... Όλα θα ξεπεραστούν σιγά-σιγά θα το δείτε... Είναι καλό που μπήκε σε αυτό το forum γιατί θα διαβάσεις διάφορες ιστορίες λύπης Χαράς αλλά όλες στο τέλος τα καταφέρνουν.... δεν έχω διαβάσει κάποιον άντρα να μπαίνει εδώ μέσα αλλά είμαι σίγουρη ότι πίσω από την καθεμιά μας υπάρχει ένας σύντροφος που τη στηρίζει... Μπορείς να του δώσεις να διαβάσει κάποιες από αυτές τις ιστορίες και θα δείτε ότι δεν είστε οι μόνοι... Εγώ τουλάχιστον το έχω κάνει αυτό. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχετε καλές γιορτές.

Αυτό θέλω να πιστεύω κ εγώ..πως στο τέλος θα τα καταφέρουμε!!! Εγώ είμαι διατεθειμένη να κάνω ότι μα ότι περνάει από το χέρι μου!! Είναι νωρίς ακόμα κ δεν έχουμε προχωρήσει σε επόμενες συζητήσεις,εξετάσεις..έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας αλλά πιστεύω ότι αν το ζευγάρι είναι αγαπημένο,θα βρεθεί λύση..

καλες γιορτές σε όλους!! Με υγεία,χαρά κ χαρμόσυνα νέα...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τον ίδιο ιατρό έχουμε..;;;   Ακριβός τα ίδια 

Νομίζω ότι αυτό είναι και το λογικό! Ξέρω ότι η  ξεκούραση βοηθάει σίγουρα. Βόλτες και καφέδες έχουμε πάει άπειρες φορές. Για δύο βδομάδες δε θα πάθουμε και τίποτα.. Αααα.. Και επίσης μου είπε ΠΊΣΤΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Καλέ τι είναι αυτά που λέει γιατί να τον παρατήσεις αν είναι δυνατόν!!  Απάντησε ότι με τον ίδιο τρόπο... Εσύ θα με παρατουσες αν για κάποιο λόγο δεν θα μπορούσα να κάνω ποτέ παιδί; Σας έχει ενώσει πρώτα από όλα η αγάπη του ενός για τον άλλο Για αυτό και θέλετε να δημιουργήσετε κάτι πέρα από σας.... Και θα το καταφέρετε να είστε σίγουροι αρκεί να μείνετε ενωμένοι... Πες στον άντρα σου ότι δεν ήρθε το τέλος του κόσμου όλα αντιμετωπίζονται ιατρικά πλέον... έχω παντρευτεί και έχω χωρίσει δύο φορές και σε όλη αυτή τη διαδικασία μέσα κατάλαβα ότι το πιο σημαντικό για ένα ζευγάρι είναι η αγάπη η συντροφικότητα και υποστήριξη... Αν υπάρχουν αυτά ότι πρόβλημα και να παρουσιαστεί μπροστά σας λύνεται γιατί η ζωή Δεν είναι μόνο για τα εύκολα είναι και για τα δύσκολα και εκεί δείχνει ο άλλος την πραγματική του αγάπη...  

Ποσο δίκιο έχεις!!! Ποσο καλά τα λες!!! Αν υπάρχει αγάπη κ υποστήριξη,όλα θα βρουν το δρόμο τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimi80 είπε:

Νομίζω ότι αυτό είναι και το λογικό! Ξέρω ότι η  ξεκούραση βοηθάει σίγουρα. Βόλτες και καφέδες έχουμε πάει άπειρες φορές. Για δύο βδομάδες δε θα πάθουμε και τίποτα.. Αααα.. Και επίσης μου είπε ΠΊΣΤΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ! :-)

Δεν ξέρω από την μια μου φαίνεται παράλογο από την άλλη όμως φυσιολογικό καλά αυτό κι εμένα μου το είπε το τελευταίο..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ δε βγάζω άκρη αυτό το μήνα με τα τεστ… Όλα αρνητικά με χαμηλή την ορμόνη. 16η μέρα του κύκλου σήμερα με πονάκια ωορρηξίας στη δεξιά πλευρά… Τι γίνεται;;; Έχει τύχει σε καμμία;;
    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...