Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η kppm είπε:

Ωραία....άντε πλησίασαν οι μέρες περιμένουμε το δεύτερο θετικό!!!!!!Εγώ Παρασκευή πάω 13....

Τυχερή μου μέρα..!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τυχερή μου μέρα..!!!!!!!! 

Αλήθεια???ελπίζω να φέρει και σε μένα γούρι!!!!!Αν και το 13 είναι αγαπημένος αριθμός γενικότερα!!!!!Συμφωνώ με όλα όσα είπε η @Dimi80 ακριβώς όπως τα λέει!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Κοπελα μου καταρχάς συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Εγώ που από το πρωί έχω πόνους έντονους και και καφέ στο σκούπισμα τι να κάνω???!!! Τέλος πάντων έχω δρόμο μπροστά μου...ο,τι καλύτερο σου εύχομαι!!! 

Μίλησες καθόλου με το γιατρό σου??Τι σου είπε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kppm είπε:

Αλήθεια???ελπίζω να φέρει και σε μένα γούρι!!!!!Αν και το 13 είναι αγαπημένος αριθμός γενικότερα!!!!!Συμφωνώ με όλα όσα είπε η @Dimi80 ακριβώς όπως τα λέει!!!!!?

Ναι κι εμένα είμαι ο Αριθμός μου..!! Κι εγώ συμφωνώ απόλυτα με την @Dimi80 απλά είναι δύσκολο σαν νίκη να είμαι αισιόδοξη με εμένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Χαχαχα ένταξη λέω κι εγώ..!!! Αχ αυτό μου το λένε πολύ ότι είμαι απεσιοδοξη με όλα πρώτα εμένα αλλά προς άλλους πάντα έχω αισιοδοξία..!! 

Οι άλλοι τα καταφέρνουν και μόνοι τους Νίκη μου, δε περιμένουν την δική σου αισιοδοξια. Εσύ από την άλλη δε κάνεις τίποτα για σένα! Γι αυτό συνελθε και δες το ποτήρι μισό γεμάτο μια φορά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimi80 είπε:

Οι άλλοι τα καταφέρνουν και μόνοι τους Νίκη μου, δε περιμένουν την δική σου αισιοδοξια. Εσύ από την άλλη δε κάνεις τίποτα για σένα! Γι αυτό συνελθε και δες το ποτήρι μισό γεμάτο μια φορά! 

Αυτό θα το προσπαθήσω να το κάνω κοπέλα μου..!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fwtaki είπε:

Δεν το σηκώνει...

Καμία φορά τα καφέ είναι και καλό λένε..!! Είναι παλιό αίμα η από την εμφυτεψη.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Fwtaki μην τρελαινεσαι και μην αγχώνεσαι.. Προσπάθησε να τον βρεις και αργότερα. Αν θες την γνώμη μου καλύτερα να κάτσεις λίγο ξάπλα να ξεκουραστείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Ωραία....άντε πλησίασαν οι μέρες περιμένουμε το δεύτερο θετικό!!!!!!Εγώ Παρασκευή πάω 13....

Αργείς ακόμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dimi80 στείλε θετική ενέργεια σε όλες!!! Ειδικά στα κορίτσια που περιμένουν για χοριακή! @Niki94 @Fwtaki @kppm @Taggeris μακάρι όλες να δείτε θετικό!!! Πάντως πραγματικά έχουμε πάρει τόσα φάρμακα με τη διέγερση κ τωρα με τη μεταφορά που ειλικρινά θεωρώ ότι πια δεν μπορούμε να αναγνωρίσουμε συμπτώματα... το σύστημα μας εχει κάνει κανονικά επανεκκίνηση! Με το καλό σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Dimi80 στείλε θετική ενέργεια σε όλες!!! Ειδικά στα κορίτσια που περιμένουν για χοριακή! @Niki94 @Fwtaki @kppm @Taggeris μακάρι όλες να δείτε θετικό!!! Πάντως πραγματικά έχουμε πάρει τόσα φάρμακα με τη διέγερση κ τωρα με τη μεταφορά που ειλικρινά θεωρώ ότι πια δεν μπορούμε να αναγνωρίσουμε συμπτώματα... το σύστημα μας εχει κάνει κανονικά επανεκκίνηση! Με το καλό σε όλες σας!

Σευχαριστουμε πολύ.... μακάρι παναγία μου τα νέα να είναι χαρμόσυνα για όλες μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Σευχαριστουμε πολύ.... μακάρι παναγία μου τα νέα να είναι χαρμόσυνα για όλες μας....

Μακάρι! Με την ίδια ευχή έχουμε ξεκινήσει ολες! Εύχομαι σύντομα με το θετικό! Ολες έχουμε δώσει αγώνα να φτάσουμε ως εδώ, ειδικά όμως εσυ κ η @Niki94 έχετε ξεπεράσει τα πάντα... μακάρι να δούμε όλες θετικά, προς χάριν του αγώνα που έκανε η κάθε μια :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μακάρι! Με την ίδια ευχή έχουμε ξεκινήσει ολες! Εύχομαι σύντομα με το θετικό! Ολες έχουμε δώσει αγώνα να φτάσουμε ως εδώ, ειδικά όμως εσυ κ η @Niki94 έχετε ξεπεράσει τα πάντα... μακάρι να δούμε όλες θετικά, προς χάριν του αγώνα που έκανε η κάθε μια :-)

Όλες θα τα καταφέρετε και θα τα καταφέρουμε να φτάσουμε στο τέλος! Και μετά θα φτιάξουμε καινούριο φόρουμ για τα μπεμπακια μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Dimi80 στείλε θετική ενέργεια σε όλες!!! Ειδικά στα κορίτσια που περιμένουν για χοριακή! @Niki94 @Fwtaki @kppm @Taggeris μακάρι όλες να δείτε θετικό!!! Πάντως πραγματικά έχουμε πάρει τόσα φάρμακα με τη διέγερση κ τωρα με τη μεταφορά που ειλικρινά θεωρώ ότι πια δεν μπορούμε να αναγνωρίσουμε συμπτώματα... το σύστημα μας εχει κάνει κανονικά επανεκκίνηση! Με το καλό σε όλες σας!

Σε ευχαριστούμε μ..!!! Μο δεν ψάχνω εγώ προσωπικά κανένα συπτομα 

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μακάρι! Με την ίδια ευχή έχουμε ξεκινήσει ολες! Εύχομαι σύντομα με το θετικό! Ολες έχουμε δώσει αγώνα να φτάσουμε ως εδώ, ειδικά όμως εσυ κ η @Niki94 έχετε ξεπεράσει τα πάντα... μακάρι να δούμε όλες θετικά, προς χάριν του αγώνα που έκανε η κάθε μια :-)

αχ κοπέλα μου σε ευχαριστώ πολύ..!!! 

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Όλες θα τα καταφέρετε και θα τα καταφέρουμε να φτάσουμε στο τέλος! Και μετά θα φτιάξουμε καινούριο φόρουμ για τα μπεμπακια μας!! 

Μακάρι κοπέλα μου..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Όλες θα τα καταφέρετε και θα τα καταφέρουμε να φτάσουμε στο τέλος! Και μετά θα φτιάξουμε καινούριο φόρουμ για τα μπεμπακια μας!! 

❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Dimi80 στείλε θετική ενέργεια σε όλες!!! Ειδικά στα κορίτσια που περιμένουν για χοριακή! @Niki94 @Fwtaki @kppm @Taggeris μακάρι όλες να δείτε θετικό!!! Πάντως πραγματικά έχουμε πάρει τόσα φάρμακα με τη διέγερση κ τωρα με τη μεταφορά που ειλικρινά θεωρώ ότι πια δεν μπορούμε να αναγνωρίσουμε συμπτώματα... το σύστημα μας εχει κάνει κανονικά επανεκκίνηση! Με το καλό σε όλες σας!

Ευχαριστούμε πολύ!!!!Αυτό με τα συμπτώματα ειμαι αλήθεια!!!!το μυαλό παίζει παιχνίδια!!!!!ξέρεις τόσες φορές θα είχα μείνει έγκυος...χιχιχι καλα αποτελέσματα σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/12/2019 at 4:03 ΜΜ, ο/η Θαύμα! είπε:

Πήρα σήμερα 9 μέρα εμβριομεταφορας 2 βλαστοκυατεων κ ενός μοριδιου χοριακη 10. Σας το έλεγα σε μένα το τεστ δεν κάνει λαθος...αλλά με λες κ λίγο ειδική περίπτωση αφού 6/7 εμβριομεταφορες μου έδωσαν θετικό...Τα κακά νέα ήταν ότι στα 37 σχεδόν μου σταματώ .Έχω ήδη ένα παιδί.Δοκιμασα άλλες 3 φορές φτάνει.

Τα καλά νέα είναι ότι φεύγω με το κεφάλι ψηλά....σε αυτή τη μάχη την τελευταία έχασα...όμως η παρτίδα ήταν δική μου....Έκανα ο,τι μπορούσα κι ο,τι πίστευα ότι δεν μπορούσα....είδα πρόσφατα μια φωτό της @karen εδώ....δεν ξέρω αν ξέρει κανείς την ιστορία της....γύρω από τη μπέμπα είναι όλες οι ενέσεις εξωσωματικης κ τα φάρμακα...αυτή λοιπόν είναι η φωτό που έχω κάνει photoshop στην κόρη μου...διότι η κόρη μου ήταν ένα τέτοιο μωρό....μόνο που η δική μου καρδούλα εχει πλέον  κ βελάκι....είναι όλα όσα έκανα μετά από εκείνη για εκείνη πια κι όχι για μένα.Απο την ψυχή μου μέσα ,από το πρώτο ως το τελευταίο κύτταρο του κορμιού μου εύχομαι να πετύχετε όλες σύντομα! Το ότι θα πετύχετε το ξέρω...εσείς μπορεί να απελπιζεστε όμως εγώ το ξέρω...το σύντομα είναι η ευχή μου...όσο αντέχει η ψυχή σας( η τσέπη σας) κ η καρδιά προχωρήστε...παραμεριστε όλα τα άλλα...υποκλίνομαι στον αγώνα σας γιατί φευγωντας από το προσκήνιο της εξωσωματικής τι μένει; Ένα παιδί κ ο σεβασμός στη γυναικεία φύση! Σας φιλώ θα σας διαβάζω

Υγ εάν κάποιες δικαιουσε εξωσωματικη στο ναυτικό νοσοκομειο ( ενστολες ή ένστολοι σύζυγοι) να το τολμήσετε με κλειστά μάτια...όχι γιατί είναι δωρεάν αλλά γιατί οι υπηρεσίες του είναι όντως πολύ εύστοχο ψιλού επιπέδου...πολλά φιλια

στις On 6/12/2019 at 12:53 ΜΜ, ο/η Dimi80 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν.. Είμαι πολύ χαρούμενη.. Πήρα το αποτέλεσμα της χωριακης μου 123!!πηρα Τους γιατρούς μου και ενθουσιαστηκαν. Δεδομένου ότι είναι 11η μέρα είμαστε πολύ καλά μου είπαν.. Ο Άγιος Νικόλαος έκανε τελικά το θαύμα του :-) Εύχομαι να συνεχίσουν όλα καλά μέχρι να το πάρω στην αγκαλιά μου! Εύχομαι σε όλες να τα καταφέρετε και ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΈΡΕΤΕ! Πίστη κορίτσια μου, πίστη :-)

Συγχαρητήρια με το καλοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θαύμα! συγαχαρητηρια για την προσπάθεια σου .... δεν σε ξέρω αλλά εκτιμώ πολλα σε εσένα .... υγεία για εσένα και την οικογένεια σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...