Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα σας! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν! Εύχομαι η χάρη του Αγίου Νικολάου να μας φέρει ότι επιθυμούμε. @Dimi80 πού είσαι κορίτσι μου; Σήμερα δεν πας για χοριακή; Εύχομαι να έρθεις να μας ανακοινώσεις τα πιο όμορφα νέα σήμερα... Με το καλό με μία θετική χοριακή!

Εγώ σήμερα ξύπνησα με μία πολύ περίεργη διάθεση.... Μία περίεργη διαίσθηση ότι κάτι δεν πάει καλά με τα σποράκια μου....  Το είπα και χθες το βράδυ στον άντρα μου ότι νομίζω ότι αυτή τη φορά ήταν τζίφος...

Αχ κι εγώ τα ίδια λέω ότι κάτι δεν θα Πάει  και θα πάω σε λίγες μέρες Και θα πάρω το κλασικό 0 που περνώ εδώ και χρόνια..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν...και εγώ το χω πάρει απόφαση πως δεν...

Γιατί κοπέλα μου αν επιτρέπεται..;; 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Κοριτσια θετική ενέργεια!!!!Μην σκέφτεστε αρνητικά.....Αφήστε τις εξετάσεις να δείξουν.....να έχετε θετική διάθεση!!!!❤❤

Δεν ξέρω εμένα θα μου φανεί πρωτότυπο δεν ξέρω πως να το πω..!!! Έχω συνηθίσει οκά αυτά τα χρόνια το 0,10 στην χοριακη και αν δω άλλο αριθμό θα μου φανεί περίεργο..! Αυτό που έλεγα στον ιατρό μου όταν μου είπε σε θέλω χαλαρά ήταν ότι δεν έχω καταλάβει ότι έχω κάνει εξωσωματική δλδ ποτέ έγιναν όλα δεν έχω πάρει χαμπάρι δλδ είμαι πιο φλου από ποτέ μιλάμε σαν να πηγενα βόλτα στο μητέρα ήταν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Γιατί κοπέλα μου αν επιτρέπεται..;; 
 

Γιατί έχω για άλλη μια φορά ακριβώς τα συμπτώματα όπως όταν αδιαθετω...ακριβώς όμως...πόνους κλπ μέρες τώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Δεν ξέρω εμένα θα μου φανεί πρωτότυπο δεν ξέρω πως να το πω..!!! Έχω συνηθίσει οκά αυτά τα χρόνια το 0,10 στην χοριακη και αν δω άλλο αριθμό θα μου φανεί περίεργο 

Και εμένα θα μου φανεί περίεργο κ νομίζω ότι θα τρελαθώ από τη χαρά μου....Μετά όπως λες και εσύ από τόσα αρνητικά τεστ....Αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Κοριτσια θετική ενέργεια!!!!Μην σκέφτεστε αρνητικά.....Αφήστε τις εξετάσεις να δείξουν.....να έχετε θετική διάθεση!!!!❤❤

Δεν ξέρω καν αν θα φτάσω στην εξέταση...με μαθηματική ακρίβεια οδευω προς την περίοδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fwtaki είπε:

Γιατί έχω για άλλη μια φορά ακριβώς τα συμπτώματα όπως όταν αδιαθετω...ακριβώς όμως...πόνους κλπ μέρες τώρα..

Αφού λένε όμως ότι τα συμπτώματα εγκυμοσυνης κ περιόδου μοιάζουνε πολύ....Και εμένα ο γιατρός μου είπε ότι θα έχω κράμπες όπως τις περιόδου να μην φοβηθώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fwtaki είπε:

Δεν ξέρω καν αν θα φτάσω στην εξέταση...με μαθηματική ακρίβεια οδευω προς την περίοδο...

Πότε πας για χοριακη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fwtaki είπε:

Γιατί έχω για άλλη μια φορά ακριβώς τα συμπτώματα όπως όταν αδιαθετω...ακριβώς όμως...πόνους κλπ μέρες τώρα..

Κοπέλα μου καταλαβενω αλλά μην κάθεστε να ψάχνεις γιτι τα συπτοματα είναι ίδια.! Όποτε υπομονή ως την χοριακη..!!!

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kppm είπε:

Και εμένα θα μου φανεί περίεργο κ νομίζω ότι θα τρελαθώ από τη χαρά μου....Μετά όπως λες και εσύ από τόσα αρνητικά τεστ....Αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά....

εγω πάλι δεν είμαι ο ποιο θετικός άνθρωπος πρωί εμένα έχω πολύ αυστηρά κριτήρια για να χαρώ σαν νίκη με την νίκη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Αφού λένε όμως ότι τα συμπτώματα εγκυμοσυνης κ περιόδου μοιάζουνε πολύ....Και εμένα ο γιατρός μου είπε ότι θα έχω κράμπες όπως τις περιόδου να μην φοβηθώ....

Δεν μιλάμε για κράμπες απλά...πόνοι έντονοι εδώ και μέρες...τέλος πάντων..ότι είναι να γίνει θα γίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Fwtaki είπε:

Τη Δευτέρα...και Κυριακή είναι να μου έρθει κανονικά περίοδος...

Μα ρωτήσω κάτι από την στιγμή που περνεις τα φάρμακα δεν μπορείς να αδιαθετήσεις μόνο όταν τα κόψεις σωστά.;; Πως θα σου έρθει στην ώρα της δεν γίνεται.! Όποτε εγώ λέω θετικά ως Δευτέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fwtaki είπε:

Τη Δευτέρα...και Κυριακή είναι να μου έρθει κανονικά περίοδος...

Εγώ θα σου ευχηθώ να πάνε όλα τέλεια!!!!Και να έχεις μια μεγάλη χοριακή!!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μα ρωτήσω κάτι από την στιγμή που περνεις τα φάρμακα δεν μπορείς να αδιαθετήσεις μόνο όταν τα κόψεις σωστά.;; Πως θα σου έρθει στην ώρα της δεν γίνεται.! Όποτε εγώ λέω θετικά ως Δευτέρα 

Αυτή τη φορά μου έχει δωσει πολλές προγεστερόνες και φιλισιν και σαλοσπιρ και επειδή τα έχω ξαναπάρει η περίοδος μου είχε έρθει κανονικά...! Θα δείξει καλό μου ο,τι έγινε έγινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Εγώ θα σου ευχηθώ να πάνε όλα τέλεια!!!!Και να έχεις μια μεγάλη χοριακή!!!!❤

Σ' ευχαριστώ πολύ! Μακάρι! Εύχομαι σε όλες το ίδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fwtaki είπε:

Αυτή τη φορά μου έχει δωσει πολλές προγεστερόνες και φιλισιν και σαλοσπιρ και επειδή τα έχω ξαναπάρει η περίοδος μου είχε έρθει κανονικά...! Θα δείξει καλό μου ο,τι έγινε έγινε...

Αα οκ δεν ήξερα ότι περνεις μόνο αυτά εγώ θα σου ευχηθώ τα καλύτερα κοπέλα μου και με μια τεράστια χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αα οκ δεν ήξερα ότι περνεις μόνο αυτά εγώ θα σου ευχηθώ τα καλύτερα κοπέλα μου και με μια τεράστια χοριακη 

Σ' ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι και σε σένα το ίδιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλημέρα!!!!Γιατί αισθάνθηκες κάτι??Ί

Ακριβώς το αντίθετο!!! Δεν αισθάνομαι τίποτα απολύτως.... Ενώ όλες τις άλλες φορές που είχα θετικό αποτέλεσμα είχα κράμπες τραβήγματα... Τώρα το μόνο που έχω είναι λίγο πρήξιμο στο στήθος που και αυτό υποχωρεί δεν είναι όπως τις πρώτες μέρες και ελάχιστο πόνο σαν να μου έρθει περίοδος και αυτό όχι πάντα... 

Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο να παίρνεις θετικό αποτέλεσμα δύο φορές όπως εγώ αλλά να είναι βιοχημική κύηση ή να παίρνεις 0 αποτέλεσμα; Όπως και να χει το αποτέλεσμα είναι το ίδιο μωρό δεν βλέπεις....

Πάντως όλες αυτές τις μέρες βλέπω κάτι περίεργα όνειρα όταν πηγαίνω στον ονειροκρίτη να δω τι είναι όλα θετικά είναι.... Δεν πολυπιστεύω βέβαια σε αυτά γιατί ποτέ δεν μου βγαίνουν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Γιατί έχω για άλλη μια φορά ακριβώς τα συμπτώματα όπως όταν αδιαθετω...ακριβώς όμως...πόνους κλπ μέρες τώρα..

Ελαααα και είσαι όντως τόσο σίγουρη ε;;;; Κι εγώ ακριβώς την ίδια σιγουριά είχα....η ζωή ωστόσο είχε άλλο σενάριο κ έφερε την κόρη μου...πόσες φορές θα πούμε ότι δεν έχουμε συμπτώματα πριν τη χοριακη...όλα τα δημιουργούν τα φάρμακα ή η μήτρα που κάνει συσπάσεις για διάφορους λόγους....σοβαρεψου.....κ στο λέω με 7 πια προσπάθειες στην πλατη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ κι εγώ τα ίδια λέω ότι κάτι δεν θα Πάει  και θα πάω σε λίγες μέρες Και θα πάρω το κλασικό 0 που περνώ εδώ και χρόνια..!!! 

Σε όλες όσες κάναμε παιδί αυτή σου η φράση κάτι μας θυμίζει...κ εκείνη τη φορά πήγαμε για το κλασικό μηδέν αλλά στον κανόνα υπάρχει πάντα εξαίρεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 χρόνια πολλά! Γιορταζεις σήμερα σωστά; εύχομαι να είσαι γερή κ τυχερή κ σύντομα να έχεις ενα θετικό αποτέλεσμα!

Οσο για τις υπόλοιπες, καμιά μας δεν μπορεί να προβλέψει το αποτέλεσμα, αλλά δώστε βρε κορίτσια λίγο χρόνο να δείτε... ακόμα κ στην ίδια γυναίκα οι εγκυμοσύνες έχουν άλλα συμπτώματα οπότε δεν ειναι κριτήριο Καλώς ή κακώς! Περιμένετε κ ευχηθείτε να πιάσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ακριβώς το αντίθετο!!! Δεν αισθάνομαι τίποτα απολύτως.... Ενώ όλες τις άλλες φορές που είχα θετικό αποτέλεσμα είχα κράμπες τραβήγματα... Τώρα το μόνο που έχω είναι λίγο πρήξιμο στο στήθος που και αυτό υποχωρεί δεν είναι όπως τις πρώτες μέρες και ελάχιστο πόνο σαν να μου έρθει περίοδος και αυτό όχι πάντα... 

Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο να παίρνεις θετικό αποτέλεσμα δύο φορές όπως εγώ αλλά να είναι βιοχημική κύηση ή να παίρνεις 0 αποτέλεσμα; Όπως και να χει το αποτέλεσμα είναι το ίδιο μωρό δεν βλέπεις....

Πάντως όλες αυτές τις μέρες βλέπω κάτι περίεργα όνειρα όταν πηγαίνω στον ονειροκρίτη να δω τι είναι όλα θετικά είναι.... Δεν πολυπιστεύω βέβαια σε αυτά γιατί ποτέ δεν μου βγαίνουν.... 

Αχ αυτά τα όνειρα θα μας φάνε..!! Δεν είναι απαραίτητο να έχεις συμπτώματα κοπέλα μου και μην κάθεστε να ψάχνεις κοπέλα μου..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Fwtaki μου πραγματικά τώρα ότι έγινε έγινε... Είτε θετικά σκεφτόμαστε είτε αρνητικά δεν έχει κανένα νόημα. Δεν θέλω να κάνω άσχημες σκέψεις δυστυχώς όμως τα προηγούμενα βιώματα έρχονται στο μυαλό όσο και να ναι. Θέλω να είμαι γειωμένη όμως... Πιστεύω ότι βοηθάει για να μην πέσω στα τάρταρα όπως την προηγούμενη φορά...  μαζί θα πάμε τη Δευτέρα να κάνουμε χοριακή και ας ελπίσουμε ότι θα έχουμε θετικά αποτελέσματα.... Για μένα θα είναι η τρίτη φορά με δανεικά και τελευταία...εσύ δεν ξέρω πόσες προσπάθειες έχεις κάνει το χω χάσει λίγο Αν θες πες μου και αν είναι με δικά σου ωάρια ή δανεικά... Το σίγουρο είναι ότι μερικές φορές ο Δρόμος προς τη μητρότητα είναι δύσβατος εγώ αυτό σκέφτομαι ότι όλες όσες έχουν επιμείνει τα έχουν καταφέρει... Από τα ήδη έχω σχεδιάσει τις επόμενες κινήσεις μου όσες φορές και να πέσουμε θα σηκωθούμε πάλι... Το βλέμμα στο στόχο δεν τα παρατάμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 χρόνια πολλά! Γιορταζεις σήμερα σωστά; εύχομαι να είσαι γερή κ τυχερή κ σύντομα να έχεις ενα θετικό αποτέλεσμα!

Οσο για τις υπόλοιπες, καμιά μας δεν μπορεί να προβλέψει το αποτέλεσμα, αλλά δώστε βρε κορίτσια λίγο χρόνο να δείτε... ακόμα κ στην ίδια γυναίκα οι εγκυμοσύνες έχουν άλλα συμπτώματα οπότε δεν ειναι κριτήριο Καλώς ή κακώς! Περιμένετε κ ευχηθείτε να πιάσει!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου..!! Γι της ευχές σου κι σε εσένα εύχομαι να πάνε όλα μα όλα τέλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...