Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Πήρα σήμερα 9 μέρα εμβριομεταφορας 2 βλαστοκυατεων κ ενός μοριδιου χοριακη 10. Σας το έλεγα σε μένα το τεστ δεν κάνει λαθος...αλλά με λες κ λίγο ειδική περίπτωση αφού 6/7 εμβριομεταφορες μου έδωσαν θετικό...Τα κακά νέα ήταν ότι στα 37 σχεδόν μου σταματώ .Έχω ήδη ένα παιδί.Δοκιμασα άλλες 3 φορές φτάνει.

Τα καλά νέα είναι ότι φεύγω με το κεφάλι ψηλά....σε αυτή τη μάχη την τελευταία έχασα...όμως η παρτίδα ήταν δική μου....Έκανα ο,τι μπορούσα κι ο,τι πίστευα ότι δεν μπορούσα....είδα πρόσφατα μια φωτό της @karen εδώ....δεν ξέρω αν ξέρει κανείς την ιστορία της....γύρω από τη μπέμπα είναι όλες οι ενέσεις εξωσωματικης κ τα φάρμακα...αυτή λοιπόν είναι η φωτό που έχω κάνει photoshop στην κόρη μου...διότι η κόρη μου ήταν ένα τέτοιο μωρό....μόνο που η δική μου καρδούλα εχει πλέον  κ βελάκι....είναι όλα όσα έκανα μετά από εκείνη για εκείνη πια κι όχι για μένα.Απο την ψυχή μου μέσα ,από το πρώτο ως το τελευταίο κύτταρο του κορμιού μου εύχομαι να πετύχετε όλες σύντομα! Το ότι θα πετύχετε το ξέρω...εσείς μπορεί να απελπιζεστε όμως εγώ το ξέρω...το σύντομα είναι η ευχή μου...όσο αντέχει η ψυχή σας( η τσέπη σας) κ η καρδιά προχωρήστε...παραμεριστε όλα τα άλλα...υποκλίνομαι στον αγώνα σας γιατί φευγωντας από το προσκήνιο της εξωσωματικής τι μένει; Ένα παιδί κ ο σεβασμός στη γυναικεία φύση! Σας φιλώ θα σας διαβάζω

Υγ εάν κάποιες δικαιουσε εξωσωματικη στο ναυτικό νοσοκομειο ( ενστολες ή ένστολοι σύζυγοι) να το τολμήσετε με κλειστά μάτια...όχι γιατί είναι δωρεάν αλλά γιατί οι υπηρεσίες του είναι όντως πολύ εύστοχο ψιλού επιπέδου...πολλά φιλια

Αχ κοπέλα μου σου εύχομαι όλα τα καλά του θεού..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Πήρα σήμερα 9 μέρα εμβριομεταφορας 2 βλαστοκυατεων κ ενός μοριδιου χοριακη 10. Σας το έλεγα σε μένα το τεστ δεν κάνει λαθος...αλλά με λες κ λίγο ειδική περίπτωση αφού 6/7 εμβριομεταφορες μου έδωσαν θετικό...Τα κακά νέα ήταν ότι στα 37 σχεδόν μου σταματώ .Έχω ήδη ένα παιδί.Δοκιμασα άλλες 3 φορές φτάνει.

Τα καλά νέα είναι ότι φεύγω με το κεφάλι ψηλά....σε αυτή τη μάχη την τελευταία έχασα...όμως η παρτίδα ήταν δική μου....Έκανα ο,τι μπορούσα κι ο,τι πίστευα ότι δεν μπορούσα....είδα πρόσφατα μια φωτό της @karen εδώ....δεν ξέρω αν ξέρει κανείς την ιστορία της....γύρω από τη μπέμπα είναι όλες οι ενέσεις εξωσωματικης κ τα φάρμακα...αυτή λοιπόν είναι η φωτό που έχω κάνει photoshop στην κόρη μου...διότι η κόρη μου ήταν ένα τέτοιο μωρό....μόνο που η δική μου καρδούλα εχει πλέον  κ βελάκι....είναι όλα όσα έκανα μετά από εκείνη για εκείνη πια κι όχι για μένα.Απο την ψυχή μου μέσα ,από το πρώτο ως το τελευταίο κύτταρο του κορμιού μου εύχομαι να πετύχετε όλες σύντομα! Το ότι θα πετύχετε το ξέρω...εσείς μπορεί να απελπιζεστε όμως εγώ το ξέρω...το σύντομα είναι η ευχή μου...όσο αντέχει η ψυχή σας( η τσέπη σας) κ η καρδιά προχωρήστε...παραμεριστε όλα τα άλλα...υποκλίνομαι στον αγώνα σας γιατί φευγωντας από το προσκήνιο της εξωσωματικής τι μένει; Ένα παιδί κ ο σεβασμός στη γυναικεία φύση! Σας φιλώ θα σας διαβάζω

Υγ εάν κάποιες δικαιουσε εξωσωματικη στο ναυτικό νοσοκομειο ( ενστολες ή ένστολοι σύζυγοι) να το τολμήσετε με κλειστά μάτια...όχι γιατί είναι δωρεάν αλλά γιατί οι υπηρεσίες του είναι όντως πολύ εύστοχο ψιλού επιπέδου...πολλά φιλια

Υποκλίνομαι πραγματικά στα λόγια σου..στον χαρακτήρα σου...σου εύχομαι τα καλύτερα..να χαίρεσαι το παιδάκι σου και τον άντρα σου...όλα δείχνουν ότι και αυτή τη φορά δεν έχει πετύχει...με μαθηματική ακρίβεια όμως! Σαν να μην έχω κάνει καμία διαδικασία είναι όπως κάθε φορά που περιμένω να αδιαθετησω...δεν έχω διάθεση για τίποτα...και μπαίνω εδώ και διαβάζω το κείμενο σου.. και μου δίνεις δύναμη...και σ' ευχαριστώ πάρα πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αγάπη μου Έχω μπερδευτεί λίγο..... Το 10 θετικό δεν είναι; Μπορεί το Σάββατο που έπρεπε να πας να έχει ανέβει κι άλλο...

Το 10 με βλαστοκυστες 9 μέρα όχι δεν είναι...θεωρητικά είναι θετική τιμή αλλά για εξωσωματική είναι στα τάρταρα..με 10 εξωσωματική μωρό δεν βλέπεις....κι οι ιστορίες τύπου " η ξαδέρφη του φίλου κτλ" προσωπικά για τα δικά μου δεδομένα( εξωσωματική 9 μέρα βλαστοκυστες ) δεν υφίστανται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Το 10 με βλαστοκυστες 9 μέρα όχι δεν είναι...θεωρητικά είναι θετική τιμή αλλά για εξωσωματική είναι στα τάρταρα..με 10 εξωσωματική μωρό δεν βλέπεις....κι οι ιστορίες τύπου " η ξαδέρφη του φίλου κτλ" προσωπικά για τα δικά μου δεδομένα( εξωσωματική 9 μέρα βλαστοκυστες ) δεν υφίστανται....

Φυσικά η καθεμία για τον εαυτό της ξέρει καλύτερα. Εύχομαι ότι καλό στη ζωή σου!! να είσαι ευτυχισμένη για όλα αυτά που έχεις να σε έχει ο Θεός καλά και όσους αγαπάς.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες σας!

Ξεκινησα θεμα συζήτησης απο μόνη μου και μου είπαν να το μεταφερω εδω. Και εγω ετοιμάζομαι για εξωσωματικη και ειμαι σε φαση παρακολουθησης με daroda. Ο λογος που ηρθα στο φορουμ ειναι για λίγη ψυχολογική υποστήριξη. Το εχω παρει λιγο βαριά, με το αγχος, τις εξετασεις, τα εξοδα και φυσικά το φόβο αποτυχίας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θαύμα! μου να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου!!!έχεις δίκιο ότι αυτή η τιμή δεν είναι ιδιαίτερα ελπιδοφόρα παρόλα αυτά δεν παύει να είναι θετική...ο γιατρός σου τι σου είπε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Θαύμα! μου να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου!!!έχεις δίκιο ότι αυτή η τιμή δεν είναι ιδιαίτερα ελπιδοφόρα παρόλα αυτά δεν παύει να είναι θετική...ο γιατρός σου τι σου είπε;

Δεν μιλησα μαζί του θα περιμένω την επαναληπτική για να του ανακοινώσω το μηδέν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θαύμα! μου εύχομαι να διαψευστεις... είναι δύσκολα τα πράγματα αλλά ποτέ δεν ξέρεις... μιλάω από προσωπική εμπειρία... μέχρι το Σάββατο λοιπόν ξεκουράσου και σου εύχομαι τα καλύτερα ανεξάρτητου αποτελέσματος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θαύμα! Πολύ όμορφα τα λόγια σου! Το ότι έχεις ήδη ένα θαυματακι στη ζωή σου πρέπει να σε κάνει περήφανη! Το ότι προσπαθησες να της εξασφαλίσεις και μια παρεουλα-συνοδοιπορο στη ζωή της σε κάνει παράδειγμα προς μίμηση.. Καμμια φορά κάποια πράγματα ίσως είναι πάνω από τις δυνάμεις μας. Το ότι προσπαθησες και εξαντλησες ότι απόθεμα σου είχε μείνει σε κάνει νικήτρια στα δικά μου τα μάτια.. Προσωπικά σου βγάζω το καπέλο!Να είσαι καλά, να χαίρεσαι την οικογένεια σου και να έχεις μόνο χαρές στο σπίτι σου από δω και πέρα  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θαύμα! είπε:

Πήρα σήμερα 9 μέρα εμβριομεταφορας 2 βλαστοκυατεων κ ενός μοριδιου χοριακη 10. Σας το έλεγα σε μένα το τεστ δεν κάνει λαθος...αλλά με λες κ λίγο ειδική περίπτωση αφού 6/7 εμβριομεταφορες μου έδωσαν θετικό...Τα κακά νέα ήταν ότι στα 37 σχεδόν μου σταματώ .Έχω ήδη ένα παιδί.Δοκιμασα άλλες 3 φορές φτάνει.

Τα καλά νέα είναι ότι φεύγω με το κεφάλι ψηλά....σε αυτή τη μάχη την τελευταία έχασα...όμως η παρτίδα ήταν δική μου....Έκανα ο,τι μπορούσα κι ο,τι πίστευα ότι δεν μπορούσα....είδα πρόσφατα μια φωτό της @karen εδώ....δεν ξέρω αν ξέρει κανείς την ιστορία της....γύρω από τη μπέμπα είναι όλες οι ενέσεις εξωσωματικης κ τα φάρμακα...αυτή λοιπόν είναι η φωτό που έχω κάνει photoshop στην κόρη μου...διότι η κόρη μου ήταν ένα τέτοιο μωρό....μόνο που η δική μου καρδούλα εχει πλέον  κ βελάκι....είναι όλα όσα έκανα μετά από εκείνη για εκείνη πια κι όχι για μένα.Απο την ψυχή μου μέσα ,από το πρώτο ως το τελευταίο κύτταρο του κορμιού μου εύχομαι να πετύχετε όλες σύντομα! Το ότι θα πετύχετε το ξέρω...εσείς μπορεί να απελπιζεστε όμως εγώ το ξέρω...το σύντομα είναι η ευχή μου...όσο αντέχει η ψυχή σας( η τσέπη σας) κ η καρδιά προχωρήστε...παραμεριστε όλα τα άλλα...υποκλίνομαι στον αγώνα σας γιατί φευγωντας από το προσκήνιο της εξωσωματικής τι μένει; Ένα παιδί κ ο σεβασμός στη γυναικεία φύση! Σας φιλώ θα σας διαβάζω

Υγ εάν κάποιες δικαιουσε εξωσωματικη στο ναυτικό νοσοκομειο ( ενστολες ή ένστολοι σύζυγοι) να το τολμήσετε με κλειστά μάτια...όχι γιατί είναι δωρεάν αλλά γιατί οι υπηρεσίες του είναι όντως πολύ εύστοχο ψιλού επιπέδου...πολλά φιλια

Λυπάμαι για το αποτέλεσμα που πήρες!!!!Να αισθάνεσαι περήφανη για τον εαυτό σου γιατι από Ο τι καταλαβαίνω έκανες τα αδύνατα δυνατά για να χαρίσεις ένα αδερφάκι στο κοριτσάκι σου,έχεις δυνατή ψυχή....Σου εύχομαι να είσαι πολύ ευτυχισμένη με την οικογένειά σου!!!!!❤Να σε χαίρονται και να τους χαίρεσαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θαύμα! είπε:

Πήρα σήμερα 9 μέρα εμβριομεταφορας 2 βλαστοκυατεων κ ενός μοριδιου χοριακη 10. Σας το έλεγα σε μένα το τεστ δεν κάνει λαθος...αλλά με λες κ λίγο ειδική περίπτωση αφού 6/7 εμβριομεταφορες μου έδωσαν θετικό...Τα κακά νέα ήταν ότι στα 37 σχεδόν μου σταματώ .Έχω ήδη ένα παιδί.Δοκιμασα άλλες 3 φορές φτάνει.

Τα καλά νέα είναι ότι φεύγω με το κεφάλι ψηλά....σε αυτή τη μάχη την τελευταία έχασα...όμως η παρτίδα ήταν δική μου....Έκανα ο,τι μπορούσα κι ο,τι πίστευα ότι δεν μπορούσα....είδα πρόσφατα μια φωτό της @karen εδώ....δεν ξέρω αν ξέρει κανείς την ιστορία της....γύρω από τη μπέμπα είναι όλες οι ενέσεις εξωσωματικης κ τα φάρμακα...αυτή λοιπόν είναι η φωτό που έχω κάνει photoshop στην κόρη μου...διότι η κόρη μου ήταν ένα τέτοιο μωρό....μόνο που η δική μου καρδούλα εχει πλέον  κ βελάκι....είναι όλα όσα έκανα μετά από εκείνη για εκείνη πια κι όχι για μένα.Απο την ψυχή μου μέσα ,από το πρώτο ως το τελευταίο κύτταρο του κορμιού μου εύχομαι να πετύχετε όλες σύντομα! Το ότι θα πετύχετε το ξέρω...εσείς μπορεί να απελπιζεστε όμως εγώ το ξέρω...το σύντομα είναι η ευχή μου...όσο αντέχει η ψυχή σας( η τσέπη σας) κ η καρδιά προχωρήστε...παραμεριστε όλα τα άλλα...υποκλίνομαι στον αγώνα σας γιατί φευγωντας από το προσκήνιο της εξωσωματικής τι μένει; Ένα παιδί κ ο σεβασμός στη γυναικεία φύση! Σας φιλώ θα σας διαβάζω

Υγ εάν κάποιες δικαιουσε εξωσωματικη στο ναυτικό νοσοκομειο ( ενστολες ή ένστολοι σύζυγοι) να το τολμήσετε με κλειστά μάτια...όχι γιατί είναι δωρεάν αλλά γιατί οι υπηρεσίες του είναι όντως πολύ εύστοχο ψιλού επιπέδου...πολλά φιλια

Respect!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θαύμα! με συγκινησε το κειμενο σου... Σε ευχαριστω που μοιραστηκες μαζι μας την ιστορια σου..εδωσες ελπιδα και δυναμη σε ολες μας εδω! 

Ευχομαι το Σαββατο να παρεις ομορφα νεα και να εχει ανεβει η χοριακη. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Είμαι πολύ πιγμενη αυτές τις μέρες όμως σας διαβάζω! 

@Θαύμα! σου είπα και την προηγούμενη φορά ευχαριστώ και θα σου το πω και τώρα γιατί νιώθω ότι κάθε σου μήνυμα είναι μια ελπίδα για όλες μας και μια κατάθεση ψυχής δικής σου! Σου εύχομαι πραγματικά ότι καλύτερο για τη συνέχεια.... να χαίρεσαι την οικογένεια σου και να είσαι περήφανη για τον εαυτό σου! Όλα τα καλά να έχεις κορίτσι μου και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ μαζί με τον απεριόριστο σεβασμό μου!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια που είσαστε συνοδηποροι μου! Σας περιμένω στην απέναντι όχθη του ποταμού...στην πλευρά της μητροτητας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Steli είπε:

Καλησπέρα σε όλες σας!

Ξεκινησα θεμα συζήτησης απο μόνη μου και μου είπαν να το μεταφερω εδω. Και εγω ετοιμάζομαι για εξωσωματικη και ειμαι σε φαση παρακολουθησης με daroda. Ο λογος που ηρθα στο φορουμ ειναι για λίγη ψυχολογική υποστήριξη. Το εχω παρει λιγο βαριά, με το αγχος, τις εξετασεις, τα εξοδα και φυσικά το φόβο αποτυχίας. 

Καλώς ήρθες! Όλες εδω είμαστε ακριβώς στην ίδια φάση οπότε θα βρεις πολύ κατανόηση κ παρέα! Αν θες πες μας λίγα πράγματα για σένα :-) εγω είμαι 38, προσπάθησα 1,5+ χρόνο χωρίς ποτέ να βρεθεί κάποιο θέμα κ ετσι πήραμε την απόφαση να προχωρήσουμε! Είμαι στην πρώτη προσπάθεια :-) Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως σας βρηκα κοριτσια!! Ποσο χαιρομαι που ερχομαι σε επαφή με ανθρώπους που ξέρουν τι σημαινει εξωσωματικη.. Ειμαι 35 χρονών και προσπαθώ απο τα 32 μεχρι να καταλήξουμε σε διαγνωση ολιγοασθενοσπερμιας.. Το ποσο τραβηχτηκα μεχρι να βρω γιατρο δε περιγράφεται. Ειμαι απο επαρχια, μεγαλη πολη μεν αλλα δεν υπάρχουν επιλογές.. Σημερα μαζι με daroda που κανω ξεκινησα και menopur. Εσείς τι εμπειρία έχετε απο τα φαρμακα βρε κοριτσια; Να ανησυχώ η μήπως αυτο ειναι το εύκολο κομματι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Αν θυμάμαι καλά σήμερα περιμένουμε χοριακες... εύχομαι να είναι θετικές και τεράστιες!

Χρόνια πολλά και σε όσες γιορτάζουν  υγεία, τύχη, αγάπη και σύντομα με φουσκωμένες κοιλίτσες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Steli είπε:

Καλησπέρα σε όλες σας!

Ξεκινησα θεμα συζήτησης απο μόνη μου και μου είπαν να το μεταφερω εδω. Και εγω ετοιμάζομαι για εξωσωματικη και ειμαι σε φαση παρακολουθησης με daroda. Ο λογος που ηρθα στο φορουμ ειναι για λίγη ψυχολογική υποστήριξη. Το εχω παρει λιγο βαριά, με το αγχος, τις εξετασεις, τα εξοδα και φυσικά το φόβο αποτυχίας. 

Καλώς ήρθες @Steli!!!! Καλημέρα!!!!εδώ σίγουρα θα βρεις στήριξη....Ο Τι θες μας ρωτας.....ολοι φαντάζομαι στην αρχή κάπως έτσι ξεκινάμε...με σκέψεις...με φόβο....Αλλά όσο θα προχωράς θα αισθανεσαι καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια..!! Πως είστε σήμερα..;;; ποιες περιμένουμε..;;; Εύχομαι ο Άγιος Νικόλαος να φέρει τα καλύτερα..!! 

Καλημέρα @Niki94!!!!!Εγώ καλά είμαι....αισθάνομαι κάτι τραβήγματα δεξιά-αριστερά αυτά...Εσύ πως είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν! Εύχομαι η χάρη του Αγίου Νικολάου να μας φέρει ότι επιθυμούμε. @Dimi80 πού είσαι κορίτσι μου; Σήμερα δεν πας για χοριακή; Εύχομαι να έρθεις να μας ανακοινώσεις τα πιο όμορφα νέα σήμερα... Με το καλό με μία θετική χοριακή!

Εγώ σήμερα ξύπνησα με μία πολύ περίεργη διάθεση.... Μία περίεργη διαίσθηση ότι κάτι δεν πάει καλά με τα σποράκια μου....  Το είπα και χθες το βράδυ στον άντρα μου ότι νομίζω ότι αυτή τη φορά ήταν τζίφος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλημέρα @Niki94!!!!!Εγώ καλά είμαι....αισθάνομαι κάτι τραβήγματα δεξιά-αριστερά αυτά...Εσύ πως είσαι???

Τα ίδια τα έιχα κι εγώ 2 μέρες μόνο και τώρα αν κάνω κάτι απότομα τα έχω..! Εγώ σήμερα κρυώνω πολύ..!! Δεν μπορώ με τίποτα να ζεσταθώ..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα σας! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν! Εύχομαι η χάρη του Αγίου Νικολάου να μας φέρει ότι επιθυμούμε. @Dimi80 πού είσαι κορίτσι μου; Σήμερα δεν πας για χοριακή; Εύχομαι να έρθεις να μας ανακοινώσεις τα πιο όμορφα νέα σήμερα... Με το καλό με μία θετική χοριακή!

Εγώ σήμερα ξύπνησα με μία πολύ περίεργη διάθεση.... Μία περίεργη διαίσθηση ότι κάτι δεν πάει καλά με τα σποράκια μου....  Το είπα και χθες το βράδυ στον άντρα μου ότι νομίζω ότι αυτή τη φορά ήταν τζίφος...

Καλημέρα!!!!Γιατί αισθάνθηκες κάτι??Ί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...