Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Σευχαριστουμε πολύ... μακάρι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός για όλες μας!

Θα είναι κοπέλα μου...!!

κοριτσια δεν έχω άλλες καρδούλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Θα είναι κοπέλα μου...!!

κοριτσια δεν έχω άλλες καρδούλες 

Καλεεε σου δίνω εγώ καρδούλες..παρεε ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλεεε σου δίνω εγώ καρδούλες..παρεε ♥️♥️

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου...‘ΝΝ ❤️❤️❤️☃️☃️☃️❄️❄️????❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσι μου ούτε εγώ το έχω πει στους γονείς μου! Το είπαμε κάποια στιγμή στα πεθερικά μου γιατί είναι αρκετά ψύχραιμοι άνθρωποι και μας έχουν στηρίξει πολύ! Επίσης στην αδερφή μου που μου στέκεται όλο αυτόν τον καιρό. Στους γονείς μου θα το πω στο τέλος γιατί ξέρω ότι θα ανησυχούν για μένα και περισσότερο άγχος θα μου μεταδώσουν... Από εκεί και πέρα δε χρειάζεται να ξέρουν άλλοι. Λίγοι χαίρονται με την χαρά των άλλων... Ακόμη και μετά δλδ ακόμα και αν όλα έχουν πάει καλά δεν νομίζω να το πω... δεν χρειάζεται! Πάντως εσύ θα τα πας μια χαρά, έχετε τόσα εμβρυακια σίγουρα θα πάει καλά! φιλιά πολλά και καλή 

Ευχαριστώ πολύ!!!!Να το πεις όπου θες εσύ!!!!Κα πάνω από όλα σε θετικούς ανθρώπους!!!!!!Καλή επιτυχία κ σε σένα!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!Κανενα νεο;;

Καλημέρα!!!!! Δυστηχώς, ειδα ροζ... αρα ερχεται η κακίστρω! Ενταξει, η αληθεια δε περιμενα και πολλα γτ ηταν η 1 προσπαθεια κ χωρις φαρμακα.. ποια ειμαι η Σαρα να το πετυχω;;;; Χαχα! Τεσπα, παμε ξανα! Δε το βαζω κατω! Το 2020 θα γινουμε μανούλες κοριτσια!!!!!!?????καλη επιτυχια σε οσες περιμενουν !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα!!!!! Δυστηχώς, ειδα ροζ... αρα ερχεται η κακίστρω! Ενταξει, η αληθεια δε περιμενα και πολλα γτ ηταν η 1 προσπαθεια κ χωρις φαρμακα.. ποια ειμαι η Σαρα να το πετυχω;;;; Χαχα! Τεσπα, παμε ξανα! Δε το βαζω κατω! Το 2020 θα γινουμε μανούλες κοριτσια!!!!!!?????καλη επιτυχια σε οσες περιμενουν !!!!!!

Περιμενε λιγο ακόμα..μπορει...Καλή δύναμη κοπέλα μου και καλη συνεχεια να εχουμε!Ολες θα γίνουμε μανουλες!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Αχ κοπέλα μου...!!! Αλήθεια εγώ στο εύχομαι μα πετύχει και του χρόνου να κανείς γιορτές με το μωράκι σας / μωράκια σας..!!!
 

Κι εγώ αγαπάω πολύ τα μωράκια και το ανακάλυψα φέτος που θα γίνω νονά βλέπω αυτό το πλασματάκι και τρελαίνομαι μου χαμογελάει και γίνομαι ένα με το πατομα..!!! Το περνώ αγκαλίτσα και δεν θέλω να φύγει...!!!! Και όμως υπήρξαν άνθρωποι που ακόμη ως τώρα μας λένε κα το αφήσουμε για άλλη στιγμή να το δούμε και αυτό δεν το κρίνω με πόνεσε παρά πολύ γιατί δεν περίμενα τέτοια συμπεριφορά όταν τους είπαμε ξέρετε εμείς πρωχωρισαμε στην εξωσωματική και έχουμε 5 αυγούλακια που σε λίγες μέρες θα μπουν τα 2...!!! Αντίδραση καμία όμως ένα ξέρω α και άλλαξε συζήτηση..!!! Θα μου πεις καλά είσαι τρελή που το λες τι θες και το λες και αλλά τέτοια για εμένα αυτή η άνθρωποι που θα γίνουν παππούδες θα έπρεπε να χαρούν και όχι από το τηλ να λένε στον γιο τους να το αφήσουμε και αλλά τέτοια οδικά στην φάση που είμαστε τώρα με τόσα φαρμάκα ένα βήμα πριν γίνουμε γονείς...!!! Μπορεί αύριο για εμάς μα είναι η τελευταία Δευτέρα που θα κάνουμε οι δυο μας..!! Τα ψέματα πόλεων τελείωσαν..!!!! 5 χρόνια αναμονής στεναχώριας 5 χρόνια όνειρα 5 χρόνια πόνου και άγωνιας 5 χρόνια που περάσαμε τα πάντα και όμως κρατηθήκαμε στα πόδια μας και συνεχίσαμε..!!!! Μπορεί να πέρασα διαφορά αλλά ποτέ δεν έπαψα να ελπίζω για αυτό το παιδάκι γιατί ξέρω ένα παιδάκι η δυο η τρεια η και παραπάνω μας περιμένει να έρθει στην γη να του μάθουμε τα πάντα..!! Γιατί Έκτωρ ότι θα του μάθουμε εμείς πράγματα έχει να μας μάθει παρά πολλά..!!!!! Το πρώτο που θα μας μάθει είναι πως να είσαι γονιός.!!! Και το πρώτο που θα του μάθουμε είναι τι πει να πει αγάπη..!!!! 
 

εδω στο φόρουμ γράφω ακριβός 5 χρόνια σε λίγες μέρες κλείνω τα 5 χρόνια εδώ...από 14/12/2014 έχω μπει στην παρέα..!! Πέρασαν κοπέλες που γνώρισα πολλές και όμως όλες έγιναν μανούλες έχω γνωρίσει κοπέλες που τους βγάζω το καπέλο γιατί δεν έπαψαν να σταματήσουν να προσπαθούν ειμουν εκεί για κάθε χαρά τους για κάθε στεναχώρια τους που θα Συμεχισω μα το κάνω με πολύ αγαπάω να βοηθάω ανθρώπους που είναι στην ίδια φάση με εμένα και ποια φάση..; Όχι της εξωσωματικής μόνο αλλά και της φυσιολογικής συλιψης..!! 
μέσω ακούσει τόσες ιστορίες έχω δώσει τόσο θαρρώς σε κοπέλες που δεν έπαψαν να ελπίζουν έστω με τα εμπόδια..!!! Και όμως εγώ έμεινα πίσω ξεχασμένη σαν να μην υπήρξα ποτέ στης προσπάθειες:.!!! 
και τώρα ήρθε η σειρά μου να γίνω μανούλα Γιατί έχω μάθει τόσα πολλά για ένα παιδάκι που δεν το ξέρω για ένα πλασματάκι που από απλά μια νέα κοπέλα θα με κάνει μια νέα μανούλα..!!! 
 

ξερω κορίτσια με χειρότερη να το πω ιστορία (μην με Παρεξηγήσετε πως το λέω) από εμένα.!! Και θα μου πεις τότε γιατί κάθεσαι και Μήλας και όμως έμαθα να μιλάω να λέω την γνώμη μου και στο τέλος να πράττω για αυτό είμαι εδώ σήμερα 35 ώρες μακριά από το όνειρο μου και σας τα γράφω..!!! ξέρω αν πάω πίσω να αναζητήσω κοπέλες στης οποίες μιλάγαμε με της ώρες θα αναρωτισθουν τι έπαθα γιατί γιατί εγώ έλεγα κάποτε ότι εξωσωματική δεν θα κάνω δεν έχω την δύναμη αυτή που αρμόζει σε μια κοπέλα που κάνει όλο αυτό που βάζει ορμόνες στον οργανισμό της που τριπαει τον εαυτό της..!!! Και όμως εκείνο το πρωί της 24/06/2019 θα έκανα αυτόματα την 1η ένεση μου εκείνο το πρωί ξαφνικά ξύπνησα και στης 12 το μεσημέρι έκανα την ένεση μου που εγώ τρέμω της ενέσεις που έλεγα δεν θα τα καταφέρω πως θα κάνω αυτό σε εμένα και όμως μια δύναμη ήρθε και με βοήθησε..!!! Και όμως ήταν το όνειρο να γίνει επιτέλους πραγματικότητα..!!! 
 

ξερω σας κούρασα και σας ζητάω συγνώμη αλήθεια απλά θα ήθελα μέσα από εμένα και μέσα από εσάς να πάρετε την δύναμη και να κάνετε τα πάντα..!!! Μπορεί να μην είναι με τον μια (εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι με την μια) μην το βάλετε κάτω μην το παρατισετε εδώ θα είμαι να σας διαβάζω και ας δεν γράφω σας διαβάζω όλες μπορεί να σας μπερδεύω να μην θυμάμαι τα απαντά άνθρωπος είμαι..!!! Θα είμαι δίπλα σας σε ότι χρειαστείτε..!!! Και σας στέλνω την ποιο θετική σκέψη μου κορίτσια..!!!! 
 

θα μου πεις γιατί μας τα λες δεν μας νοιάζουν..!!! Έχετε Δίκιο..!!!! Καλή συνέχεια και εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά σε όλες μας και να κάνουμε γιορτες με σπορακια στην κιλιτσα μας..!!!! 

Εισαι πρότυπο! Ολόψυχα ολα να σου πανε οπως τα λαχταρας και θα σου πανε γτ τα αξιζεις!!!!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου...‘ΝΝ ❤️❤️❤️☃️☃️☃️❄️❄️????❤️❤️

Αύριο είναι η μεγάλη μέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Εισαι πρότυπο! Ολόψυχα ολα να σου πανε οπως τα λαχταρας και θα σου πανε γτ τα αξιζεις!!!!!!!❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κι σε εσένα κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλή εβδομάδα και καλό μήνα με θετικές χοριακές!

@Karamela! εύχομαι σύντομα να ξεμπερδέψεις.. πόσο ψυχοφθόρο όλο αυτό!

@Taggeris  @Niki94 @kppm ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Άντε ωραία η θετική σκέψη μας  θα είναι μαζί σου!!!!!!???

Αχ σε ευχαριστώ το έχω ανάγκη..!!!!!!! 
 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Ωωω τέλεια με το καλό να υποδεχθείς τα μωράκια σου. Ένα θα βάλεις;

2 θα βάλω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ σε ευχαριστώ το έχω ανάγκη..!!!!!!! 
 

 

2 θα βάλω 

Άντε τέλεια να το χαρείς και να πας με θετική σκέψη και διάθεση έρχονται τα μωρά σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Άντε τέλεια να το χαρείς και να πας με θετική σκέψη και διάθεση έρχονται τα μωρά σου.....

αχ δύσκολο να πω την αλήθεια είμαι πολύ συγκρατημένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

αχ δύσκολο να πω την αλήθεια είμαι πολύ συγκρατημένη

Να είσαι συγκρατημένα αισιόδοξη...πας να κάνεις κάτι καλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.. Πρώτη φορά γράφω σε αυτό το forum κι εύχομαι να μου φέρει περισσότερη τύχη αυτή τη φορά. Το καλοκαίρι έκανα την πρώτη μου εξωσωματική η οποία ναι μεν πετύχε αλλά παλινδρομησε στην έβδομη εβδομάδα το εμβρυακι μου.. Τώρα έκανα εμβρυομεταφορα βλαστοκυστης και βρίσκομαι στην έβδομη μέρα και ξάπλα στον καναπέ. Την Παρασκευή, πρώτα ο Θεός, θα πάω για χωριακη κι εύχομαι ο Άγιος Νικόλαος να κάνει το θαύμα του και να μας δώσει το δικό μας μωράκι. Σε όλες μας εύχομαι ο καινούργιος χρόνος να έρθει φορτωμενος με μωρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Γειά σας κορίτσια.. Πρώτη φορά γράφω σε αυτό το forum κι εύχομαι να μου φέρει περισσότερη τύχη αυτή τη φορά. Το καλοκαίρι έκανα την πρώτη μου εξωσωματική η οποία ναι μεν πετύχε αλλά παλινδρομησε στην έβδομη εβδομάδα το εμβρυακι μου.. Τώρα έκανα εμβρυομεταφορα βλαστοκυστης και βρίσκομαι στην έβδομη μέρα και ξάπλα στον καναπέ. Την Παρασκευή, πρώτα ο Θεός, θα πάω για χωριακη κι εύχομαι ο Άγιος Νικόλαος να κάνει το θαύμα του και να μας δώσει το δικό μας μωράκι. Σε όλες μας εύχομαι ο καινούργιος χρόνος να έρθει φορτωμενος με μωρά! 

καλώς ήρθες! Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!

Αν θες να πεις γιατί μετέφερες μόνο 1; ήταν επιλογή σας ή πχ από φυσικό κύκλο; Σε ρωτάω γιατί και εμείς είμαστε στη σκέψη, εγώ προσωπικά κλίνω στα 2 κ όπως καταλαβαίνεις η διαφωνία καλά κρατεί! Σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

καλώς ήρθες! Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!

Αν θες να πεις γιατί μετέφερες μόνο 1; ήταν επιλογή σας ή πχ από φυσικό κύκλο; Σε ρωτάω γιατί και εμείς είμαστε στη σκέψη, εγώ προσωπικά κλίνω στα 2 κ όπως καταλαβαίνεις η διαφωνία καλά κρατεί! Σε ευχαριστώ πολύ!

Στην πρώτη μου φορά είχα βάλει 2..Σε αυτή έβαλα ένα γιατί μόνο αυτό μου έμεινε και κατεψυξα..  Μου πήραν 7 ωαρια από τα οποία τα 6 ήταν καλά, γονιμιποιηθηκαν τα 4 και προχώρησαν καλά  τα 3..  Αν θες την γνώμη μου, αν έχεις έμβρυα που φτασαν σε βλαστοκυστες θα σου έλεγα να βάλεις 2. Σε εμένα το δεύτερο δε φάνηκε ποτέ στον υπερηχο. Υπάρχει και η πιθανότητα για διδυμη κυηση αν δεν έχεις θέμα με τη μήτρα αλλά έμενα δε με ενοχλούσε αυτό.. Ίσα ίσα 2 μωρά, διπλή χαρά.  Είναι στην κρίση σου αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Γειά σας κορίτσια.. Πρώτη φορά γράφω σε αυτό το forum κι εύχομαι να μου φέρει περισσότερη τύχη αυτή τη φορά. Το καλοκαίρι έκανα την πρώτη μου εξωσωματική η οποία ναι μεν πετύχε αλλά παλινδρομησε στην έβδομη εβδομάδα το εμβρυακι μου.. Τώρα έκανα εμβρυομεταφορα βλαστοκυστης και βρίσκομαι στην έβδομη μέρα και ξάπλα στον καναπέ. Την Παρασκευή, πρώτα ο Θεός, θα πάω για χωριακη κι εύχομαι ο Άγιος Νικόλαος να κάνει το θαύμα του και να μας δώσει το δικό μας μωράκι. Σε όλες μας εύχομαι ο καινούργιος χρόνος να έρθει φορτωμενος με μωρά! 

Καλός ήρθες στη. Παρέα μας σου εύχομαι να Πάνε όλα μα όλα καλά κοπέλα μου μου..!! Ελπίζω να μας βοηθήσει όλες μας να τα καταφέρουμε ο Άγιος Νικόλαος!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Στην πρώτη μου φορά είχα βάλει 2..Σε αυτή έβαλα ένα γιατί μόνο αυτό μου έμεινε και κατεψυξα..  Μου πήραν 7 ωαρια από τα οποία τα 6 ήταν καλά, γονιμιποιηθηκαν τα 4 και προχώρησαν καλά  τα 3..  Αν θες την γνώμη μου, αν έχεις έμβρυα που φτασαν σε βλαστοκυστες θα σου έλεγα να βάλεις 2. Σε εμένα το δεύτερο δε φάνηκε ποτέ στον υπερηχο. Υπάρχει και η πιθανότητα για διδυμη κυηση αν δεν έχεις θέμα με τη μήτρα αλλά έμενα δε με ενοχλούσε αυτό.. Ίσα ίσα 2 μωρά, διπλή χαρά.  Είναι στην κρίση σου αυτό. 

Σε ευχαριστώ πολύ! κάπως έτσι πήγαν τα "νούμερα" και σε μένα! Ναι 2 έχω κ θέλω να τα βάλω ακριβώς γιατί καταλαβαίνω ότι οι πιθανότητες είναι λίγες!!! Ο άντρας μου έχει κολλήσει ότι θα πιάσουν σίγουρα (!!!) δύο κ ίσως να έχω θέμα στην εγκυμοσύνη... άντρες στον κόσμο τους... 

Σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! κάπως έτσι πήγαν τα "νούμερα" και σε μένα! Ναι 2 έχω κ θέλω να τα βάλω ακριβώς γιατί καταλαβαίνω ότι οι πιθανότητες είναι λίγες!!! Ο άντρας μου έχει κολλήσει ότι θα πιάσουν σίγουρα (!!!) δύο κ ίσως να έχω θέμα στην εγκυμοσύνη... άντρες στον κόσμο τους... 

Σε ευχαριστώ πολύ!

Για αυτό το λόγο δεν του έχω πει ότι θα βάλουμε δυο στον άντρα μου φοβάται πολύ τα 2 μωράκια σου λέει ας κάνουμε το ένα πρώτα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
    • Και εμένα άρρωστος είναι ο μικρός !!! Μάλλον για γαστρεντερίτιδα το βλέπω… Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει η τι κάνω λάθος αλλά δεν μπορώ να σας στείλω μήνυμα ! Πηγαινετε σχολείο; Πως είσαι κορίτσι μου; Την παλεύεις με τα μικρά; 
    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...