Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ αύριο λογικά θα στολισω..θα δείξει! Ερώτηση: έχετε και εσείς συνεχόμενα δέκατα δλδ 37,2 και 3 λόγω της προγεστερόνης? Όλα τα κουλά μου συμβαίνουν...

Δεν έχω μέτρηση να σου πω εγώ από την Προγεστερονη νιώθω σαν κοτόπουλο και θέλω όλο ύπνο.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Δεν έχω μέτρηση να σου πω εγώ από την Προγεστερονη νιώθω σαν κοτόπουλο και θέλω όλο ύπνο.! 

Μπα ποτέ δεν μου είχα θέμα με τον ύπνο με τις προγεστερόνες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fwtaki είπε:

Μπα ποτέ δεν μου είχα θέμα με τον ύπνο με τις προγεστερόνες. 

Και εγω δεν είχα ποτέ αλλά στην τελευταία προσπάθεια με τσάκισε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Μπα ποτέ δεν μου είχα θέμα με τον ύπνο με τις προγεστερόνες. 

Μια χαρά έχεις κάνει ευριομεταφορα δεν θυμάμαι συγνώμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Μια χαρά έχεις κάνει ευριομεταφορα δεν θυμάμαι συγνώμη 

Ναι την τρίτη την εκανα και από την Τετάρτη που έβαλα θερμόμετρο γιατί είχαν παγώσει τα χέρια μου απίστευτα έχω λίγα δέκατα που δεν πέφτουν και που λογικά είναι από την προγεστερόνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fwtaki είπε:

Ναι την τρίτη την εκανα και από την Τετάρτη που έβαλα θερμόμετρο γιατί είχαν παγώσει τα χέρια μου απίστευτα έχω λίγα δέκατα που δεν πέφτουν και που λογικά είναι από την προγεστερόνη...

Είναι λογικό μάλλον..!! Εύχομαι τα καλύτερα και περιμένουμε νέα σου..!!! Εγώ δεν θα επιχειρούσα να βάλω παντος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Fwtaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ αύριο λογικά θα στολισω..θα δείξει! Ερώτηση: έχετε και εσείς συνεχόμενα δέκατα δλδ 37,2 και 3 λόγω της προγεστερόνης? Όλα τα κουλά μου συμβαίνουν...

Εγώ δεν ξέρω.... δεν μετράω θερμοκρασία... εσύ που το ξέρεις; Νιώθεις περίεργα και βάζεις θερμόμετρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ δεν ξέρω.... δεν μετράω θερμοκρασία... εσύ που το ξέρεις; Νιώθεις περίεργα και βάζεις θερμόμετρο;

Δεν είχα ξαναμετρησει καμιά φορά από όσες πήρα προγεστερόνη και έτυχε να το κάνω την Τετάρτη γιατί τα χέρια μου ήταν πάγος...και δεν έχει ξαναπέσει από τότε ούτε με ντεπον που μπορώ να πάρω οπότε φταίει η προγεστερόνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Δεν είχα ξαναμετρησει καμιά φορά από όσες πήρα προγεστερόνη και έτυχε να το κάνω την Τετάρτη γιατί τα χέρια μου ήταν πάγος...και δεν έχει ξαναπέσει από τότε ούτε με ντεπον που μπορώ να πάρω οπότε φταίει η προγεστερόνη..

Καλέ γιατί να πάρεις ντεπον; Όλα είναι από τα φάρμακα. Κι εγώ την προηγούμενη φορά είχα δέκατα...μία Παγωνα μία φούντωνα.... Αυτή τη φορά κρυώνω συνέχεια και όταν παίρνω utrogestan πέφτω για 2-3 ώρες σε κώμα.... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Καλέ γιατί να πάρεις ντεπον; Όλα είναι από τα φάρμακα. Κι εγώ την προηγούμενη φορά είχα δέκατα...μία Παγωνα μία φούντωνα.... Αυτή τη φορά κρυώνω συνέχεια και όταν παίρνω utrogestan πέφτω για 2-3 ώρες σε κώμα.... χαχαχαχα

Καλά ντεπον παίρνω γιατί πονάω ούτε εκεί βέβαια με βοηθάει...αυτό το πράγμα με την υπνηλία να μην το χω ούτε με φάρμακα ρε παιδί μου! Τι να πω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Καλά ντεπον παίρνω γιατί πονάω ούτε εκεί βέβαια με βοηθάει...αυτό το πράγμα με την υπνηλία να μην το χω ούτε με φάρμακα ρε παιδί μου! Τι να πω! 

Πονάς βρε κορίτσι; Τί πόνοι είναι αυτοί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Πονάς βρε κορίτσι; Τί πόνοι είναι αυτοί;

Πονάω ναι...και ποναω πάντα όταν περιμένω να αδιαθετησω καμία δεκαριά μέρες πριν όχι βέβαια τόσο έντονα.. είναι δλδ περισσότερο ενοχλήσεις... γι'αυτό το λόγο μπήκα και εδώ μπας και έχει και καμία άλλη κοπελα την ίδια εμπειρία...ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ...δεν ξέρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Fwtaki είπε:

Πονάω ναι...και ποναω πάντα όταν περιμένω να αδιαθετησω καμία δεκαριά μέρες πριν όχι βέβαια τόσο έντονα.. είναι δλδ περισσότερο ενοχλήσεις... γι'αυτό το λόγο μπήκα και εδώ μπας και έχει και καμία άλλη κοπελα την ίδια εμπειρία...ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ...δεν ξέρω..

Τις προηγούμενες φορές που είχα βάλει κι εγώ έμβρυα 3 ημερωντ πονούσα σαν να μου ερχόταν περίοδος. Συνέχεια σκεφτόμουν τώρα θα μου έρθει αύριο θα μου έρθει.... όμως δεν ήρθε... χαχαχαχα και ήταν και θετικό το αποτέλεσμα και τις 2 φορές. Ότι συμπτώματα και να έχουμε είναι αδιάφορα ούτε θετικά ούτε αρνητικά.... Τα πιο πολλά οφείλονται στα φάρμακα που παίρνουμε... υπομονή... χοριακή πότε έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Τις προηγούμενες φορές που είχα βάλει κι εγώ έμβρυα 3 ημερωντ πονούσα σαν να μου ερχόταν περίοδος. Συνέχεια σκεφτόμουν τώρα θα μου έρθει αύριο θα μου έρθει.... όμως δεν ήρθε... χαχαχαχα και ήταν και θετικό το αποτέλεσμα και τις 2 φορές. Ότι συμπτώματα και να έχουμε είναι αδιάφορα ούτε θετικά ούτε αρνητικά.... Τα πιο πολλά οφείλονται στα φάρμακα που παίρνουμε... υπομονή... χοριακή πότε έχεις;

Γενικά επειδή έχω βγάλει τα μάτια μου στο ίντερνετ για να δω εμπειρίες αλλων γυναικών βλέπω ότι συμβαίνει. Αλλά εμένα με προβληματιζει γιατί αυτό συμβαίνει κάθε φορά που είναι να αδιαθετησω απλά τώρα είναι πιο έντονο. Χοριακη 9/12! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Γενικά επειδή έχω βγάλει τα μάτια μου στο ίντερνετ για να δω εμπειρίες αλλων γυναικών βλέπω ότι συμβαίνει. Αλλά εμένα με προβληματιζει γιατί αυτό συμβαίνει κάθε φορά που είναι να αδιαθετησω απλά τώρα είναι πιο έντονο. Χοριακη 9/12! 

Άντε μαζί θα πάμε..... Θα είναι η τυχερή μας μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Άντε μαζί θα πάμε..... Θα είναι η τυχερή μας μέρα 

Το εύχομαι! Και για όλα τα κορίτσια που περιμένουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Fwtaki είπε:

Το εύχομαι! Και για όλα τα κορίτσια που περιμένουν!!!

Βλέπω έχουμε κάνει Σετάκια Για της χοριακες μας..!!! Για πάμε να πούμε ποτέ η κάθε μια θα κάνει..;; 
εγω 16-12 με 17-12 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Βλέπω έχουμε κάνει Σετάκια Για της χοριακες μας..!!! Για πάμε να πούμε ποτέ η κάθε μια θα κάνει..;; 
εγω 16-12 με 17-12 

Εγώ και η @Fwtaki 9/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Δεν έχω μέτρηση να σου πω εγώ από την Προγεστερονη νιώθω σαν κοτόπουλο και θέλω όλο ύπνο.! 

Εγώ πάλι νυστάζω.... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ και η @Fwtaki 9/12

Ωωω με το καλό κορίτσια μου...!!!!!!! 

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ πάλι νυστάζω.... χαχαχαχα

Το ίδιο κι εγώ αν δεν κοιμηθώ είμαι σαν ζόμπι..!! Άσε με οτι με φάρμακα έχει ανοίξει η ωρεξη μου..!!! Θα πάρω τα κιλά πριν καν μείνω..!! Χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...