Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimsea είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.......άλλη μια black friday έλαβε τέλος!!!!Λιώμα είμαι......σας διάβασα όλες και πολύ χάρηκα! Καλή συνέχεια και με θετικές χωριακές.

@peacock κι εγώ από το νέο χρόνο θα ξεκινήσω διέγερση..... πρέπει να πάω να πάρω και τα φάρμακα.... τρέξιμο πάλι.

@Θαύμα! πραγματικά μου έδωσες πολύ κουράγιο με όσα γράφεις .......σε ευχαριστώ πολύ.

Κορίτσι μου όντως για έναν που τα ακούει λέει " πωπω χαρά στο κουράγιο σου" για μένα κάθε δακρυβκνπονοςβμε έφερνε πιο κοντά στο στόχο...έχασα 4 κυήσεις η μία δίδυμα ...ήρθε το παιδί μου..κι αν σταθώ τυχερη θα ρθει κι άλλο...όσες φορές μπήκα για εμβριομεταφορα μπήκα σχεδόν κ για αποξεση...αλλά για μένα είναι στάση ζωής να μην κοιτάζω πίσω ότι με πονά.... Κ με πονούν ακόμα μην νομίζεις.....πολλές φορές βαθιά μέσα μου πιστεύω ότι αυτός ο πόνος με ώθησε σε νέα προσπάθεια.Θα γινουν όλα! Ξαναλέω πάτα στο θέμα εξωσωματική ποιες ξεκινήσαμε παρεούλα....η Γαλλίδα η capy η rose.....όλες είναι με παιδάκια....θα αδειάσει κι εδώ κ οπότε το διαβάζεις απλά θα συγκίνησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

Κορίτσι μου όντως για έναν που τα ακούει λέει " πωπω χαρά στο κουράγιο σου" για μένα κάθε δακρυβκνπονοςβμε έφερνε πιο κοντά στο στόχο...έχασα 4 κυήσεις η μία δίδυμα ...ήρθε το παιδί μου..κι αν σταθώ τυχερη θα ρθει κι άλλο...όσες φορές μπήκα για εμβριομεταφορα μπήκα σχεδόν κ για αποξεση...αλλά για μένα είναι στάση ζωής να μην κοιτάζω πίσω ότι με πονά.... Κ με πονούν ακόμα μην νομίζεις.....πολλές φορές βαθιά μέσα μου πιστεύω ότι αυτός ο πόνος με ώθησε σε νέα προσπάθεια.Θα γινουν όλα! Ξαναλέω πάτα στο θέμα εξωσωματική ποιες ξεκινήσαμε παρεούλα....η Γαλλίδα η capy η rose.....όλες είναι με παιδάκια....θα αδειάσει κι εδώ κ οπότε το διαβάζεις απλά θα συγκίνησε

Ακριβώς όπως τα λές είναι!Κι εγώ εδώ μπήκα όταν ξεκίνησα προσπάθειες για φυσική σύλληψη.Άσχετη τελείως να ψάχνω για απαντήσεις!

Ας ελπίσουμε ότι θα γίνει το ίδιο κι εδώ με όλες!!!!Να σου ζήσει το παιδάκι σου και με το καλό και το δεύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η satya είπε:

Ο λόγος που θεωρείς ένα τέτοιο όνομα άθλιο μήπως μπορείς να μας τον αναφέρεις? Διότι εγώ 4 χρόνια σε άλλους ούτε μια θετική χοριακή και σε αυτόν έπιασα 3 έμβρυα με την μια προσπάθεια και σε λίγες μέρες γένναω ένα μωράκι οπότε είμαι πολύ περίεργη να ακούσω πως βρίζετε κάποιον έτσι και μάλιστα όταν υπάρχουν τόσες κοπέλες εδώ που μπορεί να τον έχουν γιατρό? Εαν κάποιες θέλουν ψυχολόγο για ν μιλάνε είναι άλλη ειδικότητα, ο άνθρωπος αυτός εινια εξωσωματιστης και γυναικολόγος και εμένα ήταν κάθε στιγμή δίπλα μου, τον βρίσκω πάντα στο κινητό του (και ν μην απαντάει σε παίρνει ΠΑΝΤΑ πίσω) και θεωρώ ότι είναι τοπ στο αντικείμενο του, οπότε σας παρακαλώ να ξέρουμε τι λέμε! 

Δημοκρατία έχουμε και έχουμε ελευθερία λόγου ...

Για την κάθε κοπέλα τοπ είναι ο γιατρός που θα την κάνει μανούλα

 γιατί είμαι  πολλά χρόνια σε αυτό το κέντρο και έχω ακούσει και έχω δει με τα μάτια μου πραγματα που δεν μου άρεσαν ...

συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά το μωράκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Θαύμα! είπε:

Καλημέρα..εγώ τρίτη μέρα εμβριομεταφορας κ ξύπνησα ξέροντας ότι αν έγινε κάτι έγινε χτες κ τη μέρα της εμβριομεταφορας...οπότε σήμερα χαλαρά....μετράω κ περιμένω να δω πιάστηκε τίποτα;;;;;!! Πφφφ από χάπια άλλο τίποτα...όταν θα φύγω από αυτό τον κόσμο με τόσα που πήρα θα μουμιοποιηθω...θα με βρουν οι επόμενες γενιές κ θα με ονομάσουν homo pharmacy!

 

στις πριν 13 ώρες, ο/η Θαύμα! είπε:

είναι δικαίωμα της να μιλήσει με βάση την εμπειρία της όπως κάνεις κι εσύ τωτα...τον θεωρείς τοπ γιατί σου χάρισε μωρό.( Ανεξάρτητα από το ότι ο δεύτερος ή τρίτος εξωσωματικους πατάει στη δουλειά των προηγούμενων πάντα..αυτό το έλαβες υπόψη σου;..τοπ ήταν...πλέον υπάρχουν δεκάδες άλλοι Παντοι.Εχω ένα παιδί από εξωσωματική κ είμαι σε εμβριομεταφορα για δευτερο.....μπορούμε να έχουμε προσωπική γνώμη από την εμπειρία μας.Δε νιώσαμε άνθρωποι στο ιατρείο του,δε νιώσαμε καμία εξατομίκευση...όσες τον έχουν γιατρό έχουν μάθει να ακούνε κ τις δύο απόψεις όπως συμβαίνει κ με τον δικό μου...

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η peacock είπε:

Σου ευχομαι συντομα να ερθει το αδερφακι...ταλαιπωρηθηκες κι εσυ αρκετα! 

Δε θα το βαλω κατω, με τον εναν η τον αλλο τροπο θελω να πιστευω οτι θα γινω μαμα..και ολες μας εδω! ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 @kppm με το καλό!!! Άντε σε 15 μερούλες θα δείτε το πολυπόθητο + ♥️

Ευχαριστούμε πολύ!!!!Όλες με τη σειρά...μόνο θετικά να έχουμε Παναγία μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kppm είπε:

Ευχαριστούμε πολύ!!!!Όλες με τη σειρά...μόνο θετικά να έχουμε Παναγία μου!!!!!!

Θα έχουμε σκεφτόμαστε θετικότατα..!!! Ότι μπορούμε θα κάνουμε και που περνάει από το χέρι μας..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ένα όμορφο και δημιουργικό Σαββατοκύριακο..!!! 

Καλημέρα Νικουλα είσαι πρωινό τυπάκι τελικά ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα Νικουλα είσαι πρωινό τυπάκι τελικά ε;

Καλημερα και απο εμενα κοριτσια!Καλο ΣΚ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα και απο εμενα κοριτσια!Καλο ΣΚ!!!

Καλημέρα χρυσάφω... Τι έγινε κορίτσια στολίσατε χριστουγεννιάτικα; Εμένα ήρθαν χθες οι ανιψιές μου εδώ και μου έφτιαξαν ένα υπέροχο δέντρο. Τις έφερα και για γούρι να πιαστούν τα εμβρυακια καλά και να περάσουμε όμορφες γιορτές. Πέρυσι τέτοιον καιρό η αλήθεια είναι δεν μας πήγε καλά γιατί έμεινα έγκυος από φυσική σύλληψη και μετά από λίγες μέρες λίγο πριν την Πρωτοχρονιά παλινδρόμησε.... Δεν θέλω να γίνει πάλι το ίδιο φέτος ελπίζω Για τα καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα Νικουλα είσαι πρωινό τυπάκι τελικά ε;

Ναι ναι τώρα ειδικά με τα φάρμακα...!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα και απο εμενα κοριτσια!Καλο ΣΚ!!!

Καλημέρα κοπέλα μου..!!

ολες βλέπω νωρίς νωρίς..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα χρυσάφω... Τι έγινε κορίτσια στολίσατε χριστουγεννιάτικα; Εμένα ήρθαν χθες οι ανιψιές μου εδώ και μου έφτιαξαν ένα υπέροχο δέντρο. Τις έφερα και για γούρι να πιαστούν τα εμβρυακια καλά και να περάσουμε όμορφες γιορτές. Πέρυσι τέτοιον καιρό η αλήθεια είναι δεν μας πήγε καλά γιατί έμεινα έγκυος από φυσική σύλληψη και μετά από λίγες μέρες λίγο πριν την Πρωτοχρονιά παλινδρόμησε.... Δεν θέλω να γίνει πάλι το ίδιο φέτος ελπίζω Για τα καλύτερα...

Και του χρόνου με το μωράκι σας...!!!! Επειδή έγινε Πέρση δεν πάει να πει ότι θα γίνει και τώρα κοπέλα μου ήρθαν να κινούν τα εμυριακια σου..!!! Εγώ έχω στολίσει από πολύ νωρίς (είμαι από αυτές τις τρελές που ανυπομονούν) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα χρυσάφω... Τι έγινε κορίτσια στολίσατε χριστουγεννιάτικα; Εμένα ήρθαν χθες οι ανιψιές μου εδώ και μου έφτιαξαν ένα υπέροχο δέντρο. Τις έφερα και για γούρι να πιαστούν τα εμβρυακια καλά και να περάσουμε όμορφες γιορτές. Πέρυσι τέτοιον καιρό η αλήθεια είναι δεν μας πήγε καλά γιατί έμεινα έγκυος από φυσική σύλληψη και μετά από λίγες μέρες λίγο πριν την Πρωτοχρονιά παλινδρόμησε.... Δεν θέλω να γίνει πάλι το ίδιο φέτος ελπίζω Για τα καλύτερα...

Όλα καλά θα πάνε.Να σκέφτεσαι θετικά.Στολισα πριν 10μερες, χαχαχα!!Με τον ήλιο ντάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου..!!

ολες βλέπω νωρίς νωρίς..!!

Καλημέρα!!Δουλίτσες και σήμερα αλλιώς ένα υπνακο θα τον έπαιρνα ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα!!Δουλίτσες και σήμερα αλλιώς ένα υπνακο θα τον έπαιρνα ακόμη.

Ααα τέλεια...!!!! 

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Όλα καλά θα πάνε.Να σκέφτεσαι θετικά.Στολισα πριν 10μερες, χαχαχα!!Με τον ήλιο ντάλα.

Και του χρόνου..!!! Με τα μωράκια μας..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Και του χρόνου με το μωράκι σας...!!!! Επειδή έγινε Πέρση δεν πάει να πει ότι θα γίνει και τώρα κοπέλα μου ήρθαν να κινούν τα εμυριακια σου..!!! Εγώ έχω στολίσει από πολύ νωρίς (είμαι από αυτές τις τρελές που ανυπομονούν) 

Αχ και εγω από αυτές είμαι αρχές Νοεμβρίου στολίΖουμε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αμήν αμήν!!!!

Θα είστε θα το δείτε ...... οποία Δνε τα παρατάει το πετύχαινει τόσα χρόνια έχω ακούσει και έχω δει χιλιάδες ιστορίες .... απλά σε άλλες έρχεται πιο εύκολα και σε άλλες πιο δύσκολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχχα ευτυχισμένοι άνθρωποι λέει μια έρευνα 

Ακριβός..!! Και του χρόνου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ αύριο λογικά θα στολισω..θα δείξει! Ερώτηση: έχετε και εσείς συνεχόμενα δέκατα δλδ 37,2 και 3 λόγω της προγεστερόνης? Όλα τα κουλά μου συμβαίνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...