Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια μου μόλις με πήραν... αρνητικό...0...δεν πειράζει...

Αχ τί κρίμα...... Πόσο λυπάμαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια μου μόλις με πήραν... αρνητικό...0...δεν πειράζει...

Δεν πειράζει θα κοιτάξεις παρακάτω η επόμενη φορά θα είναι και η τυχερή!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sugarmam @Sofia35 πολύ λυπάμαι. ....μην το βάζετε κάτω κορίτσια, θα έρθει η στιγμή του θετικού που θα μείνει και θα αυξάνεται συνέχεια! !!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Σας διαβαζω αραια και που και πηρε τοματι μου τις αρνητικες χοριακες...Ειλικρινα λυπάμαι πολυ! Υπόμονη κοριτσια μου και ευχομαι να το ξεπεράσετε συντομα και να πατε στην επομενη και επιτυχημενη προσπαθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση σας!!! σημαίνει πολλά να μιλάς με ανθρώπους που ξέρουν ακριβώς τι περνάς!!!! εννοείται δεν το βάζουμε κάτω και προχωράμε.. δυστυχώς κανείς και καμιά εξέταση δεν μπορεί να μας εξασφαλίσει επιτυχία...το αφήνουμε πίσω και προχωράμε....μετά από πόσο καιρό μπορούμε να προχωρήσουμε στην επόμενη ΕΤ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση σας!!! σημαίνει πολλά να μιλάς με ανθρώπους που ξέρουν ακριβώς τι περνάς!!!! εννοείται δεν το βάζουμε κάτω και προχωράμε.. δυστυχώς κανείς και καμιά εξέταση δεν μπορεί να μας εξασφαλίσει επιτυχία...το αφήνουμε πίσω και προχωράμε....μετά από πόσο καιρό μπορούμε να προχωρήσουμε στην επόμενη ΕΤ;;;;

Θα στο πει ο γιατρός σου αυτό κοπέλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση σας!!! σημαίνει πολλά να μιλάς με ανθρώπους που ξέρουν ακριβώς τι περνάς!!!! εννοείται δεν το βάζουμε κάτω και προχωράμε.. δυστυχώς κανείς και καμιά εξέταση δεν μπορεί να μας εξασφαλίσει επιτυχία...το αφήνουμε πίσω και προχωράμε....μετά από πόσο καιρό μπορούμε να προχωρήσουμε στην επόμενη ΕΤ;;;;

Έχεις εμβρυάκια κατάψυξη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia35 λυπάμαι πολύ... Όμως θα δεις θα τα καταφέρεις γιατί όλα είναι υπερ σου! Είμαι σίγουρη για σενα :-)

Νομίζω αφήνεις ενα κύκλο κ μετά... αλλα θα σου πει ο γιατρός!  Αν έχεις κατάψυξη εννοώ... αλλιώς διέγερση σε 3 μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Εγω κορίτσια μου αυριο κανω υστεροσκοπηση κ φοβαμαι πολυ! 

Δεν είναι τίποτα εγώ απλά την αγαπάω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια μου μόλις με πήραν... αρνητικό...0...δεν πειράζει...

Κοριτσακι μου.... Οι περισσοτερες εδω ξερουμε πως ειναι, δεν εισαι μονη... Μαζεψε δυναμεις και βρες κουραγιο να προχωρησεις παρακατω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Εγω κορίτσια μου αυριο κανω υστεροσκοπηση κ φοβαμαι πολυ! 

Ολα καλα θα πανε! 

Θα πεσεις για υπνο και θα ξυπνησεις οταν ολα εχουν τελειωσει! 

Καλη επιτυχια! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Εγω κορίτσια μου αυριο κανω υστεροσκοπηση κ φοβαμαι πολυ! 

Καλέ τίποτα δεν είναι μη φοβάσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sugarmam @Sofia35 σας εκανα καλό ποδαρικό .... τι να πω ... θα πω μάλλον. Να μαζέψετε τα κομμάτια σας και βουρ για την επόμενη φορά ... στο τέλος οποίος δεν τα παρατάει τα καταφέρνει !!!!!

εγω πείσμωσα και δεν Ια τα παρατήσω .. να αλλάξω κέντρο σκέφτομαι μόνο !! Έχω κάνει 7 ετ , 5 υστεροσκπησεις άπειρες ωοληψιες ... μήνες αντιβιωσεων , δυο δείγματα νικά ...για να του χαρίσω ένα αδερφάκι ... δεν θα τα παρατήσω ...όχι τέλος !!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Sofia35 λυπάμαι πολύ... Όμως θα δεις θα τα καταφέρεις γιατί όλα είναι υπερ σου! Είμαι σίγουρη για σενα :-)

Νομίζω αφήνεις ενα κύκλο κ μετά... αλλα θα σου πει ο γιατρός!  Αν έχεις κατάψυξη εννοώ... αλλιώς διέγερση σε 3 μήνες!

Εγω έχω κάνει και καπάκια .... αδιαθέτησα δηλαδή και προχώρησα αμέσως ....στο ναυτικό δεν είσαι εάν θυμάμαι καλά ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εγω έχω κάνει και καπάκια .... αδιαθέτησα δηλαδή και προχώρησα αμέσως ....στο ναυτικό δεν είσαι εάν θυμάμαι καλά ;;;;

Μάλλον λες τη @Sofia35! Το παραθέτω για να δει το μνμ σου!

Επίσης να σου ευχηθώ καλή δύναμη και συγχαρητήρια για το κουράγιο σου! Είναι πολύ όμορφο αυτό που λες ότι όποιος δεν τα παρατάει τα καταφέρνει! Σου εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή και να έρθει αυτό που επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μάλλον λες τη @Sofia35! Το παραθέτω για να δει το μνμ σου!

Επίσης να σου ευχηθώ καλή δύναμη και συγχαρητήρια για το κουράγιο σου! Είναι πολύ όμορφο αυτό που λες ότι όποιος δεν τα παρατάει τα καταφέρνει! Σου εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή και να έρθει αυτό που επιθυμείς!

Σε ευχαριστώ πολύ ...

γενικά είμαι πολύ της στατιστικής

λοιπον στατιστικά με όλους τους τρόπους τα πασοστα επιτυχίας αγγίζουν το 93 Τίς εκατό ....

εαν λοιπόν είσαι ανοιχτή σε όλους τους τρόπους παιδί θα κανείς ..... 

το πιστεύω άκραδαντα οποίος δεν τα παρατάει τα καταφέρνει στο τέλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ποια περιμένει χοριακη τώρα ;;; εύχομαι οκοψυχα τα ώρα που Τριτωσαν οι κουλούρες να έχουμε μόνο θετικές !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια μου ποια περιμένει χοριακη τώρα ;;; εύχομαι οκοψυχα τα ώρα που Τριτωσαν οι κουλούρες να έχουμε μόνο θετικές !!!!

Εγώ τώρα ξεκινάω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...