Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Δεν είναι κακή η fsh .... αλλάΕ τέτοια οιστραδιολη είναι ψευδώς χαμηλή .εγω είμαι στον Σφακιανουδη .

Ki egv!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια τι κανετε! Η χοριακη  επεσε ευτυχως. Ο γιατρός μ ειπε να κανουμε υστεροσκοπηση. Εχει κανει καμια σας? 

Εγώ..... 2 φορές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια τι κανετε! Η χοριακη  επεσε ευτυχως. Ο γιατρός μ ειπε να κανουμε υστεροσκοπηση. Εχει κανει καμια σας? 

Εκανα τον Μαιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, αύριο κάνω την πρώτη μου εμβρυομεταφορα! Έχω τόσο ανχος που δεν περιγράφετε, αν θα πάνε όλα καλά και τα σχετικά! Δεν ξέρω τι να κάνω για να μην το σκέφτομαι.. Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια τι κανετε! Η χοριακη  επεσε ευτυχως. Ο γιατρός μ ειπε να κανουμε υστεροσκοπηση. Εχει κανει καμια σας? 

Εγω πέντε !!! Δεν είναι τίποτα απολύτως ..... με το καλό ότι θεκεος ρώτησε με 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Δεν είναι κακή η fsh .... αλλάΕ τέτοια οιστραδιολη είναι ψευδώς χαμηλή .εγω είμαι στον Σφακιανουδη .

Έχω ακούσει πολύ θετικά σχόλια για τον Σφακιανούδη...και επίσης ότι εφαρμόζει και τη μέθοδο prp ωοθηκών...έχεις ακούσει κάτι γι' αυτο; Ξέρεις αν έχει αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Έχω ακούσει πολύ θετικά σχόλια για τον Σφακιανούδη...και επίσης ότι εφαρμόζει και τη μέθοδο prp ωοθηκών...έχεις ακούσει κάτι γι' αυτο; Ξέρεις αν έχει αποτελέσματα;

Ναι είναι πολύ καλός άνθρωπος και γιατρός .. τον εκτιμώ αφάνταστα .... 

το έχω ακούσει αλλά ειλικρινά δεν έχω ιδέα .... όποτε δεν θέλω μα εκφέρω άποψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πειτε μου αν θελετε. Κόστος ανάρρωση μετα προετιμασια πριν. Ο λογος π γινεται τι μπορούν να βρουν..κ οτι αλλο νομιζεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Οι ποιο πολλές στο σφακιανουδη είστε εδω;;; 

  Α ποια άλλη είναι ;;; εκτός από εμένα και την @Χρυσάφω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πειτε μου αν θελετε. Κόστος ανάρρωση μετα προετιμασια πριν. Ο λογος π γινεται τι μπορούν να βρουν..κ οτι αλλο νομιζεται... 

Κοίταξε το κόστος εξαρτάται εάν μπαίνεις η όχι με ιδιωτική ασφάλεια και από πολλά αλλά .....

εγω και τις πέντε φορές έχω αναρρώσει αμέσως σε σημείο που ήθελα να πάω για δουλειά .... Επισης κάθε φορά είχα διαφορετική πόσοτητα και διάρκεια αίματος ..... 

γινεται για να δει το εσωτερικό της μήτρας ... για εμένα πρέπει να γίνεται πριν από κάθε προσπάθεια ....πολύ βασική εξέταση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πειτε μου αν θελετε. Κόστος ανάρρωση μετα προετιμασια πριν. Ο λογος π γινεται τι μπορούν να βρουν..κ οτι αλλο νομιζεται... 

Λοιπών κοπέλα μου χαλάρωσε...

Εγώ απλά αγαπάω υστεροσκοπηση... 

Λοιπών δεν είναι τίποτα μια μέρα πριν δεν τρως για βράδυ και δεν πίνεις νεράκι πας το άλλο πρωί σου κάνουν εξετάσεις αίματος και καρδιογράφημα (Όχι πάντα) στην πρώτη μου δεν έκανα τίποτα από αυτά. Μετά σε βάζουν να αλλάξεις και να βάλεις μια ρόμπα και μετά πας στο κρεβάτι της υστεροσκολισης και κάθεστε σε θέση γυναικολογική έρχεται η ανεσθισιολογος σου βάζει την πεταλούδα και κοιμασε με μέθη Όχι ολική.. Μετά από 20 λεπτά ξυπνάς και φεύγεις.... από πόνο ανάλογος αν κάνεις φιαγνοστικη δεν έχει καθόλου πόνο αν κάνεις κα επεμβατική τότε έχεις ένα πόνο σαν περίοδο...!!! Φεύγεις την ίδια μερα...

Επίσης έχεις λίγο αίμα.. οχ πάντα στην 1η είχα μετά από μια εβδομάδα.. 

Βλέπουν εσωτερικά την μήτρα και αν υπάρχει κάποιο θέμα τότε επεμβαίνουν η διάρκεια είναι 15 με 30 λεπτά το πολύ......!!!!!!! Ότι θες Ρωτάς 

Το κόστος πάει από 600 ως 1000 ανάλογος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

  Α ποια άλλη είναι ;;; εκτός από εμένα και την @Χρυσάφω;;;;

Έχω διαβάσει πολλές φορές το όνομα του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολυ κοριτσια μ! Εμενα μ ειπε να μην προχωρήσουμε σε μεταφορά αν δεν κανω υστεροσκοπηση. Επίσης η χοριακη επεσε στο 131 κ θελει την αλμη εβδομαδα να σμτσεκαρει για τυχόν υπολείμματα! Η κυηση ηταν μεσα στην μητρα αλλα δεν αναπτύχθηκε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Γενικά έχει πολύ κόσμο ....

το κέντρο που συνεργάζεται όμως το θεωρώ εμετικό .... ότι χειρότερο πραγματικά !!!

Σε ποιο είναι ;;; εγώ πήγα στην γυναίκα του και δεν έμεινα καθολου ευχαριστημένη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Karamela! είπε:

Σας ευχαριστώ πολυ κοριτσια μ! Εμενα μ ειπε να μην προχωρήσουμε σε μεταφορά αν δεν κανω υστεροσκοπηση. Επίσης η χοριακη επεσε στο 131 κ θελει την αλμη εβδομαδα να σμτσεκαρει για τυχόν υπολείμματα! Η κυηση ηταν μεσα στην μητρα αλλα δεν αναπτύχθηκε. 

Καλό είναι να γίνει...!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ποιο είναι ;;; εγώ πήγα στην γυναίκα του και δεν έμεινα καθολου ευχαριστημένη 

Στο γεννεσις καθόλου δεν μου αρέσει ...

και εγω πω στον γυναίκα του Αλλά είμαι πολύ ευχαριστημένη ... τι δεν σου άρεσε ;;; είναι πολυ υποκειμενικά ολα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Στο γεννεσις καθόλου δεν μου αρέσει ...

και εγω πω στον γυναίκα του Αλλά είμαι πολύ ευχαριστημένη ... τι δεν σου άρεσε ;;; είναι πολυ υποκειμενικά ολα

 

Α κι εμένα στο γένεσης είναι αλλά 3ινα και στο μητέρα και έκανα εκεί... Δεν πρόσεξε βασικά πράγματα μου έλεγε διάφορα μέχρι για επέμβαση στομαχιού μου είπε και φυσικά ήταν η πρώτη που δεν είδε τα τριγλικεριδια και την γλυκοζιομενη έπρεπε να πάω σε άλλους να τα δουν και να μου πουν οπότε εγώ εκεί δεν ξανά πατάω ακόμη και το περιβάλλων με έκανε να θέλω να φύγω φυσικά αυτή είναι η γνώμη μου και φυσικά διαφέρει από κοπέλα σε κοπέλα μπορεί σε όλοι κοπέλα να είναι τοπ φυσικά δεν θα της έκανα ποτέ δισφήμιση... μπορούσε να τα προλάβει αυτό λεγ8ντας μου κα τα προσέξω λίγο και μετά πήγα αλλού και έφαγα το στοπ ως τώρα που ξανά αλαξα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πειτε μου αν θελετε. Κόστος ανάρρωση μετα προετιμασια πριν. Ο λογος π γινεται τι μπορούν να βρουν..κ οτι αλλο νομιζεται... 

Εμένα βρήκαν διαφραγματικη μήτρα.Εγινε η επέμβαση,δεν πονάς καθόλου.Σγκωθηκα αμέσως σε 2 ωρες.Αλλα μετά έπαθα αιμορραγία κ πήγε ο αιματοκρίτης 25.Μαλλον εξαρτάται από κάθε οργανισμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ναι είναι πολύ καλός άνθρωπος και γιατρός .. τον εκτιμώ αφάνταστα .... 

το έχω ακούσει αλλά ειλικρινά δεν έχω ιδέα .... όποτε δεν θέλω μα εκφέρω άποψη 

Οκ Κορίτσι μου σ' ευχαριστώ πολύ! Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια τι κανετε! Η χοριακη  επεσε ευτυχως. Ο γιατρός μ ειπε να κανουμε υστεροσκοπηση. Εχει κανει καμια σας? 

Έχω κάνει, μην σε φοβίζει, γίνεται με μέθη. Και η ανάρρωση είναι γρήγορη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ampempa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, αύριο κάνω την πρώτη μου εμβρυομεταφορα! Έχω τόσο ανχος που δεν περιγράφετε, αν θα πάνε όλα καλά και τα σχετικά! Δεν ξέρω τι να κάνω για να μην το σκέφτομαι.. Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! 

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...