Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Μπράβο κοριτσι μου!!! Με το καλό να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!!! Μακάρι να ακολουθήσουμε κι αλλες την τύχη σου!!! 

Όλες θα ακολουθήσουμε! Θα παλέψουμε και θα τα καταφέρουμε! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Όλες θα ακολουθήσουμε! Θα παλέψουμε και θα τα καταφέρουμε! ?????

Ακριβός όλες μας θα τα καταφερουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κοριτσια μου εχω θετικη χοριακη 458!ελπιζω να πανε ολα καλα!ευχομαι κ σε σας η προσπαθεια σας να φερει μωρακι!

Μπράβο κοπέλα μου !!!! Μπράβο σ !!!!❤️❤️❤️❤️ Εύχομαι να είναι τέλεια όλα από δω κ πέρα !!! Λίγη προσοχή το πρώτο τρίμηνο κ όλα θα είναι μια χαρά !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Εννοείται ότι πρέπει να έχεις και εκεί έναν γιατρό...τις μετρήσεις κατά τη διαδικασία της εξωσωματικής Ποιος θα σου τις κάνει; Θα πας να μείνεις Αθήνα για όλο αυτό το διάστημα;

Για την εξωσωματική ναι θα παω 2 εβδομάδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Για την εξωσωματική ναι θα παω 2 εβδομάδες

Και εγώ αυτό θα κάνω μάλλον γιατί και εγώ από επαρχία είμαι...Οπότε μην αγχώνεσαι από τώρα, κάνε τη διαδικασία και αν με το καλό μείνεις έγκυος θα δεις τι θα κάνεις...Θα βρεθεί η σωστή λύση για όλα...αρκεί να δούμε θετική χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε...;;; έχει βρει καμία ovitrelle στα φαρμακεία;;; οπουβεχω πάει μου λένε είναι σε εληψη και αν βρω μόνο σε φαρμακείο που ια έχει ξεμείνει. Και η αποθήκες το ίδιο μου είπαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε...;;; έχει βρει καμία ovitrelle στα φαρμακεία;;; οπουβεχω πάει μου λένε είναι σε εληψη και αν βρω μόνο σε φαρμακείο που ια έχει ξεμείνει. Και η αποθήκες το ίδιο μου είπαν 

Έχει σίγουρα στο φαρμακείο που είναι μέσα στο avenue το mall πάνω στην Κηφισίας. Εκεί έχουν πάντα όλα τα φάρμακα της εξωσωματικής. Πάρε τηλέφωνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Έχει σίγουρα στο φαρμακείο που είναι μέσα στο avenue το mall πάνω στην Κηφισίας. Εκεί έχουν πάντα όλα τα φάρμακα της εξωσωματικής. Πάρε τηλέφωνο!

Α τέλεια θα πάρω σε ευψαριστωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε...;;; έχει βρει καμία ovitrelle στα φαρμακεία;;; οπουβεχω πάει μου λένε είναι σε εληψη και αν βρω μόνο σε φαρμακείο που ια έχει ξεμείνει. Και η αποθήκες το ίδιο μου είπαν 

Μόνιμα σε έλλειψη! Αν δεν τη βρεις εκεί που σου είπε η Magaiver ζήτα να στη φέρουν! Δεν τη χρειάζεσαι άμεσα σωστά? Οπότε λογικά θα προλάβουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/5/2019 at 2:43 ΜΜ, ο/η marillia είπε:

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια!!Ηταν η πρώτη μου εξωσωματική στο Ιασώ!!Εγω με πολυκυστικές,ο σύζυγος θέμα στην μορφολογία!!Να σας πω απο συμπτώματα τις πρώτες  5 μέρες τίποτα!!Το στήθος πιο ξεπρησμένο απ τα κανονικά του κ κανένα πονάκι μου ρχόταν να πάρω τους δρόμους!!Λέω τι κάθομαι ξάπλα απορώ!!Μετά όμως άρχισαν τα τραβήγματα στη μητρα μέχρι τον αφαλό κ είδα ροζ σταγόνες μια φορά 8 μέρες μετά την μεταφορά!!Βλαστοκύστες έβαλα!!

@marillia συγχαρητήρια! Σου εύχομαι από εδώ και πέρα όλα να πάνε καλά και σε λίγο να έχεις το μωρό σου αγκαλιά!!! Χάρηκα πάρα πολύ για σένα ειλικρινά!!! Πολλές πολλές ευχές για το καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μόνιμα σε έλλειψη! Αν δεν τη βρεις εκεί που σου είπε η Magaiver ζήτα να στη φέρουν! Δεν τη χρειάζεσαι άμεσα σωστά? Οπότε λογικά θα προλάβουν! 

Όχι δεν την χρειάζομαι σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όχι δεν την χρειάζομαι σύντομα 

Καλά κάνεις και την ψάχνεις από τώρα γιατί είναι σπαστικιά η συγκεκριμένη! Βρες τη και έχε την στο ψυγείο! Καλή αρχή είπαμε?! Καλή αρχή κούκλα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλά κάνεις και την ψάχνεις από τώρα γιατί είναι σπαστικιά η συγκεκριμένη! Βρες τη και έχε την στο ψυγείο! Καλή αρχή είπαμε?! Καλή αρχή κούκλα μου! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.. Ναι θέλω να τα έχω όλα να μην ψάχνω τελευταία στιγμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Α τέλεια θα πάρω σε 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Έχει σίγουρα στο φαρμακείο που είναι μέσα στο avenue το mall πάνω στην Κηφισίας. Εκεί έχουν πάντα όλα τα φάρμακα της εξωσωματικής. Πάρε τηλέφωνο!

Καλησπερα και από εμενα!! ?Ρώτα επισης και στο φαρμακείο που βρίσκεται εντός του Golden Hall.Και εγώ εκει την βρήκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

 

Καλησπερα και από εμενα!! ?Ρώτα επισης και στο φαρμακείο που βρίσκεται εντός του Golden Hall.Και εγώ εκει την βρήκα!!

Τέλεια θα πάρω ένα τηλ μένω και εκτως Αθηνών και άντε να κατέβω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε...;;; έχει βρει καμία ovitrelle στα φαρμακεία;;; οπουβεχω πάει μου λένε είναι σε εληψη και αν βρω μόνο σε φαρμακείο που ια έχει ξεμείνει. Και η αποθήκες το ίδιο μου είπαν 

Κοιτα σε φαρμακεια που ειναι κοντα σε κεντρα εξωσωματικης επισης! Εκει σιγουρα εχουν! 

Αν δεν βρεις ακρη πες μου γιατι εχω φαρμακειο κοντα μου που εχει τετοιες ενεσεις να σου στειλω! 

Keep calm! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/5/2019 at 1:42 ΜΜ, ο/η mary nick είπε:

Κοριτσάκια καλημέρα !!!! Διαβάζω αυτά π γράφεται κ γυρίζω πίσω ένα χρόνο πριν !!! Εγώ είμαι από Κρήτη κ ανέβηκα Αθήνα για εξωσωματική! Κ εμείς θέμα με το σπέρμα είχαμε !! Αλλά όχι σοβαρό .. δεν χρειάστηκε καν βιοψία !! Με το δείγμα ευτυχώς κάναμε δουλειά κ έμεινα με την πρώτη έγκυος !! Περιμένω την κορούλα Μ στις 3 του Ιούνη !!! Εύχομαι να σας πάνε και εσάς τόσο καλά όσο κ έμας όλα !!!! Πίστη και αισιοδοξία πάνω από όλα !!! ?????

Γεια σου!Αν επιτρεπεται,που την εκανες?Κ εγω απο Κρητη ειμαι κ θα ανεβω Αθηνα..εχουμε ανδρικο παραγοντα κ εμεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!! Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι! Εύχομαι να είναι γεμάτος θετικά αποτελέσματα για όλες μας!!! ❤️❤️❤️❤️☘️☘️☘️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα κούκλες!!! Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι! Εύχομαι να είναι γεμάτος θετικά αποτελέσματα για όλες μας!!! ❤️❤️❤️❤️☘️☘️☘️????

Να εισαι καλα κοπέλα μου!Κάθε βηματάκι και πιο κοντά στο στόχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η peacock είπε:

Κοιτα σε φαρμακεια που ειναι κοντα σε κεντρα εξωσωματικης επισης! Εκει σιγουρα εχουν! 

Αν δεν βρεις ακρη πες μου γιατι εχω φαρμακειο κοντα μου που εχει τετοιες ενεσεις να σου στειλω! 

Keep calm! ??

Καλημερα!Καλο μηνα!Να ρωτήσω..Εχω καθυστερηση καμποσες μερες και σκέφτομαι να παρω το Primolut.Τα ειχα παρει αλλη μια φορα πριν μηνες αλλα δεν θυμαμαι..Ποσα την ημερα και για ποσο καιρο;;

Επίσης ,μπορει να εχουν παρενεργειες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η peacock είπε:

Κοιτα σε φαρμακεια που ειναι κοντα σε κεντρα εξωσωματικης επισης! Εκει σιγουρα εχουν! 

Αν δεν βρεις ακρη πες μου γιατι εχω φαρμακειο κοντα μου που εχει τετοιες ενεσεις να σου στειλω! 

Keep calm! ??

Κοίτα να σε φαρμακεία κοντά και δεν είχαν..!!! Θα δω και αν είναι θα σου πω χίλια ευχαριστώ..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...