Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Tokyo ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου....

έχω δει λίγο την ιστορία σου από άλλο θέμα κ πραγματικά σου εύχομαι κάθε καλό! Είδα ότι μετέφερες κατεψυγμένα, αν θες να πεις πόσα έμβρυα έβαλες κ ποιας ημέρας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!!! Εγώ ξαπλωμένη στο κρεβάτι μετά την πρώτη μου έμβρυομεταφορα....!!!!

Καλή επιτυχία!Να απολαύσεις την ξεκούρασή σου με τηλέφωνα,περιοδικά, βιβλία κ ο,τι σε ευχαριστεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!!! Εγώ ξαπλωμένη στο κρεβάτι μετά την πρώτη μου έμβρυομεταφορα....!!!!

Με το καλό κοροτσι μου !!  Να είναι και η τυχερη σου .εγω εκανα την Κυριακή την 7 .....

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!!! Εγώ ξαπλωμένη στο κρεβάτι μετά την πρώτη μου έμβρυομεταφορα....!!!!

Με το καλο κοπέλα μου!!! Θετική σκέψη και πίστη και όλα θα πάνε καλά!!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελες μου γεια σας αρχισα την εξωσωματική με μακρυ  προτοκολο 26 Οκτώβριου και βαζω serpafact(καταστολή όπως μου είπαν )  κανονικά έπρεπε να δω περίοδο στις 4 του μηνά ( εχω ακανόνιστο κύκλο 30-35 ημέρες) είχε συμβεί σε κάποιαν να είχε καθυστερήσει και να συνεχίζει της ενέσεις μέχρι να δει περίοδο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η nektaria17 είπε:

κοπελες μου γεια σας αρχισα την εξωσωματική με μακρυ  προτοκολο 26 Οκτώβριου και βαζω serpafact(καταστολή όπως μου είπαν )  κανονικά έπρεπε να δω περίοδο στις 4 του μηνά ( εχω ακανόνιστο κύκλο 30-35 ημέρες) είχε συμβεί σε κάποιαν να είχε καθυστερήσει και να συνεχίζει της ενέσεις μέχρι να δει περίοδο ?

Καλή αρχή και καλά αποτελέσματα σου εύχομαι! Έχω κάνει στο παρελθόν μακρύ πρωτόκολλο, καθυστέρηση δεν είχα αλλά απ' ότι γνωρίζω δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να παραταθεί η καταστολή για αρκετές μέρες...οπότε μην αγχώνεσαι και περίμενε με το καλό να αδιαθετήσεις για να ξεκινήσεις διέγερση! Είναι η πρώτη σου προσπάθεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!Να κάνω μια ερώτηση οι ορμονολογιξες εξετάσεις και του θηροειδη που ζητάνε στην επιτροπή γράφονται; Η τα πληρώνω όλα εγώ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!Να κάνω μια ερώτηση οι ορμονολογιξες εξετάσεις και του θηροειδη που ζητάνε στην επιτροπή γράφονται; Η τα πληρώνω όλα εγώ; 

Γράφονται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!!! Εγώ ξαπλωμένη στο κρεβάτι μετά την πρώτη μου έμβρυομεταφορα....!!!!

Καλά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου!!!!!☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!@Karamela! τι έγινε κορίτσι μου με τη χοριακη σου που ανέβαινε????

γεια σου κορίτσι! τι κάνεις εσύ; πήγες για εμβρυομεταφορά;;; καλά αποτελέσματα!

@Karamela! όντως χάθηκες! πως τα πας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλή αρχή και καλά αποτελέσματα σου εύχομαι! Έχω κάνει στο παρελθόν μακρύ πρωτόκολλο, καθυστέρηση δεν είχα αλλά απ' ότι γνωρίζω δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να παραταθεί η καταστολή για αρκετές μέρες...οπότε μην αγχώνεσαι και περίμενε με το καλό να αδιαθετήσεις για να ξεκινήσεις διέγερση! Είναι η πρώτη σου προσπάθεια;

ναι καλή μου πρώτη προσπάθεια είναι η 13η ήμερα που κανω καταστολή καιι περιμενω περιοδοο..ο γιατρος μου ειπε ότι μολις δω περιοδο θα κανω αναλυσεις την 3ημεραα αν είναι κυριακη μπορω να κανω την 2η ημερα? αυριο θα ρωτισο και τον γιατρο :) ευχαριστωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η nektaria17 είπε:

ναι καλή μου πρώτη προσπάθεια είναι η 13η ήμερα που κανω καταστολή καιι περιμενω περιοδοο..ο γιατρος μου ειπε ότι μολις δω περιοδο θα κανω αναλυσεις την 3ημεραα αν είναι κυριακη μπορω να κανω την 2η ημερα? αυριο θα ρωτισο και τον γιατρο :) ευχαριστωω

εμένα μου ζήτησε αναλύσεις 2η μέρα -6η-8η-10η κ μου κάθεται μια Κυριακή και η 28η... τα έσκασα στο Λητώ... άσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

εμένα μου ζήτησε αναλύσεις 2η μέρα -6η-8η-10η κ μου κάθεται μια Κυριακή και η 28η... τα έσκασα στο Λητώ... άσε!

ελπιζω να εν ανοιχταα στην κληνικη και εμαας το χυμειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia35 πολύ καλή επιτυχία!!!? Να κλείσει όμορφα η χρονιά? Μόνο θετικές χοριακες για αυτούς τους τελευταίους μήνες το 2019 παρακαλώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ!!!!!δεν μπορώ να πατήσω άλλα like αλλά σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξή σας!!!!

@Tokyo πήγα με κατεψυγμένα,2 βλαστοκυστες 5 ημερών...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!Να κάνω μια ερώτηση οι ορμονολογιξες εξετάσεις και του θηροειδη που ζητάνε στην επιτροπή γράφονται; Η τα πληρώνω όλα εγώ; 

Καλησπέρα. Γράφονται όλες μην αγχώνεσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως ειστε..;;;

Καλώς το!Σε αναμονή των αποτελεσματων των εξετάσεων του καλού μου.Σήμερα αρχισαν και πονάκια και μαλλον σε λίγο θα αδιαθετήσω...Εσυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλώς το!Σε αναμονή των αποτελεσματων των εξετάσεων του καλού μου.Σήμερα αρχισαν και πονάκια και μαλλον σε λίγο θα αδιαθετήσω...Εσυ;;;

Καλά κοπέλα μου μόλις γύρισα από γυναικολόγο πηγα για ένα τσεκ απ... και αναμονή να βγουν η εξετάσεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...