Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις On 5/10/2019 at 10:27 ΠΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Σήμερα ξύπνησα αγκαλιά με την ευτυχία. 

Χτες γεννήθηκαν δύο υπέροχα μωράκια που κάποτε ήταν δυο κατεψυγμένες βλαστοκυστες και λίγες μέρες πριν ένα ωάριο που γονιμοποιηθηκε σε κάποιο εργαστήριο! 

Όσες έχετε μείνει έγκυες με το καλό να πάτε μέχρι τέλους και να σφίξετε τα μωρά σας στην αγκαλιά σας. 

Όσες ακόμη δεν τα έχετε καταφέρει να ξέρετε η ώρα είναι κοντά. Και να μην το βάζετε κάτω. 

Στις αγαπημένες μου φίλες που βρήκα εδώ όταν άρχισα την προσπάθεια μου εύχομαι στη @nikona και @Zeta. μια ακόμα φορά να τους ζήσουν τα μωρά μια τους. Χτες πέρασα απέναντι μαζί σας κορίτσια. 

Στις αγαπημένες μου @satya @Bloublou85 καλή λευτεριά εύχομαι όπως και σε άλλα κορίτσια που δε συμμετέχουν πια αλλά περιμένουν τα μωράκια τους. 

Στις αγαπημένες μου @Magaiver, @eleni75, @sansa @bebe2 @jazz και όλα τα κορίτσια που βρήκα όταν ξεκίνησα και ακόμα προσπαθούν εύχομαι γρήγορα τα επιθυμητά αποτελέσματα. 

Σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν, όσο γνωριστηκα μαζί τους εδώ λιγότερο ή περισσότερο, παλιότερα ή τώρα πια εύχομαι να ζήσετε σύντομα τη δική σας φωτεινή μέρα. 

 

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου Πιου Πιου μου!! Γερά τυχερά!! Έχω μία απορία μόνο, μπερδεύτηκα!! παρακολουθούσα την ιστορία σου γιατί είμαι και εγώ εδώ και καιρό σε διαδικασία εξωσωματικής... Είχα χαρεί πολύ με την επιτυχία σου γιατί είχες ταλαιπωρηθεί.. θυμάμαι όμως χαρακτηριστικά μιλούσες για ένα μωρό και μάλιστα για ένα αγοράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η vals είπε:

καλημερα!!!εκανα την 1η μου εξωσωματικη το 2016 και εχω ενα αγορακι 3 χρονων...και στις 18/10 εκανα τη δευτερη εξωσωματικη με 2 κατεψυγμενες βλαστοκυστες..στις 27 εχω χοριακη....

καλη επιτυχια σε ολες!!!

Καλώς ήρθες κοριτσάκι! Να χαίρεσαι το λουλούδι σου και μία τεράστια χοριακή εύχομαι γλυκιά μου! ????❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου Πιου Πιου μου!! Γερά τυχερά!! Έχω μία απορία μόνο, μπερδεύτηκα!! παρακολουθούσα την ιστορία σου γιατί είμαι και εγώ εδώ και καιρό σε διαδικασία εξωσωματικής... Είχα χαρεί πολύ με την επιτυχία σου γιατί είχες ταλαιπωρηθεί.. θυμάμαι όμως χαρακτηριστικά μιλούσες για ένα μωρό και μάλιστα για ένα αγοράκι!

μπραβο σου κοριτσι μου !!! να ναι γερα και ευτυχισμενα !!! ελπιζουμε και εμεις οσες δεν εχουν ερθει σε αυτη τη θεση να ερθουμε συντομα!!!! συγχαρητηρια λισακι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η citizenv είπε:

μπραβο σου κοριτσι μου !!! να ναι γερα και ευτυχισμενα !!! ελπιζουμε και εμεις οσες δεν εχουν ερθει σε αυτη τη θεση να ερθουμε συντομα!!!! συγχαρητηρια λισακι !

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! αλλά δεν γέννησα εγώ, και εγώ συγχάρηκα την Πιου Πιου που γέννησε! Σου εύχομαι και εσένα γρήγορα και με το καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lisaki 80 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! αλλά δεν γέννησα εγώ, και εγώ συγχάρηκα την Πιου Πιου που γέννησε! Σου εύχομαι και εσένα γρήγορα και με το καλό!!! 

αχ παλι μπερδευτηκα με τις  παραθεσεις!!! οτι καλυτερο λισακι και σε εσενα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου Πιου Πιου μου!! Γερά τυχερά!! Έχω μία απορία μόνο, μπερδεύτηκα!! παρακολουθούσα την ιστορία σου γιατί είμαι και εγώ εδώ και καιρό σε διαδικασία εξωσωματικής... Είχα χαρεί πολύ με την επιτυχία σου γιατί είχες ταλαιπωρηθεί.. θυμάμαι όμως χαρακτηριστικά μιλούσες για ένα μωρό και μάλιστα για ένα αγοράκι!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου. Έχεις λίγο μπερδευτεί ευτυχώς δεν έχω ταλαιπωρηθει με εξωσωματική. Έπιασα με τη δεύτερη ετ της πρώτης διέγερσης τα διδυμακια. 

Δεν είχα διευκρινίσει τί μωράκι έχω. Καθώς όλα τα παλιά κορίτσια ή σταμάτησαν και με κάποιες μιλάμε viber οπότε δεν με ρώτησε τελικά κανείς.

Όπως και να έχει σε ευχαριστώ πάρα πολύ!  Εύχομαι να έρθει το δεύτερο μωράκι σύντομα. Αν και έχω καιρό να διαβάσω νέα σου ελπίζω να προχωράς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vals είπε:

καλημερα!!!εκανα την 1η μου εξωσωματικη το 2016 και εχω ενα αγορακι 3 χρονων...και στις 18/10 εκανα τη δευτερη εξωσωματικη με 2 κατεψυγμενες βλαστοκυστες..στις 27 εχω χοριακη....

καλη επιτυχια σε ολες!!!

Καλααποτελεσματα και να χαίρεσαι το παιδάκι σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα!Να σου ζήσει το αγοράκι σου!

Καλή επιτυχία!Εγώ έχω στις 26 χοριακή ?

σ ευχαριστω πολυ...καλη επιτυχια και σε σενα.....εμενα πεφτει κυριακη,μετα 28 ειναι ολα κλειστα....οποτε ή θα παω κ εγω 26 ή 29....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου. Έχεις λίγο μπερδευτεί ευτυχώς δεν έχω ταλαιπωρηθει με εξωσωματική. Έπιασα με τη δεύτερη ετ της πρώτης διέγερσης τα διδυμακια. 

Δεν είχα διευκρινίσει τί μωράκι έχω. Καθώς όλα τα παλιά κορίτσια ή σταμάτησαν και με κάποιες μιλάμε viber οπότε δεν με ρώτησε τελικά κανείς.

Όπως και να έχει σε ευχαριστώ πάρα πολύ!  Εύχομαι να έρθει το δεύτερο μωράκι σύντομα. Αν και έχω καιρό να διαβάσω νέα σου ελπίζω να προχωράς. 

Και πάλι να σου ζήσουν!
Στην προσπάθεια ακόμα. Λόγω χαμηλής ΑΜΗ και υψηλής FSH τελευταία μέτρηση πριν από ενα χρόνο 14,8 πάω σε φυσικό κύκλο.. Κατάφερα με κόπο να μαζέψω  2 έμβρυα κατάψυξη και περιμένω να τα βάλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η vals είπε:

σ ευχαριστω πολυ...καλη επιτυχια και σε σενα.....εμενα πεφτει κυριακη,μετα 28 ειναι ολα κλειστα....οποτε ή θα παω κ εγω 26 ή 29....

Να πας κι εσύ 26 να έχουμε διπλή χαρά!!! ??????????❤️❤️❤️❤️❤️

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Και πάλι να σου ζήσουν!
Στην προσπάθεια ακόμα. Λόγω χαμηλής ΑΜΗ και υψηλής FSH τελευταία μέτρηση πριν από ενα χρόνο 14,8 πάω σε φυσικό κύκλο.. Κατάφερα με κόπο να μαζέψω  2 έμβρυα κατάψυξη και περιμένω να τα βάλω!

Κορίτσι, επειδή έχω στο μυαλό μου για το μέλλον τους φυσικούς, σου έχουν κοστίσει περισσότερα από την κλασική εξωσωματική? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Karamela! είπε:

Καλημερα κπριτσια μου! Δεν εχουν βγρι ακομα μόλις πηγα... Αναμενω... 

Έλα βρε κορίτσι μου και ανησυχήσαμε!!! Είπες θα πήγαινες νωρίς! Αντε, αντε! Καλή επιτυχίαααααα! ❤️❤️❤️❤️❤️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Έλα βρε κορίτσι μου και ανησυχήσαμε!!! Είπες θα πήγαινες νωρίς! Αντε, αντε! Καλή επιτυχίαααααα! ❤️❤️❤️❤️❤️?????

Πηγα στης 6 χαχαχ! Αλλα δεν βγηκαν ακομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Καλημερα κπριτσια μου! Δεν εχουν βγρι ακομα μόλις πηγα... Αναμενω... 

Αμάν κι αυτοί, μια χοριακή είναι, έλεος... Λίγη υπομονή ακόμα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πηγα στης 6 χαχαχ! Αλλα δεν βγηκαν ακομα! 

Και εγώ έτσι την είχα πατήσει την πρώτη φορά.πηγα με το άνοιγμα, 7.30 η ώρα, γιατί πίστευα πως θα έβγαινε αμέσως και τελικά βγήκε στις 12...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

 

Τι κάνεις εσύ μικρή @Geo2009; Ήρθε ή περιμένεις;

Ακόμα περιμένω κοριτσάκι.... Το γεφύρι της Άρτας κατάντησα... Όλη μέρα πόνος περιόδου, αλλά άφαντη η κυρία! ??????

Εσύ τι κάνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πηγα στης 6 χαχαχ! Αλλα δεν βγηκαν ακομα! 

Καραμελακι καλά αποτελέσματα!  Κορίτσια σας θαυμάζω για το κουράγιο σας...  εγώ  ετρεμα μέχρι να με ενημερώσουν για τη χοριακη μοθ κ ας ήμουν έγκυος με φυσιολογικό τρόπο.. Φαντάζομαι εσείς που έχετε μπει σε αυτή τη διαδικασία..... Ολα τα καλά εύχομαι για όλες σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liveloula88 είπε:

Και εγώ έτσι την είχα πατήσει την πρώτη φορά.πηγα με το άνοιγμα, 7.30 η ώρα, γιατί πίστευα πως θα έβγαινε αμέσως και τελικά βγήκε στις 12...

Κι εγώ με το άνοιγμα στις 7.00 και βγαίνει 13.00 - 14.00 μετά από παρακάλι, ενώ αν πας στις 14.00 βγαίνει στις 18.00. Καμία λογική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

Κι εγώ με το άνοιγμα στις 7.00 και βγαίνει 13.00 - 14.00 μετά από παρακάλι, ενώ αν πας στις 14.00 βγαίνει στις 18.00. Καμία λογική. 

Τι να πω;παίζουν με την αγωνία μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πηγα στης 6 χαχαχ! Αλλα δεν βγηκαν ακομα! 

Καλα αποτελεσματα να εχουμε και ας αργησει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ακόμα περιμένω κοριτσάκι.... Το γεφύρι της Άρτας κατάντησα... Όλη μέρα πόνος περιόδου, αλλά άφαντη η κυρία! ??????

Εσύ τι κάνεις? 

Πωπω, ότι πονάς πρέπει να είναι ψυχοφθόρο. Εγώ τουλάχιστον δεν πονούσα καθόλου, παρόλο που έκανε άπειρο καιρό να έρθει. 

Εγώ έκανα ωορρηξία την προηγούμενη εβδομάδα (36η μέρα ?), αλλά με τόσο λεπτό ενδομήτριο, δε νομίζω ότι θα έχει γίνει κάτι καλό. Από την άλλη αν και είμαι απαισιόδοξη και από τη φύση μου και λόγω αυτών που μου έχουν συμβεί, νομίζω ότι μόνο αν ελπίζουμε, θα καταφέρουμε να φτάσουμε στο στόχο. Είναι μακρύς ο δρόμος και θέλει προσπάθεια και καλή διάθεση όσο γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η wild lavender είπε:

Πωπω, ότι πονάς πρέπει να είναι ψυχοφθόρο. Εγώ τουλάχιστον δεν πονούσα καθόλου, παρόλο που έκανε άπειρο καιρό να έρθει. 

Εγώ έκανα ωορρηξία την προηγούμενη εβδομάδα (36η μέρα ?), αλλά με τόσο λεπτό ενδομήτριο, δε νομίζω ότι θα έχει γίνει κάτι καλό. Από την άλλη αν και είμαι απαισιόδοξη και από τη φύση μου και λόγω αυτών που μου έχουν συμβεί, νομίζω ότι μόνο αν ελπίζουμε, θα καταφέρουμε να φτάσουμε στο στόχο. Είναι μακρύς ο δρόμος και θέλει προσπάθεια και καλή διάθεση όσο γίνεται.

Μεγάλο σπάσιμο είναι! 

Ποτέ δεν ξέρεις, η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!! 

Περιμένω να μιλήσω με το γιατρό μου να δω τι θα μου πει να κάνω... Υποθέτω υπομονή... ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...