Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλά Αποτελέσματα...!!!!!

Σε ευχαριστω πολυ Νίκη μου!Να πανε και σε εσενα ολα περίφημα και σε ολα τα κορίτσια μας που εχουν παλεψει τοσο πολυ!!!!

Σήμερα ειχα κατι πολυ περιεργο..Λιγο καφε -ροζ στο σκούπισμα..Οπως οταν περιμενεις να αφιαθετήσεις..Ειχα επαφες την 11η μερα και δεν νομίζω να ειναι κατι γιατι ειναι πολυ νωρίς..Σημερα 15 μερα..Να είναι ωορρηξία;;Δεν την κοιταω με τεστ γιατι δεν βγάζω ακρη...Τι θα μπορούσε να ειναι;;Νομιζα θα αδιαθετησω..Αλλα και γ αυτό ειναι πολυ νωρις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ Νίκη μου!Να πανε και σε εσενα ολα περίφημα και σε ολα τα κορίτσια μας που εχουν παλεψει τοσο πολυ!!!!

Σήμερα ειχα κατι πολυ περιεργο..Λιγο καφε -ροζ στο σκούπισμα..Οπως οταν περιμενεις να αφιαθετήσεις..Ειχα επαφες την 11η μερα και δεν νομίζω να ειναι κατι γιατι ειναι πολυ νωρίς..Σημερα 15 μερα..Να είναι ωορρηξία;;Δεν την κοιταω με τεστ γιατι δεν βγάζω ακρη...Τι θα μπορούσε να ειναι;;Νομιζα θα αδιαθετησω..Αλλα και γ αυτό ειναι πολυ νωρις...

Τι κύκλο έχεις κανει; και θύμισε μου έκανες ωοληψια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Τι κύκλο έχεις κανει; και θύμισε μου έκανες ωοληψια; 

Δεν εχω κανει ωοληψια.Ακομα στις εξετάσεις ειμαστε. Είχα πολυ καιρό καθυστέρηση και αδιαθετησα με primolut στις 4 του μήνα.Ο κύκλος μου τον τελευταιο καιρό δεν ειναι σταθερός.Οταν ηταν ειχα 30αρη.Τωρα...ουτε που ξέρω..Θα μπορούσε να ειναι ωορρηξία σήμερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Δεν εχω κανει ωοληψια.Ακομα στις εξετάσεις ειμαστε. Είχα πολυ καιρό καθυστέρηση και αδιαθετησα με primolut στις 4 του μήνα.Ο κύκλος μου τον τελευταιο καιρό δεν ειναι σταθερός.Οταν ηταν ειχα 30αρη.Τωρα...ουτε που ξέρω..Θα μπορούσε να ειναι ωορρηξία σήμερα...

Θα μπορούσε κοπέλα μου να ξέρεις όταν πέρνεις χάπι για να αδιαθετισεις σου αλλάζει και λίγο τον κύκλο οπότε υπομονή να δεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Θα μπορούσε κοπέλα μου να ξέρεις όταν πέρνεις χάπι για να αδιαθετισεις σου αλλάζει και λίγο τον κύκλο οπότε υπομονή να δεις 

Ναι..μπορεί λόγω χαπιού να εχει διαταραχθεί το συστημα.Θα περιμένω..Τι αλλο να κάνω;; Και μια επαφη σήμερα δεν βλάπτει..χαχαχαχχ!Σε ευχαριστω πολυ Νικάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι..μπορεί λόγω χαπιού να εχει διαταραχθεί το συστημα.Θα περιμένω..Τι αλλο να κάνω;; Και μια επαφη σήμερα δεν βλάπτει..χαχαχαχχ!Σε ευχαριστω πολυ Νικάκι!

Τίποτα κανε εκεί της επαφές σου κοπέλα μου.... ποτέ δεν ξέρεις..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Την Δευτέρα θα παω 21 του μηνα μ ειπαν! 1 μερουλα ακομααααα

Με το καλό κορίτσι μου!Κάνε την αρχή....

Εγώ έχω πόνους περιόδου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ένα μήνα κορίτσι μου,αν πάνε όλα καλά.Κανουμε ήδη το γενικό έλεγχο κ διάφορες εξετάσεις.Μολις είναι όλα έτοιμα προχωράμε.Εσυ;

Ακριβώς τα ίδια κάνω κι εγώ..... Εξετάσεις που δεν έχω κάνει.... Και στον άλλο κύκλο πρώτα ο Θεός προχωράμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ακριβώς τα ίδια κάνω κι εγώ..... Εξετάσεις που δεν έχω κάνει.... Και στον άλλο κύκλο πρώτα ο Θεός προχωράμε

Καλή δύναμη κ καλή επιτυχία να έχουμε κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ακριβώς τα ίδια κάνω κι εγώ..... Εξετάσεις που δεν έχω κάνει.... Και στον άλλο κύκλο πρώτα ο Θεός προχωράμε

Καλά Αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειμαι εγκυουλα.....αχχχ πως μ αρεσει να το λεω περιμενω την χοριακη αλλα απο την εμβρυομεταφορα εκανα καθε μερα τεστ και απο χθες ειναι θετικό. Εχω τρελαθεί. Εγω εκανα εξωσωματική στη Θεσσαλονικη πρωτη μου φορα και βαλαμε 2 βλαστοκυστες. Αν μπορω να βοηθήσω οποια κοπέλα θελει να μαθει λεπτομέριες για τα παντα και για Επιτροπή κλπ  ειμαι εδω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μερεβη είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυουλα.....αχχχ πως μ αρεσει να το λεω περιμενω την χοριακη αλλα απο την εμβρυομεταφορα εκανα καθε μερα τεστ και απο χθες ειναι θετικό. Εχω τρελαθεί. Εγω εκανα εξωσωματική στη Θεσσαλονικη πρωτη μου φορα και βαλαμε 2 βλαστοκυστες. Αν μπορω να βοηθήσω οποια κοπέλα θελει να μαθει λεπτομέριες για τα παντα και για Επιτροπή κλπ  ειμαι εδω ???

Συγχαρητήρια! Με την πρώτη φορά, βρε; Μπράβο! Πόσων ετών είσαι; Ανεξήγητη είχατε ή συγκεκριμένο θέμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Μερεβη είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυουλα.....αχχχ πως μ αρεσει να το λεω περιμενω την χοριακη αλλα απο την εμβρυομεταφορα εκανα καθε μερα τεστ και απο χθες ειναι θετικό. Εχω τρελαθεί. Εγω εκανα εξωσωματική στη Θεσσαλονικη πρωτη μου φορα και βαλαμε 2 βλαστοκυστες. Αν μπορω να βοηθήσω οποια κοπέλα θελει να μαθει λεπτομέριες για τα παντα και για Επιτροπή κλπ  ειμαι εδω ???

Συγχαρητήρια!Να έχεις καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Μερεβη είπε:

Κοριτσια ειμαι εγκυουλα.....αχχχ πως μ αρεσει να το λεω περιμενω την χοριακη αλλα απο την εμβρυομεταφορα εκανα καθε μερα τεστ και απο χθες ειναι θετικό. Εχω τρελαθεί. Εγω εκανα εξωσωματική στη Θεσσαλονικη πρωτη μου φορα και βαλαμε 2 βλαστοκυστες. Αν μπορω να βοηθήσω οποια κοπέλα θελει να μαθει λεπτομέριες για τα παντα και για Επιτροπή κλπ  ειμαι εδω ???

Συγχαρητήρια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας! 

Έχω περασει απο το σταδιο που βρισκεστε και εχω στο ψυγειο μου μια ενεση ovitrelle σφραγισμενη. Ληγει αυτον τον μηνα και θελω να την δωσω. Οποια την χρειαζεται ας επικοινωνησει μαζι μου. 

Καλη δυναμη και καλη επιτυχια σε ολες! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...