Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Καραμελακι μου γλυκοοοο καλή επιτυχία να έχεις. Η Παναγία μαζί σου....

Ευχαριστώ πολυ κοριτσι μου!! Να εισαι καλα! Να πανε ολα καλα κ σε εσενα! Να μαζεψεις ξανα τις δυναμεις σου κ οταν ξαναπροσπαθησεις να ειναι η τυχερη σου φορα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε 14 μέρες να έχεις θετική χοριακη!❤❤❤

Μια χαρά!Πήραμε 11 ωάρια .τα 10 είναι καλά. Τώρα περιμένουμε να δούμε τι γίνεται με το σπέρμα....

Μπραβο κοριτσακι μ! Σουπερ γονιμοποιησεις τωρα! Ειμαστε πολυ κοντα! Χοριακη κανω σε 11 μερες ευχαριστώ πολυυυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η jazz είπε:

Για αυτοάνοσα ειδικός είναι ο ρευματολόγος. Εύχομαι τα κατεψυγμένα σας να είναι τα τυχερά.. σε ποια πόλη είσαι; Μετά από 4 αποτυχίες  θα πάω με δοτρια... Είμαι 46..

Είμαι στην Αθήνα και είμαι 43 ετών. Εγώ αποφάσισα να πάω κατευθείαν με δωρεά ωαρίων. Έκανα δυο εμβρυομεταφορές που οδήγησαν σε βιοχημική κύηση. Μου έχει μείνει μία τελευταία προσπάθεια με έμβρυα τριών ημερών τα οποία σκέφτομαι να τα προχωρήσω σε βλαστοκύστες αν επιζήσουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Μπραβο κοριτσακι μ! Σουπερ γονιμοποιησεις τωρα! Ειμαστε πολυ κοντα! Χοριακη κανω σε 11 μερες ευχαριστώ πολυυυ! 

Σε ευχαριστώ!Έχω αγωνία,αύριο θα είμαι όλη μέρα πάνω από το κινητό μέχρι να με πάρουν τηλ....

Τέλεια!Ακόμα πιο κοντά στο στόχο μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η jazz είπε:

Για αυτοάνοσα ειδικός είναι ο ρευματολόγος. Εύχομαι τα κατεψυγμένα σας να είναι τα τυχερά.. σε ποια πόλη είσαι; Μετά από 4 αποτυχίες  θα πάω με δοτρια... Είμαι 46..

Καλή επιτυχία @jazz...Όλα να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλή επιτυχία @jazz...Όλα να πάνε καλά!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Κι εσύ ότι επιθυμείς ❤️!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Είμαι στην Αθήνα και είμαι 43 ετών. Εγώ αποφάσισα να πάω κατευθείαν με δωρεά ωαρίων. Έκανα δυο εμβρυομεταφορές που οδήγησαν σε βιοχημική κύηση. Μου έχει μείνει μία τελευταία προσπάθεια με έμβρυα τριών ημερών τα οποία σκέφτομαι να τα προχωρήσω σε βλαστοκύστες αν επιζήσουν...

Με ποιον γιατρό είσαι αν επιτρέπετε;;; (Αν δεν θέλεις να πεις εδώ, στείλε μου σε πμ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Ευχαριστώ πολυ κοριτσι μου!! Να εισαι καλα! Να πανε ολα καλα κ σε εσενα! Να μαζεψεις ξανα τις δυναμεις σου κ οταν ξαναπροσπαθησεις να ειναι η τυχερη σου φορα! 

Κάνε καρδιά μου κουράγιο...... Μέχρι να τα καταφέρουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Κι εσύ ότι επιθυμείς ❤️!

Το ίδιο επιθυμώ και εγώ κοριτσάκι μου...Έχω ξεκινήσει διέγερση της 4ης προσπάθειας...Για να δούμε...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jazz μου πολύ καλή επιτυχία! Βρήκανε ήδη δότρια? Ξεκινήσατε την διαδικασία?

@Karamela! Με το καλό να πάρεις σε 11 μέρες τα πιο όμορφα νέα!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου μου πόσο με συγκίνησε το μήνυμά σου!

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!! Να χορτασετε και να ευχαριστιεστε καθε στιγμη μαζι τους! 

Μπορει να μην σε γνωριζω αλλα ειμαι σιγουρη οτι εισαι ενας πολυ καλος Ανθρωπος! 

Καλη δυναμη σε αυτό το νέο ξεκίνημα της ζωής σας. 

Σε ολα τα κοριτσια ευχομαι τα καλυτερα! 

Σας φιλω ολες! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Πιου-πιου μου πόσο με συγκίνησε το μήνυμά σου!

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!! Να χορτασετε και να ευχαριστιεστε καθε στιγμη μαζι τους! 

Μπορει να μην σε γνωριζω αλλα ειμαι σιγουρη οτι εισαι ενας πολυ καλος Ανθρωπος! 

Καλη δυναμη σε αυτό το νέο ξεκίνημα της ζωής σας. 

Σε ολα τα κοριτσια ευχομαι τα καλυτερα! 

Σας φιλω ολες! 

 

 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

@jazz μου πολύ καλή επιτυχία! Βρήκανε ήδη δότρια? Ξεκινήσατε την διαδικασία?

@Karamela!α!?

Όχι αγάπη μου, την Δευτέρα μόλις πήρα το 4ο αρνητικό αποτέλεσμα.. τώρα θα κάνουμε επαφες με ένα δύο κέντρα και ελπίζω να προχωρήσω αρχές του χρόνου! Εσύ ήρθες Ελλάδα, έκανες την διαδικασία? Θυμάμαι τι πέρασες την προηγούμενη φορά...span widget

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η jazz είπε:

Όχι αγάπη μου, την Δευτέρα μόλις πήρα το 4ο αρνητικό αποτέλεσμα.. τώρα θα κάνουμε επαφες με ένα δύο κέντρα και ελπίζω να προχωρήσω αρχές του χρόνου! Εσύ ήρθες Ελλάδα, έκανες την διαδικασία? Θυμάμαι τι πέρασες την προηγούμενη φορά...span widget

Θυμαμαι που καποτε ξεκινουσαμε την ιδια περιοδο τις διαδικασιες για διεγερση, ποσο ανυπομονες και αισιοδοξες... @jazz μου λυπαμαι για την 4η απογοητευση σου, εχεις ταλαιπωρηθει τοσο πολυ αλλα εισαι πραγματικη μαχητρια! Στο τελος θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη και ολα θα μοιαζουν μακρινα. ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Θυμαμαι που καποτε ξεκινουσαμε την ιδια περιοδο τις διαδικασιες για διεγερση, ποσο ανυπομονες και αισιοδοξες... @jazz μου λυπαμαι για την 4η απογοητευση σου, εχεις ταλαιπωρηθει τοσο πολυ αλλα εισαι πραγματικη μαχητρια! Στο τελος θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη και ολα θα μοιαζουν μακρινα. ?

 

Έτσι ακριβώς.. θυμάμαι κι εγώ και χαίρομαι που σε βλέπω ενεργή και πρόθυμη να βοηθήσεις όπου μπορείς! Σας έχω χάσει λίγο γιατί μπαίνω σπάνια, αλλά πάντα σας σκέφτομαι.. προσπαθείς για το όνειρο αγαπημένο μου peacockακι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Θυμαμαι που καποτε ξεκινουσαμε την ιδια περιοδο τις διαδικασιες για διεγερση, ποσο ανυπομονες και αισιοδοξες... @jazz μου λυπαμαι για την 4η απογοητευση σου, εχεις ταλαιπωρηθει τοσο πολυ αλλα εισαι πραγματικη μαχητρια! Στο τελος θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη και ολα θα μοιαζουν μακρινα. ?

 

Τώρα είδα σ άλλο θέμα ότι θα κάνεις προεμφυτευτικο! Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η jazz είπε:

Όχι αγάπη μου, την Δευτέρα μόλις πήρα το 4ο αρνητικό αποτέλεσμα.. τώρα θα κάνουμε επαφες με ένα δύο κέντρα και ελπίζω να προχωρήσω αρχές του χρόνου! Εσύ ήρθες Ελλάδα, έκανες την διαδικασία? Θυμάμαι τι πέρασες την προηγούμενη φορά...span widget

Εννοείς 4η αρνητικη χοριακη ήταν τώρα την προηγούμενη εβδομάδα?Δεν το γνώριζα?

Η διαδικασία της δότριας μας είχαν παιρνει περίπου ένα εξάμηνο.. Εξαρτάται κιόλας πόσο εύκολα θα βρουν κάποια να σου μοιάζει..

Το Σεπτέμβρη έκανα μια διέγερση ναι και τώρα φτιάχνουμε ακόμα έμβρυα να καταψυξουμε. Αργότερα θα κάνουμε την εμβρυομεταφορα όμως γιατί εκτός από την συλλογή εμβρυων είναι και λίγο δύσκολη ακομα η κατάσταση και με τον άντρα μου (ζούμε χωριστά?). Έχω περάσει πολύ δύσκολα και έχω ακόμα δρόμο νομίζω... Θα γίνει όμως Jazz μου που θα πάει!!???! Για όλες με κάποιο τρόπο θα γίνει!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Πιου-πιου μου πόσο με συγκίνησε το μήνυμά σου!

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!! Να χορτασετε και να ευχαριστιεστε καθε στιγμη μαζι τους! 

Μπορει να μην σε γνωριζω αλλα ειμαι σιγουρη οτι εισαι ενας πολυ καλος Ανθρωπος! 

Καλη δυναμη σε αυτό το νέο ξεκίνημα της ζωής σας. 

Σε ολα τα κοριτσια ευχομαι τα καλυτερα! 

Σας φιλω ολες! 

 

 

Είναι όντως ένας υπέροχος άνθρωπος με έναν υπέροχο σύντροφο και δύο υπέροχα πλασματο πιου-πιουακια?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Είναι όντως ένας υπέροχος άνθρωπος με έναν υπέροχο σύντροφο και δύο υπέροχα πλασματο πιου-πιουακια?? 

Και μία υπέροχη συμπεθέρα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/10/2019 at 10:27 ΠΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Σήμερα ξύπνησα αγκαλιά με την ευτυχία. 

Χτες γεννήθηκαν δύο υπέροχα μωράκια που κάποτε ήταν δυο κατεψυγμένες βλαστοκυστες και λίγες μέρες πριν ένα ωάριο που γονιμοποιηθηκε σε κάποιο εργαστήριο! 

Όσες έχετε μείνει έγκυες με το καλό να πάτε μέχρι τέλους και να σφίξετε τα μωρά σας στην αγκαλιά σας. 

Όσες ακόμη δεν τα έχετε καταφέρει να ξέρετε η ώρα είναι κοντά. Και να μην το βάζετε κάτω. 

Στις αγαπημένες μου φίλες που βρήκα εδώ όταν άρχισα την προσπάθεια μου εύχομαι στη @nikona και @Zeta. μια ακόμα φορά να τους ζήσουν τα μωρά μια τους. Χτες πέρασα απέναντι μαζί σας κορίτσια. 

Στις αγαπημένες μου @satya @Bloublou85 καλή λευτεριά εύχομαι όπως και σε άλλα κορίτσια που δε συμμετέχουν πια αλλά περιμένουν τα μωράκια τους. 

Στις αγαπημένες μου @Magaiver, @eleni75, @sansa @bebe2 @jazz και όλα τα κορίτσια που βρήκα όταν ξεκίνησα και ακόμα προσπαθούν εύχομαι γρήγορα τα επιθυμητά αποτελέσματα. 

Σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν, όσο γνωριστηκα μαζί τους εδώ λιγότερο ή περισσότερο, παλιότερα ή τώρα πια εύχομαι να ζήσετε σύντομα τη δική σας φωτεινή μέρα. 

 

Πιού-πιού μου να χαίρεσαι τα μωράκια σου!!! Γερά και ευτυχισμένα να είναι! Είχα καιρό να μπω και χάρηκα τόσο πολύ με τα νέα σου!!!             

Εγώ κορίτσια μετά απο ένα κάρο αντιβιώσεις (μετά την εξέταση του Νίκα) χωρίς κανένα αποτέλεσμα άλλαξα γιατρό και ψυχολογία και προχωρώ αισιόδοξα...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η jazz είπε:

Έτσι ακριβώς.. θυμάμαι κι εγώ και χαίρομαι που σε βλέπω ενεργή και πρόθυμη να βοηθήσεις όπου μπορείς! Σας έχω χάσει λίγο γιατί μπαίνω σπάνια, αλλά πάντα σας σκέφτομαι.. προσπαθείς για το όνειρο αγαπημένο μου peacockακι? 

Κι εγω σε σκοφτομουν @jazz μου, αναρωτιομουν πως πας..

Απ οτι βλεπω ειμαστε πεισματαρες και οι δυο και δε θα παψουμε να προσπαθουμε μεχρι να τα καταφερουμε! ?

Ο,τι χρειαστεις ειμαι εδω! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...