Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Γιατι κουραστηκα να προσπαθώ με μια βουλωμενη σαλπιγγα και μια εγχειρισμενη οωθηκη που δουλεύει νέο μεν αλλά αποτέλεσμα τόσο καιρό μηδέν. 3.5 χρόνια προσπαθώ.. 

Κατάλαβα κοπέλα μου εύχομαι σύντομα να έρθει αυτό που επιθυμητε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Γιατι κουραστηκα να προσπαθώ με μια βουλωμενη σαλπιγγα και μια εγχειρισμενη οωθηκη που δουλεύει νέο μεν αλλά αποτέλεσμα τόσο καιρό μηδέν. 3.5 χρόνια προσπαθώ.. 

Ό,τι χρειαστείς είμαστε εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια από άλλο θέμα ειμαι εγω αλλά μου φαίνεται σε λιγο καιρό θα μετακομίσω εδώ καθώς σκέφτομαι για εξωσωματικη και εγω .. Καλή επιτυχία για αύριο κορίτσι μου μια τεραστια χοριακη εύχομαι.

Καλώς ήρθες κοριτσάκι! Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου να αποκτήσεις σύντομα ένα μωράκι, γερό και δυνατό! ????

Μη φοβάσαι και μην ανησυχείς για τίποτα! Ότι χρειαστείς είμαστε εδώ! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris καλη επιτυχια κοριτσι μ για αυριο να παρεις μια τεραστια χοριακη π θα σας αλλαξη τη ζωη ? (εκανα και στοιχακι) χαχα..

@Liveloula88 κοπελα μ πολλα και δυνατα ωαριακια να σ παρουν γλυκια καλη επιτυχια! Εγω Παρασκευή εμβρυομεταφορα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

@Taggeris καλη επιτυχια κοριτσι μ για αυριο να παρεις μια τεραστια χοριακη π θα σας αλλαξη τη ζωη ? (εκανα και στοιχακι) χαχα..

@Liveloula88 κοπελα μ πολλα και δυνατα ωαριακια να σ παρουν γλυκια καλη επιτυχια! Εγω Παρασκευή εμβρυομεταφορα :)

Σε ευχαριστώ πολύ!❤

Εύχομαι να τα πας τέλεια και να εμφυτευθουν τα εμβρυάκια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

@Taggeris καλη επιτυχια κοριτσι μ για αυριο να παρεις μια τεραστια χοριακη π θα σας αλλαξη τη ζωη ? (εκανα και στοιχακι) χαχα..

@Liveloula88 κοπελα μ πολλα και δυνατα ωαριακια να σ παρουν γλυκια καλη επιτυχια! Εγω Παρασκευή εμβρυομεταφορα :)

Καραμελακι μου γλυκοοοο... σευχαριστω πολύ!!! Με το καλό και εσύ έρχεται η ώρα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια από άλλο θέμα ειμαι εγω αλλά μου φαίνεται σε λιγο καιρό θα μετακομίσω εδώ καθώς σκέφτομαι για εξωσωματικη και εγω .. Καλή επιτυχία για αύριο κορίτσι μου μια τεραστια χοριακη εύχομαι.

Καλώς ήρθες κορίτσι μου! Να κάνεις ότι είναι καλύτερο για σένα και πετύχεις το στόχο σου σύντομα και με όσο το δυνατόν λιγότερη ταλαιπωρία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!Το ελπίζω....

Θα περιμένουμε και τα δικά σου ευχάριστα!❤

Σευχαριστω πολύ, μακάρι όλες να έχουμε τα καλύτερα νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα πως είστε; Έμενα από χθες το βράδυ με πονάει πάρα πολύ η κοιλιά μου. Δυσκολεύτηκα πολύ να κοιμηθώ αλλά και ο ύπνος που έκανα χάλια ήταν. Εν τω μεταξύ κάθε φορά που ξυπνάω το πρωί είμαι τουμπανιασμενη και έχω πολλά αέρια. Το έχει πάθει καμιά άλλη αυτό; Επίσης θέλω να σας πω και κάτι άλλο ντρέπομαι λίγο αλλά θέλω να ακούσω την εμπειρία σας. Το ίδιο το είχα πάθει βέβαια και την προηγούμενη φορά που έκανα εξωσωματική. Τις δύο τελευταίες μέρες έχω αρχίσει να νιώθω μία ενόχληση στα φάρμακα που βάζω κολπικά. Σαν έχει πρηστεί ο κόλπος μου και να έχει κλείσει. Και την προηγούμενη φορά ένιωθα εσωτερικά πρησμένη και για κανα μήνα μετά όταν απέτυχε η εξωσωματική όταν έρχομαι σε επαφή με τον άντρα μου πόναγα πολύ λες Και είχα πρηστεί και δεν χώραγε τίποτα πια μέσα... Συγνώμη που τα λέω έτσι ωμά αλλά να ανησυχήσω;

Νομίζω κλείνει ο τράχηλος λόγω της προγεστερονης. Είναι φυσιολογικό. Μην στεναχωριέσαι και μην ανησυχείς! Το σημαντικό είναι να πιαστουν τα εμβρυακια? Πολυ καλή επιτυχία για την χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Πώς είστε;

@Taggeris πήγες για την χοριακη;

Βρε συμπεθερούλα, πόση ταύτιση πια?!!! Κι εγώ αυτό θα ρώταγα τώρα!!! ????

@Taggeris περιμένουμεεεεε! ????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Βρε συμπεθερούλα, πόση ταύτιση πια?!!! Κι εγώ αυτό θα ρώταγα τώρα!!! ????

@Taggeris περιμένουμεεεεε! ????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@Taggeris καλημέρααα!! Περιμένουμε με αγωνία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πήγα έδωσα αίμα τώρα περιμένουμε το μεσημέρι τα αποτελέσματα...

Καλά αποτελεσματα @Taggeris...Έχουμε καιρό να ακούσουμε ευχάριστα...Κάνε την αρχή!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πήγα έδωσα αίμα τώρα περιμένουμε το μεσημέρι τα αποτελέσματα...

❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Silver26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα!!! 

Καλή σου μέρα @Silver26! Εγώ μόλις χθες ξεκίνησα την πρώτη μου ένεση της 4ης κατά σειρά προσπάθειας και ο Θεός βοηθός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλή σου μέρα @Silver26! Εγώ μόλις χθες ξεκίνησα την πρώτη μου ένεση της 4ης κατά σειρά προσπάθειας και ο Θεός βοηθός!!!

Καλή επιτυχία!Θα πάνε όλα τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Περιμενουμεεεεε @Taggeris... πιστεύω σε σενα?

Αχχχχχ γλυκούλα μου.... Και εγώ πιστεύω σε μένα..... Ας πιστέψουν και τα μωράκια μου να κάτσουν εκεί πέρα.... χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλή σου μέρα @Silver26! Εγώ μόλις χθες ξεκίνησα την πρώτη μου ένεση της 4ης κατά σειρά προσπάθειας και ο Θεός βοηθός!!!

Καλό κουράγιο να ευχηθώ και καλή επιτυχία αν και την ευχή μου για κουράγιο δεν την χρειάζεσαι σίγουρα!!!! Αχ πόσο σας χαίρομαι και πόσες ελπίδες μου δίνετε όλες που δεν το βάζετε κάτω. θα με τρελαίνετε στο τέλος μόλις τελείωσα από περίοδο και θα με κάνετε να τρέξω να πάω να κάνω φυσικό κύκλο χαχαχα εννοείται πως αστειεύομαι απλά σκέφτομαι πόσο λάθος έκανα που άργησα να μπω στο forum και πόσο μόνη ένιωθα στην 1η μου προσπάθεια όσον αφορά τον κόσμο της εξωσωματικής. Θα τα πας τέλεια @Ριρίκα!!! Υπομονή εσύ και εμείς σου στέλνουμε όλη την θετική μας ενέργεια!❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Silver26 είπε:

Καλό κουράγιο να ευχηθώ και καλή επιτυχία αν και την ευχή μου για κουράγιο δεν την χρειάζεσαι σίγουρα!!!! Αχ πόσο σας χαίρομαι και πόσες ελπίδες μου δίνετε όλες που δεν το βάζετε κάτω. θα με τρελαίνετε στο τέλος μόλις τελείωσα από περίοδο και θα με κάνετε να τρέξω να πάω να κάνω φυσικό κύκλο χαχαχα εννοείται πως αστειεύομαι απλά σκέφτομαι πόσο λάθος έκανα που άργησα να μπω στο forum και πόσο μόνη ένιωθα στην 1η μου προσπάθεια όσον αφορά τον κόσμο της εξωσωματικής. Θα τα πας τέλεια @Ριρίκα!!! Υπομονή εσύ και εμείς σου στέλνουμε όλη την θετική μας ενέργεια!❤️❤️❤️

 

Σ' ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γλυκό! Ούτε εσύ θα το βάλεις κάτω, γιατί δεν πρέπει να το βάλεις κάτω! Να το ξανα κάνεις όταν νιώσεις έτοιμη και δυνατή...αλλά να το κάνεις! Τώρα δεν εισαι μόνη...είμαστε κι εμείς εδώ!!! ?

Θα τον πετύχεις το στόχο σου σίγουρα με υπομονή και επιμονή!!! Και όταν έρθει και για εμάς η στιγμή που θα αποκτήσουμε αυτό το Θείο δώρο τότε θα το υπερεκτιμήσουμε και θα νιώσουμε τι πάει να πει ευτυχία...κάτι που για τους περισσότερους θεωρείται δεδομένο αλλά για εμάς δεν είναι!!! 

Ότι θέλεις είμαι εδώ! ☺ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αχχχχχ γλυκούλα μου.... Και εγώ πιστεύω σε μένα..... Ας πιστέψουν και τα μωράκια μου να κάτσουν εκεί πέρα.... χαχα

Περιμενουμε νεα κορίτσακι μ γλυκό! Ευχαριστα φυσικα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλή σου μέρα @Silver26! Εγώ μόλις χθες ξεκίνησα την πρώτη μου ένεση της 4ης κατά σειρά προσπάθειας και ο Θεός βοηθός!!!

Καλή αρχή κοριτσάκι μου!!! Όλα καλά να πάνε εύχομαι αυτή τη φορά και να είναι η τελευταία! ????????❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλή σου μέρα @Silver26! Εγώ μόλις χθες ξεκίνησα την πρώτη μου ένεση της 4ης κατά σειρά προσπάθειας και ο Θεός βοηθός!!!

Καλη επιτυχία σ ευχομαι κοριτσι μου να είναι η τυχερη σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου! Μονο χαρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...