Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Δεν ξέρω τελικά τι είναι καλύτερο?! Το να μας βομβαρδίζουν με ελπίδες οι οποίες ίσως να είναι και ψεύτικες? Ή να μας πουν ξεκάθαρα την αλήθεια με ότι αυτή συνεπάγεται? 

Εγώ νομίζω προτιμώ το δεύτερο! Θα κλάψω, θα χτυπηθώ, αλλά στο τέλος θα το πάρω απόφαση και θα συνεχίσω τη ζωή μου χωρίς άγχος πλέον! Όμως από την άλλη, η ελπίδα πάντα πεθαίνει τελευταία δεν λένε?! 

Κι ο γιατρός σου λίγο περίεργα μας τα λέει... Δεν είδαν σε τι κατάσταση είναι το σπέρμα στο εργαστήριο??? 

@Geo2009 πολύ καλά τα λες! Εγώ από την πρώτη στιγμή αυτό ζητούσα να ξέρω την αλήθεια να ελπίζω για το 1% οκ!για το 1%.γι αυτό διάβασα ψαχτηκα γιατί από την μέρα που πήγα ένιωσα περίεργα. Μια ηλικία και μια μήτρα και δύο ωοθήκες βλέπανε όλοι.. Εντάξει ήταν ανθρώπινοι δεν λέω αλλά ένιωσα κομμάτι κρεας. Αλλά δεν είμαι γιατρός και είναι η πρώτη μου φορά καλώς κακώς από αυτούς περιμένεις. Ο ουρολόγος ήταν πολύ αισιόδοξος έως και σίγουρος γι αυτό νευριάζω. Ο γυναικολόγος με βάση τα λεγόμενα του το έχει αφήσει πάνω στον ουρολόγο-έμβρυολόγο δεν έχει άποψη.το σίγουρο είναι ότι πρέπει να πάρω γνώμες και από άλλους γιατί θα σαλτάρω. Ήταν πολύ αισιόδοξος ε και τον εμπιστεύτηκαμε λέμε στο 2019 είμαστε για να τα λέει θα ξέρει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Γλυκό μου κορίτσι καλημέρα. καθόλου δεν μας πρήζεις για αυτό είμαστε εδώ για να βοηθάμε η μία την άλλη. Δεν είναι καθόλου ευχάριστο να παίρνεις μία αρνητική χοριακή και όλα τα συναισθήματα που νιώθεις είναι φυσιολογικά. εγώ όταν μου ανακοίνωσε η μικροβιολόγος ότι η χοριακή μου πέφτει αντί να ανεβαίνει κόντεψα να λιποθυμήσω...οταν δεν μου είπαν ότι είχα βιοχημική κύηση ήμουν απαρηγόρητη για μία εβδομάδα. Γύρναγε το κεφάλι μου και ένιωθα χάλια... Νομίζω ότι όλες εδώ μέσα μπορούν να σε καταλάβουμ γιατί τον ίδιο Γολγοθά τραβάμε.... Παραδέξου καταρχήν ότι είναι φυσιολογικό να νιώθεις έτσι και κλάψε ακόμα Αν θέλεις... Από κει και πέρα τώρα.... Πρέπει να πάρεις μία γερή ανάσα και να σταματήσεις να βασανίζεσαι για το τι φταίει και τι όχι... Σίγουρα δεν φταις εσύ αυτό βάλτο καλά στο μυαλό σου. Η εξωσωματική είναι ένας Γολγοθάς που κανείς δεν μπορεί να σου εξασφαλίσει το αποτέλεσμα... Ξέχνα τα ποσοστά... Μπορεί να έχεις τις τέλειες συνθήκες και να μην πάει τίποτα καλά αλλά και το αντίθετο.. σημαντικό είναι να κάνεις εσύ ότι μπορείς για να δημιουργήσεις όσο καλύτερες συνθήκες μπορείς...Κοινώς να είσαι χαλαρή να τρέφεσαι σωστά και να έχεις έναν υγιεινό τρόπο ζωής. Δεξου οτι μετά από αυτά δεν είναι τίποτα στο χέρι σου. Μην κατηγορείς τον εαυτό σου για τίποτα ότι είναι να γίνει θα γίνει... Σίγουρα αυτό που πρέπει να γίνει είναι να σηκώσεις το κεφάλι να πεις θα ξαναπροσπαθήσω και να δεις αν κάποιες εξετάσεις που χρειάζονται Και μπορεί να τις έχετε παραλείψει πρέπει να γίνουν... Αυτό που σου είπε ο γιατρός για να δείτε το σπέρμα αν εσύ έχεις κάνει όλες τις εξετάσεις και είναι καλές είναι σημαντικό. Νομίζω ότι υπάρχει μία εξέταση που σου δείχνει την κατάτμηση του DNA κάτι τέτοιο τέλος πάντων... Κάνε όλα τα απαραίτητα και προχωρά μη χάνεις χρόνο... Εγώ μετά από αυτή τη βδομάδα που σου είπα σήκωσε το κεφάλι πήρα μία ανάσα και είπα του άντρα μου αρκετά το κλάψαμε πάμε να προσπαθήσουμε πάλι.. και σκέψου τα Χριστούγεννα είχα πάλι μία παλίνδρομη.. θέλει θάρρος η ζωή προχωρα και θα τα καταφέρεις

Είσαι υπέροχη!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Δεν το βάζω κάτω και το πιο σημαντικό είναι ότι ο καλος μου ο γλυκός μου ο άντρας φέρεται τόσο ψύχραιμα που με ηρεμεί. υποτιθεται ότι το θέμα μας είναι το σπέρμα και επειδή έχουμε κάνει βιοψία έχουμε πλήρη άποψη των δυνατοτήτων αλλά ξέρεις τι μου στριφογυρναει στο μυαλό ώρες ώρες;η φιλοδοξία μιας αποτυχημένης επιτυχίας για κάποιους επιστήμονες είναι το παν! Ε όχι στις δικές μου πλάτες ομως. Έχουμε συναισθήματα δεν είμαστε δοχεία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Silver26 είπε:

Είσαι υπέροχη!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Δεν το βάζω κάτω και το πιο σημαντικό είναι ότι ο καλος μου ο γλυκός μου ο άντρας φέρεται τόσο ψύχραιμα που με ηρεμεί. υποτιθεται ότι το θέμα μας είναι το σπέρμα και επειδή έχουμε κάνει βιοψία έχουμε πλήρη άποψη των δυνατοτήτων αλλά ξέρεις τι μου στριφογυρναει στο μυαλό ώρες ώρες;η φιλοδοξία μιας αποτυχημένης επιτυχίας για κάποιους επιστήμονες είναι το παν! Ε όχι στις δικές μου πλάτες ομως. Έχουμε συναισθήματα δεν είμαστε δοχεία!!

Μου αρέσει που ανέφερες κάτι μόνη σου.... Έχεις τον άντρα σου στο πλάι σου να σε στηρίζει και να σε αγαπάει... Καμιά φορά τους αφήνουμε θεατές και κομπάρσους και δεν είναι σωστό. Σίγουρα εσύ φαρμακωνεσαι γιατί έτσι τα έφερε η φύση οι γυναίκες να φέρνουν στον κόσμο τα παιδιά και τα συναισθήματα δεν είναι τα ίδια. Όμως είναι εκεί για μας μας στηρίζουν και μας αγαπάνε. Πάρτο αυτό σαν πάρα πολύ θετικό και στο λέω εγώ που έχω περάσει πάρα πολλές δυσκολίες και δύο αποτυχημένους γάμους χωρίς καμία στήριξη από τους πρώην. Σήμερα η επιστήμη έχει προχωρήσει τόσο πολύ που όλα φτιάχνονται και η επιθυμία μας να γίνουμε μητέρες μπορεί να ικανοποιηθεί. Αλλες τα καταφέρνουν ευκολοτερα άλλες δυσκολότερα εγώ αυτό έχω καταλάβει. Δύσκολα κάποια να μη γίνει η μάνα σήμερα κι αυτό επειδή θα υπάρχει τρελή πίεση του χρόνου ηλικιακά... αφού έχετε εντοπίσει Λοιπόν το πρόβλημα θα κοιτάξετε να δείτε τι θα κάνετε ως προς αυτή την κατεύθυνση. Θα δείτε τους κατάλληλους γιατρούς και θα πάρετε τη συμβουλή τους. Μην πηγαίνετε καρφωτοι μόνο σε ένα γιατρό κοιτάξτε να δείτε ποιος σας κάνει το κλικ και έχετε εμπιστοσύνη. Ο καθένας μας έχει ένα γιατρό να προτείνει και θα είναι αυτός με τον οποίο πέτυχε... Ωστόσο αυτός που κάνει σε μένα δεν είναι απαραίτητα καλός και για σένα... Πρόσεξε πολύ την επιλογή σου... Να νιώθεις καλά και εμπιστοσύνη και όλα θα πάνε καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Silver26 είπε:

@Geo2009 πολύ καλά τα λες! Εγώ από την πρώτη στιγμή αυτό ζητούσα να ξέρω την αλήθεια να ελπίζω για το 1% οκ!για το 1%.γι αυτό διάβασα ψαχτηκα γιατί από την μέρα που πήγα ένιωσα περίεργα. Μια ηλικία και μια μήτρα και δύο ωοθήκες βλέπανε όλοι.. Εντάξει ήταν ανθρώπινοι δεν λέω αλλά ένιωσα κομμάτι κρεας. Αλλά δεν είμαι γιατρός και είναι η πρώτη μου φορά καλώς κακώς από αυτούς περιμένεις. Ο ουρολόγος ήταν πολύ αισιόδοξος έως και σίγουρος γι αυτό νευριάζω. Ο γυναικολόγος με βάση τα λεγόμενα του το έχει αφήσει πάνω στον ουρολόγο-έμβρυολόγο δεν έχει άποψη.το σίγουρο είναι ότι πρέπει να πάρω γνώμες και από άλλους γιατί θα σαλτάρω. Ήταν πολύ αισιόδοξος ε και τον εμπιστεύτηκαμε λέμε στο 2019 είμαστε για να τα λέει θα ξέρει. 

Καλημέρα!Να πάρετε κι άλλη γνώμη....Εμείς την πατήσαμε με τον ουρολόγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Μου αρέσει που ανέφερες κάτι μόνη σου.... Έχεις τον άντρα σου στο πλάι σου να σε στηρίζει και να σε αγαπάει... Καμιά φορά τους αφήνουμε θεατές και κομπάρσους και δεν είναι σωστό. Σίγουρα εσύ φαρμακωνεσαι γιατί έτσι τα έφερε η φύση οι γυναίκες να φέρνουν στον κόσμο τα παιδιά και τα συναισθήματα δεν είναι τα ίδια. Όμως είναι εκεί για μας μας στηρίζουν και μας αγαπάνε. Πάρτο αυτό σαν πάρα πολύ θετικό και στο λέω εγώ που έχω περάσει πάρα πολλές δυσκολίες και δύο αποτυχημένους γάμους χωρίς καμία στήριξη από τους πρώην. Σήμερα η επιστήμη έχει προχωρήσει τόσο πολύ που όλα φτιάχνονται και η επιθυμία μας να γίνουμε μητέρες μπορεί να ικανοποιηθεί. Αλλες τα καταφέρνουν ευκολοτερα άλλες δυσκολότερα εγώ αυτό έχω καταλάβει. Δύσκολα κάποια να μη γίνει η μάνα σήμερα κι αυτό επειδή θα υπάρχει τρελή πίεση του χρόνου ηλικιακά... αφού έχετε εντοπίσει Λοιπόν το πρόβλημα θα κοιτάξετε να δείτε τι θα κάνετε ως προς αυτή την κατεύθυνση. Θα δείτε τους κατάλληλους γιατρούς και θα πάρετε τη συμβουλή τους. Μην πηγαίνετε καρφωτοι μόνο σε ένα γιατρό κοιτάξτε να δείτε ποιος σας κάνει το κλικ και έχετε εμπιστοσύνη. Ο καθένας μας έχει ένα γιατρό να προτείνει και θα είναι αυτός με τον οποίο πέτυχε... Ωστόσο αυτός που κάνει σε μένα δεν είναι απαραίτητα καλός και για σένα... Πρόσεξε πολύ την επιλογή σου... Να νιώθεις καλά και εμπιστοσύνη και όλα θα πάνε καλά

@Taggeris τι να πω; πάντα κοιτάμε το δικό μας πρόβλημα και το θεωρούμε βουνό αλλά ο καθένας κουβαλάει το σταυρό του. Ο άντρας μου είναι ήρεμος ήξερε εξ αρχής την κατάσταση και με είχε ενημερώσει από την πρώτη στιγμή. Απλά προσπαθώ να μην του δείχνω ότι απελπιζομαι γιατί αυτός τραβάει ζόρι αυτή την στιγμή άλλο να σου λένε μπορείς και άλλο δεν γίνεται. Τέλος πάντων για να μην τα πολυλεω μέσα στην εβδομάδα θα πάμε να μιλήσω με έναν καλό γενετιστή να του πω την κατάσταση να μας δώσει τα φώτα του και τι ισχύει αυτή την στιγμή γενικα και βλέπουμε. @Taggeris είσαι πολύ δυνατή και μας δίνεις δύναμη μακάρι να σου έρθουν όλα κατ ευχήν :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/10/2019 at 10:27 ΠΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Σήμερα ξύπνησα αγκαλιά με την ευτυχία. 

Χτες γεννήθηκαν δύο υπέροχα μωράκια που κάποτε ήταν δυο κατεψυγμένες βλαστοκυστες και λίγες μέρες πριν ένα ωάριο που γονιμοποιηθηκε σε κάποιο εργαστήριο! 

Όσες έχετε μείνει έγκυες με το καλό να πάτε μέχρι τέλους και να σφίξετε τα μωρά σας στην αγκαλιά σας. 

Όσες ακόμη δεν τα έχετε καταφέρει να ξέρετε η ώρα είναι κοντά. Και να μην το βάζετε κάτω. 

Στις αγαπημένες μου φίλες που βρήκα εδώ όταν άρχισα την προσπάθεια μου εύχομαι στη @nikona και @Zeta. μια ακόμα φορά να τους ζήσουν τα μωρά μια τους. Χτες πέρασα απέναντι μαζί σας κορίτσια. 

Στις αγαπημένες μου @satya @Bloublou85 καλή λευτεριά εύχομαι όπως και σε άλλα κορίτσια που δε συμμετέχουν πια αλλά περιμένουν τα μωράκια τους. 

Στις αγαπημένες μου @Magaiver, @eleni75, @sansa @bebe2 @jazz και όλα τα κορίτσια που βρήκα όταν ξεκίνησα και ακόμα προσπαθούν εύχομαι γρήγορα τα επιθυμητά αποτελέσματα. 

Σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν, όσο γνωριστηκα μαζί τους εδώ λιγότερο ή περισσότερο, παλιότερα ή τώρα πια εύχομαι να ζήσετε σύντομα τη δική σας φωτεινή μέρα. 

 

Σε αγαπάμε! Είσαι απλά υπέροχη!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Silver26 είπε:

@Geo2009 πολύ καλά τα λες! Εγώ από την πρώτη στιγμή αυτό ζητούσα να ξέρω την αλήθεια να ελπίζω για το 1% οκ!για το 1%.γι αυτό διάβασα ψαχτηκα γιατί από την μέρα που πήγα ένιωσα περίεργα. Μια ηλικία και μια μήτρα και δύο ωοθήκες βλέπανε όλοι.. Εντάξει ήταν ανθρώπινοι δεν λέω αλλά ένιωσα κομμάτι κρεας. Αλλά δεν είμαι γιατρός και είναι η πρώτη μου φορά καλώς κακώς από αυτούς περιμένεις. Ο ουρολόγος ήταν πολύ αισιόδοξος έως και σίγουρος γι αυτό νευριάζω. Ο γυναικολόγος με βάση τα λεγόμενα του το έχει αφήσει πάνω στον ουρολόγο-έμβρυολόγο δεν έχει άποψη.το σίγουρο είναι ότι πρέπει να πάρω γνώμες και από άλλους γιατί θα σαλτάρω. Ήταν πολύ αισιόδοξος ε και τον εμπιστεύτηκαμε λέμε στο 2019 είμαστε για να τα λέει θα ξέρει. 

Κι εμείς ήμασταν πολύ σίγουροι ότι θα πιάσουμε με την πρώτη και τσουπ να το το μηδενικό... Ήθελα να τα σπάσω όλα, αλλά όπως και σ'εσενα έχω έναν υπέροχο άνθρωπο δίπλα μου, που με σήκωσε και μου είπε προχωράμε... Και ξεκινήσαμε αμέσως... Κάναμε τη δεύτερη προσπάθεια και ήρθε το θετικό αποτέλεσμα! Για πρώτη φορά μετά από 5 χρόνια! Το ότι παλλινδρομησε είναι άλλο κομμάτι... Το σημαντικό είναι ότι τα καταφέραμε! Και αφού έγινε μία φορά θα γίνει ξανά! Και αυτή τη φορά θα μείνει ως το τέλος! 

Αυτό να σκέφτεσαι! Για όλες μας θα έρθει η στιγμή εκείνη! Μετά από λίγα ή πολλά βάσανα, δεν έχει σημασία! Το αποτέλεσμα μετράει και θα συμβεί για όλες μας! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ καλησπερα! Τι κανετε? Με πηραν τηλ γονιμοποιηθηκαν 14! Κ περιμένουμε τωρα Παρασκευή ποσα θα ειναι υγιει! Θα βαλω βλαστοκυστες! Ποια η διαφορά γνωρίζετε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια μ καλησπερα! Τι κανετε? Με πηραν τηλ γονιμοποιηθηκαν 14! Κ περιμένουμε τωρα Παρασκευή ποσα θα ειναι υγιει! Θα βαλω βλαστοκυστες! Ποια η διαφορά γνωρίζετε? 

Καραμελακι μου πας τούρμπο λεμεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια μ καλησπερα! Τι κανετε? Με πηραν τηλ γονιμοποιηθηκαν 14! Κ περιμένουμε τωρα Παρασκευή ποσα θα ειναι υγιει! Θα βαλω βλαστοκυστες! Ποια η διαφορά γνωρίζετε? 

Καλησπέρα!Συγχαρητήρια!εύχομαι τα περισσότερα, εάν όχι όλα, να είναι υγιεί!

Νομίζω οι βλαστοκύστες είναι 5 ημερών...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια μ καλησπερα! Τι κανετε? Με πηραν τηλ γονιμοποιηθηκαν 14! Κ περιμένουμε τωρα Παρασκευή ποσα θα ειναι υγιει! Θα βαλω βλαστοκυστες! Ποια η διαφορά γνωρίζετε? 

Ωωωωω! Τι ωραία! Όσο περισσότερα γίνεται να είναι τέλεια κοριτσάκι μου! Οι βλαστοκυστες είναι 5 ημερών όπως πολύ σωστά είπε η συμπεθερούλα μου @Liveloula88!

Θυμησε μου είναι η πρώτη σας προσπάθεια καραμελίτσα μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κορίτσια μ η πρωτη! Σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου! Ναι γνωριζω οτι ειναι 5 ημερων κ ειναι απαραιτητο λογω του οτι πρεπει να εξεταστουν! Απλα αν εχει διαφορα ως προς το αποτελεσμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ναι κορίτσια μ η πρωτη! Σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου! Ναι γνωριζω οτι ειναι 5 ημερων κ ειναι απαραιτητο λογω του οτι πρεπει να εξεταστουν! Απλα αν εχει διαφορα ως προς το αποτελεσμα! 

Και να είναι η τελευταία σου κούκλα μου εύχομαι! ????????❤️❤️❤️❤️

Δεν γνωρίζω αν έχει διαφορά ως προς το αποτελεσμα... Νομίζω ότι σε κάθε περίπτωση διαφέρει αυτό! Από πολλά κορίτσια όμως έχω ακούσει ότι είναι καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια μ καλησπερα! Τι κανετε? Με πηραν τηλ γονιμοποιηθηκαν 14! Κ περιμένουμε τωρα Παρασκευή ποσα θα ειναι υγιει! Θα βαλω βλαστοκυστες! Ποια η διαφορά γνωρίζετε? 

Συγχαρητήρια @Karamela!!!! Το αποτέλεσμα της γονιμοποίησης είναι τελειοοοο...το ίδιο εύχομαι και για το αποτέλεσμα της εξέτασης των εμβρύων και μετά της χοριακής!!! 

Τα έμβρυα που καταφέρνουν να φτασουν στην 5η ημέρα θεωρούνται έμβρυα δυνατά και αντοχής...οπότε με περισσότερες πιθανότητες εμφύτευσης!!! Όλα θα πάνε καλά!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/10/2019 at 10:27 ΠΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Σήμερα ξύπνησα αγκαλιά με την ευτυχία. 

Χτες γεννήθηκαν δύο υπέροχα μωράκια που κάποτε ήταν δυο κατεψυγμένες βλαστοκυστες και λίγες μέρες πριν ένα ωάριο που γονιμοποιηθηκε σε κάποιο εργαστήριο! 

Όσες έχετε μείνει έγκυες με το καλό να πάτε μέχρι τέλους και να σφίξετε τα μωρά σας στην αγκαλιά σας. 

Όσες ακόμη δεν τα έχετε καταφέρει να ξέρετε η ώρα είναι κοντά. Και να μην το βάζετε κάτω. 

Στις αγαπημένες μου φίλες που βρήκα εδώ όταν άρχισα την προσπάθεια μου εύχομαι στη @nikona και @Zeta. μια ακόμα φορά να τους ζήσουν τα μωρά μια τους. Χτες πέρασα απέναντι μαζί σας κορίτσια. 

Στις αγαπημένες μου @satya @Bloublou85 καλή λευτεριά εύχομαι όπως και σε άλλα κορίτσια που δε συμμετέχουν πια αλλά περιμένουν τα μωράκια τους. 

Στις αγαπημένες μου @Magaiver, @eleni75, @sansa @bebe2 @jazz και όλα τα κορίτσια που βρήκα όταν ξεκίνησα και ακόμα προσπαθούν εύχομαι γρήγορα τα επιθυμητά αποτελέσματα. 

Σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν, όσο γνωριστηκα μαζί τους εδώ λιγότερο ή περισσότερο, παλιότερα ή τώρα πια εύχομαι να ζήσετε σύντομα τη δική σας φωτεινή μέρα. 

 

Να σας ζήσουν τα δίδυμακια σας!!! Να είστε μια χαρούμενη και υγιης οικογένεια και να τα μεγαλώσετε με πολλή πολλή αγάπη!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Επίσης 3 φορές έχω πάρει αρνητική χοριακή και σας νιώθω απόλυτα! Την τελευταία σου φράση προσπαθώ να εφαρμόσω @peacock!!! 

Υπομονή και επιμονή κορίτσια μέχρι να τα καταφέρουμε!!! ???

Και το εφαρμοζεις απ' οτι φαινεται με επιτυχια! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/10/2019 at 6:57 ΜΜ, ο/η Silver26 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου!! 

Κάθε αποτυχημένη προσπάθεια φέρνει θλίψη και είναι λογικό. Δεν είναι ότι απογοητευομαι αν και είναι πολλά που τρέχουν στο κεφάλι μου για την επόμενη μέρα. Ρώταω για τις ορμόνες γιατί εγώ είχα έντονα ξεσπάσματα έκλαιγα ασταμάτητα ήμουν ευερεθιστη και ακόμη είμαι. Όσο για τις τύψεις είναι τεράστιο κεφάλαιο έχω διαβάσει τόσα πολλά και είναι τόσες οι περιπτώσεις που ώρες ώρες τρελένεσαι. Απλά έχω κάνει μεγάλες αλλαγές στην ζωή μου (σταμάτησα από την δουλειά μου εδώ και ένα χρόνο διατροφή κόψιμο καπνίσματος αλκοόλ για να έρθει όσο πιο αρμονικά αυτή η στιγμή) και τώρα είμαι στο μηδέν. Αυτό νομίζω με έχει πελαγώσει. Το μόνο θετικό είναι ότι μετά από αυτή την διαδικασία έχω κάνει άλματα στην σχεση μου με τον άντρα μου. 

Θα πιαστω απο τα λογια σου: "Απλά έχω κάνει μεγάλες αλλαγές στην ζωή μου (σταμάτησα από την δουλειά μου εδώ και ένα χρόνο διατροφή κόψιμο καπνίσματος αλκοόλ για να έρθει όσο πιο αρμονικά αυτή η στιγμή) και τώρα είμαι στο μηδέν." και θα σου πω οτι πανω κατω τα ιδια ειχα κανει κι εγω.. Σταματησα το καπνισμα,ενα κρασακι χαλαρο με καλη παρεα,τα ξενυχτια, προσεχα τι τρωω,τι πινω κτλ ολη αυτη η πιεση οχι μονο δε μου εκσνε καλο αλλα και με απομονωσε! Μετα τη δευτερη αποτυχια ειπα "let it be" και πλεον ειμαι καλυτερα με τον εαυτο μου. 

Μην πιεζεσαι και μην προσπαθεις να τα κανεις ολα τελεια, δυστυχως απο καποιο σημειο και μετα δεν εινσι στο χερι μας το αποτελεσμα της χοριακης. Ειμαι σιγουρη πως κανεις το καλυτερο! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια συγνωμη να ρωτησω κατι? Οσες βαλατε το utrogestan κολπικα πως το βαλατε θελω να πω δεν εχει καποιο βοηθημα :(

Όσο φτάνει το δάχτυλο κοριτσάκι! Δυστυχώς δεν έχει βοήθημα! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια συγνωμη να ρωτησω κατι? Οσες βαλατε το utrogestan κολπικα πως το βαλατε θελω να πω δεν εχει καποιο βοηθημα :(

Εμένα μου είχαν πει να το βρεχω με λίγο νερό....το utrogestan....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Ωωωωω! Τι ωραία! Όσο περισσότερα γίνεται να είναι τέλεια κοριτσάκι μου! Οι βλαστοκυστες είναι 5 ημερών όπως πολύ σωστά είπε η συμπεθερούλα μου @Liveloula88!

Θυμησε μου είναι η πρώτη σας προσπάθεια καραμελίτσα μου? 

Σε λίγο καιρό θα μπορώ να αναλύω και τις εξετάσεις.....?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...