Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Τι κάνετε κοριτσια πως ειστε? Δεν εχω περασει αυτη την αναμονη αλλα μπορω να φανταστω λιγο οτι ειναι δυσκολη και νιώθεις πως δεν περνανε οι μερες! Αλλα κ σε αυτο το στάδιο πρεπει να εχουμε θετικες σκεψεις κ ολα θα ερθουν κ οι μερες θα περασουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Τι κάνετε κοριτσια πως ειστε? Δεν εχω περασει αυτη την αναμονη αλλα μπορω να φανταστω λιγο οτι ειναι δυσκολη και νιώθεις πως δεν περνανε οι μερες! Αλλα κ σε αυτο το στάδιο πρεπει να εχουμε θετικες σκεψεις κ ολα θα ερθουν κ οι μερες θα περασουν! 

Γλυκούλα μου εσύ πώς είσαι; Πότε θα πας για ωωληψια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Γλυκούλα μου εσύ πώς είσαι; Πότε θα πας για ωωληψια;

Καλα ειμαι κοριτσι μου! Εχτες εκανα την ovitrelle! Αυριο το πρωι παω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Καλα ειμαι κοριτσι μου! Εχτες εκανα την ovitrelle! Αυριο το πρωι παω :)

Μία χαρά... Θα τα πας τέλεια έρχεται η ώρα σου να γίνεις μανούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Μία χαρά... Θα τα πας τέλεια έρχεται η ώρα σου να γίνεις μανούλα!

Μακαρι κοριτσι μ! Πρωτα ο Θεος! Σε ολες της κοπελες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Μακαρι κοριτσι μ! Πρωτα ο Θεος! Σε ολες της κοπελες! 

Θα περιμένουμε νεα που θα την κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Με πονάει η κοιλιά μου σαν να μου έρθει περίοδος. είχε κανένα άλλο κορίτσι τέτοιο σύμπτωμα και τελικά να πήρε θετική χοριακή; Ανησυχώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Με πονάει η κοιλιά μου σαν να μου έρθει περίοδος. είχε κανένα άλλο κορίτσι τέτοιο σύμπτωμα και τελικά να πήρε θετική χοριακή; Ανησυχώ...

Εγώ είχα και μετά τη θετική! Κάποιες φορές πιο έντονους και κάποιες λιγότερο! Για μένα μην σε ανησυχεί αυτό! Ξέχνα την περίοδο, δεν θα έρθει! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Τι κανετε κοριτσακια μ? Ολα καλα πηγαν γυρισα σπιτι! Οντως τελικα ολα καλα δεν ηταν τίποτα! 

Τέλεια κοριτσάκι μου! Καλές γονιμοποιήσεις τώρα! Πόσα πήραν σου είπαν? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Τι κανετε κοριτσακια μ? Ολα καλα πηγαν γυρισα σπιτι! Οντως τελικα ολα καλα δεν ηταν τίποτα! 

Μπράβο κορίτσι μου σου είπαν πόσα πηραν;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εγώ είχα και μετά τη θετική! Κάποιες φορές πιο έντονους και κάποιες λιγότερο! Για μένα μην σε ανησυχεί αυτό! Ξέχνα την περίοδο, δεν θα έρθει! ??????

@Geo2009 πάρτη σκούφια σου και βάρα με.... Χαχαχαχα έχω αρχίσει και γίνομαι υστερική και παρανοϊκή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

@Geo2009 πάρτη σκούφια σου και βάρα με.... Χαχαχαχα έχω αρχίσει και γίνομαι υστερική και παρανοϊκή...

Κοριτσι μ λιγο υπομονη χωρις να σκέφτεσαι αρνητικα ασε τα σημαδια κ τα πονακια ολα ειναι σχετικα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

15 πηραν κοριτσια μου! Αυριο θα παρω τηλ ν μ πουν πόσα γονιμοποιηθηκαν! Κ μετα να εξεταστουν! Σας ευχαριστώ πολυ! 

Ωωωωω! Τέλεια! Εύχομαι να γίνουν όλα υπέροχα, γερά εμβρυάκια κοριτσάκι μου! ??????

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

@Geo2009 πάρτη σκούφια σου και βάρα με.... Χαχαχαχα έχω αρχίσει και γίνομαι υστερική και παρανοϊκή...

Ψυχραιμίαααααα! Είναι καλό σημάδι σου λέω! Χαλάρωσε! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσι μ λιγο υπομονη χωρις να σκέφτεσαι αρνητικα ασε τα σημαδια κ τα πονακια ολα ειναι σχετικα! 

Καραμελακι μου γλυκοοοο... Σευχαριστω!! Καλέ έσκισες... εύχομαι πολλά και γερά εμβρυακια τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ωωωωω! Τέλεια! Εύχομαι να γίνουν όλα υπέροχα, γερά εμβρυάκια κοριτσάκι μου! ??????

 

Ψυχραιμίαααααα! Είναι καλό σημάδι σου λέω! Χαλάρωσε! ???????

@Geo2009 ,❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!! Είναι η πρώτη φορά που γράφω. Αρχικά, να ευχηθώ σε όλες καλά αποτελέσματα, γιατί η όλη διαδικασία είναι αρκετά ψυχοφθορα. Εγώ έκανα την έμβρυομεταφορά, τη Δευτέρα που μας πέρασε. Στις 14/10 κάνω τη χοριακη. Όμως αυτές τις μέρες θα περίμενα κανονικά περίοδο. Από χτες έχει αρχίσει να με πονάει η κοιλιά μου, όπως όταν περιμένω. Πραγματικά άρχισα να ανησυχώ μήπως τελικά δε θα έχω καλό αποτέλεσμα. Από την εμπειρία σας τι θα λέγατε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, εύχομαι σε όλες τα καλύτερα αποτελέσματα μέσα από την καρδιά μου !είναι η πρώτη φορά που γράφω σε forum και πραγματικά σας συγχαίρω για την αισιοδοξία σας. Εγώ το Σάββατο πήρα την μηδενική μου χοριακη και παλεύω με μια τρομερή δυσμηνοροια από εκεί και έπειτα και μια ψύχωση ανάλυσης του τι δεν έκανα σωστά.οι ορμόνες επηρέασαν την ψυχολογία σας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Καραμελακι μου γλυκοοοο... Σευχαριστω!! Καλέ έσκισες... εύχομαι πολλά και γερά εμβρυακια τώρα!!!

Να εισαι καλα κοριτσι μ ομορφο! Κ σε να να μην ερθει η κοκκινομουρα κ να εχεις μια σούπερ χοριακη! 

Ξεκιναω κ τα utrogestan σημερα! Εσυ απο το στομα η κολπικα τα βαζεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Να εισαι καλα κοριτσι μ ομορφο! Κ σε να να μην ερθει η κοκκινομουρα κ να εχεις μια σούπερ χοριακη! 

Ξεκιναω κ τα utrogestan σημερα! Εσυ απο το στομα η κολπικα τα βαζεις? 

Να σαι καλά και να πιάσουν οι ευχές σου.... ξεκινάς προετοιμασία για άλλα τώρα... Το πρώτο βήμα το πέρασες. Utrogestan παίρνω ένα κολπικά κι ένα από το στόμα πέρα όλων των άλλων, cyclacur, salospire, filicine, ivor, crinone

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

15 πηραν κοριτσια μου! Αυριο θα παρω τηλ ν μ πουν πόσα γονιμοποιηθηκαν! Κ μετα να εξεταστουν! Σας ευχαριστώ πολυ! 

Τέλεια καλή γονιμοποίηση...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Να σαι καλά και να πιάσουν οι ευχές σου.... ξεκινάς προετοιμασία για άλλα τώρα... Το πρώτο βήμα το πέρασες. Utrogestan παίρνω ένα κολπικά κι ένα από το στόμα πέρα όλων των άλλων, cyclacur, salospire, filicine, ivor, crinone

Εγω utrogestan 3 η απο το στομα η κολπικα αλλα επειδη θα παω για δουλεια αυριο σκέφτομαι πως κολπικα θα φευγουν! Cyclacur, iofolen, prezolon

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Karamela! είπε:

Εγω utrogestan 3 η απο το στομα η κολπικα αλλα επειδη θα παω για δουλεια αυριο σκέφτομαι πως κολπικα θα φευγουν! Cyclacur, iofolen, prezolon

Αγαπούλα δεν φεύγουν μην ανησυχείς! Εμένα μου είχαν πει να μένω ξαπλωμένη 10 λεπτά αφού το βάλω και μετά να σηκώνομαι! Ρώτα όμως το γιατρό σου για σιγουριά γιατί ο καθένας έχει τις δικές του οδηγίες! Επίσης ξέρω ότι κολπικά κάνουν καλύτερη δουλειά! Εμένα όσες φορές τα πήρα από το στόμα είχα ζαλάδα κι έτσι τα έβαζα μόνο κολπικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...