Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Σημερα δεν μ ειπαν ποσα εχω! Την Τετάρτη π τα μετρησε ειμασταν στα 17.

Ουουου! Τέλεια! Εύχομαι να είναι όλα γεμάτα με δυνατά ωάρια κοριτσάκι μου! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου! Κ μολις με πηραν τηλ Δευτέρα η ωολληψια! Το βραδυ θα κανω την ovitrelle! 

Πςςς μπρααβοοο πας τέλεια.... Προχώρα δυνατά..... Βλέπω πολλά μωράκια να έρχονται... σκίζεις λέμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Μακαρι κοριτσια μ! Με ανχονει πολυ η ωολληψια! 

Τέλεια κοριτσάκι μου! Να μην αγχώνεσαι καθόλου! Όλα θα πάνε καλά! Θα κοιμηθείς για λίγο και μετά θα πας σπίτι και θα περιμένεις την Τρίτη το τηλέφωνο από το κέντρο για την ενημέρωση! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιουσυγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!!!! Να σου ζησουν!!!!!

@Karamela! μη σε αγχωνει καθόλου η ωοληψια....Θα κοιμηθείς ωραία ωραία και μετά από λίγη ώρα θα ξυπνήσεις και θα πας σπιτάκι σου....τα πας και τέλεια μιας και έχεις αρκετά ωοθηλακια....όλα καλά θα πανε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Μακαρι κοριτσια μ! Με ανχονει πολυ η ωολληψια! 

Όλα καλά να πάνε κοπέλα μου μην σε αγχονει καθόλου μα καθόλου....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Μακαρια κοριτσια μ! Με ανχονει πολυ η ωολληψια! 

Σας ευχαριστώ παρα πολυ κοριτσια μου! Να ειστε καλα! Ευχομαι απο την καρδια μου τα καλυτερα σε ολες! 

Ενδοφλεβια κοιμιζουν? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Σας ευχαριστώ παρα πολυ κοριτσια μου! Να ειστε καλα! Ευχομαι απο την καρδια μου τα καλυτερα σε ολες! 

Ενδοφλεβια κοιμιζουν? 

Στον ορό θα στο βάλουν και δεν θα καταλάβεις τίποτα. Σου εύχομαι να πάρεις καλά και δυνατά ωαριακια.... Περιμένουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Σήμερα ξύπνησα αγκαλιά με την ευτυχία. 

Χτες γεννήθηκαν δύο υπέροχα μωράκια που κάποτε ήταν δυο κατεψυγμένες βλαστοκυστες και λίγες μέρες πριν ένα ωάριο που γονιμοποιηθηκε σε κάποιο εργαστήριο! 

Όσες έχετε μείνει έγκυες με το καλό να πάτε μέχρι τέλους και να σφίξετε τα μωρά σας στην αγκαλιά σας. 

Όσες ακόμη δεν τα έχετε καταφέρει να ξέρετε η ώρα είναι κοντά. Και να μην το βάζετε κάτω. 

Στις αγαπημένες μου φίλες που βρήκα εδώ όταν άρχισα την προσπάθεια μου εύχομαι στη @nikona και @Zeta. μια ακόμα φορά να τους ζήσουν τα μωρά μια τους. Χτες πέρασα απέναντι μαζί σας κορίτσια. 

Στις αγαπημένες μου @satya @Bloublou85 καλή λευτεριά εύχομαι όπως και σε άλλα κορίτσια που δε συμμετέχουν πια αλλά περιμένουν τα μωράκια τους. 

Στις αγαπημένες μου @Magaiver, @eleni75, @sansa @bebe2 @jazz και όλα τα κορίτσια που βρήκα όταν ξεκίνησα και ακόμα προσπαθούν εύχομαι γρήγορα τα επιθυμητά αποτελέσματα. 

Σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν, όσο γνωριστηκα μαζί τους εδώ λιγότερο ή περισσότερο, παλιότερα ή τώρα πια εύχομαι να ζήσετε σύντομα τη δική σας φωτεινή μέρα. 

 

Να σας ζήσουν κοριτσάκι μου γλυκό, να είναι γερά και καλότυχα τα μωράκια σας και εσείς πάντα καλά και να τα καμαρώνετε!!! Σου εύχομαι η κάθε σου μέρα από εδώ και στο εξής να είναι τόσο ευτυχισμένη όσο η σημερινή!!! ?‍?‍?‍??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Θα γονιμοποιηθούν και θα έχεις για μεταφορά μία χαρά θα πάνε όλα. Περιμένουμε τα καλά σου νέα

Σε ευχαριστώ πολύ!Θα σας ενημερώσω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου! Κ μολις με πηραν τηλ Δευτέρα η ωολληψια! Το βραδυ θα κανω την ovitrelle! 

Καλή επιτυχία με πολλές και καλές γονιμοποιήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Σήμερα ξύπνησα αγκαλιά με την ευτυχία. 

Χτες γεννήθηκαν δύο υπέροχα μωράκια που κάποτε ήταν δυο κατεψυγμένες βλαστοκυστες και λίγες μέρες πριν ένα ωάριο που γονιμοποιηθηκε σε κάποιο εργαστήριο

Όσες ακόμη δεν τα έχετε καταφέρει να ξέρετε η ώρα είναι κοντά. Και να μην το βάζετε κάτω. 

@nikona και @Zeta.Χτες πέρασα απέναντι μαζί σας κορίτσια. 

Στις αγαπημένες μου @satya @Bloublou85

Στις αγαπημένες μου @Magaiver, @eleni75, @sansa @bebe2 @jazz και όλα τα κορίτσια που βρήκα όταν ξεκίνησα και ακόμα προσπαθούν εύχομαι γρήγορα τα επιθυμητά αποτελέσματα.

 

Κορίτσι μου γλυκό να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!!! Γερά και καλότυχα!!! Πολύ συγκινήθηκα που έγραψες τα νέα σου και επίσης που μας σκέφτηκες όλες μέσα στην χαρά σου! Ολες σας σκέφτομαι συχνά. Την αγάπη μου και τα φιλιά μου στα πατουσακια!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα. Σηκώθηκα με ένα άγχος σήμερα ότι θα μου έρθει περίοδος. Μέχρι και στον ύπνο μου το είδα. Κι έχω πόνους όπως όταν είναι να μου έρθει. Χθες και σήμερα ήταν να αδιαθετήσω κανονικά. Φοβάμαι..... Και να σκεφτείτε ότι τόσες μέρες ήμουν χαλαρή Τώρα όσο πλησιάζει η χοριακή αγχώνομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris κοπέλα μου ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο αλλά προσπάθησε να είσαι όσο το δυνατόν πιο ήρεμη...το θέμα είναι να μην έρθει,όσο δεν έρχεται είναι πολύ καλό σημάδι!!! Τώρα τα πονάκια μπορεί να είναι και για καλό γιατί μπορεί κάτι να γίνεται εκεί...εγώ σκέψου πονάκια περιόδου είχα μετά την ovitrell οπότε μπορεί να είναι και φυσιολογικά...το στήθος εξακολουθεί να είναι πρησμένο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia35 είπε:

@Taggeris κοπέλα μου ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο αλλά προσπάθησε να είσαι όσο το δυνατόν πιο ήρεμη...το θέμα είναι να μην έρθει,όσο δεν έρχεται είναι πολύ καλό σημάδι!!! Τώρα τα πονάκια μπορεί να είναι και για καλό γιατί μπορεί κάτι να γίνεται εκεί...εγώ σκέψου πονάκια περιόδου είχα μετά την ovitrell οπότε μπορεί να είναι και φυσιολογικά...το στήθος εξακολουθεί να είναι πρησμένο;

@Sofia35 σευχαριστω που απάντησες. Το στήθος μου έχει γίνει τούμπανο. Δεν χωράει πουθενά.... Μόνο φανελάκια φοράω δεν θέλω να με ακουμπάει τίποτα. Έχουν πεταχτεί οι φλέβες.... Χαχαχαχα ovitrelle ένεση τελευταία δόση δλδ το ένα τρίτο έκανα τελευταία φορά την Τετάρτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Σηκώθηκα με ένα άγχος σήμερα ότι θα μου έρθει περίοδος. Μέχρι και στον ύπνο μου το είδα. Κι έχω πόνους όπως όταν είναι να μου έρθει. Χθες και σήμερα ήταν να αδιαθετήσω κανονικά. Φοβάμαι..... Και να σκεφτείτε ότι τόσες μέρες ήμουν χαλαρή Τώρα όσο πλησιάζει η χοριακή αγχώνομαι...

Καλημέρα! Αγάπη μου μην ανησυχείς και δεν θα έρθει! Κι εγώ είχα πόνους περιόδου στην εγκυμοσύνη και κάποιες φορές πιο έντονους! Κυρίως όταν ήμουν όρθια πολλή ώρα ή καθιστή! Χαλάρωσε και βγάλε από το μυαλό ότι θα έρθει γιατί το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα έρθει αρχικά λόγω των φαρμάκων που παίρνεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα! Αγάπη μου μην ανησυχείς και δεν θα έρθει! Κι εγώ είχα πόνους περιόδου στην εγκυμοσύνη και κάποιες φορές πιο έντονους! Κυρίως όταν ήμουν όρθια πολλή ώρα ή καθιστή! Χαλάρωσε και βγάλε από το μυαλό ότι θα έρθει γιατί το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα έρθει αρχικά λόγω των φαρμάκων που παίρνεις! 

Καλημέρα @Geo2009 . Ξέρω οτι κάνω σαν χαζή και το περνάω για δεύτερη φορά. Δεν μπορώ να καταλάβω τι με πιάνει μέρα με τη μέρα.. μέχρι και ο γιατρός μού είχε πει την προηγούμενη φορά ότι η περίοδος δεν θα μου έρθει αν δεν κόψω τα φάρμακα όμως διαβάζω για κάποιες κοπέλες εδώ μέσα από τους ήρθε περίοδος ενώ παίρναν τα φάρμακα και αγχώνομαι ότι θα μου έρθει και εμένα. Πόνους περιόδου είχα και την προηγούμενη φορά και τελικά κύηση υπήρχε άσχετα που ήταν βιοχημική. Τώρα προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου ότι αφού έχω μείνει δύο φορές έγκυος αυτή τη φορά θα τα καταφέρω αλλά όσο να ναι ο φόβος είναι εκεί φωλιασμένος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα @Geo2009 . Ξέρω οτι κάνω σαν χαζή και το περνάω για δεύτερη φορά. Δεν μπορώ να καταλάβω τι με πιάνει μέρα με τη μέρα.. μέχρι και ο γιατρός μού είχε πει την προηγούμενη φορά ότι η περίοδος δεν θα μου έρθει αν δεν κόψω τα φάρμακα όμως διαβάζω για κάποιες κοπέλες εδώ μέσα από τους ήρθε περίοδος ενώ παίρναν τα φάρμακα και αγχώνομαι ότι θα μου έρθει και εμένα. Πόνους περιόδου είχα και την προηγούμενη φορά και τελικά κύηση υπήρχε άσχετα που ήταν βιοχημική. Τώρα προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου ότι αφού έχω μείνει δύο φορές έγκυος αυτή τη φορά θα τα καταφέρω αλλά όσο να ναι ο φόβος είναι εκεί φωλιασμένος....

Κοριτσάκι μου μην το λες αυτό, καθόλου σαν χαζή δεν κάνεις! Είναι λογικό να τρέμει η ψυχή σου με όσα έχεις περάσει! Ένα πράγμα βάλε καλά στο μυαλό σου! Έγκυος θα μείνεις ξανά και παιδάκι θα κάνεις ο κόσμος να χαλάσει! Κάθε μέρα τα λέω κι εγώ στον εαυτό μου! Εμεινα έγκυος, άσχετα αν παλλινδρομησε! Και παιδί θα κάνουμε βρέξει, χιονίσει! ?????????

Γι αυτό ηρέμησε και απόλαυσε το! ????Εμείς είμαστε εδώ για να σου πάρουμε το φόβο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris τέλεια αν όσο περνάνε οι μέρες πρήζεται κι άλλο περίοδος δεν έρχεται..να δεις που θα έχουμε πολύ ωραία νέα την Πέμπτη!!!!! Προσπάθησε να χαλαρώσεις και θέλεις πήγαινε καμιά βόλτα χαλαρά να ξεχαστείς..   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...