Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αυτό σκέφτομαι κι εγώ! Ας ηρεμήσουμε πρώτα και με την καινούρια χρονιά, αν δεν προκύψει κάτι γιατί ο άντρας μου πιστεύει ότι δεν χρειάζεται η εξωσωματική, θα το δούμε το τι θα κάνουμε από εκεί και πέρα! Σ'ευχαριστώ πολύ για την αισιοδοξία που μου δίνεις! ❤️❤️❤️❤️

 

Αγαπούλα, να μη φοβάσαι τίποτα! Να σκέφτεσαι μόνο ότι αυτή η φορά θα είναι η τελευταία και έτσι θα γίνει! Στο εύχομαι από την καρδιά μου! ????????????

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό...μακάρι να είναι όπως τα λες!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό...μακάρι να είναι όπως τα λες!!! ???

Έτσι θα είναι! Έχεις ταλαιπωρηθεί αρκετά νομίζω! Ήρθε η ώρα σου κοριτσάκι μου! Αλλά πρέπει να το πιστέψεις κι εσύ! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αυτό σκέφτομαι κι εγώ! Ας ηρεμήσουμε πρώτα και με την καινούρια χρονιά, αν δεν προκύψει κάτι γιατί ο άντρας μου πιστεύει ότι δεν χρειάζεται η εξωσωματική, θα το δούμε το τι θα κάνουμε από εκεί και πέρα! Σ'ευχαριστώ πολύ για την αισιοδοξία που μου δίνεις! ❤️❤️❤️❤️

 

Αγαπούλα, να μη φοβάσαι τίποτα! Να σκέφτεσαι μόνο ότι αυτή η φορά θα είναι η τελευταία και έτσι θα γίνει! Στο εύχομαι από την καρδιά μου! ????????????

Τίποτα κορίτσι μου εδώ είμαστε με κοινά βιώματα ♡♡♡μετά τις γιορτές θα έχεις χαλαρώσει θα δεις !!!Και θα σας έρθει το μωράκι!!!Φιλιά πολλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Αν όλα είναι καλά θα ξεκινήσω σε 10 μέρες περίπου...φοβάμε πολύ!!! ??

Καταρχήν!!!!!!!!!!Θα είναι όλα καλά !!!!και ναι θα ξεκινήσεις σε 10 μερες πλησιάσει ο καιρός!!!Σε παρακαλώ όμως βάλε στο νου σου ότι αν ξεκινήσεις με άγχος και φοβία δεν βοηθάς τον οργανισμό σου ούτε  να γίνει σωστή διέγερση και θα σου κάνει καλό να μην το σκέφτεσαι με αρνητική χροιά ναι έχεις δοκιμάσει ξανά αλλά αυτή η φορά θα είναι τουλάχιστον διαφορετική μιας και θα απευθυνθείς σε διαφορετική ομάδα γιατρών! Χαλαρωσε ξεκινάς και ωραία εποχή !!!αξίζει το κόπο θα το δεις !!μια Τεράστια χοριακη εύχομαι!!!!????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Έτσι θα είναι! Έχεις ταλαιπωρηθεί αρκετά νομίζω! Ήρθε η ώρα σου κοριτσάκι μου! Αλλά πρέπει να το πιστέψεις κι εσύ! ❤️❤️❤️❤️

Ένας λόγος που δεν μπορώ να το πιστέψω είναι αυτός ακριβώς...Έχω ταλαιπωρηθεί και φοβάμαι μήπως δεν μπορέσει να συμβεί ποτέ σε μένα! Μακάρι να συμβεί σε όλες μας κοριτσάκι μου! Εύχομαι και σε σένα να συμβεί σύντομα με όποιον τρόπο και αν επιλέξεις γιατί μας αξίζει...σε όλες ας αξίζει!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καταρχήν!!!!!!!!!!Θα είναι όλα καλά !!!!και ναι θα ξεκινήσεις σε 10 μερες πλησιάσει ο καιρός!!!Σε παρακαλώ όμως βάλε στο νου σου ότι αν ξεκινήσεις με άγχος και φοβία δεν βοηθάς τον οργανισμό σου ούτε  να γίνει σωστή διέγερση και θα σου κάνει καλό να μην το σκέφτεσαι με αρνητική χροιά ναι έχεις δοκιμάσει ξανά αλλά αυτή η φορά θα είναι τουλάχιστον διαφορετική μιας και θα απευθυνθείς σε διαφορετική ομάδα γιατρών! Χαλαρωσε ξεκινάς και ωραία εποχή !!!αξίζει το κόπο θα το δεις !!μια Τεράστια χοριακη εύχομαι!!!!????????????????????????????????????

Σ' ευχαριστώ κοριτσάκι μου για την εμψύχωση...το θέλω όσο τίποτα άλλο να συμβεί και θα προσπαθήσω όσο μπορώ να είμαι πιο χαλαρή και με λιγότερες αρνητικές σκέψεις!!! ?‍♀️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Ένας λόγος που δεν μπορώ να το πιστέψω είναι αυτός ακριβώς...Έχω ταλαιπωρηθεί και φοβάμαι μήπως δεν μπορέσει να συμβεί ποτέ σε μένα! Μακάρι να συμβεί σε όλες μας κοριτσάκι μου! Εύχομαι και σε σένα να συμβεί σύντομα με όποιον τρόπο και αν επιλέξεις γιατί μας αξίζει...σε όλες ας αξίζει!!! ???

Φυσικά και μας αξίζει...! Και θα συμβεί σε όλες μας! Κι εγώ μαζί σου πρέπει να το πιστέψω, πρέπει να μαζέψω τα κομμάτια μου όπως έχετε κάνει οι περισσότερες και να μην το βάλω κάτω! Θα το πιστέψουμε και θα τα καταφέρουμε λοιπόν! Με οποιο κόστος! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Φυσικά και μας αξίζει...! Και θα συμβεί σε όλες μας! Κι εγώ μαζί σου πρέπει να το πιστέψω, πρέπει να μαζέψω τα κομμάτια μου όπως έχετε κάνει οι περισσότερες και να μην το βάλω κάτω! Θα το πιστέψουμε και θα τα καταφέρουμε λοιπόν! Με οποιο κόστος! ????????????

Έτσι πρέπει γλυκό μου κορίτσι να μην το βάλεις κάτω...και αν πέφτουμε ΠΡΕΠΕΙ να παλεύουμε και να σηκωνόμαστε ξανά μέχρι να τα καταφέρουμε! Θέλει πείσμα και τόλμη! Μόνο όσες το περνάμε ξέρουμε τι εστί αυτός ο αγώνας...μη σταματάτε όμως κορίτσια...τουλάχιστον θα είμαστε εντάξει με τον εαυτό μας ότι κάναμε ότι περνούσε από το χέρι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Πιου-πιου πως είσαι κούκλα μου?μπήκες στο μήνα σου??έχω καιρό να διαβάσω νέα σου !?

Ναι κορίτσι μου! Έχω μπει στο μήνα μου!  Έχω ραντεβού 4/10 αν δε γίνει κάτι νωρίτερα! 5 και σήμερα! 

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια! Θα τα καταφέρουμε όλες!!!

Πιο εύκολα ή πιο δύσκολα. Μην το βάζετε κάτω!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ναι κορίτσι μου! Έχω μπει στο μήνα μου!  Έχω ραντεβού 4/10 αν δε γίνει κάτι νωρίτερα! 5 και σήμερα! 

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια! Θα τα καταφέρουμε όλες!!!

Πιο εύκολα ή πιο δύσκολα. Μην το βάζετε κάτω!!!

 

Μπράβο ρε κορίτσι μου καλή λευτεριά όλα να πάνε κατ' ευχήν !!???baby loading !!!???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ναι κορίτσι μου! Έχω μπει στο μήνα μου!  Έχω ραντεβού 4/10 αν δε γίνει κάτι νωρίτερα! 5 και σήμερα! 

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια! Θα τα καταφέρουμε όλες!!!

Πιο εύκολα ή πιο δύσκολα. Μην το βάζετε κάτω!!!

 

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Καλή λευτεριά σου εύχομαι και με ένα πόνο η όλη διαδικασία...το μωράκι σου σε λίγες μέρες θα το έχεις στην αγκαλίτσα σου...Πόσο συγκινητικό!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ναι κορίτσι μου! Έχω μπει στο μήνα μου!  Έχω ραντεβού 4/10 αν δε γίνει κάτι νωρίτερα! 5 και σήμερα! 

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια! Θα τα καταφέρουμε όλες!!!

Πιο εύκολα ή πιο δύσκολα. Μην το βάζετε κάτω!!!

 

Με το καλό κορίτσι μου! Όλα καλά να πάνε και να έρθει το μωράκι σας γερό και δυνατό στην αγκαλιά σας! ?????❤️❤️❤️❤️❤️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ. Nα ξέρετε όλες θα πετύχουμε. Σας το λέω εγώ μέλλουσα μαμά ετών 40!   @Μπεμπελουκα μου νομίζω είσαι η επόμενη μαζί με τη φιλενάδα μου τη @satya. Έρχεται η σειρά σας!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ναι κορίτσι μου! Έχω μπει στο μήνα μου!  Έχω ραντεβού 4/10 αν δε γίνει κάτι νωρίτερα! 5 και σήμερα! 

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια! Θα τα καταφέρουμε όλες!!!

Πιο εύκολα ή πιο δύσκολα. Μην το βάζετε κάτω!!!

 

Με το καλό Πιου-Πιου μου!❤❤??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/5/2019 at 3:47 ΜΜ, ο/η marillia είπε:

Ωωωω με το καλό το μωράκι σας!!!Φτάνει ο καιρός!!Να μπεις ξανά να μας πεις για την γέννα!!!

Γεια σ κοπέλα Μ ! Άργησα να ξαναμπώ αλλά είμαι πάλι εδώ !! Με την κόρη Μ αυτή τη φορά ! Κλείνουμε τους 4 μήνες σε λίγες μέρες !!! Είμαστε μια χαρά ! Τρελλοι από ευτυχία όλοι !!!! Η γέννα ευτυχώς ήταν πολύ καλή ! Παρότι έκανα καισαρική ήταν πάρα μα πάρα πολύ καλά όλα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Γεια σ κοπέλα Μ ! Άργησα να ξαναμπώ αλλά είμαι πάλι εδώ !! Με την κόρη Μ αυτή τη φορά ! Κλείνουμε τους 4 μήνες σε λίγες μέρες !!! Είμαστε μια χαρά ! Τρελλοι από ευτυχία όλοι !!!! Η γέννα ευτυχώς ήταν πολύ καλή ! Παρότι έκανα καισαρική ήταν πάρα μα πάρα πολύ καλά όλα !

Μπράβο κορίτσι μου!!Να είναι γερή κ καλότυχη κ πάντα μόνο χαρές να έχετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!Να είναι γερή κ καλότυχη κ πάντα μόνο χαρές να έχετε!!

Σ Ευχαριστώ πολύ !!!!!! Εσύ σε τι φάση είσαι ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Σ Ευχαριστώ πολύ !!!!!! Εσύ σε τι φάση είσαι ????

Εκανα τον Μάιο την πρώτη μου εξωσωματική κ τώρα είμαι 5 μηνων έγκυος!!Αγοράκι περιμένουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ. Nα ξέρετε όλες θα πετύχουμε. Σας το λέω εγώ μέλλουσα μαμά ετών 40!   @Μπεμπελουκα μου νομίζω είσαι η επόμενη μαζί με τη φιλενάδα μου τη @satya. Έρχεται η σειρά σας!!!

 

Ναι κοπελα μου φτάνει ό καιρός από 20/11 - Τέλος θα την έχουμε πρώτα ό Θεός στην αγκαλιά μας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Εκανα τον Μάιο την πρώτη μου εξωσωματική κ τώρα είμαι 5 μηνων έγκυος!!Αγοράκι περιμένουμε!!

Μπράβο κοπέλα Μ !!!!!! Μπράβο !!!!! Πολύ χαίρομαι !!!!!!!! Μακάρι όλες οι κοπέλες να έχουν το ίδιο αποτέλεσμα!!!! Που την έκανες εσύ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Μπράβο κοπέλα Μ !!!!!! Μπράβο !!!!! Πολύ χαίρομαι !!!!!!!! Μακάρι όλες οι κοπέλες να έχουν το ίδιο αποτέλεσμα!!!! Που την έκανες εσύ ???

Ναι μακάρι σε όλα τα κορίτσια με όσο το δυνατόν λιγότερη ταλαιπωρία!!Στο Ιασώ!!Εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ. Nα ξέρετε όλες θα πετύχουμε. Σας το λέω εγώ μέλλουσα μαμά ετών 40!   @Μπεμπελουκα μου νομίζω είσαι η επόμενη μαζί με τη φιλενάδα μου τη @satya. Έρχεται η σειρά σας!!!

 

Περιμένουμε με αγωνία την μέλλουσα πιπινομαμά ετών 40 να πάει μαιευτήριο!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

@Πιου-πιου με το καλό κοριτσάκι μου!!!! Θα περιμένουμε τα ευχάριστα!!!! ❤️❤️❤️

Ευχαριστώ Ζετακι μου!!! Έννοειται θα σας ενημερώσω!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...