Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 13 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Είχα άλλα όνειρα για τη φετινή επιστροφή από την άδεια.. Για την επέτειο της περασμένης εβδομάδας.... Για τα γενέθλια που έρχονται... Μία θυμώνω, μια στεναχωριέμαι... Γίνεται ένας χαμός μέσα μου! Και μέσα σε όλα, έχω τον άντρα μου που πιστεύει ότι θα τα καταφέρουμε μόνοι μας! Πόσα να αντέξω η γυναίκα?! 

Σε καταλαβαινω απολυτα...αυτα τα ονειρα για γενεθλια, για επετειους,για χριστουγεννα.... Τα τελευταια τρια χρονια δεν εχω σβησει κερακια στα γενεθλια μου γιατι δε θελω παλι να ευχηθω τα ιδια... 

Μη το βαζεις κατω ομως... Keep going! 

Σου στελνω αγκαλια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Δεν γίνεται αλλιώς, θα μαζέψω τα κομμάτια μου και θα σηκωθώ! Όλες μας! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Σε καταλαβαινω απολυτα...αυτα τα ονειρα για γενεθλια, για επετειους,για χριστουγεννα.... Τα τελευταια τρια χρονια δεν εχω σβησει κερακια στα γενεθλια μου γιατι δε θελω παλι να ευχηθω τα ιδια... 

Μη το βαζεις κατω ομως... Keep going! 

Σου στελνω αγκαλια! 

Διαβάζω τα λόγια σας κορίτσια μου και νιώθω σαν να μιλάω εγώ...έχουμε όλες τα ίδια συναισθήματα, τις ίδιες σκέψεις, τις ίδιες ανησυχίες, την ίδια θλίψη...που πρέπει και να κρύβουμε καλά γιατι δεν θέλουμε ούτε να δίνουμε δικαιώματα για σχόλια, αλλά ούτε και να μας λυπούνται! Τελικά η δύναμη που βρίσκουμε όλες μας για να τα αντιμετωπίσουμε όλα αυτά μας ξεπερνάει! Και όταν ακούω γυναίκες που γεννάνε μωράκια και τα ρίχνουν στα σκουπίδια νιώθω όχι μόνο θλίψη αλλά και τεράστια οργή για όλη την κατάσταση των πραγμάτων! Μακάρι να βγούμε όλες μας κάποια στιγμή από αυτή την άσχημη κατάσταση που βιώνουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Διαβάζω τα λόγια σας κορίτσια μου και νιώθω σαν να μιλάω εγώ...έχουμε όλες τα ίδια συναισθήματα, τις ίδιες σκέψεις, τις ίδιες ανησυχίες, την ίδια θλίψη...που πρέπει και να κρύβουμε καλά γιατι δεν θέλουμε ούτε να δίνουμε δικαιώματα για σχόλια, αλλά ούτε και να μας λυπούνται! Τελικά η δύναμη που βρίσκουμε όλες μας για να τα αντιμετωπίσουμε όλα αυτά μας ξεπερνάει! Και όταν ακούω γυναίκες που γεννάνε μωράκια και τα ρίχνουν στα σκουπίδια νιώθω όχι μόνο θλίψη αλλά και τεράστια οργή για όλη την κατάσταση των πραγμάτων! Μακάρι να βγούμε όλες μας κάποια στιγμή από αυτή την άσχημη κατάσταση που βιώνουμε! 

Τα είπες όλα κορίτσι! Οι ίδιες ακριβώς σκέψεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλησπέρα και σε σένα! Πώς εισαι;

Καλησπέρα Ριρίκα!!!!Χάθηκα λίγο γιατί είχα μια  περιπέτεια υγείας...τώρα όλα καλά....περιμένω να έρθει η περίοδος Σεπτεμβρίου για να κάνω εμβρυομεταφορά.....αλλά δεν ξέρω αν θα γίνει γιατί παίρνω αντιβίωση και θα παίρνω μάλλον για λίγο ακόμα....και δεν ξέρω αν κάνει...εσύ πώς είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλησπέρα Ριρίκα!!!!Χάθηκα λίγο γιατί είχα μια  περιπέτεια υγείας...τώρα όλα καλά....περιμένω να έρθει η περίοδος Σεπτεμβρίου για να κάνω εμβρυομεταφορά.....αλλά δεν ξέρω αν θα γίνει γιατί παίρνω αντιβίωση και θα παίρνω μάλλον για λίγο ακόμα....και δεν ξέρω αν κάνει...εσύ πώς είσαι?

Εγώ περίμενα να αδιαθετήσω αύριο μεθαύριο για να ξεκινήσω διέγερση αλλά δυστυχώς πάλι αναβάλλεται διότι ο άντρας μου δεν μπορεί να πάρει άδεια αυτό το διάστημα που θα χρειάζεται να λείψει και θα ξεκινήσω λογικά στην περίοδο του Οκτωμβρίου? Καλή επιτυχία σου εύχομαι και όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Εγώ περίμενα να αδιαθετήσω αύριο μεθαύριο για να ξεκινήσω διέγερση αλλά δυστυχώς πάλι αναβάλλεται διότι ο άντρας μου δεν μπορεί να πάρει άδεια αυτό το διάστημα που θα χρειάζεται να λείψει και θα ξεκινήσω λογικά στην περίοδο του Οκτωμβρίου? Καλή επιτυχία σου εύχομαι και όλα να πάνε καλά!

Τι να πώ!!!!'Όλα καλά να μας πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ βαριέμαι αφάνταστα.....εσυ

Πριν από λίγο γύρισα από τη δουλειά και ένα θα σας πω... Πονοκέφαλος! Δεν περιγράφω άλλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Πριν από λίγο γύρισα από τη δουλειά και ένα θα σας πω... Πονοκέφαλος! Δεν περιγράφω άλλο! 

Ωωω υπομονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ευτυχώς που έφυγα νωρίς! ?????

Μια χαρά τι δουλειά κάνεις αν επιτρέπεται η πες σε πμ αν δεν κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μια χαρά τι δουλειά κάνεις αν επιτρέπεται η πες σε πμ αν δεν κάνει 

Κομμώτρια είμαι, σε θέατρο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Ωωω τελειαα

Είναι πολύ ωραία σαν δουλειά! Το γύρω γύρω είναι που με χαλάει λίγο, αλλά εντάξει, αντέχω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Είναι πολύ ωραία σαν δουλειά! Το γύρω γύρω είναι που με χαλάει λίγο, αλλά εντάξει, αντέχω! 

Μπράβο κοπέλα μου... Αυτό μετράει να σ'αρέσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μπράβο κοπέλα μου... Αυτό μετράει να σ'αρέσει 

Αυτό είναι το πιο σημαντικό στις δουλειές! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...