Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Πολύ δύσκολος είναι η αλήθεια κοριτσάκι μου...αλλά αν δεν υπάρχει άλλη επιλογή πρέπει να παλέψουμε! Και θα σου πω και κάτι άλλο όχι για να σου φτιάξω τη διάθεση αλλά γιατί το πιστεύω...με βάση τα δεδομένα σου λοιπόν, θα σου πω ότι έχεις πολύ περισσότερα υπέρ στο να τα καταφέρεις πολύ πιο σύντομα από πολλές κοπέλες εδώ, μαζί και εγώ...πρώτον γιατί η ποιότητα των ωαρίων σου είναι καλή και δεύτερον γιατί κατάφερε το εμβρυάκι σου και εμφυτεύτηκε που σημαίνει ότι και το ενδομήτριο σου είναι καλό...μπορεί να μην προχώρησε και αυτό είναι λυπηρό αλλά πάρτο ως κάτι θετικό...Την επόμενη φορά το εμβρυάκι σου θα γατζωθεί και θα μείνει εκει!!! ?☺ Και ας συμβεί αυτό σε όλες τις κοπέλες με οποιοδήποτε τρόπο!???

Μακάρι να γίνει για όλες μας κοριτσάκι μου! Ξέρω ότι αφού έγινε μία φορά, θα γίνει ξανά! Εύχομαι μόνο να γινόταν να μην ζει καμία κοπέλα τέτοιες καταστάσεις... Αλλά δυστυχώς όλα γίνονται για κάποιο λόγο... Δεν τον ξέρουμε και δεν θα τον μάθουμε ποτέ! Εγώ πιστεύω ότι ο λόγος είναι για να γίνουμε πιο δυνατές να αντέχουμε στα πάντα... ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Μακάρι να γίνει για όλες μας κοριτσάκι μου! Ξέρω ότι αφού έγινε μία φορά, θα γίνει ξανά! Εύχομαι μόνο να γινόταν να μην ζει καμία κοπέλα τέτοιες καταστάσεις... Αλλά δυστυχώς όλα γίνονται για κάποιο λόγο... Δεν τον ξέρουμε και δεν θα τον μάθουμε ποτέ! Εγώ πιστεύω ότι ο λόγος είναι για να γίνουμε πιο δυνατές να αντέχουμε στα πάντα... ?????

That's the spirit!!! 

@Liveloula88ευχαριστω πολύυυυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας!!! Εκανα τις δουλιτσες μου στο σπιτι κ ειπα να μπω να δω πως ειστε!!! Θα τα καταφερουμε να ειστε σιγουρες γι αυτο. Ολα θα πανε καλα στο τελος κ θα κραταμε τα μωρα μας στην αγκαλια (συντομα ελπιζω). Μακαρι να μην περνουσε καμια κοπελα αυτες τις δυσκολιες ουτε εξωσωματικες ουτε αποβολες ουτε τπτ κ ολα να γινοντουσαν ευκολα αλλα ας τα παρουμε  ολα σαν δοκιμασιες κ ετσι γινομαστε ακομα πιο δυνατές!!!❤️❤️❤️Σας φιλω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου γεια σας!!! Εκανα τις δουλιτσες μου στο σπιτι κ ειπα να μπω να δω πως ειστε!!! Θα τα καταφερουμε να ειστε σιγουρες γι αυτο. Ολα θα πανε καλα στο τελος κ θα κραταμε τα μωρα μας στην αγκαλια (συντομα ελπιζω). Μακαρι να μην περνουσε καμια κοπελα αυτες τις δυσκολιες ουτε εξωσωματικες ουτε αποβολες ουτε τπτ κ ολα να γινοντουσαν ευκολα αλλα ας τα παρουμε  ολα σαν δοκιμασιες κ ετσι γινομαστε ακομα πιο δυνατές!!!❤️❤️❤️Σας φιλω! 

Κουκλίτσα μου! Δεν έρχεσαι κι από δω μία βόλτα?! (για δουλειές! Χαχαχαχα) ?????

Τελικά σήμερα είδα αίμα... Ίσως να τη γλιτώσω την απόξεση... Αν και, μεταξύ μας, θα ήθελα να την κάνω για σιγουριά... Θα μιλήσω με το γιατρό μου και θα δούμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κουκλίτσα μου! Δεν έρχεσαι κι από δω μία βόλτα?! (για δουλειές! Χαχαχαχα) ?????

Τελικά σήμερα είδα αίμα... Ίσως να τη γλιτώσω την απόξεση... Αν και, μεταξύ μας, θα ήθελα να την κάνω για σιγουριά... Θα μιλήσω με το γιατρό μου και θα δούμε... 

Θα σε δει ξανα ο γιατρός ετσι κ αλλιως για να δει πως δεν εχει μεινει τπτ μεσα. Μιλησε μαζι του κ θα σε καθοδηγησει. Παντως κ εγω γλιτωσα την αποξεση με ειδε ο γιατρος κ ευτυχως ειχα καθαρισει πληρως. Μετα την αποβολη οι περιοδοι μου ειναι με περισσοτερο αιμα αλλα ιδιοι σε διαρκεια. Επρεπε να καθαρίσω γτ με την δουλεια τα ειχα αφησει ολα στο ελεος χαχαχα. Τωρα λαμπει το σπιτι!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Θα σε δει ξανα ο γιατρός ετσι κ αλλιως για να δει πως δεν εχει μεινει τπτ μεσα. Μιλησε μαζι του κ θα σε καθοδηγησει. Παντως κ εγω γλιτωσα την αποξεση με ειδε ο γιατρος κ ευτυχως ειχα καθαρισει πληρως. Μετα την αποβολη οι περιοδοι μου ειναι με περισσοτερο αιμα αλλα ιδιοι σε διαρκεια. Επρεπε να καθαρίσω γτ με την δουλεια τα ειχα αφησει ολα στο ελεος χαχαχα. Τωρα λαμπει το σπιτι!!! ❤️❤️

Άσε κι εγώ μόλις τελειώσω με την ιστορία, μέχρι τους τοίχους με βλέπω να σαπουνίζω! Ουφφφ! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Άσε κι εγώ μόλις τελειώσω με την ιστορία, μέχρι τους τοίχους με βλέπω να σαπουνίζω! Ουφφφ! ?????

Ωραιοτατη ψυχοθεραπεια ειναι κ οι δουλειες του σπιτιου. Κανεις δουλειες σαν να μην υπαρχει αυριο χαχαχα. Αστα να πανε. Τωρα θα στεγνωσω το μαλλι να γυρισει ο αντρας μου απο την δουλεια να φαμε να ξεκουραστουμε κ μετα να παμε για κανενα καφεδακι με τον αντρουλη μου. Κ τσουυυυππππ περασε κ αυτη η μερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Ωραιοτατη ψυχοθεραπεια ειναι κ οι δουλειες του σπιτιου. Κανεις δουλειες σαν να μην υπαρχει αυριο χαχαχα. Αστα να πανε. Τωρα θα στεγνωσω το μαλλι να γυρισει ο αντρας μου απο την δουλεια να φαμε να ξεκουραστουμε κ μετα να παμε για κανενα καφεδακι με τον αντρουλη μου. Κ τσουυυυππππ περασε κ αυτη η μερα!!! 

Ο δικός μου δουλεύει... Μάλλον θα ξεδωσω στον καναπέ για σήμερα γιατί πονάω λίγο... Ίσως παίξω κανένα παιχνίδι... Ευτυχώς έχω το σκυλάκι μου και δεν νιώθω μόνη! ?????❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Ο δικός μου δουλεύει... Μάλλον θα ξεδωσω στον καναπέ για σήμερα γιατί πονάω λίγο... Ίσως παίξω κανένα παιχνίδι... Ευτυχώς έχω το σκυλάκι μου και δεν νιώθω μόνη! ?????❤️❤️❤️❤️❤️

Α μια χαρα σε βρισκω!!!! Αφου εχεις κ κατοικιδιο εχεις παρεουλα!!! Μην νομιζεις κ εγω αυτο εκανα μεχρι τωρα παιζω παιχνιδι στο κινητο τωρα ετοιμαζω τραπεζι γτ ηρθε ο αντρας μου κ θα φαμρ. Τι να κανουμε!!! Σε φιλω κοριτσι μου θα τα πουμε συντομα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Α μια χαρα σε βρισκω!!!! Αφου εχεις κ κατοικιδιο εχεις παρεουλα!!! Μην νομιζεις κ εγω αυτο εκανα μεχρι τωρα παιζω παιχνιδι στο κινητο τωρα ετοιμαζω τραπεζι γτ ηρθε ο αντρας μου κ θα φαμρ. Τι να κανουμε!!! Σε φιλω κοριτσι μου θα τα πουμε συντομα ❤️❤️❤️

Καλό μεσημέρι κοριτσάκι μου! Να περάσετε τέλεια! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !Υπαρχουν κοπέλες από Θεσσαλονίκη; Αύριο γιορτάζει η Αγία Ζώνη της Παναγίας και θα έχει Λειτουργία το πρωί  επάνω στο Αγίασμα στην Άνω Πόλη,εκεί που είναι η Μονή Όσιου Δαβίδ!Εκεί είναι βράχος και αναβλύζει νερό από μέσα, να πάρετε μικρό μπουκαλάκι για αγιασμό! Αν βρεθεί κάποια προς τα εκεί θα ήθελα να μου βάλει κάπου αγιασμό καθώς θα κάνω τη δεύτερη προσπάθεια σε λίγες μέρες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Geo2009 κορίτσι μου λυπάμαι πολύ για ότι σου συνέβη... Μπορώ να φανταστώ τον πόνο σου... Το βασικό πάνω απολα είναι να είσαι εσύ καλά... Άφησε λίγο τον χρόνο να περάσει κ όλα θα είναι σίγουρα καλύτερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

@Geo2009 κορίτσι μου λυπάμαι πολύ για ότι σου συνέβη... Μπορώ να φανταστώ τον πόνο σου... Το βασικό πάνω απολα είναι να είσαι εσύ καλά... Άφησε λίγο τον χρόνο να περάσει κ όλα θα είναι σίγουρα καλύτερα... 

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γλυκό! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver μου ξεκινάς πάλι είδα... ❤️Θα περιμένω τα νέα σου  κοριτσάκι μου.. Με τον μπεμπούλη σου στέλνουμε μία τεράστια αγκαλιά!!!!❤️ Να πάνε όλα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

@Magaiver μου ξεκινάς πάλι είδα... ❤️Θα περιμένω τα νέα σου  κοριτσάκι μου.. Με τον μπεμπούλη σου στέλνουμε μία τεράστια αγκαλιά!!!!❤️ Να πάνε όλα καλά!!!!

Αχ, πώς είναι το μωράκι σου @Zeta. μου?! Πόσο είναι τώρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

@Magaiver μου ξεκινάς πάλι είδα... ❤️Θα περιμένω τα νέα σου  κοριτσάκι μου.. Με τον μπεμπούλη σου στέλνουμε μία τεράστια αγκαλιά!!!!❤️ Να πάνε όλα καλά!!!!

Ζετουλααααα μου! Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!!!! Την αγκαλιά σας θα την σκέφτομαι όσες φορές θα πρέπει να παίρνω δύναμη γιατί ξέρεις πόσο δύσκολη είναι η διαδικασία... Θα σας γράψω τα νέα μου εννοείται! Πολλά πολλά φιλάκια και στους δυο σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια!

Ξέρω πως πολλές περιμέναμε το Σεπτέμβριο για να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες. 

Αυτό το μήνα θα ξεκινήσει και η πρώτη δική μου προσπάθεια με εξωσωματική.

Ελπίζω το 2020 να γίνουμε μανούλες! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!

Ξέρω πως πολλές περιμέναμε το Σεπτέμβριο για να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες. 

Αυτό το μήνα θα ξεκινήσει και η πρώτη δική μου προσπάθεια με εξωσωματική.

Ελπίζω το 2020 να γίνουμε μανούλες! !

Καλό μήνα!

Καλή αρχή και καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Ζετουλααααα μου! Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!!!! Την αγκαλιά σας θα την σκέφτομαι όσες φορές θα πρέπει να παίρνω δύναμη γιατί ξέρεις πόσο δύσκολη είναι η διαδικασία... Θα σας γράψω τα νέα μου εννοείται! Πολλά πολλά φιλάκια και στους δυο σας?

Με το καλό κορίτσι μου, όλα να πάνε τέλεια! ??????❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!

Ξέρω πως πολλές περιμέναμε το Σεπτέμβριο για να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες. 

Αυτό το μήνα θα ξεκινήσει και η πρώτη δική μου προσπάθεια με εξωσωματική.

Ελπίζω το 2020 να γίνουμε μανούλες! !

Καλό μήνα κούκλα μου και πολύ καλή επιτυχία εύχομαι! ??????❤️❤️❤️❤️❤️

Να είναι όλα ένα κακό όνειρο που θα ξεχαστεί σύντομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!

Ξέρω πως πολλές περιμέναμε το Σεπτέμβριο για να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες. 

Αυτό το μήνα θα ξεκινήσει και η πρώτη δική μου προσπάθεια με εξωσωματική.

Ελπίζω το 2020 να γίνουμε μανούλες! !

Καλό ξεκίνημα και ακόμη καλύτερο φινάλε!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Αχ, πώς είναι το μωράκι σου @Zeta. μου?! Πόσο είναι τώρα? 

35 ημερών γλυκιά μου!!! Απίστευτο μου φαίνεται ακόμα... Έτσι θα νιώθεις κ εσύ μία μέρα κ θα σκέφτεσαι όλα όσα πέρασες σαν ένα κακό όνειρο... Το βασικό είναι ότι μπορείς να μείνεις έγκυος. Είναι θέμα χρόνου να γίνεις μανούλα...❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Ζετουλααααα μου! Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!!!! Την αγκαλιά σας θα την σκέφτομαι όσες φορές θα πρέπει να παίρνω δύναμη γιατί ξέρεις πόσο δύσκολη είναι η διαδικασία... Θα σας γράψω τα νέα μου εννοείται! Πολλά πολλά φιλάκια και στους δυο σας?

❤️❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!

Ξέρω πως πολλές περιμέναμε το Σεπτέμβριο για να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες. 

Αυτό το μήνα θα ξεκινήσει και η πρώτη δική μου προσπάθεια με εξωσωματική.

Ελπίζω το 2020 να γίνουμε μανούλες! !

Καλή αρχή και σε σένα κορίτσι...να είναι η πρώτη σου και η τυχερή σου!!! Και εγώ Σεπτέμβριο ξεκινάω αλλά την 4η...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Geo2009 ειναι 2 το βράδυ κ μετα απο μέρες βλέπω αυτό...αρνούμαι να το πιστέψω...διαβαζω ξαναδιαβάζω...για να συνειδητοποιήσω...λεω δε μπορεί να ειναι Αλήθεια...ειλικρινά εχω στεναχωρηθεί τοσο πολύ αυτη τη στιγμή.Εισαι ενα κορίτσι που έδινες σε ολες κουραγιο κ ξεκίνησα μαζι σου κ ....φφφφ....τι να πω...συγκινούμαι...το μονο που θελω να σου πω είναι οτι ξέρω οτι ολο αυτο θέλει χρόνο για να επουλωθεί, όμως θα υποσχεθεις στον εαυτό σ οτι δε θα τα παρατήσεις και θα πιστεψεις οτι εσυ μάνα θα γινεις σίγουρα!!!με ακούς?εισαι μαχητρια οπως ολες μας εδω που μπαίνουμε σε αυτη τη διαδικασία κ θα τα καταφέρεις!!!κ εγω δυο φορές εχω περασει απο την διαδικασία αυτη χωρις τίποτα στην κατάψυξη, επεσα εκλαψα σηκωθηκα. Θα είμαι εδω για εσένα!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...