Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

@Karamela! @ΡιρίκαΚοριτσια και εγώ εδώ μαζί σας. Σοβαρή κατάσταση ενδομητριωσης, κυστες σαλπιγγες συμφυσεις και όλα τα ωραία της ενδομητριωσης... Έχω κάνει ήδη 5 εξωσωματικες (4 διεγερσεις) και πάω για την 6η. Μαζί σας τώρα το Σεπτέμβρη. Βασικά ξεκίνησα ήδη προχθές με ενέσεις. Έχω πολλά χειρουργεία στο ιστορικό μου και ένα εξωμητριο. Δύσκολος ο δρόμος κορίτσια! Θέλει πολύυυυυ υπομονή  η φάση... Καλό ξεκίνημα σας εύχομαι! Αντε σας περιμένω να τρυπιομαστε παρέα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebe36 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!Να στε ολες καλα και δυνατες!!! @Geo2009 τι κανεις αγαπη μου;

Καλημέρα κούκλα μου... Τι να κάνω... Ο πονοκέφαλος δε λέει να με αφήσει.... Εσύ πως είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα κούκλα μου... Τι να κάνω... Ο πονοκέφαλος δε λέει να με αφήσει.... Εσύ πως είσαι? 

Καλα ειμαι εγω!!! Τιποτα το ιδιαιτερο!!! Ο πονοκεφαλος ειναι τυχαιος ή σχετιζεται;σου ευχομαι περαστικα!!! Ο,τι χρειαστεις ειμαστε εδω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bebe36 είπε:

Καλα ειμαι εγω!!! Τιποτα το ιδιαιτερο!!! Ο πονοκεφαλος ειναι τυχαιος ή σχετιζεται;σου ευχομαι περαστικα!!! Ο,τι χρειαστεις ειμαστε εδω!!!

Δεν ξέρω... Μπορεί να φταίνε τα ρημάδια τα μάτια που δεν σταματάνε να τρέχουν! Ουφ... 

Ευχαριστώ βρε αγάπη! Όλες σας ευχαριστώ! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

@Karamela! @ΡιρίκαΚοριτσια και εγώ εδώ μαζί σας. Σοβαρή κατάσταση ενδομητριωσης, κυστες σαλπιγγες συμφυσεις και όλα τα ωραία της ενδομητριωσης... Έχω κάνει ήδη 5 εξωσωματικες (4 διεγερσεις) και πάω για την 6η. Μαζί σας τώρα το Σεπτέμβρη. Βασικά ξεκίνησα ήδη προχθές με ενέσεις. Έχω πολλά χειρουργεία στο ιστορικό μου και ένα εξωμητριο. Δύσκολος ο δρόμος κορίτσια! Θέλει πολύυυυυ υπομονή  η φάση... Καλό ξεκίνημα σας εύχομαι! Αντε σας περιμένω να τρυπιομαστε παρέα?

Καλή αρχή και καλή επιτυχία! Εύχομαι αυτή να είναι η 6η και τυχερή σου!!! 

Από ότι κατάλαβα θα είστε αρκετές τον Σεπτέμβρη! Ελπίζω να έχετε κ πολλά θετικά αποτελέσματα!! να πάρω θάρρος για την επόμενη φορά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Σήμερα σας γράφω για να πω μόνο τουτο. 

Geo2009, είσαι το.πιο αισιόδοξο,θετικό και ενθαρρυντικό πλάσμα  που γνώρισα. Δίνεις σε όλες μας πάντα καλό λόγο και ελπίδα για οποία κίνηση μας. Δε μπορώ να δεχτώ ότι θα τα παρατήσεις. Θέλεις χρόνο.  Είναι ΑΠΟΛΥΤΑ Σεβαστό.  Μόλις Ανακτήσεις  ψυχικές δυνάμεις  ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΆΝΕΙΣ.  Ακους;;;;; ΠΡΕΠΕΙ  γυναικες σαν εσένα να γίνονται μητέρες. Ακους;,,,

Και ΘΑ σου πω τούτο: έκανα 4 σπερματεγχυσεις,  4 εξωσωματικης με φάρμακα  και 2 σε φυσικό κύκλο. Σε κάθε αποτυχία έλεγα πως δε θέλω να ξαναπτοσπαθησω. Πώς δεν είχα τις δυνάμεις.  Έπεφτα, έκλεψα,χτυπιομουν, με έπιανε κατάθλιψη. Μέχρι που εβλεπα μωράκια δίπλα μου.  Και μόλις τα έβλεπα εκεί μέσα μου κρυφά,σκεφτόμουν τον δικό μου μωράκι.  Και ότι θα έρθει.  Γι αυτό γεννήθηκα. Για να γίνω μάνα. Θα τα κατάφερνα.  Δε το διαπραγματευομουν μέσα μου. 

Και τα κατάφερα. Όπως θα τα καταφέρεις εσύ και όπως θα το καταφέρουν και οι άλλες κοπέλες.

Μη το βάζετε κάτω. ΚΑΜΙΑ σας. Ακουτε;;;;; τα.μωρακια σας είναι στο δρόμο. Μην τα παρατάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα! Σήμερα σας γράφω για να πω μόνο τουτο. 

Geo2009, είσαι το.πιο αισιόδοξο,θετικό και ενθαρρυντικό πλάσμα  που γνώρισα. Δίνεις σε όλες μας πάντα καλό λόγο και ελπίδα για οποία κίνηση μας. Δε μπορώ να δεχτώ ότι θα τα παρατήσεις. Θέλεις χρόνο.  Είναι ΑΠΟΛΥΤΑ Σεβαστό.  Μόλις Ανακτήσεις  ψυχικές δυνάμεις  ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΆΝΕΙΣ.  Ακους;;;;; ΠΡΕΠΕΙ  γυναικες σαν εσένα να γίνονται μητέρες. Ακους;,,,

Και ΘΑ σου πω τούτο: έκανα 4 σπερματεγχυσεις,  4 εξωσωματικης με φάρμακα  και 2 σε φυσικό κύκλο. Σε κάθε αποτυχία έλεγα πως δε θέλω να ξαναπτοσπαθησω. Πώς δεν είχα τις δυνάμεις.  Έπεφτα, έκλεψα,χτυπιομουν, με έπιανε κατάθλιψη. Μέχρι που εβλεπα μωράκια δίπλα μου.  Και μόλις τα έβλεπα εκεί μέσα μου κρυφά,σκεφτόμουν τον δικό μου μωράκι.  Και ότι θα έρθει.  Γι αυτό γεννήθηκα. Για να γίνω μάνα. Θα τα κατάφερνα.  Δε το διαπραγματευομουν μέσα μου. 

Και τα κατάφερα. Όπως θα τα καταφέρεις εσύ και όπως θα το καταφέρουν και οι άλλες κοπέλες.

Μη το βάζετε κάτω. ΚΑΜΙΑ σας. Ακουτε;;;;; τα.μωρακια σας είναι στο δρόμο. Μην τα παρατάς.

Όπως τα λες είναι κοριτσάκι μου...και εγώ έτσι ακριβώς νιώθω...πάω για την 4η διέγερση και φοβάμαι πολύ αλλά δε θέλω να τα παρατήσω...κάποιες φορές πέφτω άσχημα αλλά ξανα σηκώνομαι γιατί θέλω σαν τρελή να γίνω μανούλα! Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας! Να προσέχεις κοπέλα μου! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα! Σήμερα σας γράφω για να πω μόνο τουτο. 

Geo2009, είσαι το.πιο αισιόδοξο,θετικό και ενθαρρυντικό πλάσμα  που γνώρισα. Δίνεις σε όλες μας πάντα καλό λόγο και ελπίδα για οποία κίνηση μας. Δε μπορώ να δεχτώ ότι θα τα παρατήσεις. Θέλεις χρόνο.  Είναι ΑΠΟΛΥΤΑ Σεβαστό.  Μόλις Ανακτήσεις  ψυχικές δυνάμεις  ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΆΝΕΙΣ.  Ακους;;;;; ΠΡΕΠΕΙ  γυναικες σαν εσένα να γίνονται μητέρες. Ακους;,,,

Και ΘΑ σου πω τούτο: έκανα 4 σπερματεγχυσεις,  4 εξωσωματικης με φάρμακα  και 2 σε φυσικό κύκλο. Σε κάθε αποτυχία έλεγα πως δε θέλω να ξαναπτοσπαθησω. Πώς δεν είχα τις δυνάμεις.  Έπεφτα, έκλεψα,χτυπιομουν, με έπιανε κατάθλιψη. Μέχρι που εβλεπα μωράκια δίπλα μου.  Και μόλις τα έβλεπα εκεί μέσα μου κρυφά,σκεφτόμουν τον δικό μου μωράκι.  Και ότι θα έρθει.  Γι αυτό γεννήθηκα. Για να γίνω μάνα. Θα τα κατάφερνα.  Δε το διαπραγματευομουν μέσα μου. 

Και τα κατάφερα. Όπως θα τα καταφέρεις εσύ και όπως θα το καταφέρουν και οι άλλες κοπέλες.

Μη το βάζετε κάτω. ΚΑΜΙΑ σας. Ακουτε;;;;; τα.μωρακια σας είναι στο δρόμο. Μην τα παρατάς.

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι για τα καλά σου λόγια! Θα συνέλθω το ξέρω... Αυτό που ξέρω στα σίγουρα είναι ότι δεν θέλω άλλα φάρμακα, ίσως να δοκιμάσω με φυσικούς, αργότερα όμως... Προς το παρόν θα περιμένω, ελπίζω όχι για πολύ! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

@Eva 42 με συγκίνησαν τα λόγια σου!Με το καλό το μωράκι σου!

@Geo2009 πάρε το χρόνο σου αγαπημένη μου!Θα τα καταφέρουμε όλες!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

@Karamela! @ΡιρίκαΚοριτσια και εγώ εδώ μαζί σας. Σοβαρή κατάσταση ενδομητριωσης, κυστες σαλπιγγες συμφυσεις και όλα τα ωραία της ενδομητριωσης... Έχω κάνει ήδη 5 εξωσωματικες (4 διεγερσεις) και πάω για την 6η. Μαζί σας τώρα το Σεπτέμβρη. Βασικά ξεκίνησα ήδη προχθές με ενέσεις. Έχω πολλά χειρουργεία στο ιστορικό μου και ένα εξωμητριο. Δύσκολος ο δρόμος κορίτσια! Θέλει πολύυυυυ υπομονή  η φάση... Καλό ξεκίνημα σας εύχομαι! Αντε σας περιμένω να τρυπιομαστε παρέα?

Καλή επιτυχία Magaiver μου!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Κορίτσια μου, μόλις επέστρεψα από το γιατρό... Άσχημα τα νέα δυστυχώς... Δεν προχώρησε το εμβρυάκι μας... Κόβουμε τα χάπια και περιμένουμε να φύγει μόνο του, αλλιώς πάμε για αποξεση... Αυτά... 

Geo2009 λυπάμαι για τα νέα που είχες!!!!!Ηρέμησε κ σκέψου μετά τι θα κάνεις τώρα λογικό είναι να αισθάνεσαι έτσι!!!!Εγώ θα σου ευχηθώ όλη τη θετική ενέργεια που δίνεις σε όλες μας να σου γυρίσει πίσω πολλαπλασιασμένη!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Geo2009 λυπάμαι για τα νέα που είχες!!!!!Ηρέμησε κ σκέψου μετά τι θα κάνεις τώρα λογικό είναι να αισθάνεσαι έτσι!!!!Εγώ θα σου ευχηθώ όλη τη θετική ενέργεια που δίνεις σε όλες μας να σου γυρίσει πίσω πολλαπλασιασμένη!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γλυκό! Τα λόγια σας με βοηθάνε πολύ! ❤️❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Geo2009 λυπάμαι πολύ για την έκβαση των πραγμάτων....

Σε νιώθω 100% στο θέμα "δεν έχω λεφτά για άλλη προσπάθεια, δεν έχω όρεξη για αλλά φάρμακα". 

Είναι η πρώτη μου προσπάθεια, αγνοω τι ποιότητας είναι οι βλαστοκυστες που έχω στην κατάψυξη, αγνοω αν έγινε σωστά η κατάψυξη όλων των εμβρύων γιατί αλλά μου είπε η βιολόγος, αλλά ο γιατρός, αγνοω αν θα καταφέρω να πάρω ένα θετικό τεστ....

Δανείστηκα και χρεώθηκα για αυτή τη μία προσπάθεια και δεν έχω καμία χειροπιαστή απάντηση σε καμία από τις απορίες μου. 

Ξέρω όμως ότι ακόμα κι αν δεν πετύχω, λόγω του ότι το θέλω πολύ, θα το ξαναπροσπάθησω στο μέλλον. Μπορεί σε δημόσιο, μπορεί μετά από 3 χρόνια, δεν ξέρω...

Πέρυσι που διέκοψα την εγκυμοσύνη μου έκλαιγα δύο μήνες ασταμάτητα. Παχυνα (ακόμα δεν τα έχω χάσει), αφέθηκα, ψυχρανθηκα, αλλά η επιθυμία μου  για ένα παιδί επανήλθε.

Κι είναι ατομα θετικά σαν εσένα  που με κανουν να προχωράω....

Μια κουβέντα από εδώ, μια ένεση από εκεί ( @Littleme ) την πήρα την αποφαση.

Πάρε το χρονο σου, κι όταν νιώσεις έτοιμη θα πας πάλι.

Τα φιλιά μου. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

@Geo2009 λυπάμαι πολύ για την έκβαση των πραγμάτων....

Σε νιώθω 100% στο θέμα "δεν έχω λεφτά για άλλη προσπάθεια, δεν έχω όρεξη για αλλά φάρμακα". 

Είναι η πρώτη μου προσπάθεια, αγνοω τι ποιότητας είναι οι βλαστοκυστες που έχω στην κατάψυξη, αγνοω αν έγινε σωστά η κατάψυξη όλων των εμβρύων γιατί αλλά μου είπε η βιολόγος, αλλά ο γιατρός, αγνοω αν θα καταφέρω να πάρω ένα θετικό τεστ....

Δανείστηκα και χρεώθηκα για αυτή τη μία προσπάθεια και δεν έχω καμία χειροπιαστή απάντηση σε καμία από τις απορίες μου. 

Ξέρω όμως ότι ακόμα κι αν δεν πετύχω, λόγω του ότι το θέλω πολύ, θα το ξαναπροσπάθησω στο μέλλον. Μπορεί σε δημόσιο, μπορεί μετά από 3 χρόνια, δεν ξέρω...

Πέρυσι που διέκοψα την εγκυμοσύνη μου έκλαιγα δύο μήνες ασταμάτητα. Παχυνα (ακόμα δεν τα έχω χάσει), αφέθηκα, ψυχρανθηκα, αλλά η επιθυμία μου  για ένα παιδί επανήλθε.

Κι είναι ατομα θετικά σαν εσένα  που με κανουν να προχωράω....

Μια κουβέντα από εδώ, μια ένεση από εκεί ( @Littleme ) την πήρα την αποφαση.

Πάρε το χρονο σου, κι όταν νιώσεις έτοιμη θα πας πάλι.

Τα φιλιά μου. ?

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γλυκό! Έχεις δίκιο σε ότι λες και δεν θα ξεχάσω ούτε μία λέξη από όλες σας! Είμαι λίγο καλύτερα, σ' αυτό συνέβαλε πολύ ο καλός μου ο οποίος στα δύσκολα ξέρει να κρατάει την ψυχραιμία του σε αντίθεση με μένα! Ξέρω ότι θα βρεθούν τα χρήματα αν χρειαστεί, όλοι θα βοηθήσουν ή τέλος πάντων λύση θα βρεθεί. 

Για μένα, μη σκέφτεσαι το θετικό τεστ! Αυτό το έχεις στο τσεπάκι σου έτσι κι αλλιώς! Να σκέφτεσαι μόνο να κρατήσεις ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου! Τίποτε άλλο! Και αυτό σου εύχομαι από καρδιάς! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα! Σήμερα σας γράφω για να πω μόνο τουτο. 

Geo2009, είσαι το.πιο αισιόδοξο,θετικό και ενθαρρυντικό πλάσμα  που γνώρισα. Δίνεις σε όλες μας πάντα καλό λόγο και ελπίδα για οποία κίνηση μας. Δε μπορώ να δεχτώ ότι θα τα παρατήσεις. Θέλεις χρόνο.  Είναι ΑΠΟΛΥΤΑ Σεβαστό.  Μόλις Ανακτήσεις  ψυχικές δυνάμεις  ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΆΝΕΙΣ.  Ακους;;;;; ΠΡΕΠΕΙ  γυναικες σαν εσένα να γίνονται μητέρες. Ακους;,,,

Και ΘΑ σου πω τούτο: έκανα 4 σπερματεγχυσεις,  4 εξωσωματικης με φάρμακα  και 2 σε φυσικό κύκλο. Σε κάθε αποτυχία έλεγα πως δε θέλω να ξαναπτοσπαθησω. Πώς δεν είχα τις δυνάμεις.  Έπεφτα, έκλεψα,χτυπιομουν, με έπιανε κατάθλιψη. Μέχρι που εβλεπα μωράκια δίπλα μου.  Και μόλις τα έβλεπα εκεί μέσα μου κρυφά,σκεφτόμουν τον δικό μου μωράκι.  Και ότι θα έρθει.  Γι αυτό γεννήθηκα. Για να γίνω μάνα. Θα τα κατάφερνα.  Δε το διαπραγματευομουν μέσα μου. 

Και τα κατάφερα. Όπως θα τα καταφέρεις εσύ και όπως θα το καταφέρουν και οι άλλες κοπέλες.

Μη το βάζετε κάτω. ΚΑΜΙΑ σας. Ακουτε;;;;; τα.μωρακια σας είναι στο δρόμο. Μην τα παρατάς.

μακαρι για ολες μας......γιατι η απογοητευση ειναι τοσο μεγαλη!!!!!!! ποναει την ψυχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

μακαρι για ολες μας......γιατι η απογοητευση ειναι τοσο μεγαλη!!!!!!! ποναει την ψυχη!!!

Πονάει πολύ είναι αλήθεια... Αυτά τα "γιατί" που γυρίζουν συνέχεια στο μυαλό... Όμως όπως πέσαμε, έτσι θα σηκωθούμε! Έχουμε ανθρώπους που μας αγαπούν και μας στηρίζουν... Και έχουμε η μία την άλλη, εδώ! 

Με βοηθήσατε πολύ σήμερα να ξέρετε! Όλες! Σας ευχαριστώ πολύ! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Πονάει πολύ είναι αλήθεια... Αυτά τα "γιατί" που γυρίζουν συνέχεια στο μυαλό... Όμως όπως πέσαμε, έτσι θα σηκωθούμε! Έχουμε ανθρώπους που μας αγαπούν και μας στηρίζουν... Και έχουμε η μία την άλλη, εδώ! 

Με βοηθήσατε πολύ σήμερα να ξέρετε! Όλες! Σας ευχαριστώ πολύ! ❤️❤️❤️❤️❤️

Είναι που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη...γιατί τον πόνο αυτό αν δεν τον νιώσεις δε μπορείς να καταλάβεις την ένταση του...ΠΡΕΠΕΙ όμως να συνεχίσουμε...γιατί ο επιμένων νικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Είναι που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη...γιατί τον πόνο αυτό αν δεν τον νιώσεις δε μπορείς να καταλάβεις την ένταση του...ΠΡΕΠΕΙ όμως να συνεχίσουμε...γιατί ο επιμένων νικά!!!

Έχεις δίκιο... Με όποιον τρόπο, θα νικήσουμε! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Δεν ξέρω... Μπορεί να φταίνε τα ρημάδια τα μάτια που δεν σταματάνε να τρέχουν! Ουφ... 

Ευχαριστώ βρε αγάπη! Όλες σας ευχαριστώ! ❤️❤️❤️❤️

Αχ γλυκό μου κορίτσι.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δύναμη που παίρνεις όταν νιώθεις πως δεν είσαι μόνη σου είναι πολύ μεγάλη! Θα σου δώσουμε δύναμη να συνεχίσεις @Geo2009!!!Ειναι πολύ νωρίς για να τα παρατήσεις. Δώσε λίγο χρόνο ακόμα. Ίσως ακόμα να μην βλέπεις το θετικό σε όλο αυτό όμως εγώ (και πιστεύω και άλλα κορίτσια μαζί μου) το βλέπω. Έμεινες έγκυος! Έγινε εμφύτευση που σημαίνει ότι η μήτρα σου ήταν δεκτικη στο εμβρυο. Τυχαίες χρωμοσωμικες που οδηγούν σε αποβολή συμβαίνουν δυστυχώς αρκετά συχνά. Γυρω στο 20% πιθανότητα (ανάλογα το ηλικιακό γκρουπ που είσαι). Είναι νωρίς να δεις κάτι θετικό σε αυτή την φάση αλλά να ξέρεις ότι υπάρχει και θα το δεις αργότερα σίγουρα. Ο αγαπημένος σου θα σε βοηθήσει να τα δεις καθαρά και αγκαλιά δυνατοί θα αποφασισετε πως και πότε θα συνεχίσετε. Είσαι τόσο αισιόδοξος άνθρωπος! Έχεις την συμπεθέρα σου @Liveloula88 ! Δεν θα την αφήσεις έτσι με ανύπαντρο τεκνό...εεε? Θα σηκωθείς ξανά! Είμαι σίγουρη!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Πονάει πολύ είναι αλήθεια... Αυτά τα "γιατί" που γυρίζουν συνέχεια στο μυαλό... Όμως όπως πέσαμε, έτσι θα σηκωθούμε! Έχουμε ανθρώπους που μας αγαπούν και μας στηρίζουν... Και έχουμε η μία την άλλη, εδώ! 

Με βοηθήσατε πολύ σήμερα να ξέρετε! Όλες! Σας ευχαριστώ πολύ! ❤️❤️❤️❤️❤️

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Η δύναμη που παίρνεις όταν νιώθεις πως δεν είσαι μόνη σου είναι πολύ μεγάλη! Θα σου δώσουμε δύναμη να συνεχίσεις @Geo2009!!!Ειναι πολύ νωρίς για να τα παρατήσεις. Δώσε λίγο χρόνο ακόμα. Ίσως ακόμα να μην βλέπεις το θετικό σε όλο αυτό όμως εγώ (και πιστεύω και άλλα κορίτσια μαζί μου) το βλέπω. Έμεινες έγκυος! Έγινε εμφύτευση που σημαίνει ότι η μήτρα σου ήταν δεκτικη στο εμβρυο. Τυχαίες χρωμοσωμικες που οδηγούν σε αποβολή συμβαίνουν δυστυχώς αρκετά συχνά. Γυρω στο 20% πιθανότητα (ανάλογα το ηλικιακό γκρουπ που είσαι). Είναι νωρίς να δεις κάτι θετικό σε αυτή την φάση αλλά να ξέρεις ότι υπάρχει και θα το δεις αργότερα σίγουρα. Ο αγαπημένος σου θα σε βοηθήσει να τα δεις καθαρά και αγκαλιά δυνατοί θα αποφασισετε πως και πότε θα συνεχίσετε. Είσαι τόσο αισιόδοξος άνθρωπος! Έχεις την συμπεθέρα σου @Liveloula88 ! Δεν θα την αφήσεις έτσι με ανύπαντρο τεκνό...εεε? Θα σηκωθείς ξανά! Είμαι σίγουρη!?

Γλυκούλα μου! Έχεις δίκιο! Δεν θα την αφήσω έτσι! Θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μου! Βήμα βήμα! Σ'ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη! Σου εύχομαι τα καλύτερα από την καρδιά μου! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Η δύναμη που παίρνεις όταν νιώθεις πως δεν είσαι μόνη σου είναι πολύ μεγάλη! Θα σου δώσουμε δύναμη να συνεχίσεις @Geo2009!!!Ειναι πολύ νωρίς για να τα παρατήσεις. Δώσε λίγο χρόνο ακόμα. Ίσως ακόμα να μην βλέπεις το θετικό σε όλο αυτό όμως εγώ (και πιστεύω και άλλα κορίτσια μαζί μου) το βλέπω. Έμεινες έγκυος! Έγινε εμφύτευση που σημαίνει ότι η μήτρα σου ήταν δεκτικη στο εμβρυο. Τυχαίες χρωμοσωμικες που οδηγούν σε αποβολή συμβαίνουν δυστυχώς αρκετά συχνά. Γυρω στο 20% πιθανότητα (ανάλογα το ηλικιακό γκρουπ που είσαι). Είναι νωρίς να δεις κάτι θετικό σε αυτή την φάση αλλά να ξέρεις ότι υπάρχει και θα το δεις αργότερα σίγουρα. Ο αγαπημένος σου θα σε βοηθήσει να τα δεις καθαρά και αγκαλιά δυνατοί θα αποφασισετε πως και πότε θα συνεχίσετε. Είσαι τόσο αισιόδοξος άνθρωπος! Έχεις την συμπεθέρα σου @Liveloula88 ! Δεν θα την αφήσεις έτσι με ανύπαντρο τεκνό...εεε? Θα σηκωθείς ξανά! Είμαι σίγουρη!?

Ε ναι αφού έχει γίνει η συμφωνία @Geo2009,δε μπορεί να αλλάξει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...