Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ροζ είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μ❤ λιγο προσοχή με το αιμάτωμα όμως, μην κουράζεσαι κ γενικά οχι αποτομες κινήσεις ακόμα κ οταν σηκώνεσαι. Στο λεω απο προσωπική πείρα.

Ροζ μου! Τι κανεις;  σε αναζητούσα  και Ρωτούσα για σένα  και σε προηγούμενες αναρτήσεις.  Ελπίζω όλα να είναι καλά κοριτσάκι μου. 

Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου,αν και ο γιατρός ήταν καθησυχαστικος  και μου είπε να προσέχω μόνο τα βάρη. Όλα καλά πάντως. 

Πες μας τα νέα σου όταν νιώσεις ετοιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ουφ... Και σκέφτηκα ότι ήμουν η μόνη! ????????????

?????? ο γιατρός με έχει πάρει για σεξομανη.  Η πρώτη ερώτηση κάθε φορά ειναι: σεξ μπορω να κανω;;;

Κάθε φορά φεύγω με  γέλια από το μαιευτηριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva 42 είπε:

?????? ο γιατρός με έχει πάρει για σεξομανη.  Η πρώτη ερώτηση κάθε φορά ειναι: σεξ μπορω να κανω;;;

Κάθε φορά φεύγω με  γέλια από το μαιευτηριο

Χαχαχαχχαχ! Τις άλλες φορές ρώταγα τα κορίτσια στη μονάδα! Το γιατρό δεν τον είχα ρωτήσει ποτέ! Έρχεται η σειρά του! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Ροζ μου! Τι κανεις;  σε αναζητούσα  και Ρωτούσα για σένα  και σε προηγούμενες αναρτήσεις.  Ελπίζω όλα να είναι καλά κοριτσάκι μου. 

Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου,αν και ο γιατρός ήταν καθησυχαστικος  και μου είπε να προσέχω μόνο τα βάρη. Όλα καλά πάντως. 

Πες μας τα νέα σου όταν νιώσεις ετοιμη

Ειμαι Καλύτερα οσον αφορα το ανακάτεμα. Βέβαια εχω κ.τις δύσκολες στιγμές αλλα δεν ειμαι ολη τη μερα χαλια όπως πριν. Τα αλλα θεματακια οπως τα ξέρετε.κ εμένα μου εχει απαγορεύσει κ πολύ προσοχή! Αυτά σε γενικές γραμμές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Πριν λίγο τελειωσα τον υπέρηχο. Είμαι ενθουσιασμένη!!!! Το μωρό μου Είναι 2,8 εκατοστά, η καρδιά του  χτυπάει σα τρελλή  και... έχει πόδια!!!!!(αστειάκι,Αλλά ήθελα να δείξω πως έφυγε η ουρά και πλέον έχει άκρα).

Τέλειο;;;;

Το μόνο μείον  είναι ότι είδαν λίγο πιο πέρα από τον πλακούντα  ένα αιματωματακι  το οποίο όμως απορροφάται  σιγά σιγά. Ο γιατρός μου είπε πως το έχει δει σε πολλές εγκυουλες  και δεν πρέπει  να με ανησυχεί.  Το μόνο που θέλει είναι να μη σηκώνω βάρη και να μην κάνω σεξ για τις επόμενες 2 εβδομάδες τουλάχιστον (???) μέχρι μα κάνω την Αυχενική. 

Αυτά τα νέα μου

Αχ τι ωραια!!ξαναειδες το μωρακι σου...ολα τα υπολοιπα θα περασουν...❤️

@Ροζμου χαιρομαι που εισαι καλα σε ειχα στο μυαλο μου...

@Geo2009 κι εγω δεν εχω επαφες αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι μπορουμε αλλα με προφυλακτικο γιατι το σπερμα λεει μπορει να χαλασει το περιβαλλον...?

καλησπερα και στα υπολοιπα κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέραααα!Πώς είστε;

Καλημέρα κορίτσι μου...σε αναμονή για την έναρξη της προσπάθειας...για να δούμε τι θα γίνει και αυτή τη φορά! Εσύ τι κάνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...σε αναμονή για την έναρξη της προσπάθειας...για να δούμε τι θα γίνει και αυτή τη φορά! Εσύ τι κάνεις; 

Και εγώ στην αναμονή για την υστεροσκόπηση....δε περνάνε οι μέρες.... ?

Όταν σου έρθει περίοδος θα ξεκινήσεις διέγερση;Πότε περιμένεις;

Αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή μας ???❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Και εγώ στην αναμονή για την υστεροσκόπηση....δε περνάνε οι μέρες.... ?

Όταν σου έρθει περίοδος θα ξεκινήσεις διέγερση;Πότε περιμένεις;

Αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή μας ???❤❤❤❤

Ναι θα ξεκινήσω αν όλα είναι καλά γύρω στις 12 Σεπτέμβρη...μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας! Υστεροσκόπηση έχω κάνει...Δεν είναι τίποτα...γίνεται συνήθως για διαγνωστικούς λόγους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Ναι θα ξεκινήσω αν όλα είναι καλά γύρω στις 12 Σεπτέμβρη...μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας! Υστεροσκόπηση έχω κάνει...Δεν είναι τίποτα...γίνεται συνήθως για διαγνωστικούς λόγους!

Με το καλό,καλή αρχή!❤️

Αυτό μου είπε και ο γιατρός μου,για να δούμε σε τι κατάσταση βρίσκομαι μετά την αποτυχημένη προσπάθεια και για να "ξύσει" τη μήτρα έτσι ώστε να γίνει πιο εύκολα η εμφύτευση....εγώ υπολογίζω από τις 21 Σεπτέμβρη και μετά να κάνω την υστεροσκόπηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Με το καλό,καλή αρχή!❤️

Αυτό μου είπε και ο γιατρός μου,για να δούμε σε τι κατάσταση βρίσκομαι μετά την αποτυχημένη προσπάθεια και για να "ξύσει" τη μήτρα έτσι ώστε να γίνει πιο εύκολα η εμφύτευση....εγώ υπολογίζω από τις 21 Σεπτέμβρη και μετά να κάνω την υστεροσκόπηση....

Ναι λένε ότι βοηθάει στην εμφύτευση...εμένα βέβαια δεν με βοήθησε αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν θα βοηθήσει εσένα...όλα καλά θα πάνε!  Όταν περιμένεις κάτι πολύ, νιώθεις ότι κολλάει ο χρόνος...υπομονή λοιπόν θα κάνουμε και χαλάλι η ταλαιπωρία αρκεί να έχουμε αίσιο τέλος!☺?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Ναι λένε ότι βοηθάει στην εμφύτευση...εμένα βέβαια δεν με βοήθησε αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν θα βοηθήσει εσένα...όλα καλά θα πάνε!  Όταν περιμένεις κάτι πολύ, νιώθεις ότι κολλάει ο χρόνος...υπομονή λοιπόν θα κάνουμε και χαλάλι η ταλαιπωρία αρκεί να έχουμε αίσιο τέλος!☺?

Για  αυτό το αίσιο τέλος παλεύουμε....μακάρι να έρθει σύντομα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Για  αυτό το αίσιο τέλος παλεύουμε....μακάρι να έρθει σύντομα!!!?

Θα έρθει! Για όλες! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Όλα καλά κορίτσι μου! Λιώνω στον καναπέ! ?????Εσύ? 

Τέλεια!Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς....

Εγώ καλά είμαι,φουλ ξεκούραση σήμερα...χιχι και από αύριο πάλι τα ίδια,τρέξιμο με τη δουλειά και το σπίτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Τέλεια!Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς....

Εγώ καλά είμαι,φουλ ξεκούραση σήμερα...χιχι και από αύριο πάλι τα ίδια,τρέξιμο με τη δουλειά και το σπίτι...

Ευτυχώς έχω ακόμα 2 βδομάδες για να πάω στη δουλειά! Αλλά από τώρα το σκέφτομαι! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ευτυχώς έχω ακόμα 2 βδομάδες για να πάω στη δουλειά! Αλλά από τώρα το σκέφτομαι! ?????

και εγώ θα το σκεφτόμουν....? ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου! Τι κανετε? Μπαινω καθε μερα να διαβαζω τα νεα σας αλλα ειμαι πολυ στο τρεξιμο! Κ με κατι δικα μ θεματα δεν προλαβενω να σας γραψω! Ειστε ολες καλα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κορίτσια μου! Τι κανετε? Μπαινω καθε μερα να διαβαζω τα νεα σας αλλα ειμαι πολυ στο τρεξιμο! Κ με κατι δικα μ θεματα δεν προλαβενω να σας γραψω! Ειστε ολες καλα? 

Όλα καλά εδώ κοριτσάκι! Εσύ τι κάνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Όλα καλά εδώ κοριτσάκι! Εσύ τι κάνεις? 

Προσπαθω κοπελα μου! Σχετικα τα ιδια περναει σιγα σιγα ο καιρος να ξεκινησουμε με τις διαδικασίες! Εχω ενα θεματακι καμποσες μερες νομιζω πως με πιανει δυσπνοια κ ζοριζομαι! Εσυ πως εισαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Προσπαθω κοπελα μου! Σχετικα τα ιδια περναει σιγα σιγα ο καιρος να ξεκινησουμε με τις διαδικασίες! Εχω ενα θεματακι καμποσες μερες νομιζω πως με πιανει δυσπνοια κ ζοριζομαι! Εσυ πως εισαι? 

Όσο πλησιάζει ο καιρός μήπως αγχώνεσαι λίγο...!? Διέγερση ξεκινάς? Δεν θυμάμαι... 

Εγώ καλά είμαι... Λίγο καφέ είχα σήμερα το πρωί, πολύ ανοιχτό... Αύριο θα πάω στο γιατρό έτσι κι αλλιώς! Ίσως είναι από τα φάρμακα που κόπηκαν? Δεν ξέρω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...