Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι! Δοκίμασες στο σκρουτζ? Ρίξε μια ματιά, συνήθως όλα αυτά τα συμπληρώματα τα έχουν εκεί οπότε θα βρεις το πιο οικονομικό κατάστημα! 

Καλημέρα! @Ριρίκα κ εγώ εκεί θα σου έλεγα! Παλαιότερα που είχα ρωτήσει για κάποιες άλλες, είχα ρωτήσει κ την εταιρία απευθείας κ μου είχαν δώσει ίδια τιμή με σκρουτζ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Καλημέρα! @Ριρίκα κ εγώ εκεί θα σου έλεγα! Παλαιότερα που είχα ρωτήσει για κάποιες άλλες, είχα ρωτήσει κ την εταιρία απευθείας κ μου είχαν δώσει ίδια τιμή με σκρουτζ.

Σ' ευχαριστώ @Bou30...Καλή και εύκολη εγκυμοσύνη να έχεις και όλα να σας πάνε τέλεια κορίτσια μου!!! Φιλιά πολλά σε όλες τις μέλλουσες μανούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριρίκα είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Ελπίζω να είστε όλες καλά...! Ήθελα να σας ρωτήσω...γνωρίζει κάποια από εσάς τις βιταμίνες Ova-max, FertiliMax και Metriomed; Από που μπορώ να τις προμηθευτώ για να τις πάρω πιο οικονομικά από τα φαρμακεία; 

οταν μου προτεινε ο γιατρος τις profertil για εμενα μου εδωσε ενα τηλεφωνο κ μου ζητησαν 160 ευρω για τριμηνη θεραπεια....τις αγορασα κατοπιν μονη μου απο το ebay  120 ευρω με τα μεταφορικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

οταν μου προτεινε ο γιατρος τις profertil για εμενα μου εδωσε ενα τηλεφωνο κ μου ζητησαν 160 ευρω για τριμηνη θεραπεια....τις αγορασα κατοπιν μονη μου απο το ebay  120 ευρω με τα μεταφορικα

Σ' ευχαριστώ κορίτσι μου...θα το ψάξω! Εσύ σε τι φάση βρισκεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Σ' ευχαριστώ κορίτσι μου...θα το ψάξω! Εσύ σε τι φάση βρισκεσαι;

αναρρωσα 6 μηνες απο αφαίρεση ινομυωματων κ περιμενω αρχες σεπτεμβριου ετ πιστευω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Ελπίζω να είστε όλες καλά...! Ήθελα να σας ρωτήσω...γνωρίζει κάποια από εσάς τις βιταμίνες Ova-max, FertiliMax και Metriomed; Από που μπορώ να τις προμηθευτώ για να τις πάρω πιο οικονομικά από τα φαρμακεία; 

Γεια σου κορίτσι μου....εμένα μου είχε δώσει ένα τηλ ο γιατρός για profertil....τα παίρναμε λίγο πιο οικονομικά.....θα σου στείλω αύριο μνμ το τηλ της κυρίας κ τα στοιχεία να ρωτήσεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Γεια σου κορίτσι μου....εμένα μου είχε δώσει ένα τηλ ο γιατρός για profertil....τα παίρναμε λίγο πιο οικονομικά.....θα σου στείλω αύριο μνμ το τηλ της κυρίας κ τα στοιχεία να ρωτήσεις.....

Να είσαι καλά κοριτσάκι μου...Σ' ευχαριστώ πολύ! Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι; Το παίρνεις ακόμη το profertil, σε βοήθησε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/8/2019 at 11:12 ΜΜ, ο/η Ριρίκα είπε:

Να είσαι καλά κοριτσάκι μου...Σ' ευχαριστώ πολύ! Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι; Το παίρνεις ακόμη το profertil, σε βοήθησε;

Καλησπέρα σε όλες!!!!Ριρίκα τι έκανες  κορίτσι μου?μίλησες μαζί της?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!!!Ριρίκα τι έκανες  κορίτσι μου?μίλησες μαζί της?

Καλησπέρα κούκλα μου και σ' ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου! Βρήκα το τηλ. από την εταιρία και πήρα κατευθείαν εκεί...Η τιμή που μου κάνουν είναι περίπου 15€ χαμηλότερη από τα φαρμακεία όποτε συμφέρει! Εσύ τι κάνεις; Συγχώρεσαι με αλλά δε θυμάμαι...Σε τι φάση βρίσκεσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλησπέρα κούκλα μου και σ' ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου! Βρήκα το τηλ. από την εταιρία και πήρα κατευθείαν εκεί...Η τιμή που μου κάνουν είναι περίπου 15€ χαμηλότερη από τα φαρμακεία όποτε συμφέρει! Εσύ τι κάνεις; Συγχώρεσαι με αλλά δε θυμάμαι...Σε τι φάση βρίσκεσαι; 

Ωραία αφού βρήκες οκ!!!!!!Εγώ περιμένω περίοδο Σεπτεμβρίου για εμβρυομεταφορά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Ωραία αφού βρήκες οκ!!!!!!Εγώ περιμένω περίοδο Σεπτεμβρίου για εμβρυομεταφορά.....

Α πολύ ωραία κορίτσι μου...Καλή επιτυχία σου εύχομαι και μια τεράστια χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kppm είπε:

Γειά σου Geo2009 μου!!!!!Πώς είσαι εσύ κοριτσάκι μου??????

Όλα καλά γλυκιά μου!????

Πώς νιώθεις που πλησιάζει ο καιρός?!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ριρίκα είπε:

Α πολύ ωραία κορίτσι μου...Καλή επιτυχία σου εύχομαι και μια τεράστια χοριακή!

Ευχαριστώωωωω!!!!!!Μακάρι!!!!!!!?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Καλησπέρα μέλλουσα μανούλα...Να προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Όλα καλά γλυκιά μου!????

Πώς νιώθεις που πλησιάζει ο καιρός?!!! ?????

Χαίρομαι!!!!!Έτσι να συνεχίσεις!!!!!Περιμένω με αγωνία...και λίγο άγχος πιο πολύ για το μετά......για το αποτέλεσμα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλησπέρα μέλλουσα μανούλα...Να προσέχεις!

Προσέχω κοριτσάκι μου γλυκό! Σ'ευχαριστώ πολύ! Με το καλό να έρθει η σειρά σου τώρα!!! ❤️❤️❤️❤️?????

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kppm είπε:

Χαίρομαι!!!!!Έτσι να συνεχίσεις!!!!!Περιμένω με αγωνία...και λίγο άγχος πιο πολύ για το μετά......για το αποτέλεσμα.......

Να μην έχεις άγχος, αφού μπήκε το νερό στο αυλάκι όλα θα πάρουν το δρόμο τους! Να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη! 

Θα είμαστε μαζί σας σε κάθε βήμα! ??????????❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Προσέχω κοριτσάκι μου γλυκό! Σ'ευχαριστώ πολύ! Με το καλό να έρθει η σειρά σου τώρα!!! ❤️❤️❤️❤️?????

 

Να μην έχεις άγχος, αφού μπήκε το νερό στο αυλάκι όλα θα πάρουν το δρόμο τους! Να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη! 

Θα είμαστε μαζί σας σε κάθε βήμα! ??????????❤️❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστώ..πραγματικά βγάζεις πολύ θετική ενέργεια....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Ευχαριστώ..πραγματικά βγάζεις πολύ θετική ενέργεια....????

Ότι μπορώ για να βοηθήσω κοριτσάκι μου! Όπως τα λόγια όλων σας με έχουν βοηθήσει όλο αυτό το διάστημα! Το λιγότερο που μπορώ να κάνω είναι να σας δίνω λίγη από τη θετική μου ενέργεια, η οποία πίστεψέ με,είναι στα ύψη!!! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Ότι μπορώ για να βοηθήσω κοριτσάκι μου! Όπως τα λόγια όλων σας με έχουν βοηθήσει όλο αυτό το διάστημα! Το λιγότερο που μπορώ να κάνω είναι να σας δίνω λίγη από τη θετική μου ενέργεια, η οποία πίστεψέ με,είναι στα ύψη!!! ????????????

Είναι βάλσαμο να ξέρεις ότι  υπάρχουν άνθρωποι που σε καταλαβαίνουν κ έχουν ζήσει ή θα ζήσουν αυτά που ζείς και εσύ....γιατί αν δεν το ζήσεις  δεν μπορείς να το καταλάβεις....?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kppm είπε:

Είναι βάλσαμο να ξέρεις ότι  υπάρχουν άνθρωποι που σε καταλαβαίνουν κ έχουν ζήσει ή θα ζήσουν αυτά που ζείς και εσύ....γιατί αν δεν το ζήσεις  δεν μπορείς να το καταλάβεις....?❤️

Αυτό είναι μεγάλη αλήθεια! Πρώτη προσπάθεια για σένα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Αυτό είναι μεγάλη αλήθεια! Πρώτη προσπάθεια για σένα? 

Πρώτη εξωσωματική...μια σπερματέγχυση...και πολλά χρόνια αναμονής κ αρνητικά τέστ (8 χρόνια)....ελπίζω να είναι και τυχερή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kppm είπε:

Πρώτη εξωσωματική...μια σπερματέγχυση...και πολλά χρόνια αναμονής κ αρνητικά τέστ (8 χρόνια)....ελπίζω να είναι και τυχερή....

Θα είναι! Είναι τυχερό το γκρουπάκι μας εδώ! Έχουν γίνει πολλά όμορφα, θα το δεις και δεν θα το πιστεύεις! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Θα είναι! Είναι τυχερό το γκρουπάκι μας εδώ! Έχουν γίνει πολλά όμορφα, θα το δεις και δεν θα το πιστεύεις! ?????

Αφού το σκέφτομαι και λέω ότι αν δω  θετικό αποτέλεσμα θα αποτρελαθώ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...